IPB

( | )

> Zasady Przedstaw si?!!

Pami?tajcie o zasadach.
Znajdziecie je wszystkie klikaj?c na link:

http://www.amazonki.net/forum/index.php?showtopic=92

Co do dzia?u osobistego prosz?:
-wpisywa? nowe tematy swoich w?tków
-umieszczanie w nich linka do w?tku na starym forum.
-nie pozdrawianie w w?tkach osobistych (od tego jest czat oraz specjalny w?tek pozdrowienia)
-nie wklejanie du?ej ilo?ci grafik (zdj?cia osobiste mile widziane)
-
Zabronione jest tzw. "nabijanie postów" (dodawanie do ka?dego w?tku kilkudziesi?ciu wypowiedzi na godzin? o tre?ci "Ok", "Aha", "Popieram" itp., maj?ce na celu jedynie zwi?kszenie "rangi" na forum). Osoby notorycznie nabijaj?ce posty otrzymaj? ostrze?enie.
Pami?tajmy ?e ten dzia? nie b?dzie kasowany przez administratora, a wpisane w?tki b?d? zawsze obci??a?y nasz serwer.

Dzi?kuje bardzo za uszanowanie zasad.

8 V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Witam Amazonki !, w?tek Joasi
V
marlx
26.02.2010, 20:34

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
348
11-09 08
922

Witaj Joasiu (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) . Ja lewostronna od marca 2008. Leczy?am si? z tak? babk? co nie mia?a operacji i przerzut do w?z?ów nadobojczykowych. Wzi??a seri? czerwonej chemii a potem przychodzi?a co tydzie? na herceptyn? . By?a wtedy 3 lata od diagnozy. Czu?a si? super i tak te? wygl?da?a. Teraz ju? nie mam z ni? kontaktu.
Czuj si? u nas jak w rodzince. (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

--------------------
witam serdecznie
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
26.02.2010, 20:34
#

Quote Post
Dortek
26.02.2010, 20:36

Guru na forum

Wspiera forum
1,148
19-11 08
PL/UK
1,269
Numer GG: 13183421

Witaj Joasiu. Wszystko wskazuje, ze z?apa?a? gada bardzo wcze?nie, bo badania wyra?nie mówi? o r.przedinwazyjnym (carcinoma ductale in situ i Comedo).
Zastanawiam si? nad tym w?z?em nadobojczykowym.... Sk?d pewno??, ze to przerzut, skoro piszesz, ?e guz jest w zewn?trznym kwadracie, a wi?kszo?? naczy? limfatycznych z tego obszaru kieruje si? do pachy.
Mo?e to tylko stan zapalny w w??le.
Wypytuj lekarzy. Musisz dok?adnie wiedzie? co, jak i dlaczego.
My?l?, ?e lekarze na dzie? dzisiejszy zakwalifikowali Ci? jako nieoperacyjn?, a po chemii podejm? decyzj? o amputacji.
Jak? chemi? masz dosta??

--------------------

+Quote Post
lulu
26.02.2010, 21:31

Guru na forum

Wspiera forum
2,498
7-02 08
pomorskie
327
Numer GG: 16291098

Witaj Joasiu, ja jestem prawostronna od XII 2007. Mój te? by? hormonozale?ny.

+Quote Post
luba
26.02.2010, 22:28

pocz?tkuj?cy na forum
**

Zarejestrowana
17
27-01 10
1,832

Witaj Joasiu, ja prawostronna od stycznia tego roku, ta m?oda z guzem który wyst?puje tylko u staruszek;)

+Quote Post
joasia
26.02.2010, 22:31

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
49
26-02 10
Warszawa
1,854

Dziekuj? Wam dziewczyny za odzew (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Dzi?ki Wam, choc jest juz wieczów - czuj? jak dla mnie wyjrza?o s?oneczko (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

W?asnie postaram si? wybrac prywatnie do doktora, do którego mam zaufanie (juz sie z nim widzia?am na samym pocz?tku), ale on jest chirurgiem onkologiem, a pracownica CO powiedzia?a, ?e mam do niego sie nie zapisywac, tylko do onkologa-chemioterapeuty, bo chirurg w tej chwili nie jest mi potrzebny. A w?asnie z nim dobrze mi si? rozmawia, wiem ?e ma bdb opini? i czuj?, ?e jest wobec mnie szczery i otwarty.

