IPB

( | )

> Zasady

Pami?tajcie o zasadach.
Znajdziecie je wszystkie klikaj?c na link:

http://www.amazonki.net/noweforum/index.php?showtopic=92

Najwa?niejsze:
-przed zadaniem pytania sprawdzi? w archiwum czy temat nie by? ju? poruszany. Do tego s?u?y funkcja Szukaj.
-postaraj si? wybra? odpowiedni dzia? do tre?ci postu
-
nazwy tematów nieodpowiadaj?ce tre?ci w nich zawartych b?d? zmieniane.
-
Posty piszemy w sposób przemy?lany - to nie jest chat i macie czas na sformu?owanie czytelnej wypowiedzi. Staramy si? pisa? po polsku. Je?li co? chcemy doda?, a nie ma jeszcze do naszego posta komentarza innego u?ytkownika, u?ywamy opcji EDYTUJ

Dzi?kuje bardzo za uszanowanie zasad.

Klikaj?c na poni?szy link znajdziecie archiwalne tematy z dzia?u : REKONSTRUKCJA PIERSI

http://www.amazonki.net/forum1/index.php?board=12.0

35 V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> rekonstrukcja L.D u Witwickiego w Warszawie
V
Rene
14.03.2008, 17:06

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
104
25-02 08
422

Dziewczyny napiszcie w tym w?tku czy jeste?cie zadowolone z rek. u prof Witwickiego
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
14.03.2008, 17:06
#

Quote Post
mag_dag
14.03.2008, 17:10

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
5,371
6-11 07
Sosnowiec
49

Rene, te dziewczyny z forum, które robi?y rekonstrukjc? u Witwickiego s? zadowolone, ale akurat ?adna z nich nie mia?a robione metod? z pobraniem z ?opatki...
co oczywi?cie wcale nie znaczy, ?e zrobi to ?le, bo niby dlaczego ?
doktor do?wiadczony i wie co robi, pewnie i to zrobi dobrze //u?miech
po prostu wi?cej babek z forum jest po Gryficach i tak si? z?o?y?o, ?e do?wiadczenie z ?opatk? mamy na forum tylko z Gryfic ...

buziakowuj? serdecznie //big buziak

--------------------
Gdyby mi co? przysz?o do g?owy, niech zaczeka. (Dominik Opolski)
akcja dla Alicji zako?czona sukcesem!!! - kliknij tutaj !

---><---

+Quote Post
EL?BIETA
14.03.2008, 18:53

Guru na forum

Zarejestrowana
1,137
6-11 07
Kielce/Morecambe
44

ja mam ekspanderoproteze wstawiona przez dr Witwickiego i jestem dziko zadowolona (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
?ycie jest cudownie pi?kne

+Quote Post
Rene
14.03.2008, 21:04

Zarejestrowana
104
25-02 08
422

przyznam ?e podoba mnie si? s?owo dziko i prosz? o wi?cej (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
aguga
12.06.2008, 14:06

Zarejestrowana
40
10-06 08
podkarpacie
673
Numer GG: 5078834

Co to znaczy : u Witwickiego? gdzie on przyjmuje? Ja by?am na konsultacji u Towpika, ale nie mam poj?cia kto mi b?dzie robi? rekonstrukcj? w instytucie. czy mog? prosi? dok?adniej, o co chodzi?Ci?gle wychwalacie Gryfice a co ja mam powiedzie? jak ja mam wsz?dzie daleko.....

+Quote Post
mag_dag
12.06.2008, 16:40

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
5,371
6-11 07
Sosnowiec
49

aguga, po prostu w Warszawie znane s? dwa nazwiska chirurgów plastyków od rekonstrukcji - Witwicki i Towpik, na naszym forum nie ma jeszcze nikogo kto robi? to u Towpika, b?dziesz po prostu pierwsza //u?miech

dziewczyny od Witwickiego na pewno si? odezw?, (b.angel, Jolar, Katty, akwe) jest gdzie? na forum wi?cej o nim, poszperaj...

ja jestem po Gryficach, od doktora Krajewskiego te? jest tu spora grupka, a wcale nie mia?am do niego blisko, jedyne 700 km //oczko

--------------------
Gdyby mi co? przysz?o do g?owy, niech zaczeka. (Dominik Opolski)
akcja dla Alicji zako?czona sukcesem!!! - kliknij tutaj !

---><---

+Quote Post
Al_la
12.06.2008, 16:43

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
7,453
26-06 07
k/Warszawy
7
Numer GG: 9520233

Dodam tylko, ?e Witwicki to szpital MSWiA na ul. Wo?oskiej.

--------------------
W najgorszych chwilach mego ?ycia zawsze mog?em liczy? na przyjació?.
Odt?d wiem, ?e pierwsz? rzecz?, jak? nale?y zrobi?, to poprosi? o pomoc
.

