IPB

( | )

> Zasady Przedstaw si?!!

Pami?tajcie o zasadach.
Znajdziecie je wszystkie klikaj?c na link:

http://www.amazonki.net/forum/index.php?showtopic=92

Co do dzia?u osobistego prosz?:
-wpisywa? nowe tematy swoich w?tków
-umieszczanie w nich linka do w?tku na starym forum.
-nie pozdrawianie w w?tkach osobistych (od tego jest czat oraz specjalny w?tek pozdrowienia)
-nie wklejanie du?ej ilo?ci grafik (zdj?cia osobiste mile widziane)
-
Zabronione jest tzw. "nabijanie postów" (dodawanie do ka?dego w?tku kilkudziesi?ciu wypowiedzi na godzin? o tre?ci "Ok", "Aha", "Popieram" itp., maj?ce na celu jedynie zwi?kszenie "rangi" na forum). Osoby notorycznie nabijaj?ce posty otrzymaj? ostrze?enie.
Pami?tajmy ?e ten dzia? nie b?dzie kasowany przez administratora, a wpisane w?tki b?d? zawsze obci??a?y nasz serwer.

Dzi?kuje bardzo za uszanowanie zasad.

18 V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Witam! Eda, zg?up?am ju? ca?kiem... >.<
V
Eda
4.09.2008, 11:40

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
318
2-09 08
Mazowieckie
898
Numer GG: 9237261

Dzi?kuj? wszystkim za mi?e powitanie i s?owa wsparcia (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Jutro b?d? mia?a konsultacj? i dowiem si? co mi szykuj?. Mam pytanie - który szpital polecacie w warszawie? Jak z opiek? psychologiczn?? Bo czuj?, ?e b?d? tego potrzebowa?... Starali?my si? o dziecko czy pó?niej b?d? mia?a jeszcze na nie szans?? Pozdrawiam serdecznie (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
... prze?yj ?ycie swoje jak tylko zechcesz ...

Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
4.09.2008, 11:40
#

Quote Post
b.angel
4.09.2008, 11:49

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
4,849
26-06 07
gród nad mleczn?
9
Numer GG: 5536919

I ja witam (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
ja na swoje 34 urodziny wysz?am ze szpitala , bez piersi ...... i ju? zlecia?o prawie 4 lata (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
... co do szpitala to Ci na pewno warszawianki doradz? ......

--------------------

.... przewróci?o si?, niech le?y ....

+Quote Post
Ajaka
4.09.2008, 11:57

Guru na forum

Wspiera forum
2,126
6-11 07
mazowieckie
41
Numer GG: 4306037

Szpital jak szpital....CO to kombinat,czasem to dzia?a stresuj?co.....plusem jest to ?e masz wszystkie badania na miejscu i maj? ró?ne nowe programy leczenia......w tym szpitalu mog? ci poleci? dobr? lekark? dr. Monik? Nagadowsk?.......
Bardziej kameralnym szpitalem jest ten na Wawelskiej i WIM.....w tym drugim pracuje pani dr. Górna? ,mi?a i kompetentna osóbka.......z Wawelskiej chyba nie znam ?adnego konkretnego lekarza, ale niektóre dziewczyny tam si? lecz? i chwal? sobie......mo?e ci kogo? polec?.....
W CO s? psycholodzy onkologiczni....zg?aszasz si? tam sama....
mo?esz te? wklepa? w Google nazw? "Ogród nadziei".....oni organizuj? warsztaty i zaj?cia grupowe i indywidualne dla osób z chorob? nowotworow?......by?am, polecam....
Na forum s? dziewczyny,które po leczeniu urodzi?y zdrowe i pi?kne dzieci.......wi?c i ty na pewno masz szans? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
"Jeszcze nigdy tak nie by?o, ?eby jako? nie by?o" ..... Szwejk

+Quote Post
Al_la
4.09.2008, 12:30

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
7,453
26-06 07
k/Warszawy
7
Numer GG: 9520233