Macie racje, ?e wynik taki dziwny ... (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) .... po prostu przez nieuwag? nie wpisa?am wszystkiego (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)

Oto pe?ny wynik:

CB -GUZA LEWEJ PIERSI+RECEPTORY (MS)
    WYNIK:
    CARCINOMA MICROINVASIUM MAMMAE. IHC.
    KATEGORIA B5
    NADES?ANY MATERIA? G?ÓWNIE UTWORZONY Z CDIS nG3 COMEDO.
    W NIEKTORYCH Z WALKOW WIDOCZNE DROBNE OGNISKA KOMPONENTU INWAZYJNEGO

CYTOLOGIA WEZ?A NADOBOJCZYKOWEGO LEWEGO:
      WYNIK:
      CELLULAE CARCINOMATOSAE

A wi?c chyba Masza70 trafi?a w 10...
      Czy to te "DROBNE OGNISKA KOMPONENTU INWAZYJNEGO" sa przyczyn? mojego problemu?

b.angel , chyba teraz jak napisa?am ca?o?? wyniku, to niewygl?da to tak dobrze? (IMG:style_emoticons/default/blink.gif)

Amor , a ja czytaj?c to forum, cz?sto mam wra?enie, ?e tu same zakochane nastolatki (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) , i w?a?nie to jest w Was wspania?e! i dlatego to forum przyci?ga i ja tu jestem (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Al_la i marlx - te konkretne przyk?ady powodzenia terapii bardzo mnie ciesz? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Dortek, tak jak napisa?am powy?ej - przez nieuwage omin??am chyba wa?ny fragment wyniku, w?ze? sprawdzony biopsj? i wynik te? poda?am wy?ej.
      Dorotko, co teraz myslisz o tych wynikach?

Bardzo Wam wszystkim dzi?kuj? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
      Nawet nie wiecie jak bardzo si? ciesz? ?e do Was trafi?am (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post
      dani
      26.02.2010, 22:49

Guru na forum

Wspiera forum
      3,708
      10-07 08
      okolice stolicy :-)
      765
      Numer GG: 9941563

Hej Joasiu..
      Jeszcze ja Ci? nie przywita?,wi?c szybciutko to nadrabiam... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
      Jestem prawostronna od czerwca 2008 roku.6 x FEC za mn?.
      My te? sie cieszymy,?e tutaj trafi?a?.

--------------------

"Chcesz roz?mieszy? Boga....Opowiedz mu o swoich planach..."

+Quote Post
      b.angel
      26.02.2010, 22:55

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
      4,849
      26-06 07
      gród nad mleczn?
      9
      Numer GG: 5536919

Joasiu
      nie dlatego pisa?am, ?e dziwny bo niekompletny

ino dziwny dlatego , ?e wg tego co masz napisane (CDIS, comedo) to posta? ma?o inwazyjna powinna by? (jak napisano tego komponentu inwazyjnego by?o niewiele) .......... a tu przerzut do w?z?a nadobojczykowego .........cho? z drugiej strony G3- to najwy?szy stopie? z?o?liwo?ci ....

--------------------

.... przewróci?o si?, niech le?y ....

+Quote Post
      hala1962
      26.02.2010, 22:55

Guru na forum

Wspiera forum
      2,055
      14-11 08
      Zachodniopomorskie
      1,249

Witaj Joasiu! Jestem lewostronna od maja 2008, 4 chemie AC, herceptyna i lapatinib w programie, teraz tamoksifen. Dobrze, ?e tu trafi?a?, w grupie zawsze ra?niej.

