IPB

( | )

> Zasady Przedstaw si?!!

Pami?tajcie o zasadach.
Znajdziecie je wszystkie klikaj?c na link:

http://www.amazonki.net/forum/index.php?showtopic=92

Co do dzia?u osobistego prosz?:
-wpisywa? nowe tematy swoich w?tków
-umieszczanie w nich linka do w?tku na starym forum.
-nie pozdrawianie w w?tkach osobistych (od tego jest czat oraz specjalny w?tek pozdrowienia)
-nie wklejanie du?ej ilo?ci grafik (zdj?cia osobiste mile widziane)
-
Zabronione jest tzw. "nabijanie postów" (dodawanie do ka?dego w?tku kilkudziesi?ciu wypowiedzi na godzin? o tre?ci "Ok", "Aha", "Popieram" itp., maj?ce na celu jedynie zwi?kszenie "rangi" na forum). Osoby notorycznie nabijaj?ce posty otrzymaj? ostrze?enie.
Pami?tajmy ?e ten dzia? nie b?dzie kasowany przez administratora, a wpisane w?tki b?d? zawsze obci??a?y nasz serwer.

Dzi?kuje bardzo za uszanowanie zasad.

5 V  « < 3 4 5  
Reply to this topicStart new topic
> Bond ?ony Kasi
V
Bond
6.12.2009, 20:55

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
38
12-08 09
1,668

Troszk? odkurz? ten w?tek ,ale nic ciekawego nie mam nic do napisania.Dobrze,?e chocia? moja Kachna jest na dobrej drodze do zdrowia.
Ja natomiast mam pod górk?, chyba w my?l zasady : jak si? pieprzy to to wszystko na raz.Najpierw straci?em prac?,pó?niej nawali?a dobrze spisuj?ca si? na czas choroby cliówka ,a wszystko to wi??e si? z kosztami.Teraz doceniam rol? przyjació?.Czytam wasze posty i to dodaje mi si?y.Przecie? po chwilach z?ych musz? przyj?? chwile dabre.

--------------------
"Kiedy ogarnie nas,smutek,zw?tpienie czy rozpacz,pami?tajmy,?e w?a?nie wtedy Bóg jest najbli?ej nas.Jeden krok od nadziei"

(ks. Jan Twardowski)
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
6.12.2009, 20:55
#

Quote Post
b.angel
6.12.2009, 21:10

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
4,849
26-06 07
gród nad mleczn?
9
Numer GG: 5536919

CYTAT(Bond @ 6.12.2009, 20:55) *
.Przecie? po chwilach z?ych musz? przyj?? chwile dabre.

musz?

a tym bardziej, ze nadchodzi teni magiczny czas ?wi?teczny

--------------------

.... przewróci?o si?, niech le?y ....

+Quote Post
BeataM
6.12.2009, 21:11

Guru na forum

Wspiera forum
1,966
20-11 07
Gorzów Wlkp.
166
Numer GG: 10855638

Bond, kto? tam gdzie? wymy?li?, ?e bilans musi by? na zero (IMG:style_emoticons/default/angry.gif) jakby nie móg? byc na plus...
no niefajnie z prac?, bo wiadomo, nielekko jest jak si? jej nie ma... mam nadziej?, ?e znajdziesz !
a wiesz? u mnie w pracy jako? tak dziwnie si? sk?ada, ?e Ci co musieli odej?? z ró?nych powodów i czuli si? nieszcz??liwi, trafiaj? na lepsze prace. Ostatnio spotka?am mojego ulubionego informatyka i powiedzia? mi, ?e zastanawia si? czy nie wys?a? przypadkiem bombonierki dla kadrowej z podzi?kowaniem za zwolnienie z pracy (silny konflikt by? mi?dzy nimi), teraz jest zadowolony i odpr??ony (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

wa?ne , ?e Kasia zdrowieje (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) super (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

a autko? toz to wieczna skarbonka jest...

--------------------
not yet :)
PUDE?KO NICO?CI :)
PUDE?KO NICO?CI

+Quote Post
Bond
6.12.2009, 21:30

Zarejestrowana
38
12-08 09
1,668

CYTAT(BeataM @ 6.12.2009, 21:11) *
wa?ne , ?e Kasia zdrowieje (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) super (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

a autko? toz to wieczna skarbonka jest...

Tez uwa?am to za najwa?niejsze.Kto? musi gdzie? trzyma? r?k? nad tym wszystkim , podczas jazd zwi?zanych z choroba i na?wietlaniem autko nawet nie zakaszla?o.

