IPB

( | )

> Zasady Przedstaw si?!!

Pami?tajcie o zasadach.
Znajdziecie je wszystkie klikaj?c na link:

http://www.amazonki.net/forum/index.php?showtopic=92

Co do dzia?u osobistego prosz?:
-wpisywa? nowe tematy swoich w?tków
-umieszczanie w nich linka do w?tku na starym forum.
-nie pozdrawianie w w?tkach osobistych (od tego jest czat oraz specjalny w?tek pozdrowienia)
-nie wklejanie du?ej ilo?ci grafik (zdj?cia osobiste mile widziane)
-
Zabronione jest tzw. "nabijanie postów" (dodawanie do ka?dego w?tku kilkudziesi?ciu wypowiedzi na godzin? o tre?ci "Ok", "Aha", "Popieram" itp., maj?ce na celu jedynie zwi?kszenie "rangi" na forum). Osoby notorycznie nabijaj?ce posty otrzymaj? ostrze?enie.
Pami?tajmy ?e ten dzia? nie b?dzie kasowany przez administratora, a wpisane w?tki b?d? zawsze obci??a?y nasz serwer.

Dzi?kuje bardzo za uszanowanie zasad.

3 V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Marta45, Witam,witam!
V
Marta 45
8.05.2008, 11:39

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
102
25-11 07
172
Numer GG: 5652507

Witam! By?am na starym forum a tutaj nie potrafi? za?o?y? w?asnego w?tku. Mo?e mi sie tym razem uda.
W sierpniu mia?am operacj? oszcz?daj?c? nowotwora zrazikowatego,potem radioterapia i od grudnia ubieg?ego roku Nolvadex D.Oczywi?cie objawy menopauzalne, po raz pierwszy w ?yciu ,bo jak by?a ku temu pora to bra?am Hormonaln? Terapi? Zastepcz? i objawów nie by?o.Ostatnio puchn? mi nogi w kostkach. Nied?ugo chyba obwód w kastkacz b?dzie taki sam jak w ?ydkach. Czy to jest dodatkowa przyjemno?? kuracji ?
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
8.05.2008, 11:39
#

Quote Post
mgie?ka
8.05.2008, 13:23

Guru na forum

Wspiera forum
1,568
27-12 07
233

Witam Ci? serdecznie (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/smile.gif) Nic nie wiem na temat dzia?ania Nolvadexu. Ja mam Tamoxifen i jestem... coraz grubsza. Wol? my?le?, ?e to skutki leku, bo nigdy w ?yciu si? nie odchudza?am i teraz te? nie mam zamiaru (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/wink.gif)

--------------------
jest ból, który boli bardziej ni? ból i smutek wi?kszy ni? smutek...
.............................................................
"Dusza ?ywi si? tym, z czego si? cieszy"
?w. Augustyn
................................................................................
Nie p?acz... kamienie nie p?acz?...

+Quote Post
lulu
8.05.2008, 14:54

Guru na forum

Wspiera forum
2,498
7-02 08
pomorskie
327
Numer GG: 16291098

Poniewa? leki takie jak tamofen, tamoxyfen, nolwadex powoduj? gromadzenie wody w organizmie to mo?e te obrz?ki s? w?a?nie tym spowodowane. Ja bior? tamoxyfen ju? czwarty miesi?c i na razie nie mam powa?nych skutków ubocznych (oby tak dalej). Obrz?ki nóg mam, ale chyba takie same (z racji wieku) jak przed chorob?. (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
MM
8.05.2008, 15:13

Expert na forum

Wspiera forum
483
4-04 08
ma?opolska-gdzie? w górach
505
Numer GG: 874429

Witaj Marto,
ja za?ywam od 5 miesiecy nolwadex d, to innej firmy tamoxsifen. Skutki uboczne to oczywi?cie objawy menopauzowe oraz niestety - tycie. Nigdy nie mia?am z tym problemu a teraz tyj?.
Zmieni?am juz por? przyjmowania leku z wieczora na po ?niadaniu , bo wieczorem chyba lek, powodowa? ze mia?am nieziemski apetyt . Teraz jest lepiej wieczorem juz nie mam takiego "g?odu".
Pozdrawiam Ci? serdecznie i witam na forum - bo do tej pory nie mia?am okazji.

+Quote Post
Amor
8.05.2008, 16:21

Guru na forum

Wspiera forum
3,105
6-11 07
Siemianowice sl
64

Hej!Zazywam tamoksyfen od ponad roku.Teraz Nolwadex ale to to samo.Nie mam obrzekow nog,ale mysle ze dzieki moim cwiczeniom,gimnastyce,marszowi( a mialam w swoim zyciu operacje na zylaki).Raz w roku zazywam Detralex na poprawienie krazenia zylnego..Polecam cwiczenia ,basen, ruch!Apetyt jest spowodowany zwolniona przemiana materii- czyli to co sie pojawia w trakcie menopauzy!Trzeba jesc mniej kalorycznie,najlepiej bez tluszczu i cukru.Mozna tez pokochac dodatkowe kg.Pozdrawiam

