IPB

( | )

45 V  « < 42 43 44 45 >  
Reply to this topicStart new topic
> Zdrowe i szczuple
V
madzia 61
1.04.2010, 15:16

Guru na forum

Wspiera forum
2,385
11-12 07
centrum
209

Amorku swieta prawda i do mnie pasujaca 100%,zakupilam gazetke w kiosku "diety odchudzajace"-poradnik domowy ,przejrzalam fajne diety ,fajne przepisy ,pomysle 2 dzien swiat ktora zastosowac tuz po ,zeby do Ciecha troche zrzucic kilogramow/konsekwencja to moj wrog/ (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) .
3- zelazne zasady -nie jesc slodyczy i pieczywa ,tluszczu,
duzo chodzic -ruch, gimnastyka,uprawiac sport,
pic wode niegazowana.

--------------------

Nigdy nie rezygnuj z marzen.Kieruj sie znakami-PAULO COELHO
Go to the top of the page

+Quote Post
ToJa
1.04.2010, 16:02

Guru na forum

Wspiera forum
5,177
27-05 08
wielkopolska
644
Numer GG: 766329

wiecie co..... w nosie mam te wszystkie diety....
nie umiem pic kawy i herbaty bez cukru, nie umiem ?yc bez ptasiego mleczka, batoników, ciastek, ulubionych kuku?ek i raczków (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) ...............
wytrzyma?am na "prawie diecie" 2 dni.....sukces (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
potem juz wróci?am do normalnego mojego jedzenia - znaczy t?usto nie jem, ale sporo s?odkiego, a reszta jedzonka to zalezy co znajde w lodówce (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

w ostatnim tygodniu zrzuci?am chyba z 1,5 kg.....bez zadnej diety......wystarczy?o ?e w pracy spedza?am wi?cej godzin niz zwykle a potem wszystko biegiem....biegiem na busa, biegiem z busa, biegiem zakupy, biegiem do kompa, biegiem do wyra i apiat od nowa..........
(IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
Tylko twa wiara pomo?e ci
Wiara i si?a, by wygra? z tym
Z czym tylu ludzi przegrywa co dzie?

+Quote Post
agawa
1.04.2010, 17:06

Guru na forum

Wspiera forum
3,842
15-10 08
Warszawa
1,131

E, tam... od razu 'nie umiem'. Po prostu nie chcesz. Bo ty z tych biegaj?cych (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) a nie umartwiaj?cych si? (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

--------------------
.....wszystko mija....nawet najd?u?sza ?mija....

+Quote Post
madzia 61
1.04.2010, 18:26

Guru na forum

Wspiera forum
2,385
11-12 07
centrum
209

ja tam ciagle biegam ale sobie pozwalam np.dzis sniadanko dopiero o 16 jadlam (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) , za godzinke obiadek (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) i teraz tylko probuje bigosik czy dobrze doprawiony (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) ,slodycze bardzo lubie lecz sie ograniczam za to herbatke slodze ,przytylam znacznie po urodzeniu najlodszej bo wczesniej wazylam do 55 kg,a po chorobie tyz mi tu i uwdzie sie przyroslo ale co tam nie dam sie zwariowac,ale pragne troche zrzucic zbednego sadalka i to zrobie (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) .

--------------------

+Quote Post
Amor
1.04.2010, 19:03

Guru na forum

Wspiera forum
3,105
6-11 07
Siemianowice sl
64

Madziu nie jedz rzadko, to nie sprzyja odchudzaniu. Najlepiej jesc 4-5 posilkow dziennie ale niewiele......jak sie wyglodzisz to potem rzucisz sie na jedzenie! Przynajmniej ja tak mam! :(IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Fajne przepisy na lekkie i smaczne swiateczne dania mozna znalezc w Super linii. Mialam takie na Boze Narodzenie ....mysle ze teraz tez b?da, musze kupic choc i tak juz menu ustalone.

+Quote Post
Kela
1.04.2010, 20:01

Guru na forum

Wspiera forum
2,384
5-11 07
lubelskie
31
Numer GG: 4948590

Toja bardzo mi si? podoba okreslenie "prawie- dieta"
bior? - do w?asnego uzytku (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post
madzia 61
1.04.2010, 20:06

Guru na forum

Wspiera forum
2,385
11-12 07
centrum
209

Amorku dziekuje jutro zakupie super linie (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) .

