IPB

( | )

> Zasady Przedstaw si?!!

Pami?tajcie o zasadach.
Znajdziecie je wszystkie klikaj?c na link:

http://www.amazonki.net/forum/index.php?showtopic=92

Co do dzia?u osobistego prosz?:
-wpisywa? nowe tematy swoich w?tków
-umieszczanie w nich linka do w?tku na starym forum.
-nie pozdrawianie w w?tkach osobistych (od tego jest czat oraz specjalny w?tek pozdrowienia)
-nie wklejanie du?ej ilo?ci grafik (zdj?cia osobiste mile widziane)
-
Zabronione jest tzw. "nabijanie postów" (dodawanie do ka?dego w?tku kilkudziesi?ciu wypowiedzi na godzin? o tre?ci "Ok", "Aha", "Popieram" itp., maj?ce na celu jedynie zwi?kszenie "rangi" na forum). Osoby notorycznie nabijaj?ce posty otrzymaj? ostrze?enie.
Pami?tajmy ?e ten dzia? nie b?dzie kasowany przez administratora, a wpisane w?tki b?d? zawsze obci??a?y nasz serwer.

Dzi?kuje bardzo za uszanowanie zasad.

23 V  « < 21 22 23  
Reply to this topicStart new topic
> Becia, czyli Beti_M
V
Parabola
30.03.2010, 11:55

Guru na forum

Wspiera forum
1,728
6-11 07
Ma?opolska
68
Numer GG: 6181092

Beciu tak mi przykro, ?e musisz przez to przechodzic po raz drugi..

Wierz?, ?e dasz rade, bo jeste? silna i waleczna.

Ja trzymam mocno kciuki i myslami jestem z Tob?  (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)

--------------------
?ycie jest twarde, od Ciebie zale?y czy zetrze Ci? na proszek, czy wypoleruje.....
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
30.03.2010, 11:55
#

Quote Post
mag_dag
30.03.2010, 12:08

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
5,371
6-11 07
Sosnowiec
49

Beciu, kurde, co tu pisa? m?drego?
wierz?, ?e to trudny czas dla Ciebie, ale popatrz na najbli?szy Ci, bo miejscowy przyk?ad - znaczy na Amorka naszego //u?miech
Amorek to wzór do na?ladowania!

taksany, je?li Ci je zlec? to doskona?e leczenie - kiedy dostaniesz dok?adne wyniki? bo chyba jeszcze czarno na bia?ym nie napisali co to jest to wyci?te?
trzymam mocno kciuki i jestem z Tob?!!!

buziakowuj? serdecznie //big buziak

--------------------
Gdyby mi co? przysz?o do g?owy, niech zaczeka. (Dominik Opolski)
akcja dla Alicji zako?czona sukcesem!!! - kliknij tutaj !

---><---

+Quote Post
Becia
30.03.2010, 18:03

Guru na forum

Wspiera forum
764
6-11 07
Siemianowice ?l?skie
33

Dziewczyny, dzi?kuj? za kolejne dowody pami?ci i wsparcia oraz wyja?nienia ws. taksanów (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)
Aurorko, jest dok?adnie tak jak piszesz: za pierwszym razem nie wie si? nic, a za drugim czasami nawet za du?o (IMG:style_emoticons/default/wacko.gif) ...dobrze, ?e mój chirurg ma pozytywne nastrawienie do przem?drza?ych pacjentów (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) ...te? mam nadziej?, ?e za drugim razem równie? nie dam si? gadzinie, w ko?cu jestem AMAZONK?, a to do czego? zobowi?zuje...
Mag, dzisiaj by?am u chirurga i jest ju? wynik z histopatu, nie mia?am go jeszcze w r?ce, ale doktor powiedzia?, ?e to pod obojczykiem to by? pakiet przerzutowych w?z?ów, a w?z?y wyci?te z pachy s? czyste, ma jeszcze dzwoni? w sprawie oznaczenia receptorów i heru
nie wiem, czy te przerzutowe w?z?y, to lepiej, czy gorzej ni? przerzut do innych cz??ci cia?a...nie zd??y?am dopyta? doktora, bo wzywali go na blok

+Quote Post
Gra?yna1
30.03.2010, 19:12

Guru na forum

Zarejestrowana
1,536
5-11 07
Warszawa
29

Beatko - nic si? nie wypowiadam w sprawie leczenia bo si? na tym nie znam , ale bardzo bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki i posy?am Ci dobre fluidy!