+Quote Post
      Ajaka
      26.02.2010, 23:17

Guru na forum

Wspiera forum
      2,126
      6-11 07
      mazowieckie
      41
      Numer GG: 4306037

Witaj Joasiu na naszym forumku...ja klikam tu ju? ponad 3 latka.....jestem prawostronna....teraz gadzina podzera moje kosci......lekarze znale?li odpowiednie leki i poskromili apetyt paskudy....jest ok......Na twojego gada te? znajd? mikstur?....b?dziesz jeszcze zdrowa.....?ciskam.. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
      "Jeszcze nigdy tak nie by?o, ?eby jako? nie by?o" ..... Szwejk

+Quote Post
      Dortek
      27.02.2010, 0:00

Guru na forum

Wspiera forum
      1,148
      19-11 08
      PL/UK
      1,269
      Numer GG: 13183421

Konsultacja u niezale?nego chirurga-onkologa to bardzo dobry pomys?. Przerabia?am to równie? dla lepszego samopoczucia i to po zako?cze?iu leczenia...

Z do?wiadczenia, które zdoby?am po roczym hulaniu po forum oraz przeczytaniu niez?ej sterty ksi??ek tematycznych i artyku?ów w necie wiem, ?e ka?dy przypadek jest inny. Nie ma wi?c sztywnych regu?, ale pewne zasady s? (jak np. ?e rak nieinwazyjny nie daje przerzutów).
      Dopisa?a? teraz te ogniska inwazyje i one rzeczywi?cie mog? by? odpowiedzialne za rozprzestrzenienie do w?z?a.
      Chemia, któr? dostaniesz wyp?dzi skorupiaka z w?z?ów i kom.piersi. Potem lekarz b?dzie wdra?a? kolejne etapy leczenia.

Joasiu, wi?kszo?? z nas tutaj ma trzeci stopie? z?o?liwo?ci, wiele z nas mia?o zaj?te w?z?y. Po drugie nie mierz swojej diagnozy nasz? miark?. Jak wcze?niej pisa?am ka?dy przypadek jest inny. Zauwa?, ?e mimo podobnych na pierwszy rzut oka wyników ka?da z nas otrzyma?a inne leczenie.

Wybierz si? po "drug? opini?" do mi?ego Pana Doktora i poczekaj co on Ci powie.

--------------------

+Quote Post
      Agaba190
      27.02.2010, 7:16

Expert na forum

Zarejestrowana
      544
      8-11 07
      k/Warszawy
      87

Witaj na forum.
      Jestem po oszcz?dzajacej (lewostronna). Mia?am G2 i przerzuty do w?z?ów pachowych + nacieki poza w?z?y. Te? to ró?owo nie wygl?da?o a juz min??o 6 lat od operacji. Statystyki,które przegl?da?am nie by?y zbyt weso?e.
      Jak na razie nie mam ?adnych dodatkowych sensacji.
      To, ?e nie b?d? Cie operowa? to jeszcze nic strasznego. Podadz? na pewno chemi?, która wyt?ucze gada a pó?niej hormony i na pewno b?dzie ok.

Konsultacja u dobrego onka jak najbardziej wskazana.
      I chyba powinna? zrobi? badania (RTG, scyntygrafia ko?ci, USG jamy brzusznej). Tak mi kaza?a prywatna onkolog jak posz?am na konsultacj?. To po to ?eby by?o z czym pó?niej porównywa?.

+Quote Post
      viola64
      27.02.2010, 10:34

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
      171
      27-11 09
      Bydgoszcz
      1,779

cze?? witam ci? na forumku prawostronna od 2001 (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
      [font="Arial"][/font][color="#000080"][/color]

+Quote Post
      wiki123
      27.02.2010, 14:15

Zarejestrowana
      37
      23-10 09
      Centrum kraju
      1,747

Witaj Joasiu w naszej rodzince cho? ja sama w niej od niedawna goszcz? ,jestem od ciebie o ca?e dziesi?? lat m?odsza ,a jestem amazonk? ,lewostronn? od maja 2009r.po 6 AC i na tamoxie .Ekspertem niejestem wi?c si? niewypowiadam tylko s?owa pocieszenia przesy?am i g?owa do góry pier? do przodu i b?dzie dobrze.

+Quote Post
      bozena_stanczyk
      27.02.2010, 14:31

Guru na forum

Wspiera forum
      902
      13-01 09
      Tomaszów Maz.
      1,355

Czes? wita Ci? prawostronna od 13 lat.