--------------------

+Quote Post
agawa
1.04.2010, 21:44

Guru na forum

Wspiera forum
3,842
15-10 08
Warszawa
1,131

A ja w?a?nie w sieci znalaz?am takie oto s?owa:

Dlaczego nie warto odmawia? sobie czekoladowych wielkanocnych s?odyczy?

Zawieraj? one flawonoidy, naturalne ro?linne przeciwutleniacze. Z przeprowadzonych bada? wynika, ?e maj? one dzia?anie antynowotworowe, usprawniaj? prac? naczy? krwiono?nych, opó?niaj? zmiany mia?d?ycowe, zapobiegaj?c chorobom niedokrwiennym serca. Kilka kostek czekolady dziennie sprawia, ?e p?ytki krwi maj? mniejsz? tendencj? do zlepiania si?, co zapobiega zakrzepom. Czekolada zawiera te? spore ilo?ci bia?ka, w?glowodanów, sk?adników mineralnych i witaminy z grupy B, a jej spo?ycie uzupe?nia niedobory tych substancji w organizmie. Gorzka jej odmiana jest ponadto bogatym ?ród?em ?elaza, fosforu i magnezu, które maj? zbawienny wp?yw na pami??, wzmocnienie w?osów i paznokci. Lekarze twierdz?, ?e kawa?ek czekolady po ci??kostrawnym posi?ku zwi?ksza wydzielanie ?ó?ci, potrzebnej do strawienia t?uszczów. Naukowcy udowodnili, i? czekolada nie mo?e by? winiona za podniesienie poziomu cukru we krwi i nie ma te? przyczynowego zwi?zku pomi?dzy jej spo?yciem a oty?o?ci?.

Id? sobie zje?? jajeczko. Czekoladowe (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------

+Quote Post
madzia 61
2.04.2010, 12:23

Guru na forum

Wspiera forum
2,385
11-12 07
centrum
209

Agawko stokrotne dzieki (IMG:style_emoticons/default/wub.gif) czuje sie rozgrzeszona z moich grzeszkow -wszystko dla zdrowotnosci (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) Amorku kupilam "super linie ",troche przejrzalam ,naprawde warte przeczytania i zastosoawania ,acha jeszcze wyszlo wydania specjane tez dotyczace zdrowego odzywiania ,odchudzania i oszyszczania organizmu tez zakupilam ,poczytam i zastosuje co nie co (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) .

--------------------

+Quote Post
ToJa
2.04.2010, 13:16

Guru na forum

Wspiera forum
5,177
27-05 08
wielkopolska
644

starsza dzisiaj obiad robi?a........
hm.....
kotlety sojowe, kaszka kus kus, warzywa.........
hm......chyba sie na forumku naczyta?a o zdrowym jedzonku (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------

+Quote Post
Gra?yna1
2.04.2010, 13:43

Guru na forum

Zarejestrowana
1,536
5-11 07
Warszawa
29

A ja mam przykazane przez syna ?e w ?wi?ta maj? by? same : tradycyjne , niezdrowe , "ci??kie" , pe?ne cholesterolu - polskie specja?y ! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Tak mu ju? dojad?a zdrowa w?oska kuchnia ! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post
zuzanna
2.04.2010, 15:29

Guru na forum

Zarejestrowana
702
11-11 07
Gdynia
126
Numer GG: 898827

dziewczyny jestem z Wami.....
te? lubi? to co nie powinno si? je??......
buzia

+Quote Post
Amor
2.04.2010, 19:25

Guru na forum

Wspiera forum
3,105
6-11 07
Siemianowice sl
64

Postanowi?am sobie ?e w pierwszy dzien na sniadanie b?de jesc w?dliny- tak pieknie pachna w lodowce :(IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
b.angel
2.04.2010, 21:20

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
4,849
26-06 07
gród nad mleczn?
9
Numer GG: 5536919

no_no (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------

.... przewróci?o si?, niech le?y ....