+Quote Post
ewa m
30.03.2010, 20:21

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
295
11-03 09
1,462

Ja te? niedawno przechodzi?am choróbsko po raz drugi zachorowa?am w zesz?ym roku znowu chemia i radio a teraz mija ju? prawie roczek i jestem i zamierzam jeszcze d?ugo by? ,kochana dasz rad? i ukr?cisz gadowi ?eb przy samej d...e , (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

--------------------
"Nie dostajemy w ?yciu ci??szego krzy?a ni? ten,jaki jeste?my w stanie unie??",wi?c stwierdzenia :nie dam rady: nie ma w moim s?owniku

+Quote Post
dani
30.03.2010, 20:23

Guru na forum

Wspiera forum
3,708
10-07 08
okolice stolicy :-)
765
Numer GG: 9941563

Beciu...
Ty wiesz,?e ja o Tobie mysl?..... (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)

--------------------

"Chcesz roz?mieszy? Boga....Opowiedz mu o swoich planach..."

+Quote Post
strawberry
31.03.2010, 17:49

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
34
16-12 09
1,794

Beciu zasy?am moc pozytywnej energii, pozytywnych fluidów. Najwa?niejsze, ?e ju? masz rozpoznanie . Leczenie wdro?? lekarze i musi by? dobrze. Innej opcji nie ma!!!!!!!!!!!!!!
pozdrawiam Cie serdecznie

+Quote Post
Al_la
31.03.2010, 18:00

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
7,453
26-06 07
k/Warszawy
7
Numer GG: 9520233

CYTAT(Becia @ 30.03.2010, 19:03) *
nie wiem, czy te przerzutowe w?z?y, to lepiej, czy gorzej ni? przerzut do innych cz??ci cia?a...nie zd??y?am dopyta? doktora, bo wzywali go na blok

Ja my?l?, ?e lepiej. Du?o osób z przerzutami do w?z?ów ?yje sobie w dobrej formie (nasza Krysia (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ), a wi?kszo?? osób z przerzutami odleg?ymi musi ca?y czas walczy? z gadzin?...

B?dzie dobrze (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)

--------------------
W najgorszych chwilach mego ?ycia zawsze mog?em liczy? na przyjació?.
Odt?d wiem, ?e pierwsz? rzecz?, jak? nale?y zrobi?, to poprosi? o pomoc
.

Paulo Coelho

+Quote Post
manka45
31.03.2010, 18:25

Guru na forum

Wspiera forum
1,089
5-11 07
SABATOWO KUJAWSKIE
20
Numer GG: 1536385

Beciu ja te? tak mysle jak Ala pisze .Bedzie dobrze (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)
Trudny okres Cie czeka ,ale nie ma wyjscia .Ca?uje i myslami jestem z Tob? (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)

--------------------
Roztancze w sobie swiat na przekór ?zom.......

http://www.youtube.com/watch?v=zB0JISdrSsw...feature=related

+Quote Post
elizka
31.03.2010, 19:50

Guru na forum

Wspiera forum
2,439
6-11 07
Podkarpackie
57
Numer GG: 10871808

CYTAT(Becia @ 30.03.2010, 19:03) *
mam nadziej?, ?e za drugim razem równie? nie dam si? gadzinie, w ko?cu jestem AMAZONK?, a to do czego? zobowi?zuje...

