IPB

( | )

> Zasady Przedstaw si?!!

Pami?tajcie o zasadach.
Znajdziecie je wszystkie klikaj?c na link:

http://www.amazonki.net/forum/index.php?showtopic=92

Co do dzia?u osobistego prosz?:
-wpisywa? nowe tematy swoich w?tków
-umieszczanie w nich linka do w?tku na starym forum.
-nie pozdrawianie w w?tkach osobistych (od tego jest czat oraz specjalny w?tek pozdrowienia)
-nie wklejanie du?ej ilo?ci grafik (zdj?cia osobiste mile widziane)
-
Zabronione jest tzw. "nabijanie postów" (dodawanie do ka?dego w?tku kilkudziesi?ciu wypowiedzi na godzin? o tre?ci "Ok", "Aha", "Popieram" itp., maj?ce na celu jedynie zwi?kszenie "rangi" na forum). Osoby notorycznie nabijaj?ce posty otrzymaj? ostrze?enie.
Pami?tajmy ?e ten dzia? nie b?dzie kasowany przez administratora, a wpisane w?tki b?d? zawsze obci??a?y nasz serwer.

Dzi?kuje bardzo za uszanowanie zasad.

15 V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Lotka4, Witam serdecznie
V
lotka4
13.11.2007, 16:20

Expert na forum

Zarejestrowana
554
9-11 07
Rybnik
105

Witam ponownie Mój stary link to http://www.amazonki.net/forum1/index.php?topic=16637.0 Nie potrafi?am wys?a? nowego tematu.Ci?gle próbuj?. Dzisiaj by?am na chemi i musz? to prze?y?.na ?o??dek nie ma rady.Pozdrawiam ciep?ohttp://www.amazonki.net/forum1/index.php?topic=16637.0
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
13.11.2007, 16:20
#

Quote Post
magda 24
13.11.2007, 17:12

Guru na forum

Zarejestrowana
631
5-11 07
Olsztyn
16
Numer GG: 6710847

witaj Lotka, pomalu kompletujemy Forum... ciesze sie, ze juz jestes....

+Quote Post
vika51
13.11.2007, 17:15

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
74
10-11 07
Wroc?aw
119

Je?li ci? to pocieszy to ja te? mam "problema" ale jako? idzie.....Ci?gle mi co? nie tak idzie.I nawet mi anio?ek zmieni? kieck?! (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/rolleyes.gif)

+Quote Post
Betii
13.11.2007, 17:50

Expert na forum

Zarejestrowana
524
10-11 07
Tychy
121
Numer GG: 1974804

Witaj.Nie by?o mnie na spotkaniu w Katowicach,bo nie umia?am sie zalogowa? na naszym forum i dopiero wczoraj przeczyta?am,?e spotkanie by?o w sobot? 10 listopada.My?le,?e nic straconego,bo napewno jeszcze b?dzie nie jedno spotkanie.Pozdrawiam (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/laugh.gif)

+Quote Post
lotka4
13.11.2007, 18:17

Expert na forum

Zarejestrowana
554
9-11 07
Rybnik
105

To du?e pocieszenie,?e nie ja jedna mam problemy.Chcia?am za??czy? zdj?cie,ale napisa?o mi ?e nie wys?ane mam sie skontaktowa? z administratorem. W przysz?o?ci na pewno dojdzie do jakiego? spotkania w realu.By?oby mi?o.teraz takie d?ugie wieczory,?e czas sie d?u?y.Ale mam go troch? wiecej na czytanie i oczywi?cie na forum.Chcia?am te? zapyta? czy czat Wam dzia?a prawid?owo? Bo ja tam nikogo nie widz?.Pozdrawiam ciep?o

+Quote Post
elizka
13.11.2007, 18:58

Guru na forum

Wspiera forum
2,439
6-11 07
Podkarpackie
57
Numer GG: 10871808

Witaj Lotka, fajnie, ze dolaczylas do nas, bo w te dlugie jesienne i zimowe wieczory milej bedzie czas spedac tu z nami

--------------------
Budz?c sie rano, pomy?l jaki to wspania?y skarb ?y?, oddycha? i móc sie radowa?
/Marek Aureliusz/

+Quote Post
Becia
14.11.2007, 9:27

Guru na forum

Wspiera forum
764
6-11 07
Siemianowice ?l?skie
33

Witaj Lotka!
Szkoda, ?e nie dowiedzia?a? si? o spotkaniu...wiedzia?am, ?e by?a? ch?tna, bo chcia?a? przyjecha? na to odwo?ane spotkanie w Silesii, ale mam nadziej?, ?e wkrótce uda nam sie znowu spotka?...bo te spotkania to chyba tylko od nas zale???
Relacja ze spotkania (?wietna!) w w?tku mag_dag, fotki w dziale ró?no?ci/spotkania/Katowice
Pozdrawiam