--------------------
      G?owa do góry ! :)

+Quote Post
      Kasia W
      27.02.2010, 14:54

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
      331
      13-08 08
      Zdu?ska Wola
      846

Witaj
      ju? co? nieco? tu o mnie by?o (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) gdzie? Ty znalaz?a mój w?tek (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) sama nie pami?tam gdzie on (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
      tak, ja mia?am du?y guz w lewej piersi, i przerzuty pod pach? i do nadobojczykowych w?z?ów.
      Pierwsza pani Onkolog po usg i biopsji cienko ig?owej wys?a?a mnie na wyci?cie guza z pod pachy bo jak twierdzi?a "musi sprawdzi? co to jest, ma podejrzenia, ale mi nie powie, bo je?li jest tak jak my?li to mój gad jest bardzo dziwnie umiejscowiony". W przychodni przyszpitalnej lekarz chirurg (na podstawie tych samych wyników) od razu stwierdzi? ?e to rak piersi i ?e natychmiast mam jecha? na Akademi? Medyczn? tam maj? inne sposoby leczenia (programy).
      Rzeczywi?cie chcieli mnie leczy? programem, ale mam HER- i si? nie zakwalifikowa?am. Dosta?am zintensyfikowan? chemi? TAC, która wytarmosi?a mnie strasznie ale ju? po tygodniu od pierwszego wlewu mia?am wyra?nie wyczuwalnie zmniejszony guz pod pach? i nad obojczykiem.
      Po ca?ej chemii przerzutów ju? nie by?o a i w piersi nieliczne tylko komórki ze znacznymi zmianami pochemijnymi...

ja nie pami?tam czy na AM kto? mi powiedzia?, ?e jestem nie operacyjna- NA PEWNO mówili ?e to JEST wyleczalne i ja si? tego kurczowo chwyci?am. Nie zadawa?am wielu pyta?, zaufa?am. Bo nie mia?am wyj?cia (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) dziwi?o mnie ?e wszystkie prawie osoby zaczyna?y od operacji, dziewczyny wyt?umaczy?y ?e przy du?ych guzach trzeba je najpierw zmniejszy?...
      Mam g??bok? wiar?, ?e u Ciebie te? tak b?dzie i wygrasz t? wojn?, wa?ne ?eby dobrali dobr? chemi? to pierwsza bitwa a potem b?d? kolejne.
      Konsultowa? si? u kilku lekarzy, jest bardzo m?drze,szczególnie je?li do jakiego? masz wyj?tkowe zaufanie
      pozdrawiam
      Kasia

--------------------

"wczoraj przemine?o bezpowrotnie, jutro dopiero nadejdzie, dzisiaj to Twój dzie?, uczy? go najlepszym dniem Twojego ?ycia"

+Quote Post
      gosik
      27.02.2010, 15:32

Expert na forum

Zarejestrowana
      568
      23-11 08
      PL
      1,275

I ja Ci? przywitam ...
      Lewostronna od 2007 listopad ...
      4 chemie AC i 3 Taxol ...
      a ?e hormonozale?na to i LUCRIN ...
      Wi?cej podczytuj? ... jak trzeba to i co? naskrobi? ...
      G?owa do góry !!!
      Przytulam

+Quote Post
      gonia 10
      27.02.2010, 23:47

Expert na forum

Zarejestrowana
      505
      24-10 08
      ?ód?
      1,163
      Numer GG: 12192998

Witaj jestem prawostronna od 2006 po chemii przedoperacyjnej -TC ,operacji , chemii pooperacyjnej- AC i radio i jest ok
      A wracaj?c do ?e jeste? nieoperacyjna to moja ciocia te? taka by?a i jeszcze mówiono ?e ma rozsianego ale dosta?a chemi? ,radio i hormony i szczerze mówi?c ma si? dobrze a by?o to jakie? 16 lat temu
      Wi?c ró?nie to bywa dobrze jest z operacj? i dobrze jest bez
      Tego nawet najstarsi Polacy nie wiedz?
      Trzymaj si? b?dzie ok (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)

