IPB

( | )

Reply to this topicStart new topic
> protezy
V
agawa
3.02.2009, 0:15

Guru na forum

Wspiera forum
3,842
15-10 08
Warszawa
1,131

Mo?e niedok?adnie poszuka?am, ale nie znalaz?am... wi?c opisz?:
Z namowy piel?gniarki z co ursynowskiego kupi?am protez? z hurtowni na ul. Podwale w wa-wie. Maxima jej (tej protezie) na imi?. My?la?am, ?e tak ma by?. Ostatecznie ?aden sztuczny cycek nie b?dzie jak prawdziwy, prawda? Ma by? twardawy i ci??kawy i ju?, prawda?
No, prawda... dopóki nie dotkn??am i przymierzy?am protezy amoney... ?e ja si? da?am tej wstr?tnej babie tak zrobi?... Pisz? ku przestrodze nowych ?wie?ynek - nie kupujcie maximy... Nie dajcie sobie wmówi?.
?adna proteza nie b?dzie taka jak prawdziwa pier?, ale mo?e by? bardziej, lub mniej go przypominaj?ca. Maxima jest mniej przypominaj?ca, wierzcie mi na s?owo...
A z bab?-piel?gniark? z co - to si? jeszcze spotkam (IMG:style_emoticons/default/mad.gif)

--------------------
.....wszystko mija....nawet najd?u?sza ?mija....
Go to the top of the page

+Quote Post
justa1970
3.02.2009, 8:47

Guru na forum

Wspiera forum
1,213
6-11 07
centralna polska
36
Numer GG: 8660751

Poieram w 100% ochydna ,ci??ka i gor?ca--warto dop?aci? pare z?oyu i mie? co? cywilizowanego (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

--------------------
http//www.ebielizna.eu sklep dla amazonek

+Quote Post
kgs
3.02.2009, 9:59

Guru na forum

Zarejestrowana
1,310
4-11 08
1,197
Numer GG: 15703715

Ja zaraz w?a?nie jad? mierzy? protezki i tak prawd? mówi?c nie bardzo wiem na co mam zwraca? uwag? , z forym wiem,?e ma amoney ale co jest jeszcze wa?ne ? Nie wiem.
Pownie jak nastepn? b?d? nabywa? to b?d? ju? wiedzia?a .................

+Quote Post
Rybka
3.02.2009, 10:08

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
268
2-07 08
podkarpackie
733

KgS! Tylko protezka Amoeny! Firma nazywa si? "Amoena". Jest bardzo delikatna, mi?a i nagrzewa si? od cia?a - pe?en komfort! Za protezk? nic nie p?acimy - to wszystko op?aca NFZ. Od lekarza nale?y wzi?? zlecenie na kupno, to zlecenie podbi? w NFZ (lub jego Oddziale) i z tym do sklepu "rehabilitacyjnego" i tam ju? fachowo doradz?, przymierz? i b?dzie wszystko na cacy! :-)) warto od razu kopi? sobie biustonosz. Moja rada, aby protezke do kieszonki biustonosza wk?ada? z za??czon? kieszonk?, wtedy nie przesuwa si? w ogóle! Ja chodz? na Jog?, ?wicz? i nie wida? nic a nic, ?e to piersi?tko nie moje... nawet, przy pozycji le??cej uk?ada si? anatomicznie, jak zdrowa.

--------------------
Nie czy? samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jeste? wszystkim, co masz!

+Quote Post
kgs
3.02.2009, 10:12

Guru na forum

Zarejestrowana
1,310
4-11 08
1,197

Dzieki Rybko. Kwity ju? mam. Teraz tylko reszta (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
Rybka
3.02.2009, 10:19

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
268
2-07 08
podkarpackie
733

Trzymaj si? cieplutko! Wszystko jest dobrze! Za rok zapomnisz o tym ca?ym "zamieszaniu", a potem, jak zechcesz to zrobisz sobie rekonstrukcj?! Tak, jak ja! 16 marca b?d? mia?a rekonstrukcje u Witwickiego w Warszawie, a stukn??o mi ju? 53 latka!

--------------------
Nie czy? samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jeste? wszystkim, co masz!