Paulo Coelho

+Quote Post
Jolar
13.06.2008, 16:03

Guru na forum

Wspiera forum
1,270
9-11 07
Mazowsze
109
Numer GG: 6178287

Witam, ja jestem tak jak wspomnia?a Mag_dag po rekonstrukcji u dr Witwickiego... jestem w trakcie .... dope?niania (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/wink.gif) , mam za?o?ony ekspander Beckera...
Z operacji i opieki jestem bardzo zadowolona, polecam... doktor przyjmuje równie? w klinice na Kabatach, proponuj? wej?? na jego stron? internetow?, tam jest napisane jak si? kontaktowa?..... Je?eli...Rene lub Agua (wys?a?am Ci na priv) b?dziecie chcia?y zapyta? o co? bli?szego to pytajcie, na ile b?de mog?a by? pomocna to ch?tnie pomog? (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/smile.gif) .
Pozdrawiam

--------------------
L?k nie mo?e istnie? bez nadziei, ani nadzieja bez l?ku.
— B.Spinoza

+Quote Post
akwe
13.06.2008, 17:47

Guru na forum

Wspiera forum
993
9-11 07
114

Dr Witwicki przymuje w MSWiA ,musisz mie? skierowanie od rodzinnego do poradni chirurgii rekonstrukcyjnej i zapisa? sie na termin do Dr W....albo szybciej ,p?ac?c do kliniki na Kabatach ,tam Dr obejrzy blizn?,zaproponuje metod? rekonstrukcji i powie kiedy zg?osi? si? do kliniki MSWiA w celu ustalenia terminu operacji ...ja jestem po rekonstrukcji...nie doko?ca jeszcze bo mam przed sob? odtworzenie otoczki z brodawk? ....dzi? juz jestem b. zadowolona z efektu ...Witwicki to profesjonalista w ró?nego rodzaju rekonstrukcjach

--------------------

+Quote Post
Rene
14.06.2008, 23:27

Zarejestrowana
104
25-02 08
422

hej (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/smile.gif) by?am u dr Witwickiego na Kabatach powiedzia? mi ?e jak chc? na fundusz to mam si? zarejestrowa? na Wo?oskiej oczywi?cie ze skierowaniem w ka?dy wtorek przyjmuje i trzeba powiedzie? ?e w sprawie rekonstrukcji to przyjmie w ten sam dzie?( ja mam 200 km wi?c nie chcia?abym byc odprawiona z kwitkiem) w Gryficach mam termin na koniec 2009r a dr Witwicki powiedzia? ?e bed? czeka? na rekonstrukcj? kilka miesiecy w MSWiA , wi?c to dla mnie wybawienie:) wst?pnie ustali? ?e metod? z ?opatki bo jestem po radio . Co do Towpika to te? o nim mysla?am ale......... moja lekarka (cudowna pani doktor:)) napomkn??a ?e widzia?a prac? Towpika i odradzi?a mi. Oczywi?cie to zapewne pojedy?czy przypadek wi?c nie wypowiadam si? wi?cej na ten temat.

+Quote Post
justa1970
17.06.2008, 14:21

Guru na forum

Wspiera forum
1,213
6-11 07
centralna polska
36
Numer GG: 8660751

W czasie pobyu w CO widzia?am dziewczyny po rekonstrukcjii robionej w co i by?o ok.---mnie poni doktor powiedzia ?a ,?e mam i?? na konsultacj? do dk.Mazura nic o towpiku niemówi?a.

--------------------
http//www.ebielizna.eu sklep dla amazonek

+Quote Post
Rene
17.06.2008, 19:28

Zarejestrowana
104
25-02 08
422

ja si? lecz? w co w poznaniu znam dziewczyny po rekonstrukcji w?a?nie w co w poznaniu i te? by?y zadowolone ale przy wyborze lekarza trzeba rozwa?y? jak? metod? bedzie bo przy rekonstrukcji tylko ekspanderoprotez? kiedy nie by?o na?wietla? te? jest inaczej takie operacje na ogó? si? udaj? a je?li trzeba bra? w?asne tkanki to ju? jest gorzej bo przecie? nie wystarczy ?eby by?a pier? ona te? musi wygl?da? (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
EL?BIETA
19.06.2008, 16:33