--------------------
"Kiedy ogarnie nas,smutek,zw?tpienie czy rozpacz,pami?tajmy,?e w?a?nie wtedy Bóg jest najbli?ej nas.Jeden krok od nadziei"

(ks. Jan Twardowski)

+Quote Post
joakil
7.12.2009, 11:28

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
337
21-09 08
Mazowsze
944
Numer GG: 9009053

Wiesz, ja te? my?la?am, ?e ju? nie dam rady. Mia?o by? tak pi?knie, kupili?my dzia?k? na mazurach, mieli?my si? budowa?. Zrezygnowali?my nawet z dodatkowych ubezpiecze? na ?ycie.... no i si? zacz??o. W miesi?c po wyp?acie ubezpieczenia wykry?am guza (gdybym nie zrezygnowa?a z ubezpieczenia, dosta?abym spore odszkodowanie). Potem by?a operacja i leczenie. Dzia?ka posz?a w zapomnienie (bo to nie czas na sprzeda?. Poza tym ona by?a atrakcyjna dla nas a nie jest to teren rekreacyjny. Budowa te? nie wchodzi w rachub?). W dodatku mnie zwolnili z pracy bo ZUS wys?a? mnie na rent?. Dzia?alno?? m??a te? si? ko?czy (do ko?ca roku likwidujemy sklep). W mi?dzy czasie trzeba by?o przeprowadzi? remonty silników w samochodach. Jak na z?o?? jeden po drugim... My?la?am, ?e to ju? dno. Zacz??am si? zastanawia? co tu sprzeda?, ?eby by?o na op?acenie rachunków.... a tu otrzymuj? propozycj? pracy od stycznia. Mój ostatni zak?ad pracy upomina si? o mnie. Mam si? tylko zastanowi? na jakich warunkach chc? wraca?...... Nie nale?y traci? nadziei. Nie zawsze jest kolorowo ale kiedy? w ko?cu los si? odwraca. Wierz?, ?e Wam te? szcz??cie b?dzie sprzyja?o.
Nie wiem, czy ju? to zauwa?y?e?, ?e jak si? dostanie kopa od losu, to potem dostrzega si? wi?cej powodów do rado?ci.
I tego Wam ?ycz?. Jak najwi?cej rado?ci.

+Quote Post
Bond
25.12.2009, 21:47

Zarejestrowana
38
12-08 09
1,668

Wszystkim na forum ,?ycz? zdrowych i radosnych ?wi?t Bo?ego Narodzenia i nast?pnego roku,troszk? szcz??liwszego.Jestem w tej chwili w do?ku,ale my?l? ,?e ,to si? odmieni.Kiedy? cz?owiek musi odbi? si? od dna

--------------------

(ks. Jan Twardowski)

+Quote Post
gonia 10
26.12.2009, 12:44

Expert na forum

Zarejestrowana
505
24-10 08
?ód?
1,163
Numer GG: 12192998

dzi?ki (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)

Tobie te? ?ycz? wszystkiego najlepszego (IMG:style_emoticons/default/nowink.gif) (IMG:style_emoticons/default/tongue2.gif) (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)

Te? mówi? sobie tak jak Ty ?e po z?ych chwilach przychodz? dobre chwile
i wierz? w to bo u mnie si? to sprawdza

?ycz? by u?o?y?o si? Wam w najbli?szym czasie wszystko pomy?lnie by smutki i strapienia odesz?y w zapomnienie by mogliby?cie si? cieszyc ?yciem
(IMG:http://www.e-gify.strefa.pl/gify/zwierzeta/misie/misie15.gif)

+Quote Post
ToJa
25.02.2010, 10:18

Guru na forum

Wspiera forum
5,177
27-05 08
wielkopolska
644
Numer GG: 766329

widze, ze zagladasz na forumek (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
co u Kasi (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
jak Twoja górka.......pokonana, co z praca, co z autkiem

--------------------
Tylko twa wiara pomo?e ci
Wiara i si?a, by wygra? z tym
Z czym tylu ludzi przegrywa co dzie?

+Quote Post
Bond
14.03.2010, 21:22

Zarejestrowana
38
12-08 09
1,668

Staram si? zagl?da? na forum.Dzisiaj troszk? obudzi?a mnie Toja i zag?osowa?em na nasze forum.Niestety moja górka nie pokonana.Pracy nie mam i szarpi? straszliwie aby uda?o si? prze?y?.Dobrze ?e Kasia czuje si? ?wietnie,prócz wybuchów zimna i gor?ca innych niepokoj?cych oznak nie ma.
Nie b?d? zanudza? swoimi problemami , bo wiem ,?e na tym forum kobiety maj? je nieporównywalne. Po chwilach niezbyt dobrych musz? przyj?? weselsze.

