IPB

( | )

Reply to this topicStart new topic
> jak to zrobic?
V
ToJa
29.08.2009, 13:13

Guru na forum

Wspiera forum
5,177
27-05 08
wielkopolska
644
Numer GG: 766329

poniewaz dzisiaj mia?am k?opot z wrzuceniem pliku....Andrzej pomóg?.......tak sobie pomysla?am, coby mo?e tutaj wpisywac nasze problemy techniczne zwiazane z zamieszczaniem plików (nie tylko na tym forum), sciaganiem, tworzeniem itd......

pytanie moje:
pliki muzyczne sciagam przez Aresa.....potem ods?uchuje z biblioteki.......ale chcia?abym sobie je przerzucic do swojego folderu na kompie.......nijak nie umiem......kiedys ?ciaga?am przez Kaze i wtedy nie mia?am problemu.....

ale mam prosbe....trzeba by to wyt?umaczyc mi glo?no i wyra?nie.....krok po kroku.......

--------------------
Tylko twa wiara pomo?e ci
Wiara i si?a, by wygra? z tym
Z czym tylu ludzi przegrywa co dzie?
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
29.08.2009, 13:13
#

Quote Post
andrzej1975
29.08.2009, 14:48

Expert na forum

Wspiera forum
541
22-03 09
Ruda ?l?ska
1,480
Numer GG: 1388959

CYTAT(ToJa @ 29.08.2009, 15:13) *
poniewaz dzisiaj mia?am k?opot z wrzuceniem pliku....Andrzej pomóg?.......tak sobie pomysla?am, coby mo?e tutaj wpisywac nasze problemy techniczne zwiazane z zamieszczaniem plików (nie tylko na tym forum), sciaganiem, tworzeniem itd......

pytanie moje:
pliki muzyczne sciagam przez Aresa.....potem ods?uchuje z biblioteki.......ale chcia?abym sobie je przerzucic do swojego folderu na kompie.......nijak nie umiem......kiedys ?ciaga?am przez Kaze i wtedy nie mia?am problemu.....

ale mam prosbe....trzeba by to wyt?umaczyc mi glo?no i wyra?nie.....krok po kroku.......

ares musi gdzie? mie? folder w którym zbiera pobrane pliki pewnie gdzie? to pisze w opcjach a tam ju? kopiuj wklej

+Quote Post
ToJa
29.08.2009, 14:53

Guru na forum

Wspiera forum
5,177
27-05 08
wielkopolska
644

he he....tyle to i ja bym umia?a (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
owszem utwory zbierane sa w folderach....mozna nawet wybiera? i uk?adac alfabetycznie wg wykonawcow, utworów czy jak tam sie chce....ale nijak nie umiem znale?c kopiuj wklej......ani nawet zapisz, czy cos w tym stylu......
z jakiego programu sciagcie muze (ale musi byc full wypas - wszystko.......coby ?atwo by?o potem przenie?c na swój dysk ?

--------------------

+Quote Post
ToJa
29.08.2009, 15:06

Guru na forum

Wspiera forum
5,177
27-05 08
wielkopolska
644

mozna dany utwór otworzyc zewnetrznie i wtedy optwiera sie przez Windows Media Player......moze stad jest mo?liwo?c przerzucenia do swojego folderu ?

--------------------

+Quote Post
andrzej1975
29.08.2009, 19:53

Expert na forum

Wspiera forum
541
22-03 09
Ruda ?l?ska
1,480
Numer GG: 1388959

Prawy przycisk myszy zaznaczamy wa?ek dajemy kopiuj pó?niej otwieramy folder docelowy ppm i dajemy wklej. Ewentualnie metoda zaznaczenia i przeci?gni?cia. Co do programów p2p to do muzy by? soulseek ale to jak co pogadamy na gg bo nam szpaka zamkn?:-)

+Quote Post
« · Komputery · »

Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 9.04.2020 - 5:28