Guru na forum

Zarejestrowana
1,137
6-11 07
Kielce/Morecambe
44

CYTAT(Rene @ 15.06.2008, 0:27) *
hej (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/smile.gif) by?am u dr Witwickiego na Kabatach powiedzia? mi ?e jak chc? na fundusz to mam si? zarejestrowa? na Wo?oskiej oczywi?cie ze skierowaniem w ka?dy wtorek przyjmuje i trzeba powiedzie? ?e w sprawie rekonstrukcji to przyjmie w ten sam dzie?( ja mam 200 km wi?c nie chcia?abym byc odprawiona z kwitkiem) w Gryficach mam termin na koniec 2009r a dr Witwicki powiedzia? ?e bed? czeka? na rekonstrukcj? kilka miesiecy w MSWiA , wi?c to dla mnie wybawienie:) wst?pnie ustali? ?e metod? z ?opatki bo jestem po radio . Co do Towpika to te? o nim mysla?am ale......... moja lekarka (cudowna pani doktor:)) napomkn??a ?e widzia?a prac? Towpika i odradzi?a mi. Oczywi?cie to zapewne pojedy?czy przypadek wi?c nie wypowiadam si? wi?cej na ten temat.

Jestem po rekonstrukcji u Witwickiego - i jestem bardzo zadowolona Wszystko jest jak nalezy i slicznie wyglada

Towpika mi tez odradzono no i on sam skutecznie mnie od siebie odstreczyl.... Nie oddalabym sie w jego rece

pozdrawiam i trzymam kciuki za twoja droge do rekonstrukcji

--------------------
?ycie jest cudownie pi?kne

+Quote Post
Katty
24.06.2008, 16:38

Guru na forum

Zarejestrowana
758
5-11 07
Warszawa
17

Taichi, ja te? mia?am Baekera u dr Witwickiego.
Na pocz?tku si? odgra?a?am, ?e napeno te? z t? druga piersi? b?d? robic a tymczasem dosz?am do wniosku, ?e w staniku nic nie widac a dzisiaj nawet taki ciuch ubra?am, ? bez stanika ?mign??am na miasto i te? ?adnej ró?nicy (no, mo?e minimalna), ?e zacz??am sie zastanawiac czy ma sens wydawanie du?ej jak dla mnie kasy i znowu ten szpital i te nerwy, stresy....etc.
Owszem, nago przed lustrem jest ró?nica, chocia?by dlatego, ?e otoczki te? jeszcze nie mam. Ale narazie nie spieszy mi si?. Tez mam, po przytyciu, s?uszne B. Zobaczysz po operacji jak b?dzie i podejmiesz decyzj?.
Ja jedynie to teraz jakbym drugi raz robi?a to po prostu od razu bym kaza?a sobie w?o?yc protezk? 500ml a nie 340(wtedy operowana by?aby du?o wi?ksza od zdrowej) i po tych trzech miesi?cach kaza? spu?cic ze sto. Wtedy to spuszczenie b?dzie mia?o sens bo jak ja poszlam zeby mi spu?ci? 30ml to sie tylko mniejsza zrobila od tamtej a wcale nie lu?niejsza wi?c zaraz sobie kaza?am spowrotem dola?....jaja by?y.
Nie wiem....ja tak wymy?li?am i wydaje mi sie, ?e tak by?oby dobrze a mi tego wtedy nikt nie podpowiedzia? bo mo?e przede mn? tego nikt nie wymy?li?.......a mo?e ja ?le my?l?....nie wiem....... Ale juz tak d?ugo o tym my?l?, ?e wydaje mi sie ze dobrze bo wtedy ta operowana by te? opad?a i zrówna?a sie ze zdrow?.
Ja te? nie wiem jak? ty masz t? zdrow?, czy bardzo obwis?? czy nie bardzo bo jak bardzo to faktycznie trzeba cos z ni? zrobic.

--------------------

+Quote Post
ELAS
26.06.2008, 18:43

Expert na forum

Zarejestrowana
416
6-12 07
?ód?
196
Numer GG: 12204834

Moim zdaniem powi?ksza?, lepiej gdy w obu piersiach s? implanty, ale...
To jest bardzo indywidualna sprawa, bo wszystko zale?y. Ile ma si? lat? Jakie s? piersi? Jaki b?dzie efekt po rekonstrukcji?
Nie wiem czy mo?na jednoznacznie odpowiedzie? na twoje pytanie. Przeanalizuj wszystko na spokojnie, rozwa? za i przeciw, porozmawiaj wyczerpuj?co z lekarzem.

+Quote Post
Rybka
5.07.2008, 16:44

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
268
2-07 08
podkarpackie
733

Rene, dzi?kuj? Ci za ten w?tek! Od tygodnia zacz??am si? interesowa? rekonstrukcj? piersi (jestem 2 lata po mastektomii) i w?a?nie znalaz?am to forum i bardzo przekonywaj?c? Angel?... i prawie spa? nie mog? tylko ci?gle my?l? o Witwickim, a? w ?o??dku co? si? dzieje... Zd??y?am poczyta? o Witwickim w internecie, zobaczy? go na zdj?ciu, a nawet w czwartek zadzwoni?am do jego kliniki na Kabatach i jad?! Jak si? uda to ju? w najbli?szy wtorek, najpó?niej za tydzie?! Jad? i za?atwiam! Najpierw prywatnie pogada? o wszystkim, a potem zarejestrowa? si? do szpitala MSWiA, chc? za?atwi? to w jeden dzie?.