+Quote Post
      joasia
      28.02.2010, 1:19

Zarejestrowana
      49
      26-02 10
      Warszawa
      1,854

pisa?am pisa?am i si? skasowa?o.. a wiec jeszcze raz

Witajcie dziewczyny!
      Mi?o poznac i powitac nowe kolezanki

Teraz jestem w trakcie spisywania pyta? do chemioterapeutki oraz mi?ego chirurga . A tak?e spisuj? sobie plan dzia?ania na najblizszy tydzie?, bo bez planu to juz teraz, w tym nawale róznych spraw, pogubi?abym si? i pozapomina?a o wielu terminach ...

dani , viola64 , wiki123 , bozena_stanczyk - hej (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) , mi?o Was pozna?.

b.angel - faktycznie, ze ta mala ilosc komponentu inwazyjnego nie pasuje do przerzutu nad obojczykiem... i widzia?am te? zdziwienie u lekarza ...
      Mo?e reszta wyników cos wyja?ni...

hala1962 - zdecydowanie ra?niej ! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Ajaka - mi?o Cie widzie? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) . Czytaj?c na forum dowiedzia?am si?, ?e Ty równie? leczysz si? u lekarzy z CO w Warszawie? Widzia?am, ?e jednym z lekarzy, których polecasz jest chemioterapeutka Dr Izabela Lema?ska. Ja zosta?am przydzielona do Dr Barbary Bauer. Czy wiesz mo?e co? na temat tej Pani Doktor? wiem, ?e z regu?y wszyscy lekarze z CO maja doskona?? opini?, ale mo?e znasz jakie? szczegó?y? czy tez konkretne historie pacjentek Pani Doktor? itp . Wiesz jak to jest przed pierwsza chemi? - g?owa sko?owana ...

Dortek - OK tak zrobi?, mo?e uda mi si? do niego wcisna? pomimo i? wszystkie numerki s? juz zajete na najblizszy miesi?c... ale musi sie uda?.
      Dorotko, ciekawa jestem jakie leczenie mi zaproponuj?... czy przydziela jak?? terapie standardow?, czy niestandardow?? Jak myslisz?

Czyta?am, ?e je?li HER2 jest dodatni, to bardzo skuteczne jest leczenie przedoperacyjne herceptyn?. Niestety, nasi biurokraci nie zarejestrowali jeszcze takiego typu leczenia, a hercia podawana jest tylko pooperacyjnie. Z drugiej strony, jesli nie planuja mnie leczyc operacyjnie, to w razie HER2 dodatniego (okaze si? po FISH) - nie b?d? mog?a miec podanej herceptyny nawet pooperacyjnie (IMG:style_emoticons/default/excl.gif) ... wrrr... (IMG:style_emoticons/default/angry.gif)

Agaba190 - masz racj? RTG klatki juz zrobi?am i wynik jest OK. TK klatki i jamy brzusznej tez mam za sob? (wynik w poniedzia?ek) . Jestem alergiczka i podali mi mniej toksyczny kontrast ultravist 370, ale i tak po 5 godzinach mia?am reakcj? alergiczn? - duszno?ci, md?o?ci, zawroty g?owy. Na szcz??cie wszystko min??o po 24 godz. Wynik bedzie w poniedzia?ek. Na badanie ko?ci mam skierowanie na 23 marca. Fakt, ?e przez ostatni miesi?c strasznie mnie w nich ?ama?o , jakbym mia?a pot??n? gryp?... ale dzi? tego nie czuj? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Kasia W - Kasia!!! jak mi?o ?e zajrza?a? tu (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) . Twój watek czyta?am kilka razy i mam w ulubionych, bo jeszcze zamierzam tam wraca?.
      A trafi?am do Ciebie bo w googlach wpisa?am "weze? nadobojczykowy" i wyskoczy? mi Twój w?tek. Potem popatrzy?am na jakim to forum i tak trafi?am do Amazonek Amazonki.net ! A wi?c to Twoja zas?uga, ?e tu jestem i bardzo sie z tego ciesz?!
      Z tego co mówisz, wnioskuj?, ?e gdybys mia?a HER2+ to podaliby Ci herceptyn? w programie przedoperacyjnie? To juz tak mozna?
      Kasiu - super, ?e masz juz wszysko za sob?. Dzielnie i z pogoda ducha wszystko znios?a? - ja tez tak chce i bed? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
      Buziaki!!! dla Ciebie i s?odkiej Zosie?ki !

gosik i gonia 10 - dzi?kuj? ! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Dziewczyny, jeste?cie dla mnie wzorami i mam zamiar Wam dorówna? !
      A dzieki Waszej wiedzy, mam nadzieje, ?e nie bed? b??dzi? id?c do celu jakim jest pokonanie gada .

