IPB

( | )

> Zasady Przedstaw si?!!

Pami?tajcie o zasadach.
Znajdziecie je wszystkie klikaj?c na link:

http://www.amazonki.net/forum/index.php?showtopic=92

Co do dzia?u osobistego prosz?:
-wpisywa? nowe tematy swoich w?tków
-umieszczanie w nich linka do w?tku na starym forum.
-nie pozdrawianie w w?tkach osobistych (od tego jest czat oraz specjalny w?tek pozdrowienia)
-nie wklejanie du?ej ilo?ci grafik (zdj?cia osobiste mile widziane)
-
Zabronione jest tzw. "nabijanie postów" (dodawanie do ka?dego w?tku kilkudziesi?ciu wypowiedzi na godzin? o tre?ci "Ok", "Aha", "Popieram" itp., maj?ce na celu jedynie zwi?kszenie "rangi" na forum). Osoby notorycznie nabijaj?ce posty otrzymaj? ostrze?enie.
Pami?tajmy ?e ten dzia? nie b?dzie kasowany przez administratora, a wpisane w?tki b?d? zawsze obci??a?y nasz serwer.

Dzi?kuje bardzo za uszanowanie zasad.

3 V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Bo?ena wita Amazonki
V
Becia
2.04.2010, 17:43

Guru na forum

Wspiera forum
764
6-11 07
Siemianowice ?l?skie
33

Bo?enko, witaj na naszym forum i klikaj z nami (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Zajrza?a? ju? do w?tku Spotkanie? Zapraszamy! B?dzie nam mi?o pozna? now? Forumowiczk? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
2.04.2010, 17:43
#

Quote Post
bo?ka1
6.04.2010, 20:56

pocz?tkuj?cy na forum
**

Zarejestrowana
25
11-02 10
Jastrz?bie Zdrój
1,848

Jeszcze raz dzi?kuje z milutkie powitania (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) Nie mam mo?liwo?ci aby zagl?da? tu codziennie. (IMG:style_emoticons/default/angry.gif) Laptop czasami w podró?y albo okupowany przez doros?ego syna. Dzi?kuje za zaproszenie na SPOTKANIE. W?a?nie z Magd? robimy plany na czwartek- wszystko wskazuje na to ,?e pojedziemy. Damy jeszcze zna? - Mo?e Magda szybciej- bo ona ma nieograniczony dost?p do laptopa (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) Pozdrawiam Was wszystkie i przesy?am buuuuuuziaki

--------------------
?ycie nie stawia pyta?,?ycie po prostu jest......Czasem z?bami zgrzyta,a czasem ?asi si? jak pies....  — A. Osiecka                                                                                                                                                        

+Quote Post
bo?ka1
9.04.2010, 10:09

pocz?tkuj?cy na forum
**

Zarejestrowana
25
11-02 10
Jastrz?bie Zdrój
1,848

12.04/ poniedzia?ek /Jad? do C.O Gliwice b?d? wyniki z PET - Wiem ,?e jest dobrze- ale psychika lubi p?ata? figle (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

--------------------
?ycie nie stawia pyta?,?ycie po prostu jest......Czasem z?bami zgrzyta,a czasem ?asi si? jak pies....  — A. Osiecka                                                                                                                                                        

+Quote Post
Al_la
9.04.2010, 10:27

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
7,453
26-06 07
k/Warszawy
7
Numer GG: 9520233

Tylko si? nie za?am, jak Ci co? wyjdzie.
PET lubi pokazywa? wszystko - nawet to, czego nie ma (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
W najgorszych chwilach mego ?ycia zawsze mog?em liczy? na przyjació?.
Odt?d wiem, ?e pierwsz? rzecz?, jak? nale?y zrobi?, to poprosi? o pomoc
.

Paulo Coelho

+Quote Post
Amor
9.04.2010, 14:45

Guru na forum

Wspiera forum
3,105
6-11 07
Siemianowice sl
64

Bozka fajna babka z Ciebie , dobrze by bylo gdyby Mlody dal Ci troszke czasu na kompie! powiedz ze kolezanki prosz?!Calusy!

+Quote Post
Pyrunia
9.04.2010, 16:05

Guru na forum

Wspiera forum
749
6-11 07
Kraina Podziemnej Pomara?czy
48
Numer GG: 6615773

Bo?ka,

b?dzie dobrze. Nasze kciuki o to zadbaj? (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

--------------------
"Jest taka cierpienia granica, za któr? si? u?miech pogodny zaczyna”

+Quote Post
Magda
10.04.2010, 6:52

Guru na forum

Wspiera forum
1,662
12-11 07
Jastrz?bie Zdrój
130
Numer GG: 9935708

(IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Bo?enko b?dzie dobrze
prosz? Boga codziennie ?eby wszystkie amazonki byly zdrowe (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post
bo?ka1
10.04.2010, 6:57

pocz?tkuj?cy na forum
**

Zarejestrowana
25
11-02 10
Jastrz?bie Zdrój
1,848

Dzi?kuj? za wsparcie i trzymanie kciuków (IMG:style_emoticons/default/wub.gif) A Ty Magda wspierasz mnie prawie codziennie i osobi?cie (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

--------------------

+Quote Post
serenia
10.04.2010, 7:10

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
85
2-03 10
Cieszyn
1,858
Numer GG: 15843974

Ja pozna?am Ci? ju? osobi?cie, ale powitam równie? na forumku (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
suchal
10.04.2010, 7:46

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
45
11-11 09
Ciechocinek
1,765

Witaj Bo?enko.
Jestem po lewostronnej -ca?kowitej. W grudniu minie dwa lata. Akurat 12 mam urodziny---- b?d? my?lami z Tob?. Wyniki b?d? dobre--- zobaczysz.

+Quote Post

3 V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 30.11.2020 - 20:48