IPB

( | )

> Zasady

Pami?tajcie o zasadach.
Znajdziecie je wszystkie klikaj?c na link:

http://www.amazonki.net/noweforum/index.php?showtopic=92

Najwa?niejsze:
-przed zadaniem pytania sprawdzi? w archiwum czy temat nie by? ju? poruszany. Do tego s?u?y funkcja Szukaj.
-postaraj si? wybra? odpowiedni dzia? do tre?ci postu
-
nazwy tematów nieodpowiadaj?ce tre?ci w nich zawartych b?d? zmieniane.
-
Posty piszemy w sposób przemy?lany - to nie jest chat i macie czas na sformu?owanie czytelnej wypowiedzi. Staramy si? pisa? po polsku. Je?li co? chcemy doda?, a nie ma jeszcze do naszego posta komentarza innego u?ytkownika, u?ywamy opcji EDYTUJ

Dzi?kuje bardzo za uszanowanie zasad.

Klikaj?c na poni?szy link znajdziecie archiwalne tematy z dzia?u:LECZENIE

http://www.amazonki.net/forum1/index.php?board=4.0

2 V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> dr?twienia palców
V
BeataM
8.01.2010, 8:24

Guru na forum

Wspiera forum
1,966
20-11 07
Gorzów Wlkp.
166
Numer GG: 10855638

Ja mam dr?twienia palców, szczególnie w prawej tej po operowanej stronie r?ce, ból ?okci obu, ale to ju? mia?am wcze?niej przed operacj? cycka. Przyczyn? jest dyskopatia szyjna wielopoziomowa z przepuklinami jadra mia?d?ystego, z uciskami na nerwy i rdze? kr?gowy. Do tego dochodzi ból g?owy i czasami (jak przesadz? z wysi?kiem), zawroty g?owy. Stale jestem pod opiek? Poradni Leczenia Bólu, na operacj? absolutnie si? nie wybieram !!! Robi?a 2 razy rezonans, ostatni z 5 lat temu, teraz nawet nie chc? wiedzie? jakie zmiany tam nast?pi?y... czuj?, ?e s?, ale da si? z tym zy? i pracowa? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) , przynajmniej narazie i jeszcze (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
not yet :)
PUDE?KO NICO?CI :)
PUDE?KO NICO?CI
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
8.01.2010, 8:24
#

Quote Post
akabere
11.01.2010, 14:53

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
77
18-05 09
Warszawa
1,561

Mam podobne objawy w prawej d?oni nieoperowanej.Trzy palce lekko zdr?twia?e.
Lekarze s? wspaniali.
Przyczyn? puchni?cia d?oni (obu) jest nadmiar soli w po?ywieniu ?wi?tecznym.
Przesta?am si? dopytywa?.Uwierzy?am w magi? ?wi?t.

+Quote Post
Amor
11.01.2010, 16:53

Guru na forum

Wspiera forum
3,105
6-11 07
Siemianowice sl
64

Ja mam od 4 lat odretwia?y wskazuj?cy palec w zdrowej d?oni. Z rezonansu zrezygnowalam 3,5 roku temu i wci?z jest tak samo co jak powiedziano swiadczy o zwyrodnieniu w kregoslupie - C3C4.

+Quote Post
Jolar
11.01.2010, 19:47

Guru na forum

Wspiera forum
1,270
9-11 07
Mazowsze
109
Numer GG: 6178287

I ja do??czam do grona "odr?twia?ych"..... (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) Mnie tak do ko?ca nie zdiagnozowano, ale bardzo du?e prawdopodobie?stwo, ?e to "niezadowolony kr?gos?up szyjny "....si? tak uaktywnia....
Mam te? dr?twienia palców d?oni (ma?y i serdeczny) od jakiego? czasu ...., cho? musz? przyzna?, ?e cz??ciej dzieje si? to po stronie operowanej, cho? i druga r?ka ma te? czasami swój udzia? ... w dr?twieniach...
Po masa?ach kr?gos?upa szyjnego troszk? zmala?o nasilenie tych dr?twie?, ale po jakim? czasie wszystko zacz??o ... powraca?....
Niestety Mag_dag ma racj? to siedz?ca praca przy komputerze, pochylenie g?owy... daj? si? we znaki.... (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) , ale jeszcze troch? musz? popracowa?....
.

--------------------
L?k nie mo?e istnie? bez nadziei, ani nadzieja bez l?ku.
— B.Spinoza

+Quote Post
evia007
17.03.2010, 8:46

pocz?tkuj?cy na forum
**

Zarejestrowana
17
8-01 10
?ory
1,808

Nie mia?am stwierdzonego zwyrodnienia ,ale od jakiego? czasu czuj? ból ró?nych palców jak bym mia?a wybite i to nie tylko po stronie operowanej ale i po zdrowej,ból jest bardzo silny i nie mog? zrobi? najprostrzych czynno?ci,jedne palce bol? mocniej inne s?abiej i na przemian.Jestem 4 miesi?ce po chemii.

+Quote Post
Kat-na
17.03.2010, 15:56

Guru na forum

Zarejestrowana
990
7-09 08
?ód?
911

Te? tak mia?am. Bola?y mnie palce obu r?k.Min??o w?a?ciwie dopiero teraz, po prostu coraz rzadziej bola?y...
Jestem prawie pó?tora roku po chemii.
?aden lekarz - co ciekawe-nie potwierdzi? mi, ?e to skutki leczenia. Z rozmów na forum wynika, ?e jednak tak...

+Quote Post
EL?BIETA
17.03.2010, 21:07

Guru na forum

Zarejestrowana
1,137
6-11 07
Kielce/Morecambe
44

Mam takie same objawy - po stronie operowanej czesto zdretwiale mam dwa paluszki -maly i serdeczny, nawet to odretwienie budzi mnie w nocy bo stada mrowek tam lataja jak szalone.. po kilku minutach wstrzasania reka i lekkiego masowania wszystko ustepuje
Kregoslup szyjny i jego dolegliwosci zwiazane z siedzeniem przykompie tez odczuwam... buuuuuuuuuuuuuu

CYTAT(Jolar @ 11.01.2010, 19:47) *
I ja do??czam do grona "odr?twia?ych"..... (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) Mnie tak do ko?ca nie zdiagnozowano, ale bardzo du?e prawdopodobie?stwo, ?e to "niezadowolony kr?gos?up szyjny "....si? tak uaktywnia....
Mam te? dr?twienia palców d?oni (ma?y i serdeczny) od jakiego? czasu ...., cho? musz? przyzna?, ?e cz??ciej dzieje si? to po stronie operowanej, cho? i druga r?ka ma te? czasami swój udzia? ... w dr?twieniach...
Po masa?ach kr?gos?upa szyjnego troszk? zmala?o nasilenie tych dr?twie?, ale po jakim? czasie wszystko zacz??o ... powraca?....
Niestety Mag_dag ma racj? to siedz?ca praca przy komputerze, pochylenie g?owy... daj? si? we znaki.... (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) , ale jeszcze troch? musz? popracowa?....
.

--------------------
?ycie jest cudownie pi?kne

+Quote Post
elkka
17.03.2010, 23:10

Guru na forum

Wspiera forum
1,491
6-11 07
W-wa,Braunschweig
34
Numer GG: 560533

to i ja przylaczam sie do odretwialych i obolalych.....

w czasie snu - systematycznie mi reka dretwieje i wtedy nie mam w niej czucia (obca wogule sie nie slucha)
a w ciagu dnia to tak stawy bola - ze czesto prostych czynnosci zrobic sie nie da

+Quote Post
« · Leczenie · »

2 V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 23.02.2020 - 11:34