Dla Was wszystkich u?ciski i buziaki!
      Wielkie dzieki, ?e tu jeste?cie (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)

+Quote Post
      Ajaka
      28.02.2010, 1:48

Guru na forum

Wspiera forum
      2,126
      6-11 07
      mazowieckie
      41
      Numer GG: 4306037

Joasiu dr Walaszkowska-Bauer to bardzo dziwna osoba....czasem masz wra?enie ?e ci? poprostu olewa, nie dok?adnie przejrzy wyniki, nie bardzo chce udziela? informacji, nie przepada za pacjentkami które za du?o jej zdaniem wiedz? itp....ale potrafi te? zaskoczy? pozytywnie....nasz? forumow? kolezank? wywali?a z programu na podstawie ?le opisanych zdj?c....nawet przez chwil? nie zastanowi?a si? czy opis jest prawid?owy....po konsultacji z innym lekarzem gonia wróci?a do programu i by?a w nim jeszcze jakie? 1,5 roku.....gonia jej przez to nie cierpii.....z tego powodu przenios?a si? do dr. Lema?skiej......i teraz, chyba 3 dni temu nagle co? pani doktor Bauer /by?a na zast?pstwie za dr. Lema?sk?/ zaskoczy?o i za?atwi?a goni rezonans w ci?gu 1 dnia...sama z siebie...taka mi?a i dbaj?ca o pacjenta si? zrobi?a......Ja mia?am z ni? ze 2-3 razy do czynienia......to ona jest t? lekark? która kaza?a mi przesta? bra? egistrozol, bo nie skutkuje.....a 3 dni pó?niej dr. Lema?ska powiedzia?a ze w?a?nie ten lek na mnie dobrze podzia?a? i próby w?trobowe spad?y o po?ow?.....do tej pory/ a to ju? 9 miesi?cy/ nie dostaj? chemii tylko hormony a choroba nie post?puje......nie by?am pacjentk? dr. Bauer/ te? zast?powa?a dr. L./ i ona poprostu nie porówna?a dwóch kolejnych wyników krwi tylko obejrza?a wynik z trepanobiopsji i wyda?a opini? ze lek nieskutkuje.....
      S? pacjentki, które j? bardzo chwal? i s? zadowolone.....ja mam mieszane odczucia....wi?cej moze mog?aby powiedzie? ci gonia123....
      Zawsze mo?esz przecie? zmieni? lekarza je?li si? z ni? nie dogadasz....

--------------------
      "Jeszcze nigdy tak nie by?o, ?eby jako? nie by?o" ..... Szwejk

+Quote Post
      joasia
      28.02.2010, 2:12

Zarejestrowana
      49
      26-02 10
      Warszawa
      1,854

(IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Ajaka, kochana jeste?, ?e tak szybko odpowiedzia?a? (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)
      Ten mi?y doktor chirurg, o ktorym wczesniej wspomina?am, a ktoremu bardzo ufam, powiedzia?, ?e najwazniejszy jest pierwszy krok i od niego zalezy powodzenie ca?ego leczenia.
      Dlatego informacja o chemioterapeucie jest dla mnie wiecej niz na wag? z?ota, po prostu na wag? ?ycia.
      Ajaka , nie wiem tylko, czy mówisz o doktor Bauer-Kosi?skiej, czy Czy?-Walaszkowskiej? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
      Bo obydwie maja nazwiska dwucz?onowe i fakt, ze mog? si? pomyli?.
      Dzi?kuj? Ci za te informacje. A jesli jeszcze jakie? info mia?aby?, to czekam niecierpliwie .
      Widze, ?e obie jeste?my nocnymi markami (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) , ale chyba pora juz przytuli? buzie do poduszki.

Buziaki i pieknych, kolorowych snów!
      Do zobaczenia jutro tzn dzis (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post

8 V  < 1 2 3 4 > » 
      Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 26.02.2020 - 0:24