+Quote Post
ToJa
3.04.2010, 18:46

Guru na forum

Wspiera forum
5,177
27-05 08
wielkopolska
644

http://kartki.wp.pl/kat,48,kid,2481,main,46,nowakartka.html

--------------------

+Quote Post
Parabola
3.04.2010, 20:15

Guru na forum

Wspiera forum
1,728
6-11 07
Ma?opolska
68
Numer GG: 6181092

CYTAT(Amor @ 2.04.2010, 20:25) *
Postanowi?am sobie ?e w pierwszy dzien na sniadanie b?de jesc w?dliny- tak pieknie pachna w lodowce : (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

.... ja ju? si? ob?ar?am...  w wielk? Sobot?....   (IMG:style_emoticons/default/blush.gif) po Mszy ?w...

--------------------
?ycie jest twarde, od Ciebie zale?y czy zetrze Ci? na proszek, czy wypoleruje.....

+Quote Post
aurora
4.04.2010, 18:24

Guru na forum

Wspiera forum
1,559
8-11 07
kujawy i pomorze
88

A ja dzi? jad?am niewiele..............pachnia?o cudnie wyglada?o..............ale mi si? odechcia?o ju? przed ?niadaniem jak tylko mojego ukochanego te?ciusia w drzwiach zobaczy?am i us?ysza?am co mia? do powiedzenia.............szkoda gada?..............przynajmniej nie przytyj?.

+Quote Post
luska
4.04.2010, 18:29

Guru na forum

Wspiera forum
2,229
5-11 07
Gdynia
18
Numer GG: 9006789

Beata waln?? go trza by?o, nie do?? ?e na ?wi?ta do Twojego domu przyje?d?a to jeszcze ma co? do powiedzenia ....o nie, u mnie by to nie przesz?o

--------------------
Ciesz si?
drobnymi rzeczami,
gdy? pewnego dnia
mo?esz odkryc,
?e by?y one wielkie.

+Quote Post
Maja048
4.04.2010, 18:48

Guru na forum

Wspiera forum
2,236
5-11 07
Wielkopolska
25
Numer GG: 7557518

Kela wiedzia?am,?e moja modyfikacja MM "wyp?ynie" kiedy?...a dzisiaj jad?am sernik bez lukru bo wogóle nie by? polukrowany...dla zdrowotno?ci...a tak na marginesie...dziebko schud?am przed ?wi?tami bo id? we wtorek na poprawiny i musz? wej?? w ubieg?oroczn? sukni?...dzisiaj napewno to nadrobi?am ,ale jutro lekkie ?niadanko, obiadek niby obiadek /by?am zaproszona do brata ale ?lub jest o 16:30 i za du?o biegania/, i tylko kolacja b?dzie normalna bo zaprosi?am braci z ?onami...ale to niech Oni jedz? ja tylko "poskubi?"... Jeszcze tylko wtorek na poprawinach i nast?pne dni wracam do cz?stszego jedzenia w ma?ych ilo?ciach...zakupi?am ju? sobie wod? niegazowan? bo u mnie z jej piciem s? problemy...Qrde...a mówili,?e w odpowiednim wieku nie ma ogranicze? w niczym...Buziaczki, ksi??ek i gazet nie kupuj? ,bo przecie? Pan MM czeka? prawie 3 lata a? go przeczyta?am i zastosowa?am... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
"Smutek dzielony z drug? osob? jest po?ow? smutku,rado?? dzielona z kim? drugim jest podwójn? rado?ci?"

+Quote Post
agawa
4.04.2010, 19:36

Guru na forum

Wspiera forum
3,842
15-10 08
Warszawa
1,131

CYTAT(aurora @ 4.04.2010, 17:24) *
A ja dzi? jad?am niewiele........ jak tylko mojego ukochanego te?ciusia w drzwiach zobaczy?am

Aurora, mo?esz opatentowa? i biznes zrobi? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) "Chcesz zrzuci? kilka kilogramów? Wizyta te?cia na pó? godziny a apetyt znika na ca?y dzie?. Cena do negocjacji" (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)
Mi tam nic apetytu nie odbiera. Tylko jutro sie nabiegam... wielu przyjació? na obiadku (IMG:style_emoticons/default/cool.gif) Mo?e to co zjem to wybiegam?

--------------------

+Quote Post

45 V  « < 42 43 44 45 >
Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 29.03.2020 - 7:16