IPB

( | )

> Zasady

Pami?tajcie o zasadach.
Znajdziecie je wszystkie klikaj?c na link:

http://www.amazonki.net/noweforum/index.php?showtopic=92

Najwa?niejsze:
-przed zadaniem pytania sprawdzi? w archiwum czy temat nie by? ju? poruszany. Do tego s?u?y funkcja Szukaj.
-postaraj si? wybra? odpowiedni dzia? do tre?ci postu
-
nazwy tematów nieodpowiadaj?ce tre?ci w nich zawartych b?d? zmieniane.
-
Posty piszemy w sposób przemy?lany - to nie jest chat i macie czas na sformu?owanie czytelnej wypowiedzi. Staramy si? pisa? po polsku. Je?li co? chcemy doda?, a nie ma jeszcze do naszego posta komentarza innego u?ytkownika, u?ywamy opcji EDYTUJ

Dzi?kuje bardzo za uszanowanie zasad.

Reply to this topicStart new topic
> Pomocy...potrzebny specjalista
V
laila
29.03.2009, 13:00

pocz?tkuj?cy na forum
**

Zarejestrowana
1
29-03 09
1,489

Witam serdecznie wszystkie Panie. Moja mama we wrze?niu przesz?a mastektomi?, leczy si? w ?CO. Wg wyniku histopatologicznego by? to guz ?r 28 mm G3 (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) zajety jeden w?ze? ch?onny z przekroczeniem torebki wez?a i zatorami z komórek raka w pojedynczych naczyniach limfatycznych i Her ujemny. Teraz nast?pi?a wznowa (w styczniu mama zako?czy?a6 dawek czerwonej chemii i by?a przygotowywana do radioterapii)dwa tygodnie temu przesz?a kolejna operacj?, w wyniku której zosta? amputowany kawa?ek mi??nia piersiowego. Wg wyniku histopatologicznego konieczne jest usuniecie ca?ego mi??nia za do samej granicy ?eber, ze wzgl?du na obecno?? komórek rakowych w pobranym materiale.Czy która? z Pa? by?a w podobnej sytuacji lub zna dobrego specjalist??Prosz? o rad?,namiary na dobrego lekarza w jakimkolwiek miejscu Polski, za chwil? zdaj? matur? i w ?yciu mog? liczy? tylko na mam?, za wszelka cen? musz? probowac jej pomoc. Czekam na odpowiedz
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
29.03.2009, 13:00
#

Quote Post
hala1962
29.03.2009, 13:45

Guru na forum

Wspiera forum
2,055
14-11 08
Zachodniopomorskie
1,249

Witaj Laila! Pozdrawiam te? Twoj? mam?! Kochana ja nie mia?am takiego przypadku, mog? jedynie zasugerowa? wykonanie telefonu do onkologicznego telefonu zaufania 800493494 - mo?e tam co? pomog? - mo?e wska?? odpowiedni? placówk?.
Je?li dziewczyny bli?ej Twojej okolicy znaj? dobrego lekarza to pewnie si? odezw?, ja mieszkam daleko - w Szczecinie. Ale jak b?dzie trzeba to pomog? - mog? was przenocowa? i pojecha? z wami do szpitala. W Szczecinie jest dwóch bardzo dobrych chirurgów z ktorymi mia?am kontakt - dr Uci?ski ordynator CO w Szczecinie i jego kolega po fachu dr ?y?ka, chemioterapeut? dr Foszczy?sk?-K?oda. Mo?e spróbuj telefonicznie po??czy? si? z CO w Szczecinie i najpierw porozmawia? czy podj?li by si? operacji - bo chyba o operacj? chodzi?
ODDZIA? CHIRURGII ONKOLOGICZNEJ
Ordynator
091-42-51-551
Piel?gniarka oddzia?owa
091-42-51-572
Sekretariat
091-42-51-550
Izba przyj??
091-42-51-557

Pozdrawiam i ?ycz? powodzenia!

+Quote Post
Al_la
29.03.2009, 13:49

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
7,453
26-06 07
k/Warszawy
7
Numer GG: 9520233

Dobrym chirurgiem w Warszawie jest dr Nagadowska. Pracuje w CO a przyjmuje prywatnie w Fundacji Onkologicznej na ul. Nowogrodzkiej.
Mo?na i?? do niej na prywatn? wizyt?. Podejrzewam, ?e to przyspieszy operacj?.
Jestem pewna, ?e w CO w Warszawie robi? takie operacje, bo gdzie?by, jak nie tam.

--------------------
W najgorszych chwilach mego ?ycia zawsze mog?em liczy? na przyjació?.
Odt?d wiem, ?e pierwsz? rzecz?, jak? nale?y zrobi?, to poprosi? o pomoc
.

Paulo Coelho

+Quote Post
madzia 61
29.03.2009, 13:51

Guru na forum

Wspiera forum
2,385
11-12 07
centrum
209

Witaj Laila ,ja bylam czesciowo leczona w Kielcach i do tej [pory tam jezdze i naprwade jestem bardzo zadowolona /zawsze tam mozesz prosic o konsultacje ,oni wspolpracuja z najlepszymi konsultantami krajowymi ,wystarczy isc do dyrektora szpitala w/w.Po drugie sluze namiarami na lekarza z Warszawy ,ktory mnie operowal w szpitalu na u.Wawelskiej ,nazywa sie dr. Wojciech Kulakowski jest to chirurg onkolog ,przyjmuje we wtorki w przychodni przyszpitalnej/skierowania nie trzeba lecz trzeba miec wszystkie dotychczasowe badania i rozpoznania /.Szkoda ze nie masz tak dobrego zdania jak ja o CSO,no ale sa rozne doswiadczenia i kazdy organizm jest inny .Pozdrawiam .Wrazie jakis pytan sluze rada ,najlepiej na priv.

--------------------

Nigdy nie rezygnuj z marzen.Kieruj sie znakami-PAULO COELHO

+Quote Post
Ajaka
29.03.2009, 14:35

Guru na forum

Wspiera forum
2,126
6-11 07
mazowieckie
41
Numer GG: 4306037

Dr. Nagadowska jest moze troch? obcesowa , ale fachowiec z niej ?wietny....sama do niej chodzi?am......prywatnie przyjmuje tu http://www.pfeso.edu.pl/ , ale mozna te? i?? do przychodni w CO , tam przyjmuje w poniedzia?ki i czwartki rano.....je?li zapiszesz si? do godz.12.00 to mama zostanie przyj?ta jeszcze tego samego dnia. Podam ci tel. do rejestracji, 22 5462000.... zadzwo? dzie? wcze?niej i upewnij si? ze p. doktor na pewno b?dzie...... musicie mie? ze sob? wszystkie badania, bez tego -nie przyjmie...... Moim zdaniem lepiej by?oby wybra? si? na pierwsz? wizyt? do niej prywatnie, mo?na d?u?ej i spokojniej porozmawia?......je?li podejmie si? leczenia to i tak we?mie mam? do CO.....

--------------------
"Jeszcze nigdy tak nie by?o, ?eby jako? nie by?o" ..... Szwejk

+Quote Post
« · Lekarze · »

Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 15.12.2019 - 18:59