IPB

( | )

> Zasady

Pami?tajcie o zasadach.
Znajdziecie je wszystkie klikaj?c na link:

http://www.amazonki.net/noweforum/index.php?showtopic=92

Najwa?niejsze:
-przed zadaniem pytania sprawdzi? w archiwum czy temat nie by? ju? poruszany. Do tego s?u?y funkcja Szukaj.
-postaraj si? wybra? odpowiedni dzia? do tre?ci postu
-
nazwy tematów nieodpowiadaj?ce tre?ci w nich zawartych b?d? zmieniane.
-
Posty piszemy w sposób przemy?lany - to nie jest chat i macie czas na sformu?owanie czytelnej wypowiedzi. Staramy si? pisa? po polsku. Je?li co? chcemy doda?, a nie ma jeszcze do naszego posta komentarza innego u?ytkownika, u?ywamy opcji EDYTUJ

Dzi?kuje bardzo za uszanowanie zasad.

Reply to this topicStart new topic
> DCO Wroclaw, POLECAM!!!!!!
V
MInie
29.09.2008, 0:31

Guru na forum

Wspiera forum
610
23-09 08
954
Numer GG: 8428387

super szpital...szczegolnie na chirurirgii onkologicznej dr Alicja Balcerzak..lekarz z powolanie z doswiadczeniem SWIETNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

trafiajac na takich lekarzy mozna w nich wierzyc naprawde:)

gdyby ktos chcial sie tam dostac a nie mog, to trzeba isc do ONKOMEDU wroclaw..tam caly zespol niemalze plus chemicy z DCO przyjmuje jeszcze prywatnie itp
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
29.09.2008, 0:31
#

Quote Post
anawa
1.10.2008, 23:45

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
159
7-11 07
Pcim
77
Numer GG: 5021373

Dr Balcerzak znam, w?a?nie ona z dr B?b?nkiem mnie operowali. To prawda, ?e jest rzeczowa i zdecydowana a ?e to kobieta i dlatego nas rozumie a poza tym potrafi nawet wyczarowa? ?liczny biust w czasie jednoczasówki. To w?a?nie Ona namawia?a mnie na rekonstrukcj? a teraz obieca?a pomóc w unieszkodliwienia tego ?punowego nerwa (lubi morfin? i te inne) i dzieki niej mam nadziej?. Czekam nadal na wezwanie do szpitala, dzisiaj zacz?? si? ju? 8 tydzie? i my?l?, ?e ju? w przysz?ym tygodniu b?d? wreszcie mia?a t? neuroliz?, oby trafn?. Czasu coraz mniej, wi?c trzymajcie za mnie kciuki, tym razem musi si? uda?.
Pozdrawiam i mocno ?ciskam

+Quote Post
MInie
3.10.2008, 13:10

Guru na forum

Wspiera forum
610
23-09 08
954
Numer GG: 8428387

nie wiem co to jest neuroliza ale i tak trzymam kciuki:)!!!!

ciesze sie ze slysze taka dobra opinie o w.w pani doktor:)

+Quote Post
« · Lekarze · »

Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 14.12.2019 - 13:48