+Quote Post
kgs
3.02.2009, 10:36

Guru na forum

Zarejestrowana
1,310
4-11 08
1,197

Jeszcze nie wiem czy chc? si? "rekonstruowa?" - czas poka?e.
Rybko a Tobie gratuluj? podjecia decyzji no i oczywi?cie ?ycz? ?eby wszysko by?o po Twojej my?li.
Pozdrawiam (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)

+Quote Post
Ajaka
3.02.2009, 15:14

Guru na forum

Wspiera forum
2,126
6-11 07
mazowieckie
41
Numer GG: 4306037

Krysiu jad?c po protezk? za?u? jasn? obcis?? bluzeczk?...b?dziesz lepiej mog?a oceni? czy wszystko wygl?da ok.....upomnij si? o gorsecik/biuatonosz/ do protezki.....ja dosta?am jeden za darmo...za drugi zap?aci?am, ale pani na fakturze napisa?a ze to gorset.Do protezy te? dop?aca?am co? ko?o 200z?, bo taka mi najbardziej pasowa?a. Posz?am z tym do PFRONU i otrzyma?am zwrot kasy któr? dop?aci?am /i za gorset i za protez?/.

--------------------
"Jeszcze nigdy tak nie by?o, ?eby jako? nie by?o" ..... Szwejk

+Quote Post
luska
3.02.2009, 16:00

Guru na forum

Wspiera forum
2,229
5-11 07
Gdynia
18
Numer GG: 9006789

NZF refunduje 250 z? ,jak kupimy dro?sz? ró?nice dop?acamy ...mo?na t? ró?nice oraz gorset ....odpisa? od podatku....bo nie wszystkim PFRON robi zwrot kosztów...

--------------------
Ciesz si?
drobnymi rzeczami,
gdy? pewnego dnia
mo?esz odkryc,
?e by?y one wielkie.

+Quote Post
Guest_Nefretete_*
3.02.2009, 16:13

Guest

A ja jak kupowa?am , to panie w " Barbarze" na Pu?awskiej by?y takie kochane, ?e nawet mog?am sobie ponosic te pierwsz? 2-3 dni czy mi pasuje, i fajnie , ?e si? tak dogada?am,, bo po 2 dniach zamieni?am na troszke l?ejsz?.

Napisz Krysiulek, jaki cyc sobie sparawi?a?, ja pamietam, ?e jak juz kupi?am biust, to by?am przeszcz??liwa, takie ma?e , a jak cieszy (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
Krystyna
3.02.2009, 19:14

Expert na forum

Wspiera forum
455
24-05 08
kujawsko-pomorskie
635

Krysiu...ja te? polecam protezk? firmy Amoena. Staniki a raczej gorsety te? s? ?adne.Wszystko to jest troch? drogie ale nie ?a?uj sobie.?ycz? udanych zakupów.

--------------------

+Quote Post
Guest_Nefretete_*
4.02.2009, 16:17

Guest

No i jak zakup Krysiu, pochwal sie pochwal co tam sobie kupi?a????

+Quote Post
kgs
4.02.2009, 18:52

Guru na forum

Zarejestrowana
1,310
4-11 08
1,197

No wi?c tak, cycka jeszcze nie mam , wczoraj namierzy?am si? bielizny i protezek ( oczywi?cie zgodnie z Waszymi zaleceniami firmy Amoena)
Biustonosz wybrany, cycuch jeszcze nie. Czekam na telefon ze sklepu bo nie by?o wszystkich rozmiarów w kszta?cie jaki wybra?am( tzn dobra?am do drugiego).
Pani zamówi?a o numer wi?kszy od tego co mierzy?am wczoraj, zobaczymy który kupi?.( ten wczorajszy by? niez?y ale mo?e ten co przyjedzie b?dzie jeszcze lepszy)
Jak b?d? ju? szcz??liw? posiadaczk? to si? oczywi?cie pochwal? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Aaaaaaa i bardzo dziekuj? Wam za rady . (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
agnieszka
14.02.2009, 17:55

Guru na forum

Zarejestrowana
630
6-11 07
lubuskie
37

Dziewczyny czy która? mia?a protezk? na przylepce? Jestem ciekawa jak si? sprawdza i czy wtedy trzeba te? kupowa? gorset z kieszonk?, czy mo?e wystarczy zwyk?y, bardziej zabudowany stanik.

+Quote Post
agawa
14.02.2009, 18:04

Guru na forum

Wspiera forum
3,842
15-10 08
Warszawa
1,131

Ja takow? posiadam. Kupi?am do sukienki z odkrytymi plecami, czyli w ogó?e bez biustonosza (druga pier? podniesiona i przytrzymana specjalnym przylepcem).
Wystapi?am tak raz w zesz?ym tygodniu - by?o wizualnie ok, tylko ja ca?y czas my?la?am, czy jej nie zgubi?... Nie zgubi?am; ale te? na parkiecie nie szala?am, jeno dostojnie ta?cowa?am.
Problem pojawi? si?, gdy jeciutko si? spoci?am - zacz??a si? ze?lizgiwa? i nie chcia?a si? trzyma?... W tej chwili ?a?uj? tego zakupu; pewnie wi?cej jej nie za?o??; wybior? inn? sukienk?.
Ogólnie - du?o mankamentów, cho? w kiecce wygl?da?am super; zupe?nie jak w czasach "przed".

