IPB

( | )

Reply to this topicStart new topic
> Zród?a termalne., Zród?a termalne.
V
Betii
24.11.2008, 23:01

Expert na forum

Zarejestrowana
524
10-11 07
Tychy
121
Numer GG: 1974804

Mam pytanie,chcemy z m??em i córk? wybra? si? na S?owacje na ca?y dzie? do zróde? termalnych.Czy nie zaszkodzi mi w jaki? sposób przebywanie w takiej wodzie przez d?u?szy czas? (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) Mo?e która? z Was mo?e mi poleci? jakie? znane miejsce?Mo?e byli?cie w jakim? fajnym parku termalnym? (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) Druga rzecz,to troche mi g?upio rozebra? si? do stroju,bo jak pomy?le,?e wszyscy b?d? patrze? si? na mój brzuch i szepta?,?e jestem w ci??y,to hyba trafi mnie szlak.Co ja mam zrobi??Mam strój dwucz??ciowy.Z góry dzi?kuje za odpowiedz. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page

+Quote Post
beti1968
25.11.2008, 9:22

Guru na forum

Wspiera forum
662
3-09 08
Zabrze
899

Beti
Ja by?am w zesz?ym roku w Besenovej na S?owacji....to by?o oko?o 4 miesi?cy od zako?czenia lampek...
rano nartki ,a wieczorem cudowne wygrzewanie...
Proponuje za?o?enie starego stroju...woda mocno brudzi.....uwierz, ?e brzuszki to maj? wszyscy....
Na pocieszenie ,jest tam tyle pary ?e ma?o co wida?....a i samo wygrzewanie nie zaszkodzi ,czego jestem przyk?adem
Jed? ,korzystaj ile si? da.....warto...buziaczki (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)

--------------------
Dlaczego ?ycie nie jest snem z którego mo?na sie obudzi??

— Krystyna Siesicka

http://www.youtube.com/watch?v=Q-03ePM1GM8
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 3.04.2020 - 5:32