IPB

( | )

> Zasady Przedstaw si?!!

Pami?tajcie o zasadach.
Znajdziecie je wszystkie klikaj?c na link:

http://www.amazonki.net/forum/index.php?showtopic=92

Co do dzia?u osobistego prosz?:
-wpisywa? nowe tematy swoich w?tków
-umieszczanie w nich linka do w?tku na starym forum.
-nie pozdrawianie w w?tkach osobistych (od tego jest czat oraz specjalny w?tek pozdrowienia)
-nie wklejanie du?ej ilo?ci grafik (zdj?cia osobiste mile widziane)
-
Zabronione jest tzw. "nabijanie postów" (dodawanie do ka?dego w?tku kilkudziesi?ciu wypowiedzi na godzin? o tre?ci "Ok", "Aha", "Popieram" itp., maj?ce na celu jedynie zwi?kszenie "rangi" na forum). Osoby notorycznie nabijaj?ce posty otrzymaj? ostrze?enie.
Pami?tajmy ?e ten dzia? nie b?dzie kasowany przez administratora, a wpisane w?tki b?d? zawsze obci??a?y nasz serwer.

Dzi?kuje bardzo za uszanowanie zasad.

9 V  « < 7 8 9  
Reply to this topicStart new topic
> serenia, :) :)
V
ToJa
8.04.2010, 11:21

Guru na forum

Wspiera forum
5,177
27-05 08
wielkopolska
644
Numer GG: 766329

CYTAT(serenia @ 8.04.2010, 6:47) *
Witam ---ToJa ty ty ty (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) nigdzie nigdy nie napisa?am ,?e nie wierz? w to co mi piszecie;)............

(IMG:style_emoticons/default/smile.gif) oj, bo takie smutne posty wci?z mia?as i takie smutne minki, ze sobie mysla?am, ?e nie bierzesz tych naszych wypowiedzi do serca.....az wreszcie jak dr powiadzia?a, ze jest git to jej uwierzy?as (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Sereniu na spotkanie jed? koniecznie.........
te spotkania dzia?aja jak balsam......
sa lepsze ni? wizyty u psychologów, lekarzy ..............
na spotklanie z dziewczynami ze slaska i zag?ebia jecha?am z ubieg?ym roku z Wis?y.....ma?e 2,5 godzinki w jedna strone busem........

--------------------
Tylko twa wiara pomo?e ci
Wiara i si?a, by wygra? z tym
Z czym tylu ludzi przegrywa co dzie?
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
8.04.2010, 11:21
#

Quote Post
bo?ka1
9.04.2010, 8:30

pocz?tkuj?cy na forum
**

Zarejestrowana
25
11-02 10
Jastrz?bie Zdrój
1,848

Cz??? przywita?am Ci? ju? w Katowicach na spotkaniu, (IMG:style_emoticons/default/wub.gif) ale na forum oficjalnie jeszcze nie. By?o bardzo mi?o Cie spotka?. Pogada?y?my troch? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) od poniedzia?ku zaczn? trzyma? kciuki- Wszystko b?dzie dobrze pa

--------------------
?ycie nie stawia pyta?,?ycie po prostu jest......Czasem z?bami zgrzyta,a czasem ?asi si? jak pies....  — A. Osiecka                                                                                                                                                        

+Quote Post
serenia
9.04.2010, 8:54

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
85
2-03 10
Cieszyn
1,858
Numer GG: 15843974

Witam Bo?enko mnie równie? mi?o by?o Ci? pozna? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) mieszkamy niedaleko od siebie wi?c my?l? , ?e na jednym spotkaniu si? nie sko?czy--pozdrawiam i dzi?kuj? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
Amor
9.04.2010, 15:32

Guru na forum

Wspiera forum
3,105
6-11 07
Siemianowice sl
64

Super ze przysz?as na spotkanie , mam nadzieje ze mia?as okazje naocznie sprawdzic ze kobiety po raku to babki ktorym ?y? sie chce! Trzymamy kicuki za Ciebie bys szybciutko wrocila na lono zdrowych klemp( tak u nas sie mowi o rekonwalescentkach ) - calusy od tej z pieknym biustem Hihi :(IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ( juz dawno nikt mi nie sprawil takiego komplementu!!) :(IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
serenia
9.04.2010, 15:44