+Quote Post
lulu
8.05.2008, 16:24

Guru na forum

Wspiera forum
2,498
7-02 08
pomorskie
327

Ciekawe co zrobi? jak przechodzi si? ko?o cukierni i ciasteczka tak bardzo b?agaj? aby je po?re?. Wmówi? sobie ?e s? ma?o kaloryczne? (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/rolleyes.gif)

+Quote Post
Amor
8.05.2008, 16:37

Guru na forum

Wspiera forum
3,105
6-11 07
Siemianowice sl
64

Ja sobie popatrze ,popatrze i ide dalej!A w domku sobie dogadzam- np.swiezutenki grahamek z dzemikiem bez curku i na to truskaweczki.Do tego kawusia bez cukru i pychotka!

+Quote Post
Kela
8.05.2008, 16:38

Guru na forum

Wspiera forum
2,384
5-11 07
lubelskie
31
Numer GG: 4948590

Witaj Marta

Mam takie same skutki uboczne jak dziewczyny. Tyj? i puchn?. Puchna mi nie tylko nogi, ale r?ce te?. Palce mam jak balony. Nie mog? za?o?yc ?adnego pier?cionka a obr?czk? mog? - m??a (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/wacko.gif)
Amor ma racj?, ze przy du?ej porcji ruchu obrz?ki si? zmniejszaj?. Chodzi?am przez jaki? czas na masa? wibracyjny i po nim znow mia?am ?ydki a nie ko?ki...

+Quote Post
baniula
8.05.2008, 16:52

Guru na forum

Zarejestrowana
607
6-11 07
Leszno
35
Numer GG: 8589603

Hej Martuniu mi?o mi ciebie powita? ......................... ja bior? 2,5 roku armidex i zoladex................. nie narzekam...........mam wra?enie ?e jest coraz lepiej z tymi skutkami ubocznymi............ mo?e sie przyzwyczai?am......... buziaczki.

+Quote Post
Gra?yna1
8.05.2008, 17:13

Guru na forum

Zarejestrowana
1,536
5-11 07
Warszawa
29

Ja bior? Tamoksifen od 8 miesiecy. W pierwszych dwóch miesi?cach by?am ci?gle g?odna i .....wi?c jad?am , przyty?am 5kg. Gdy zorientowa?am si? ?e ten moj apetyt nie jest "normalny" - wzi??am si? w gar??. Za wyj?tkiem odrobiny oleju lnianego do sa?atek nie jem ?adnych innych t?uszczy , w?dliny ze sklepu, ziemniaków , bia?ego pieczywa oraz s?odyczy i cukru. Schud?am ju? 4 kg. Gdy jestem g?odna - chrupi? marchewk?.

+Quote Post
Marta 45
8.05.2008, 17:14

Zarejestrowana
102
25-11 07
172

Witajcie dziewczyny! Dzi?ki za rady. Jutro pójd? do rodzinnej. Mo?e cos mi zapisze. Z nolvadexem biore jeszcze VENORUTON , mo?e za ma?a dawka.O tyciu nie wspomn?. Od dwudziestu paru lat lecz? niedoczynno?? tarczycy a teraz jeszcze nolvadex i na domiar z?ego jestem z tych co stresy wszelakie "zajadaj?"..................
Ca?e ?ycie odchudza?am si?. Zawsze z efektem jojo i ogromnym poczuciem winy. "Ten typ tak ma"Teraz spróbuje si? skupi? nad ograniczeniem poch?anianej ?ywno?ci. Jest dobra okazja bo zielonego duzo na targu pojawi?o si?. A wiosna jaka u mnie ?adna zrobi?a si? i nawet kot rezydent mnie dzisiaj nie wkurzy? jak mi potarga? kanap?. Ca?usy dl wszystkich. (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/rolleyes.gif)

+Quote Post
Marta 45
8.05.2008, 17:29

Zarejestrowana
102
25-11 07
172

Gra?ynko poprosz?, daj troch? silnej woli, bo nie mam jej zbyt wiele. Na domiar z?ego naby?am ostatnio drog? kupna automat do pieczenia chleba.Pyszne grahamy sie piek? ale oprócz pieczenia to ja je po?eram. Ale obiecuj? ze zaczn? pracowa? nad sob?. Ca?usy.

+Quote Post
lulu
8.05.2008, 17:29

Guru na forum

Wspiera forum
2,498
7-02 08
pomorskie
327

Moja kole?anka te? leczy sie na niedoczynno?? tarczycy i ostatnio rzuci?a palenie i te? przyty?a (a mia?a rozmiar 34 po 3 dzieci i wiek 52 lata). My?la?a ?e tycie to skutek niepalenia ale endokrynolog powiedzia? jej ?e to bardziej od tarczycy (mia?a trzykrotnie przekroczon? norm?). Jak jej unormuje hormony to ma schudn??. (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
Al_la
8.05.2008, 17:43

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
7,453
26-06 07
k/Warszawy
7
Numer GG: 9520233

Witaj Marto (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/smile.gif)

Mi?o, ?e jako? trafi?a? na nowe forum.
Ja nie bior? tamosyfów i te? mi nogi puchn?. Mam niewydolno?? ?y? a chemia t? dolegliwo?? spot?gowa?a dodatkowo (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/wacko.gif)
O wadze ogólnej nie wspomn? (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/rolleyes.gif)

--------------------
W najgorszych chwilach mego ?ycia zawsze mog?em liczy? na przyjació?.
Odt?d wiem, ?e pierwsz? rzecz?, jak? nale?y zrobi?, to poprosi? o pomoc
.