+Quote Post
lotka4
14.11.2007, 17:34

Expert na forum

Zarejestrowana
554
9-11 07
Rybnik
105

CYTAT(Beti_M @ Nov 14 2007, 09:27:02) *
Witaj Lotka!
Szkoda, ?e nie dowiedzia?a? si? o spotkaniu...wiedzia?am, ?e by?a? ch?tna, bo chcia?a? przyjecha? na to odwo?ane spotkanie w Silesii, ale mam nadziej?, ?e wkrótce uda nam sie znowu spotka?...bo te spotkania to chyba tylko od nas zale???
Relacja ze spotkania (?wietna!) w w?tku mag_dag, fotki w dziale ró?no?ci/spotkania/Katowice
Pozdrawiam

Witaj Beti.Dzi?ki za informacj?.Zaraz biegn? do tych w?tków zobaczy? i pooglada?.ja tez mysl?,?e te spotkania zale?? od nas.Dzisiaj zajrza?am tylko na chwil? bo jednam paskudnie sie czuje po chemi.Musze przeczekac jakie? 4 dni.A w realu na pewno sie jeszcze spotkamy.Pozdrawiam cieplo ide troche pole?e?

+Quote Post
Pyrunia
14.11.2007, 20:52

Guru na forum

Wspiera forum
749
6-11 07
Kraina Podziemnej Pomara?czy
48
Numer GG: 6615773

Lotka,

odpoczywaj, zbieraj si?y (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/smile.gif)

Kilka dni i po chemii nie b?dzie ?ladu (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/wink.gif)

--------------------
"Jest taka cierpienia granica, za któr? si? u?miech pogodny zaczyna”

+Quote Post
lotka4
15.11.2007, 18:46

Expert na forum

Zarejestrowana
554
9-11 07
Rybnik
105

Dzi?ki Jolu za s?owa otuchy.Na razie mój ?o??dek tak jakby nie by? mój.Wiem jeszcze par? dni i powinno przej??.Mam po?ow? za sob?.Jak na razie nic mi sie nie chce,Jako? os?ab?am.Oby te dni jak najszybciej przelecia?y. za oknem szaro,smutno ju? lepsza by?aby zima.Dosta?am te? stopie? niepe?nosprawno?ci.Mam przyznany znaczny na rok.Ju? za?atwi?am sobie zasi?ek piel?gnacyjny no i nie p?acenie telewizora.Choc przez rok. Pozdrawiam cieplutko

Teraz troch? skrótu mojej chistori choroby--- 14.08.07 mastektomia piersi prawej Ca dwuogniskowy.Jeden guz 1 cm naciekowy inwazyjny.2 stopien ,drugi guz 2,5 cm równiez naciekowy inwazyjny
W?z?y ch?onne czyste.Her - guzy hormonozale?ne.Leczenie- 6 kursów chemi ?óltej potem lekarz zobaczy czy bedzie radioterapia i Tamoxifen.

+Quote Post
lotka4
23.11.2007, 16:42

Expert na forum

Zarejestrowana
554
9-11 07
Rybnik
105

Witam wszystkich serdecznie.Dosy? d?ugo nie pisa?am,bo jako? po chemi ?le si? czu?am i nie chcia?o mi si? siedzie? przy komputerze.Dzisiaj jestem przera?ona.Przed chwilk? dosta?am telefon od mojej kole?anki--te? amazonki cztero letniej.Zrobi?a jej si? wznowa w bli?nie pooperacyjnej.powiedzieli podobojczykowa.Jest ju? po biopsji.jest to wznowa.Problem teraz w tym,?e pyta?a mnie czy to operuj?.Ona na razie musi zrobi? pozosta?e wyniki.Nie wie co b?dzie dalej? mo?e która? z Was co? podpowie?Czy kieruj? na chemi??Jeste?my z okolic Rybnika a tam niestety pod koniec roku limit operacji wyczerpany.Ju? nie przyjmuj?.Nie wiem co jej doradzi?.

+Quote Post
b.angel
23.11.2007, 16:53

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
4,849
26-06 07
gród nad mleczn?
9
Numer GG: 5536919

.........je?eli wznowa pojawia sie w blixnie to jest to tzw. wznowa miejscowa .......

lecznie polega zazwyczaj na wycieciu i radioterapii i to wystarcza (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/cool.gif)

... skoro limit wyczerpany to na pewno robi? nadwykonania ..... zreszt? tak? zmian? mozna uzun?? w znieczuleniu miejscowym .....

...... nasz Amorek mia? wycinan? wznow? w lutym tego roku pó?niej radio .......

--------------------

.... przewróci?o si?, niech le?y ....

+Quote Post
lotka4
23.11.2007, 17:27

Expert na forum

Zarejestrowana
554
9-11 07
Rybnik
105

Dzi?ki bardzo b.Angel zaraz jej te wiadomo?ci przeka??.Nie wiedzia?am,?e mo?na to zrobi? w znieczuleniu miejscowym.Ale z pewno?ci? to j? podbuduje.Kole?anka nie ma dost?pu w domu do komputera.Musz? j? jako? podbudowa?.Ona jest za?amana.

Jeszcze jedno b.Angel .Czy Amorek mia? chemi? po tej wznowie?

