IPB

( | )

Reply to this topicStart new topic
> Kostium k?pielowy dla Amazonki, Gdzie kupi?, albo jaki przerobi??
V
Pat
10.01.2009, 21:00

Expert na forum

Wspiera forum
565
12-04 08
znad morza
527
Numer GG: 892494

Poniewa? mam zamiar wyjecha? na turnus rehabilitacyjny, potrzebuj? kupi? strój k?pielowy.
Dodatkowo utrudnia mi to fakt, ?e pora roku "ma?o k?pielowa".
Amoeny- ma?y wybór w tej chwili, bo starej kolekcji ju? nie ma, a nowej jeszcze nie ma.
Pole?cie prosz? jakie? inne firmy, lub sposoby na przeróbk? zwyk?ych kostiumów.
z góry dzi?kuj?

--------------------

?YCIE JEST PI?KNE I BIEGA NA MALUTKICH NÓ?KACH:-)
...DLATEGO MUSZ? ?Y?...
Go to the top of the page

+Quote Post
EL?BIETA
10.01.2009, 21:03

Guru na forum

Zarejestrowana
1,137
6-11 07
Kielce/Morecambe
44

kiedy jeszcze nie bylam zrekonstruowana kupilam bikini z bardzo glebokimi miskami (prawie pod brode) i wszylam kieszonke Proteza sie zmiescila i nie bylo problemu
Mozesz tez poszukan stanikow sportowych _ takich mini - koszulek konczacych sie pod biustem

--------------------
?ycie jest cudownie pi?kne

+Quote Post
Al_la
10.01.2009, 21:15

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
7,453
26-06 07
k/Warszawy
7
Numer GG: 9520233

Pat, tu sobie poogladaj. Mo?e co? Ci wpadnie w oko http://www.gorsety.com.pl/

--------------------
W najgorszych chwilach mego ?ycia zawsze mog?em liczy? na przyjació?.
Odt?d wiem, ?e pierwsz? rzecz?, jak? nale?y zrobi?, to poprosi? o pomoc
.

Paulo Coelho

+Quote Post
Maja048
11.01.2009, 0:16

Guru na forum

Wspiera forum
2,236
5-11 07
Wielkopolska
25
Numer GG: 7557518

Ja do niedawna korzysta?am ze starego kostiumu i nosi?am do niego stanik z protez?.Kilka miesi?cy temu kupi?am kostium k?pielowy jednocz??ciowy dla amazonek... troch? musz? uwa?a? aby piersi - jedna albo druga nie opada?y.A kole?anka nosi?a strój taki jak do gimnastyki o którym pisa?a El?bieta. Mi?ego wypoczynku...

--------------------
"Smutek dzielony z drug? osob? jest po?ow? smutku,rado?? dzielona z kim? drugim jest podwójn? rado?ci?"

+Quote Post
agawa
3.02.2009, 0:07

Guru na forum

Wspiera forum
3,842
15-10 08
Warszawa
1,131

Przed wyjazdem w góry zainwestowa?am i kupi?am kostium dla amazonki i d...pa. Sie nie sprawdzi?; w ogóle i w szczególe... W konsekwencji po pierwszym moczeniu, p?ywa?am bez protezy, bo z ni? bylo okropnie... Ci?gle si? ba?am, ?e j? zgubi?, a nurkowanie mi nie wychodzi (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) Poza tym nie wiem, czy ona p?ywa, czy tonie - wola?am nie sprawdza? w basenie pe?nym rozbawionych dzieciaczków...
Nikt nie zwróci? uwagi na moj? 'nierówno??'. Poztanowi?am si? wi?cej nie przejmowa? drobiazdami. S? gorsze rzeczy na basenie ni? brak jednego cycka (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Np. wystaj?cy brzuch...

--------------------
.....wszystko mija....nawet najd?u?sza ?mija....

+Quote Post
justa1970
3.02.2009, 8:51

Guru na forum

Wspiera forum
1,213
6-11 07
centralna polska
36
Numer GG: 8660751

agawa ---poieram podej?cie !!!!!!!!!
Ja na basen chodzi?am w takim stroju z topem a pod spodem mia?a biustonosz i czu?am si? bardzo komfortowo --nic nie wypada?o ani si? nie przesuwa?o---polecam

--------------------
http//www.ebielizna.eu sklep dla amazonek

+Quote Post
agis
3.02.2009, 10:26

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
179
1-10 08
?ódzkie
981
Numer GG: 511254