Paulo Coelho

+Quote Post
Lonia
8.05.2008, 17:47

Guru na forum

Wspiera forum
1,368
5-11 07
wielkopolska
30
Numer GG: 3043067

Witaj Marto ! Ja tamoksyfen bra?am dwa lata , nie powodowa? nadmiernego tycia ,ani opuchlizny nóg ...bra?am zawsze na noc ,zeby unikn?? wybuchów gor?ca ,w godzinach przedpo?udniowych jak by?am w pracy.

+Quote Post
Maja048
8.05.2008, 21:24

Guru na forum

Wspiera forum
2,236
5-11 07
Wielkopolska
25
Numer GG: 7557518

Witaj Marto - bra?am Tamoksyfa ,od przesz?o roku Femare. Noga lewa puchnie od kilkudziesi?ciu lat - co? tam mam z ?y?ami. Teraz od czasu do czasu puchn? obie. Ale od kilkudziesi?ciu dni rano jak si? obudz? to robi? ?wiczenia na stopy i r?ce. Mog?abym cz??ciej ale mi si? nie chce.
Odno?nie wagi - na pocz?tku roku dziewczyny zmobilizowa?y siebie i przy okazji mnie do diety MM.Schud?ammmmmmmmmmmmm.i chc? jeszcze schu??!!!!!!!!Zobacz, na forum o tym piszemy jak si? odchudza? jedz?c. Pozdrawiam

--------------------
"Smutek dzielony z drug? osob? jest po?ow? smutku,rado?? dzielona z kim? drugim jest podwójn? rado?ci?"

+Quote Post
Kela
8.05.2008, 21:30

Guru na forum

Wspiera forum
2,384
5-11 07
lubelskie
31
Numer GG: 4948590

Marta prosze o przepis na grahamy
te? mam automat
razowy chleb wychodzi taki sobie
zwyk?y niez?y
najlepszy- z gotowych mieszanek
ciekawa jestem twoich grahamów

+Quote Post
Marta 45
11.05.2008, 13:28

Zarejestrowana
102
25-11 07
172

Witajcie! Do rodzinnej sie nie dosta?am wi?c kupi?am sobie ortopeyczne sanda?y na moje opuchni?te nogi.
Zawsze to jaki? sposób.Tydzie? temu wzi??am kota córki na d?ugotrwa?e przechowanie i juz powinnam sie umawia? z tapicerem w sprawie wymiany obicia kanapy i fotela. Pracowita ta ?atka jest.S?onecznie ?ciskam.

+Quote Post
grazyna52
13.05.2008, 17:55

Guru na forum

Zarejestrowana
794
8-01 08
Hiszpania
262
Numer GG: 6371580

Witam Cie serdecznie Marto.Jestem w Twoim watku po raz pierwszy.
Ja tak jak baniula,biore Arimidex,a Zoladex zakonczylam w grudniu.
Uderzenia goraca jakie mi towarzyszyly przez dwa lata to po prostu
koszmar.W ciagu dnia mialam czasem tak mokre wlosy,ze maz myslal,
ze bralam prysznic.Ale teraz po zakonczeniu Zoladexu uderzenia sa
mniejsze na szczescie...jesli chodzi o rece i nogi to czasem lekko puchna,
zwlaszcza gdy jest upal i duzo chodze.A co do tycia to owszem - tez
mi sie uzbieralo z 5kg i nie wiem jak zrzucic..tzn;wiem tylko tez mi brakuje
silnej woli i jak skladasz zamowienie u Grazynki to ja tez sie pisze.
Ja po prostu bardzo lubie pichcic w kuchni no i kocham jesc dobre rzeczy.
Nic nie moge na to poradzic.Przed operacja nosilam rozmiar 38,a teraz po
2,5 roku 42.Coz Martusiu chyba przyjdzie nam zaczac sie odchudzac....
Pozdrawiam serdecznie i majowo.

+Quote Post
lotka4
14.05.2008, 12:30

Expert na forum

Zarejestrowana
554
9-11 07
Rybnik
105

Witaj Marto.Ja te? mam problem z wag?.Jestem te? z sierpnia ,ale po mastektomi i po chemi.Teraz bior? femar? i oprócz uderze? gor?ca strasznie bol? mnie nogi.To ju? chyba jaki? klub dziewczyn z bol?cymi nogami.Te? jestem ?asuchem i trudno mi si? oby? bez czekolady.Pozdrawiam Ci? cieplutko

+Quote Post

3 V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 5.12.2020 - 0:12