--------------------

+Quote Post
mag_dag
14.02.2009, 19:41

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
5,371
6-11 07
Sosnowiec
49

agawa, Ty odwa?na jeste? //oczko
nie mówi?a Ci pani w sklepie z cz??ciami zamiennymi, ?e takie cuda mo?na nosi? dopiero 2 lata po operacji? ?e niby blizna ma mie? "czas" - tak przynajmniej by?o jak ja kupowa?am swoj?, ale to ju? dawno by?o...

pisa?am ju? o tym, nie by?am zbytnio zadowolona z zakupu, ale kole?anka kupowa?a w tym samym czasie i by?a zadowolona...
ja po prostu zaraz po zakupie pojecha?am na wakacje w ciep?e miejsce i przez dwa tygodnie moczy?am ow? protez? w basenie i s?onym morzu...
plus bardzo du?y by? taki, ?e mia?am strój bez kieszonek - tylko wy?ej zabudowany, no i biustonoszy te? troszk? kupi?am "zwyk?ych" bo proteza si? super sprawowa?a...
ale po owym moczeniu zacz??a szwankowa?, mimo, ?e podobno by?a przystosowana do k?pieli morskich i basenowych ... zacz??a si? odkleja? i to w bardzo niewygodnym miejscu, bo na górze piersi i to przy pochylaniu odstawa?o - gdyby odkleja?a si? na dole nie by?oby pewnie wida?...
w ten sposób bardzo szybko dosz?o do tego, ?e t? samoprzylepn? protez? zacz??am i tak nosi? w kieszonce ... ciut wi?c przep?aci?am i w sumie oprócz tych 2 tygodni wakacji, to nie mia?am z niej po?ytku...

agnieszko, by? mo?e teraz s? ju? inne technologie i te samoprzylepne protezy s? ju? lepsze, na pewno mo?na je nosi? do staników bez kieszonek... ca?kiem bez stanika nigdy nie próbowa?am //oczko

--------------------
Gdyby mi co? przysz?o do g?owy, niech zaczeka. (Dominik Opolski)
akcja dla Alicji zako?czona sukcesem!!! - kliknij tutaj !

---><---

+Quote Post
agawa
15.02.2009, 2:10

Guru na forum

Wspiera forum
3,842
15-10 08
Warszawa
1,131

Bo ja wariatka jestem...
Pani w sklepie mówi?a... a ja i tak swoje zrobi?am... i nie ?a?uj?...
Szkoda mi kilku fajnych sukienek... i tej wieczorowej i kilku letnich... Ale tak juz eksperymentowa? nigdy nie b?d?....Zbyt du?y stres...
Cho? w w dalszym ci?gu mam dzik? ochot? zobaczy? miny ludzi... gdybym zgubi?a...

--------------------

+Quote Post
Eda
23.02.2009, 14:46

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
318
2-09 08
Mazowieckie
898
Numer GG: 9237261

Hihihihihihihi!!!!!!!
Agawko a mia?a? przy sobie super glue na wszelki wypadek???
Oj chcia?abym to zobaczy? jak Ci wypada protezka i miny tych ludzi (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Pozdr (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

--------------------
... prze?yj ?ycie swoje jak tylko zechcesz ...

+Quote Post
Krystyna
13.10.2009, 19:46

Expert na forum

Wspiera forum
455
24-05 08
kujawsko-pomorskie
635

P?k?a mi proteza....amoenka...nosi?am j? 2 lata i 2 miesi?ce.Szkoda ?e nie p?kaj? przed ko?cem gwarancji.

...wiem ?e mog? dosta? now?, ale mam pytanie czy zlecenie na protez? mo?e wystawi? lekarz rodzinny czy musz? jecha? do onka?

--------------------

+Quote Post
Kat-na
13.10.2009, 21:10

Guru na forum

Zarejestrowana
990
7-09 08
?ód?
911

Krysiu, po prostu zadzwo? do poradni rodzinnej. Jak mog?, to wypisz?. Chyba...
Pewnie nie Ty pierwsza z takim problemem.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 6.12.2020 - 1:44