IPB

( | )

> Zasady

Pami?tajcie o zasadach.
Znajdziecie je wszystkie klikaj?c na link:

http://www.amazonki.net/noweforum/index.php?showtopic=92

Najwa?niejsze:
-przed zadaniem pytania sprawdzi? w archiwum czy temat nie by? ju? poruszany. Do tego s?u?y funkcja Szukaj.
-postaraj si? wybra? odpowiedni dzia? do tre?ci postu
-
nazwy tematów nieodpowiadaj?ce tre?ci w nich zawartych b?d? zmieniane.
-
Posty piszemy w sposób przemy?lany - to nie jest chat i macie czas na sformu?owanie czytelnej wypowiedzi. Staramy si? pisa? po polsku. Je?li co? chcemy doda?, a nie ma jeszcze do naszego posta komentarza innego u?ytkownika, u?ywamy opcji EDYTUJ

Dzi?kuje bardzo za uszanowanie zasad.

Klikaj?c na poni?szy link znajdziecie archiwalne tematy z dzia?u:LECZENIE

http://www.amazonki.net/forum1/index.php?board=4.0

23 V  « < 21 22 23  
Reply to this topicStart new topic
> Herceptyna - wymiana doswiadczen
V
Bajdunia
16.04.2010, 20:46

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
319
12-11 07
Dziki Zachód
136

to ju? by?o tak dawno...ale chyba mia?am jakby objawy grypopodobne.
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
16.04.2010, 20:46
#

Quote Post
hala1962
16.04.2010, 20:49

Guru na forum

Wspiera forum
2,055
14-11 08
Zachodniopomorskie
1,249

Jak sz?am na pierwszy wlew to popyta?am na forum dziewczyn - cz??? mia?a objawy grypopodobne- gor?czka, dreszcze....mi jednak nic nie by?o, oprócz zm?czenia oczywi?cie....

+Quote Post
kesy
16.04.2010, 22:31

pocz?tkuj?cy na forum
**

Zarejestrowana
25
24-10 08
1,164
Numer GG: 11838189

Witam wszystkie herki.W?a?nie wczoraj by?am po wypis, po sko?czonym leczeniu przez rok herceptyn?. Moja onka pyta?a czy dostawa?am dodatkowo jakie? leki. Sprawdzi?a jednak ?e mam receptory ujemne, i tym samym nie musz? bra? dodatkowo jakie? leki , wprawdzie nie wiem jakie. Zaznaczam ?e her mia?am 2+++ . Za 3-4 miesi?ce do kontroli, w sierpniu lub wrze?niu mammografi?, i to wszystko. Teraz czeka? czy co? si? b?dzie dzia?o. Mia?am wykonane USG szyi i znaleziono guzki na tarczycy, po zatem w badaniu moczu mam erytrocyty, czyli krwinki.Zatem nie wiem czy blend? kiedy? wolna od tych choróbsk. No có? trzeba si? nauczy? z tym ?y?.

--------------------
?Y?IA NIE DA ?I? BRA? GAR?CIAMI.PRZE?IEKA PRZEZ PALCE

+Quote Post
Al_la
18.04.2010, 18:44

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
7,453
26-06 07
k/Warszawy
7
Numer GG: 9520233

CYTAT(kesy @ 16.04.2010, 23:31) *
Sprawdzi?a jednak ?e mam receptory ujemne, i tym samym nie musz? bra? dodatkowo jakie? leki , wprawdzie nie wiem jakie.

Receptory mia?a? ujemne - zapewne chodzi o receptory hormonalne, wi?c nie musisz bra? leków blokuj?cych hormony.

Leczenie zako?czy?a?, wi?c nie przejmuj si? i nie my?l, co mo?e si? wydarzy?, tylko normalnie ?yj - jak zdrowa osoba (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
W najgorszych chwilach mego ?ycia zawsze mog?em liczy? na przyjació?.
Odt?d wiem, ?e pierwsz? rzecz?, jak? nale?y zrobi?, to poprosi? o pomoc
.

Paulo Coelho

+Quote Post
joakil
19.04.2010, 14:41

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
337
21-09 08
Mazowsze
944
Numer GG: 9009053

Kesy, ja te? zupe?nie niedawno zako?czy?am herceptyn? (30 marca). Te? mam hormony ujemne - wi?c pozostaj? bez leków. Na tarczycy (jestem po usuni?ciu obu p?atów tarczycy) te? mam nowy nabytek o wymiarach 2,5 x 4,5cm. Jestem ju? po biopsji i okaza?o si?, ?e wszystko jest ok. Zmiana ?agodna. Mam tylko obserwowa? (raz w roku koniecznie badania kontrolne - hormony tarczycy, przeciwcia?a, biopsja) a poza tym jestem ZDROWA jak TUR!!!!! I tak trzeba my?le?. Wiem, ?e to trudno
ale wiem te?, ?e to mo?liwe. Trzymaj si? cieplutko i pogo? te czarne my?li. To ONE sa Twoim najwi?kszym wrogiem.
Jak masz jakie? pytanie to pisz na priv

+Quote Post
« · Leczenie · »

23 V  « < 21 22 23
Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 15.09.2019 - 21:48