Ja si? leczy?am w WIM na Szaserów 5 lat temu.
Jest kameralnie, ?atwy dost?p do lekarza, bez kolejek. Dlatego ja ten wybra?am.
Z drugiej strony, CO ma du?o zalet, o których wspomnia?a Ajaka, cho? tam t?umy ludzi.
Trudno radzi?. Zale?y od priorytetów. Musisz sama zdecydowa? (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

--------------------
W najgorszych chwilach mego ?ycia zawsze mog?em liczy? na przyjació?.
Odt?d wiem, ?e pierwsz? rzecz?, jak? nale?y zrobi?, to poprosi? o pomoc
.

Paulo Coelho

+Quote Post
ewa1967
4.09.2008, 12:36

Expert na forum

Wspiera forum
368
18-04 08
Warszawa
541

Witam.
Moge Ci polecic szpital na ul.Wawelskiej,jest to filia CO na Ursynowie.Bylam przed operacja u wszystkich znaczacych chirurgow w Warszawie,po konsultacjach wybralam dr Ku?akowskiego z Wawelskiej.Tam mialam po operacji chemie i naswietlania.Jedyna wada tego szpitala to,ze nie ma tam rehabilitacji.Szpital jest po kapitalnym remoncie wszystko nowe,maly szpital,to mniej jest sie anonimowym.Prosilas o psychologa,polecam Mariole Kosowicz,jest na Ursynowie na Rehabilitacji tel 546 25 86.Zadzwon i umow sie.Ta pani duzo mi pomogla,czasami pare slow pozwala sie otrzasnac,miec nadzieje i zaczac walczyc o siebie.
Najgorsze jest czekanie,ja czekalam 2 tyg na operacje,a pozniej to juz z gorki.Bedzie dobrze szybko przeleci,teraz to jak jakies farmazony brzmi,tez nie wierzylam ze bede szczesliwa,usmiechnieta i miala plany,a jednak tak jest.
Mocno przytulam.

+Quote Post
Gra?yna1
4.09.2008, 19:15

Guru na forum

Zarejestrowana
1,536
5-11 07
Warszawa
29

Witaj w?ród nas . Ja jestem z Warszawy, operacj? mia?am w sierpniu 2007 r w szpitalu MSW przy ul. Wo?oskiej. Zdecydowa?am si? na ten szpital poniewa? jest tam naprawd? doskona?y chirurg - onkolog dr Nagat. Szczerze go polecam . Poza tym chcia?am jak najszybciej pozby? si? gada ?eby ju? to ?wi?stwo dalej we mnie nie ros?o - tymczasem w CO na Ursynowie musia?abym czeka? na operacj? ponad 2 miesi?ce a na Wo?oskiej by?am operowana dos?ownie po tygodniu od otrzymania wyników biopsji.
Po operacji przenios?am si? na dalsze leczenie do C.O. na Ursynów .
Pozdrawiam.

+Quote Post
Dakota
5.09.2008, 13:42

Guru na forum

Zarejestrowana
909
10-11 07
Niemcy
118

Witaj Eda....dobrze, ze od razu trafilas na forum...bedzie Ci latwiej
i tu zawsze otrzymasz wsparcie.... w kazdej sprawie...
Ja niestety dotarlam tu juz po zasadniczym leczeniu i ominelo
mnie wiele cennych rad..... pozrawiam serdecznie i zycze powodzenia (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------

+Quote Post
gojdek
6.09.2008, 18:39

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
64
2-08 08
Leszno
823

ja ca?e leczenie mam na Wawelskiej, trafi?am w r?ce Pani dr Piotrowskiej, jestem bardzo zadowolona, jest to lekarz z powo?ania. Po pierwszej konsultacji u doktorki wiedzia?am, ?e chc? ?eby to w?a?nie ona mnie operowa?a, do Warszawki doje?d?am a? z Leszna (wielkopolska), uwa?am,?e podj??am dobr? decyzj?. Bardzo polecam moj? doktork?. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
Tina
7.09.2008, 17:33

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
300
9-07 08
malopolska
757
Numer GG: 2382919

Witaj Edytko!
Przykro mi, ze przyplata? Ci sie gad. Trzeba sie go szybko pozbyc. Jestem przesz?o miesi?c po wycieciu calej prawej str. wraz z wez?ami chlonnymi. Jestem starsza od Ciebie o 2 latka.
Zagladaj tu czesto z kazdym pytaniem - tu s? ekspertki od kazdej bol?czki. Nie b?dziesz sama, pamietaj!