Zarejestrowana
85
2-03 10
Cieszyn
1,858

Wszystkie wygl?da?y?cie pi?knie , teraz wiem ?e pozytywne nastawienia i wola walki dodaje uroku---pozdrawiam serdecznie;)

+Quote Post
Magda
9.04.2010, 16:02

Guru na forum

Wspiera forum
1,662
12-11 07
Jastrz?bie Zdrój
130
Numer GG: 9935708

(IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) serenia tys tez gwiazda nic ci nie brakuje
a pami?taj zdrówko b?dzie jak my?lenie pozytywne b?dzie w g?óweczce
ja doczyta?am ?es ty na nowym forum a ja buuuu nie potrafie
sie przeprowadzi? jakies problemiki mam (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post
serenia
11.04.2010, 7:46

Zarejestrowana
85
2-03 10
Cieszyn
1,858

.......ja znów musz? si? z Wami po?egna? , ale obiecuj? , ?e tylko na jakie? 10 dni ............ chc? ?eby?cie wiedzia?y , ?e jad? radosna....... no mo?e z jedn? usychaj?c? ?z? na policzku (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) hihihi---pozdrawiam serdecznie

+Quote Post
bo?ka1
11.04.2010, 8:06

pocz?tkuj?cy na forum
**

Zarejestrowana
25
11-02 10
Jastrz?bie Zdrój
1,848

Nie martw sie wszystko b?dzie dobrze (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) B?d? my?lami z Tob?

733.gif ( 26,86 ) : 1

--------------------
?ycie nie stawia pyta?,?ycie po prostu jest......Czasem z?bami zgrzyta,a czasem ?asi si? jak pies....  — A. Osiecka                                                                                                                                                        

+Quote Post
serenia
15.04.2010, 18:15

Zarejestrowana
85
2-03 10
Cieszyn
1,858

Witam ---ju? po wszystkim , wróci?am do domku (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ......szcz??liwa z banankiem na twarzy (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) w przysz?ym tygodniu w czwartek ?ci?ganie szwów , odebranie wyników ......no i dowiem si? co dalej ze mn? b?dzie si? dzia?o--pozdrawiam serdecznie--na nowym forum strasznie si? gubi? (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

+Quote Post
mag_dag
15.04.2010, 18:25

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
5,371
6-11 07
Sosnowiec
49

sereniu, ciesz? si?, ?e ju? jeste? //u?miech

nowe nie jest takie straszne, im d?u?ej si? tam siedzi, to staje si? bardziej przyjazne , s?owo

wejd? do swojego profilu i pozmieniaj ustawienia prywatno?ci, pozaznaczaj znajomych - wtedy b?dzie mo?na pisa? w Twojej przystani komentarze

buziakowuj? serdecznie //big buziak

P.S. fotki wy?l?, pami?tam, ale strasznie zalatana jestem

--------------------
Gdyby mi co? przysz?o do g?owy, niech zaczeka. (Dominik Opolski)
akcja dla Alicji zako?czona sukcesem!!! - kliknij tutaj !

---><---

+Quote Post
Dakota
15.04.2010, 21:06

Guru na forum

Zarejestrowana
909
10-11 07
Niemcy
118

Sereniu.....ciesze sie z Toba. ze juz po wszystkim
trzymaj sie ....teraz juz bedzie tylko lepiej...pozdrawiam
i do zobaczenia /uslyszenia, napisania / na nowym forum (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------

+Quote Post
agawa
15.04.2010, 22:14

Guru na forum

Wspiera forum
3,842
15-10 08
Warszawa
1,131

Chod? na nowe forum (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Tak ci? poprzytulamy, pog?aszczemy (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)
B?dzie dobrze... Przecie? nic innego nie mo?e by?, prawda?
Buziaczek

--------------------
.....wszystko mija....nawet najd?u?sza ?mija....

+Quote Post

9 V  « < 7 8 9
Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 22.09.2020 - 4:20