Ja czekam na odpowied? z MOPS-u, bo z?o?y?am wniosek na kostium, ale do puki go nie mam przerobi?am sobie stary kostium jeszcze z czasów obupier?nych.
Mia?am taki sportowy adidasa, wyci??am sobie ze zwyk?ego stanika ze sztywnymi miseczkami te w?a?nie miseczki i wszy?am do kostiumu.
Ja nie zak?adam do p?ywania protezy tej sylikonowej, tylko t? co dosta?am zaraz po operacji z wat? w ?rodku. Musze powiedzie?, ?e si? sprawdza, a na ostatni basen to j? nawet sobie wszy?am na sta?e w miseczk? i nie boj? si?, ?e mi wyleci.
Na basen do tej chlorowanej wody szkoda troch? lepszego kostiumu, zw?aszcza ?e te dla nas nie s? wcale tanie.
Jak dostan? odpowied? z MOPS-u to kupie sobie dwucz??ciowy ?ebym mia?a na lato.

+Quote Post
Pat
3.02.2009, 18:06

Expert na forum

Wspiera forum
565
12-04 08
znad morza
527
Numer GG: 892494

Okazuje si?, ?e wi?kszym problemem od nieposiadania jednej piersi, jest dysproporcja budowy, tzn szer. bioderka (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) i stosunkowo niski odwód w biu?cie i talii.
Kupi?am okazyjnie strój amoeny, ale w dupce jest dobry, a w biu?cie wszystko lata, da?am do przeróki i nie wiem co z tego wyjdzie (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)
na lato te? kupie dwucz??ciowy, to mo?e ?atwiej b?dzie dopasowac dó? i gór?

--------------------

?YCIE JEST PI?KNE I BIEGA NA MALUTKICH NÓ?KACH:-)
...DLATEGO MUSZ? ?Y?...

+Quote Post
mag_dag
3.02.2009, 19:36

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
5,371
6-11 07
Sosnowiec
49

w czasach przedrekonstrukcyjnych najpierw kupi?am kostium jednocz??ciowy ...
gdy okaza?o si?, ?e za du?o w nim materia?u i za du?o zas?ania (wygl?da?am w nim jak swoja siedemdziesi?cioletnia ciocia) odwa?y?am si? kupi? dwucz??ciowy (oba by?y z amoeny)
jeden i drugi nie sprawia? mi k?opotu, nigdy nie mia?am wra?enia, ?e co? mi wyskoczy z miseczki, bo wg mnie jest to niemo?liwe - kieszonki s? tak zrobione, ?e proteza ?adnym cudem nie powinna wyskoczy?

jednak ten dwucz??ciowy spisa? si? o wiele lepiej, przede wszystkim dlatego, ?e mog?am kupi? inny rozmiar góry i inny do?u - a mam podobny problem jak Pat, tylko w drug? stron? - gór? kupi?am 42, a dól 38 //oczko

to by? taki model sportowy z bardzo wysoko zabudowan? gór? - jak sportowe koszulki, góra dobrze przylega?a do cia?a ...
by? czarno-bia?y i wygl?da? super ... oba podarowa?am kole?ance...

--------------------
Gdyby mi co? przysz?o do g?owy, niech zaczeka. (Dominik Opolski)
akcja dla Alicji zako?czona sukcesem!!! - kliknij tutaj !

---><---

+Quote Post
agawa
6.07.2009, 18:53

Guru na forum

Wspiera forum
3,842
15-10 08
Warszawa
1,131

W?a?nie wróci?am z rajdu po sklepach w poszukiwaniu kostiumu dwucz??ciowego. Sierota jestem, bo nie pomysla?am, ?e w sprawie kostiumów, to ju? dawno PO sezonie. Jakie? reszteczki zosta?y...
Pisz? ku przestrodze '?wie?ynek' - kupujcie kostium Amoeny w lutym, najdalej w marcu... pó?niej jest posucha...nie ma w czym wybiera?, trzeba bra?, co maj?, a nie to, co si? podoba...
I bardzo polecam koszulki z miejscem na protezk?; co prawda tylko ju? czarna w moim rozmiarze zosta?a, ale i tak jestem szcz??liwa (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------

+Quote Post
justa1970
6.07.2009, 19:15

Guru na forum

Wspiera forum
1,213
6-11 07
centralna polska
36
Numer GG: 8660751

Dziewczynki ja polecam równie? koszulk? dla amazonek--?miga?am bez biustonosz by?o ch?odniej i nic mi nie wypada?ao.
---Troszk? kosztuje ale naprawd? warto( ja nie mam akurat amoeny),w sklepie mam in? firm? dla amazonek i jetsem zadowolona.
www.tanieciuchy.eu

--------------------
http//www.ebielizna.eu sklep dla amazonek

+Quote Post
Krystyna
6.07.2009, 20:51

Expert na forum

Wspiera forum
455
24-05 08
kujawsko-pomorskie
635

Ja te? jestem na etapie poszukiwania stroju k?pielowego...jednocz??ciowego.
Jest taki jeden który wpad? mi w oko....ale niestety w Poznaniu nie by?o rozmiaru.
Je?eli w swoim sklepie spotkacie "Marseille" rozmiar 44,miseczka B, kolor br?zowy,firma-amoena...prosz? Was dajcie zna?....jestem bardzo zainteresowana.