--------------------
L?k to strata mojego czasu ;)

+Quote Post
anita 24
9.09.2008, 11:27

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
111
17-05 08
W?oc?awek/Pozna?
614
Numer GG: 9382066

Witaj Eda, dawno si? nic nie pisa?a?, jak konsultacja, wiesz ju? jaki b?dziesz mia?a przebieg leczenia, odezwij si?.

+Quote Post
Eda
9.09.2008, 20:34

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
318
2-09 08
Mazowieckie
898

Hej. Nie pisa?am bo przeprowadzka i netu nie mam. Teraz te? pisz? od kumpla... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) by?am na konsultacji i wst?pnie si? dowiedzia?am ?e mo?e da si? ocali? pier?. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) W czwartek mam si? zg?osi? na badania do CO na Ursynowie i po wszystkim dowiem si? co i jak. Ale i tak ju? lepiej patrz? w przysz?o??, cho? chemia mnie nie ominie - s?owa p. doktor. Dzi?kuj? za rady i mi?e s?owa - by?am u dr. Nagadowskiej - bardzo sympatyczne wra?enie zrobi?a na mnie. I do niej mam si? zg?osi? w czwartek. Odezw? si? jak tylko dorw? net... Pozdrowienia dla Was wszystkich. Buziaki (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

A tak z innej beczki... Odebra?am dzi? prawo jazdy!!!!! Teraz jeszcze autko i b?d? ?miga?! Mia?am obawy czy i?? na egzamin ( bo kto wie ile po?yj? itp. ) ale jednak posz?am i zda?am i dzi?, po 1,5 tyg. odebra?am! Zawsze to troch? rado?ci w ?yciu! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------

+Quote Post
Jolar
9.09.2008, 20:49

Guru na forum

Wspiera forum
1,270
9-11 07
Mazowsze
109
Numer GG: 6178287

Witaj Edytko! Co to ma znaczy?... "nie wiem ile po?yj?"? (IMG:style_emoticons/default/angry.gif)
Nikt tego nie wie, ale do?yjesz s?dziwej staro?ci.. dochowasz si? wnuków... a i na pewno prawnuków..., a autkiem "po?migasz" jeszcze wiele lat... ?ycz? rado?ci z jazdy samochodem, ale pami?taj... nie szar?uj z pr?dko?ci?... wszak ?ycie ma si? tylko jedno (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Pozdrawiam Ci? serdecznie "4-letnia Amazonka..."
(IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
L?k nie mo?e istnie? bez nadziei, ani nadzieja bez l?ku.
— B.Spinoza

+Quote Post
ToJa
10.09.2008, 7:01

Guru na forum

Wspiera forum
5,177
27-05 08
wielkopolska
644
Numer GG: 766329

hej, gratuluj? prawka, przyda Ci si? jeszcze co najmniej przez 55 lat, bo po 80-tce to juz chyba kiepski wzrok bedziesz mia?a (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
Tylko twa wiara pomo?e ci
Wiara i si?a, by wygra? z tym
Z czym tylu ludzi przegrywa co dzie?