Beciu kochana trzymam Cie za s?owo.
A tak naprawde bardzo wierze, ze dasz rade. Trzymam kciuki, dobre mysli sle.
Buziaki

--------------------
Budz?c sie rano, pomy?l jaki to wspania?y skarb ?y?, oddycha? i móc sie radowa?
/Marek Aureliusz/

+Quote Post
Pere?ka
31.03.2010, 19:53

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
332
29-05 08
?ódzkie
648
Numer GG: 1268938

Beciu, przytulam cie bardzo mocno.
Mia?am nadziej?, ?e nie dopad? si? ten skurczybyk, ?e to zmiana ?agodna.
Chcia?abym napisac ci co? m?drego, ale powiem szczerze nic mi nie przychodzi do tego kapu?cianego ?ba
Jestem w?ciek?a, bardzo w?ciek?a na tego sukinsyna, ?e wci?? atakuje, na naukowców, ?e nie wynale?li do tej pory skutecznego leku na tego dziada, na to, ?e tak naprawd? ka?da z nas do ko?ca b?dzie ?y? w poczuciu zagro?enia itd.
Cz?owiek my?li, ?e ju? wygra? z tym ?wi?stwem, a za moment po raz drugi , trzeci dostaje obuchem po ?bie. Niedobrze si? cz?owiekowi robi od tego wszystkiego.
Jeste? dzielna, piszesz, ?e si? nie poddasz. Jestem pe?na podziwu dla takiej postawy, nawet nie wiesz jak bardzo.

+Quote Post
LV71
31.03.2010, 22:23

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
226
12-05 09
Nevada
1,551

Becik, Jestes silna Kobitka i dasz rade! Pan Bog nie podklada nam klod, ktore nie moglibysmy przeskoczyc! Waleczna Kobieto, w..rw sie na tego gada i raz na zawsze pokaz mu kto tu rzadzi! A My tu jestesmy wszystkie by Ci kibicowac i pomagac w tej walce jak tylko mozemy najlepiej.. wirtualnie dopingujac, jak trzeba przytulajac i opiepszajac gdy zaczniesz marudzic! Do Boju Do Boju Do Boju Beciku! Trzymaj sie! Przysylam mocne usciski! Edyta

+Quote Post
Becia
1.04.2010, 12:53

Guru na forum

Wspiera forum
764
6-11 07
Siemianowice ?l?skie
33

Wielkie dzi?ki kochane Babolce! (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)
dla porz?dku musz? napisa?, ?e odebra?am w poniedzia?ek wyniki bada? genetycznych...
"Nie znaleziono uszkodzenia genetycznego w genach BRCA1 i BRCA2"
to ju? co? optymistycznego si? znalaz?o w mojej chorobie (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
mag_dag
1.04.2010, 13:00

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
5,371
6-11 07
Sosnowiec
49

i pi?knie Beciu, przynajmniej ten k?opot z g?owy //u?miech
bardzo si? ciesz?!

do zobaczenia po ?wi?tach //big buziak

--------------------
Gdyby mi co? przysz?o do g?owy, niech zaczeka. (Dominik Opolski)
akcja dla Alicji zako?czona sukcesem!!! - kliknij tutaj !

---><---

+Quote Post
Amor
1.04.2010, 19:15

Guru na forum

Wspiera forum
3,105
6-11 07
Siemianowice sl
64

A pewnie Beciu nalezy sie cieszyc! Dziewczyny musze powiedziec ze Beatka to Terminator , Silaczka , no brak mi slow. Ona spokojna, opanowana, pelny luz.... Zadnych nerwow ( no pewnie troche by?o) , podziwiam ! Powiedziala mi ze jej wystarczy rodzinka ( rodzice i brat) ktorzy sie denerwuja za nia! I tak trzymaj , nerwy nic nie pomoga a tylko spokoj moze nas uratowac! Calus!

+Quote Post
Becia
1.04.2010, 20:39

Guru na forum

Wspiera forum
764
6-11 07
Siemianowice ?l?skie
33

Romka, Ty mnie nie zawstydzaj (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)
wprawdzie póki co jestem spokojna, ale nie wiem co b?dzie dalej i na jak d?ugo mi tego spokoju starczy...

+Quote Post

23 V  « < 21 22 23
Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 30.11.2020 - 20:51