--------------------

+Quote Post
Gra?yna1
7.07.2009, 5:04

Guru na forum

Zarejestrowana
1,536
5-11 07
Warszawa
29

Agawa , ja te? wczoraj szuka?am dwucz??ciowego kostiumu k?pielowego , ogl?da?am m.inn. firmy Amoena.To co mi proponowano - to dos?ownie masakra , wygl?da?abym w tym czym? jak w?asna prababcia.
W ko?cu sama w katalogu Amoeny znalaz?am bardzo fajny,zgrabne miseczki , kolor czarny z bia?ymi wstawkami - model " Energy Top N ". To nowo?? , jeszcze go nie mieli w ofercie sklepu. Maj? mi go zamówi? - czas oczekiwania oko?o 1,5 tygodnia. Ja wyje?d?am nad morze 25 lipca - to mo?e jeszcze zd??? go kupi?. Zamówi?am w sklepie "Barbara" przy Pu?awskiej 103.

Podaj? linka do katalogu Amoena - tam jest ich aktualna oferta:

http://www.amoena.com/pl/Products/Swimwear/

+Quote Post
Tina
7.07.2009, 7:37

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
300
9-07 08
malopolska
757
Numer GG: 2382919

Jakis czas temu przelamalam sie i chodze na basen. Co do stroju - kupilam jednoczesciowy, zupelnie nieamazonkowaty - ale za to ze sztywnymi miseczkami. Jest wysoki (pod szyj?), z ty?u na zamek. Pod spodem mam swoj biustonosz (gorset) z protezka. Nie ma mowy o wypadni?ciu, stanik czarny, stroj czarny - wiec nie ma problemu, gdyby pod pach? jedno wylaz?o spod drugiego. Tak czuje sie pewnie.
Cena ok 100 zl, wiec 1/3 ceny firmowych strojow dla amazonek.

Znalazlam podobny:
(IMG:http://www.asport.pl/images/gwiner08/larisa_m.jpg)

--------------------
L?k to strata mojego czasu ;)

+Quote Post
agawa
8.07.2009, 9:17

Guru na forum

Wspiera forum
3,842
15-10 08
Warszawa
1,131

Gra?ynko, te? by?am w sklepie Barbara - ale mi?a pani nie powiedzia?a mi, ?e mo?e zamówi? (IMG:style_emoticons/default/mad.gif)
Kupi?am na Stryje?skich. Zamówi?am te? sobie ju? 'docelowy' na przysz?y rok z najnowszego katalogu, ale b?dzie dopiero w lutym... Ten, który naby?am, to rodzaj topa, ale mo?na podwija? i jest zwyk?y staniczek, do tego oczywi?cie majteczki z podwy?szonym stanem.
Pochwal? si?, gdy zdj?cia z wakacji b?d? wkleja? (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Z kostuimami na basen jest rzeczywi?cie lepiej - zwyk?e mo?na przystosowa? dla nas; gorzej z tzw 'opalaczami'... (s?owo chyba zanikaj?ce (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) )

--------------------

+Quote Post
Doris
13.07.2009, 21:35

Guru na forum

Zarejestrowana
1,361
5-11 07
22

ja od dwóch sezonów mam strój mocno zabudowany firmy amoena typ - Move. by?am w nim tylko dwa razy, chocia? cz??ciej jestem na s?o?cu. zale?a?o mi na nim bardzo bo zabudowany, bo solidny, ale jest mi w nim zwyczajnie BARDZO GOR?CO! jak w pancerzu si? czuj?.

+Quote Post
Rene
30.07.2009, 22:45

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
104
25-02 08
422

Mam strój k?pielowy Amoeny dwucz??ciowy na staniku pisze rozmiar 42 pod spodem XL D nie noszony br?zowy podobny do tego na zdj?ciu tylko g?adki lamówki z materia?u w panterk? tylko chyba ciut wy?ej zabudowany niestety szuka?am zdj?cia tego stroju ale nie ma bo to model z 2008r. Mog? odda? w dobre r?ce . Ani razu nie za?o?y?am bo góra za wielka na mnie by?a

http://www.amoena.com/pl/Products/Swimwear...ombini09TP5.htm

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 26.10.2020 - 21:50