+Quote Post
Amor
23.11.2007, 17:52

Guru na forum

Wspiera forum
3,105
6-11 07
Siemianowice sl
64

Pierwszy guz by? niehormonozalezny.Powiedziano mi ze dostane chemike jesli tez bedzie taki ale wznowa by?a hormonozalezna wiec skonczy?o sie na radioterapiiDosta?am 30 lamp na klatke i blizne oraz 4 na jajniki zeby je wy?aczyc z pracy.Jest mozliwosc ze by?o to drugie (inne ) ognisko.Tego nie wiedz?!Mia?am narkoze ale w tym sammym dniu by?am w domu.

+Quote Post
lotka4
23.11.2007, 18:00

Expert na forum

Zarejestrowana
554
9-11 07
Rybnik
105

Dzi?ki Amorku.Troch? rozja?ni?o mi si? w g?owie.Kole?anka powiedzia?a mi ,?e ten guz,czyli ta wznowa jest ten sam.Ju? do niej zadzwoni?am z wiadomo?ciami.Idzie do lekarza w piatek ma mie? wyniki i wtedy dowie si? co dalej.Amorku ,przepraszam,?e nie doczyta?am si? w Twoim w?tku,ale po jakim czasie u Ciebie ta wznowa?Przytulam ciep?o

+Quote Post
Amor
23.11.2007, 18:43

Guru na forum

Wspiera forum
3,105
6-11 07
Siemianowice sl
64

Po roku.Sam ja wymaca?am.3 tygodnie wczesniej mai?am USG ca?osci i inne badania .Jak lekarzowi zwroci?am uwage na to to machna? reka ze to nic( pod blizna by?o,pod cieciem)(8 mm)PO 3 tygdniach posz?am do innego tez sie nie zaniepokoi? ale powiedzia? ze w naszym przypadku zawsze nalezy robic bipsje.No i by? dramat.Jest taka dziennikarka Anna Mazurkiewicz .Ona po 3 latach mia?a wznowe i teraz jest juz 10 lat po.

+Quote Post
dioxide
23.11.2007, 19:41

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
150
11-11 07
124

Witaj Lotka
A nie mo?e kole?anka spróbowa? w Gliwicach?
Ja tak zrobi?am i sie uda?o.
Pozdrawiam A?ka z Rybnika

+Quote Post
lotka4
24.11.2007, 17:08

Expert na forum

Zarejestrowana
554
9-11 07
Rybnik
105

Witam serdecznie.Dzi?ki Dioxide,Amorku.To du?e pocieszenie,?e jest 10 lat po wznowie.Jak kole?anka zrobi wszystkie pozosta?e wyniki,pójdzie z nimi w pi?tek do lekarza.Ona nie mia?a radioterapi,tylko chemi? przed operacj? i po.Guz mia? 5 cm.Te? jej sugerowa?am Gliwice,ale zobaczy do piatku,co jej zalec?,Nie ukrywam,?e bardzo sie o ni? martwi? napisz? w pi?tek co b?dzie..
Izuniu,mam syna g?uchoniemego i niedos?ysz?c? synow?.Syn rozpoznaje mow? z ruchu warg a synowa do?? dobrze mówi.Musz? napisa?,?e s? wspania?ymi lud?mi pracuj?,maja prawo jazdy, radz? sobie w ?yciu b.dobrze.Za to wnuk 3 latek bardzo dobrze s?yszy i super mówi i miga jak stary.Juz min??o najgorsze,gdy Dacjan ( tak ma na imi? wnuk)ich wo?a, chce co? powiedzie? a oni nie reaguja.Nareszcie dotar?o do niego ?e musi patrze? na nich i mówi?.Jest tak zabawny jak miga,?e nie da sie opisa?.Nie ukrywam,?e pocz?tki wychowania syna nie nale?a?y do ?atwych.Jak sobie przypomne ca?? ta nauk?.mas? karteczek,i ciag?e powtarzanie logopeda itd,to nie mog? uwierzy?,ze przez to przebrne?am.Ale teraz jest fajnie.nauka da?a efekty zadziwiajace.Pozdrawiam serdecznie

Asiu okazuje sie,?e bardzo blisko mieszkamy.C zy chodzisz mo?e do Klubu Amazonek? ja tam nigdy nie by?am

+Quote Post
dioxide
24.11.2007, 17:27

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
150
11-11 07
124

Witam cieplutko.Tak szcerze wybra?am sie do Amazonek w zesz?ym roku,
nie wiem dlaczego,ale wiecej nie posz?am.
W poniedzia?ek by?am na rybnickiej onkologii i pozna?am tam AMAZONK?
(Bardzo mnie namawia?a,?ebym ich odwiedzi?a) By?a bardzo mi?a i sympatyczna.
Moze wybierzemy sie razem ?(IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
lotka4
24.11.2007, 17:36

Expert na forum

Zarejestrowana
554
9-11 07
Rybnik
105

Asiu,byloby super,ch?tnie bym sie spotka?a. Napisz kiedy tam nog?aby? by?,ch?tnie przyjad?.Pogada?yby?my do woli

Asiu,czy Ty chodzisz na onkologi? do Orzepowic?

+Quote Post

15 V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 5.12.2020 - 1:15