--------------------

(ks. Jan Twardowski)

+Quote Post
ToJa
14.03.2010, 21:27

Guru na forum

Wspiera forum
5,177
27-05 08
wielkopolska
644

Bond....dacie rad?......najwazniejsze ze Kasia sie dobrze czuje......
bedzie dobrze..... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

do jutra jeszcze mozesz glosowac.... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
mozna z kilku meili....a i znajomych trza zagoni? do g?osowania......

a ja bede trzymac kciuki coby wreszcie z górki by?o (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------

+Quote Post
gonia 10
14.03.2010, 21:29

Expert na forum

Zarejestrowana
505
24-10 08
?ód?
1,163
Numer GG: 12192998

górka b?dzie pokonana a ty nas nie zanudzasz
pisz a my s?uchamy i staramy si? pomóc
g?owa do góry
(IMG:style_emoticons/default/wub.gif) (IMG:style_emoticons/default/wub.gif) (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)

+Quote Post
BeataM
14.03.2010, 21:30

Guru na forum

Wspiera forum
1,966
20-11 07
Gorzów Wlkp.
166

Bond , to przykre, ?e z robot? krucho , musisz nielicho kiepsko si? czu?... ale wiosna idzie, zawsze na rynku pracy wtedy si? rusza , jest nadzieja (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Pozdrów Kasi? i trzymajcie si? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
PUDE?KO NICO?CI

+Quote Post
Pyrunia
16.03.2010, 20:23

Guru na forum

Wspiera forum
749
6-11 07
Kraina Podziemnej Pomara?czy
48
Numer GG: 6615773

Bond,

Tutaj nigdy nikogo nie zanudzasz. Pami?taj o tym (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Trzymam kciuki coby? prac? szybko dosta?.
U?ciski dla Kasi (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)

--------------------
"Jest taka cierpienia granica, za któr? si? u?miech pogodny zaczyna”

+Quote Post
Per?a
16.03.2010, 21:14

Zarejestrowana
46
15-03 10
1,868

Mo?e zrobi Ci si? cho? troch? ra?niej, kiedy napisz?, ?e dzi?ki (mi?dzy innymi) Tobie, wczoraj zrobi?o mi si? l?ej na duszy. Zapisa?am si? tu i te? pomacha?e? mi na powitanie. Poczyta?am Twój w?tek i jestem pod du?ym wra?eniem...ma?o który facet ma takie (pardon) jaja. Mój Ukochany po dobrym "startingu", teraz jest na etapie negacji. Wg niego mia?am raka, zosta? w szpitalu na ?mietniku, jestem zdrowa itd... Rozumiem, to jego metoda, ale kiedy mam s?absze momenty, to...przytutuli?, przytuli,ale nie pogadamy. Bondzie, prawdziwy James z Ciebie:) Mam nadziej?, ?e Twoje problemy s? przej?ciowe...Pozdrawiam

+Quote Post
agawa
16.03.2010, 21:42

Guru na forum

Wspiera forum
3,842
15-10 08
Warszawa
1,131

CYTAT(Bond @ 14.03.2010, 21:22) *
Nie b?d? zanudza? swoimi problemami , bo wiem ,?e na tym forum kobiety maj? je nieporównywalne.

oh, Bondzie... k?opoty - rzecz nabyta i przej?ciowa (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) Nie ma co si? licytowa?, kto ma gorzej...
Teraz troch? pod górk? u ciebie. Je?li ci to w czymkolwiek mo?e pomóc - napisz...
A Kasi? - przytulam cieplutko (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Niech b?dzie zdrowa (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
.....wszystko mija....nawet najd?u?sza ?mija....

+Quote Post
Bond
14.04.2010, 17:07

Zarejestrowana
38
12-08 09
1,668

Dzisiaj byli?my na kontroli ,pól roku po solarkach.USG brzusia i piersi ,a tak?e mammografia wysz?y b. dobrze.Nast?pna kontrola za 6 m-cy.Stracha mieli?my wielga?nego i tak pewnie b?dzie za ka?dym razem.

--------------------

(ks. Jan Twardowski)

+Quote Post
Kat-na
14.04.2010, 18:00

Guru na forum

Zarejestrowana
990
7-09 08
?ód?
911

No to wspaniale!
Poprosimy o wiadomo?ci co jaki? czas, bo mi?o nam si? czyta (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)
Wszystkiego dobrego!

+Quote Post
ToJa
14.04.2010, 19:34

Guru na forum

Wspiera forum
5,177
27-05 08
wielkopolska
644

do kogo je?dzicie na kontrole .........?
gratuluje dobrych wyników........

--------------------

+Quote Post
BeataM
14.04.2010, 19:45

Guru na forum

Wspiera forum
1,966
20-11 07
Gorzów Wlkp.
166

ogromnie si? ciesz? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Hura! Hura! Hura! Hura!
bardzo przyjemne wiadomo?ci (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
PUDE?KO NICO?CI

+Quote Post
Bond
14.04.2010, 19:51

Zarejestrowana
38
12-08 09
1,668

CYTAT(ToJa @ 14.04.2010, 20:34) *
do kogo je?dzicie na kontrole .........?
gratuluje dobrych wyników........

Do dr.Karczewskiej,a masz jakie? sugestie?
Jestem otwarty.

--------------------

(ks. Jan Twardowski)

+Quote Post

5 V  « < 3 4 5
Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 15.12.2019 - 20:12