Taichi, je?eli jeszcze nie by?a? u Witwickiego, to mo?e razem tam wyruszymy?

--------------------
Nie czy? samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jeste? wszystkim, co masz!

+Quote Post
Ana
5.07.2008, 17:29

Guru na forum

Zarejestrowana
965
29-06 07
11

CYTAT(Taichi @ 24.06.2008, 17:06) *

Dziewczyny najmilsze, czy s?ysza?y?cie, czy wiecie, czy macie znajom?, która ciut powi?kszy?a zdrow? pier? w?a?nie po to, ?eby obie by?y bardziej do siebie podobne, czy te? Wasze do?wiadczenie wskazuje, ?e to kompletnie bez sensu?

Melduj?, ?e robi?am równie? zdrow? pier?.
Natura obdarzy?a mnie w swej hojno?ci niewydarzonym A (a i tak si? w takim male?stwie gadzina ul?g?a (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/wink.gif) ).
Jak uci?li, to 2 lata biega?am jednopier?nie. Ale jak ju? ruszy?am z rekonstrukcj?, to posz?am na ca?o??.
Doktor Krajewski (Gryfice) to sobie nawet ?artowa? raczy?, ?e D by u mnie widzia? (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/wink.gif) ,
alem si? jedynie na C (z przytupem) zgodzi?a.
Rekonstruowana to wk?adka o pojemno?ci 500 ml, a pod gruczo? zdrowej w?o?y? 225 ml.
Innych ci?? na zdrowej nie by?o trzeba. Jedynie "podniós?" mi otoczk? jakie? 2 cm do góry,
?eby "na buty nie patrzy?a".
Teraz nosz? tylko takie dekolty (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/wink.gif) . Odbijam sobie za te 2 lata w golfach (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/wink.gif)

+Quote Post
Rene
5.07.2008, 17:39

Zarejestrowana
104
25-02 08
422

W?a?nie jak to jest z t? rejestracj? na Wo?oskiej? bo jak kiedy? dzwoni?am to pani powiedzia?a ?e nie zapisuj? wystarczy przyjecha? tylko upewni? si? czy doktor b?dzie a napewno b?d? przyj?ta.Kurcz? skierowanie ju? mam od maja i ci?gle co? wypada a to wizyta w WCO a to PET ale juz postanowi?am ?e w nast?pny wtorek jad? niech si? wali i pali (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

mmmmm te? takie chc? !!!!! Jejku ju? nie mog? si? doczeka?

+Quote Post
Rybka
5.07.2008, 17:51

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
268
2-07 08
podkarpackie
733

Taichi! Kochana jeste?! Nawet nie wiesz, jak mnie podbudowa?a?! Pierwszy raz postanowi?am co? tu napisa?, chocia? przyznam, podgl?dam Was wszystkie tu ju? od dawna, ale nie mia?am nigdy, nie wiem, nastroju, czy odwagi, ?eby pogada?. Jestem z Przemy?la, wi?c troch? daleko, ale mam zamiar zaopatrzy? sie we wszystkie potrzebne papierzyska przy wyje?dzie do Warszawy, w skierowanie te?, mo?e uda mi si? poza?atwia? wszystko w jednym dniu?
Zastanawiam sie tylko, czy Witwicki we wtorki jest w szpitalu MSWiA, czy w swojej klinice na Kabatach? Ja dzwoni?am na Kabaty i poinformowano mnie, ze przyjmuje w ka?dy wtorek od 9 do 19, to o której jest w MSWiA? Wiesz co? mo?e o tym Taichi, bli?ej?
Pozdrówka!
P.S. Zbli?a sie wielka burza u mnie, wi?c musz? ocieka? od komputera, ale zajrz? tu pó?niej!

--------------------
Nie czy? samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jeste? wszystkim, co masz!

+Quote Post
Rene
5.07.2008, 18:17

Zarejestrowana
104
25-02 08
422

Deni ja mam zapisane ?e Witwicki przyjmuje we wtorki i czwartki od 9 do 14 potem zapewne jedzie na Kabaty poniewa? jak by?am to mia?am wizyt? wyznaczon? na 17 czy jakos tak. Mam tel na Wo?osk? do rejestracji 0225081552 i 0225081579

+Quote Post

35 V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 5.12.2019 - 20:58