IPB

( | )

Reply to this topicStart new topic
> Biografie Amazonek
V
Emilia
16.06.2008, 19:40

pocz?tkuj?cy na forum
**

Zarejestrowana
3
16-06 08
Wroc?aw
687

Witam serdecznie (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/biggrin.gif)

Jestem doktorantk? Uniwersytetu Wroc?awskiego (na kierunku pedagogika). Aktualnie pisz? prac?, która dotyczy biografii kobiet do?wiadczaj?cych choroby nowotworowej piersi. W przebiegu biografii szczególn? uwag? chcia?abym zwróci? na aspekt rozwoju, edukacji oraz twórczo?ci Amazonek.
Jestem przekonana, ?e sam fakt Waszej obecno?ci na tym forum, wzajemnego wsparcia, pokazywania dzie? w?asnej twórczo?ci ?wiadczy o Waszym ogromnym potencjale. Dlatego chcia?abym w swojej pracy przedstawi? Wasze sylwetki, gdy? poszerzanie wiedzy w tym zakresie mo?e pomóc wielu osobom, które znalaz?y si? w podobnej sytuacji.

Zwracam si? do Was z ogromn? pro?b? o wzi?cie udzia?u w badaniach, poniewa? o raku piersi warto rozmawia?. Badania polega? b?d? na przeprowadzeniu wywiadów indywidualnych (zapewniam pe?n? anonimowo?? i dyskrecj?). Je?li znalaz?yby si? Panie, które chcia?yby opowiedzie? o swoich do?wiadczeniach w grupie, równie? mog? zorganizowa? taki wywiad.

Je?li która? z Pa? wyrazi?aby ch?? wzi?cia w udzia?u w badaniach lub mia?aby jakie? pytania, prosz? o kontakt: emilia.mazurek@interia.pl lub 662 203 077.

Z góry dziekuj? za pomoc.

Pozdrawiam gor?co!
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
16.06.2008, 19:40
#

Quote Post
Emilia
28.06.2008, 19:05

pocz?tkuj?cy na forum
**

Zarejestrowana
3
16-06 08
Wroc?aw
687

Dzi?kuj? wszystkim Dziewczynom, które zg?osi?y ch?? wzi?cia udzia?u w badaniach. Jestem Wam bardzo wdzi?czna za tak szybki i du?y odzew. Je?li jeszcze która? z Amazonek si? waha - serdecznie zach?cam. Zawsze to jakie? nowe do?wiadczenie (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
« · Szukam · »

Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 1.04.2020 - 19:39