+Quote Post
Eda
12.09.2008, 9:45

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
318
2-09 08
Mazowieckie
898

Cze?? Wszystkim!!
Wczoraj by?am na wizycie w CO na Ursynowie zrobili mammografi?, usg ale nie zd??yli opisa? i mam si? dowiadywa? w poniedzia?ek o wyniki. Odwiedzi?am te? genetyka - stwierdzili, ?e jak w tak m?odym wieku mnie dopad?o to mo?e to by? genetyczne.Ten zleci? jeszcze rezonans ale ma d?ugie terminy - 2 miesi?ce. Ale to mniejszy problem - przera?a mnie to, ?e w CO na operacj? musz? czeka? ok. 2 miesi?cy !! (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) Remontowali blok i teraz im si? nazbiera?o... Mam a? tyle czeka?? A mo?e gdzie indziej b?dzie szybciej? Jak to za?atwi? (ale nie prywatnie)? Dorad?cie !!!

--------------------

+Quote Post
Al_la
12.09.2008, 9:49

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
7,453
26-06 07
k/Warszawy
7
Numer GG: 9520233

Popytaj w innych szpitalach.
Na naszym forum s? osoby operowane (oprócz CO) jeszcze na Wawelskiej, Szaserów, Wo?oskiej, Grenadierów. Tam te? s? dobrzy chirurdzy, a terminy na pewno bli?sze.

--------------------
W najgorszych chwilach mego ?ycia zawsze mog?em liczy? na przyjació?.
Odt?d wiem, ?e pierwsz? rzecz?, jak? nale?y zrobi?, to poprosi? o pomoc
.

Paulo Coelho

+Quote Post
madzia 61
12.09.2008, 9:57

Guru na forum

Wspiera forum
2,385
11-12 07
centrum
209

Witaj Eda !!! Ja mialam operacje na Wawelskiej u dr W.Kulakowskiego(on przyjmuje chyba we wtorki w przychodni przyszpitalnej).Czekalam na operacje 1 miesiac ale tylko dlatego ,ze szedl na urlop, w innym przypadku mialabym od reki.Polecam, swietny fachowiec a co wazne mialam operacje oszczedzajaca.
Pozdrawiam serdecznie.

--------------------

Nigdy nie rezygnuj z marzen.Kieruj sie znakami-PAULO COELHO

+Quote Post
Amor
12.09.2008, 21:03

Guru na forum

Wspiera forum
3,105
6-11 07
Siemianowice sl
64

Witaj na forum!Przykro ze tak mlodo zachorowalas ale mamy wiec takich "u nas" i nawet mlodszych.Niektore zdazyly po leczeniu dzieci urodzic.Bedzie dobrze(ja nigdy nie chodze na badania w okolicy urodzin i swi?t-ale za to zepusty mialam wyjazd na narty-co juz nadrobilam parokrotnie)-a nastepne urodziny beda juz bez raka!Pozdrawiam!

+Quote Post
Eda
18.09.2008, 13:22

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
318
2-09 08
Mazowieckie
898

Witam.
No i sta?o si?... Wyniki ju? znane... Operacja - tn? ca?o??. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) Przyj?cie do szpitala 01.10. A pó?niej chemia.
Tyle wiem na dzie? dzisiejszy. I wcale nie jest mi weso?o, ?e to wszystko wiem...

--------------------

+Quote Post
justa1970
18.09.2008, 13:30

Guru na forum

Wspiera forum
1,213
6-11 07
centralna polska
36
Numer GG: 8660751

Przykro mi -ale na tym ?wiat si? nie ko?czy ,b?dzie dobrze.
Gdzie idziesz na operacj?

--------------------
http//www.ebielizna.eu sklep dla amazonek

+Quote Post
magdam
18.09.2008, 13:31

Guru na forum

Zarejestrowana
956
7-03 08
Gorlice/Kraków/Warszawa
443
Numer GG: 3651862

Jak Ci pisa?am im szybciej gada wywal? tym lepiej!!!! A my tu wszystkie kciuki trzyma? b?dziemy!!!!!!!!!
?ciskam Ci? bardzo bardzo mocno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

--------------------
Wystarczy odrobina nadziei, pozytywne my?lenie wszystko odmieni!!!

+Quote Post

18 V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 25.02.2020 - 23:10