IPB

( | )

45 V  « < 43 44 45  
Reply to this topicStart new topic
> Zdrowe i szczuple
V
Ella
4.04.2010, 20:58

Guru na forum

Wspiera forum
1,842
7-11 07
Lubuskie
85
Numer GG: 4100022

Moja dieta zosta?a dzi? zawieszona na ko?ku... oj, d?ugo b?d? to odpracowywa? (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Ju? na ?niadaniu wielkanocnym o czwartej rano (!) spróbowa?am smako?yków, przygotowanych przez moje kole?anki z chóru.
A po po?udniu przyszed? syn z rodzink?.
Nakupowa?am dla wnuków mnóstwo smako?yków, ciast, owoców i teraz zosta?am z tym, bo oni juz zostali nakarmieni do oporu przez rodziców synowej i zjedli niewiele... O, matko, co robi?? Bardzo nie lubi? wyrzuca? jedzenia, ale ty? te? nie lubi? (IMG:style_emoticons/default/huh.gif)

--------------------
Jeste?my sprawcami czynów, które spe?niamy, a nie narz?dziami ró?nych si?.
(Leszek Ko?akowski)
Go to the top of the page

+Quote Post
Maja048
4.04.2010, 22:35

Guru na forum

Wspiera forum
2,236
5-11 07
Wielkopolska
25
Numer GG: 7557518

Ela ...?niadanie o czwartej rano????? Ja z premedytacj? zaprosi?am na jutro braci z ?onami...wystawie wszystko a reszte zamro??...z cz??ci? jedzenia ju? to zrobi?am...ale przed chwil? jeszcze zjad?am dwa kawa?ki mojego ciasta...posz?am zamkn?? drzwi od ulicy a blacha sta?a w korytarzu na schodach i tak ?adnie pachnia?o....No trudno trzeba b?dzie na poprawinach wci?ga? brzuch... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
"Smutek dzielony z drug? osob? jest po?ow? smutku,rado?? dzielona z kim? drugim jest podwójn? rado?ci?"
Go to the top of the page

+Quote Post

45 V  « < 43 44 45
Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 22.08.2019 - 17:43