IPB

( | )

2 V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Ochotniczki na forum
V
Haniap.
13.04.2010, 20:18

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
119
17-03 10
Pozna?
1,873

Dunia doskonale Ci? rozumiem i ja te? chc? odda? to, co dosta?am. Do mnie przychodzi?a wolontariuszka do szpitala i nie?le si? musia?a napracowa?...
Kiedy spotka?y?my si? w Klubie, by?o mi wstyd za to, co gada?am (IMG:style_emoticons/default/angry.gif)

--------------------
Po co martwisz si? o jutro?
Nie zmienisz go, a popsujesz sobie dzisiaj...
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
13.04.2010, 20:18
#

Quote Post
agawa
13.04.2010, 20:37

Guru na forum

Wspiera forum
3,842
15-10 08
Warszawa
1,131

U mnie w szpitalu tez by?a ochotniczka. Nie chce mi si? pisa?, zreszt? nie bardzo jest o czym. Lepiej spu?ci? zas?on? milczenia.
Jestem przekonana, ?e ToJa b?dzie znakomita wolontariuszk? (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) W?a?nie taka kobieta by?a mi potrzebna. Dobrze, ?e wtedy by?a ko?o mnie Amodo i Eda. Du?o mi da?o, ?e by?y, ?e za r?k? potrzyma?y, ?e na pierwsze pytania odpowiedzia?y.
Czy dzi?kowa?am? Pewnie tak. Ale tutaj raz jeszcze: dziewczyny, dzi?kuj? (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)

--------------------
.....wszystko mija....nawet najd?u?sza ?mija....

+Quote Post
Maja048
13.04.2010, 20:53

Guru na forum

Wspiera forum
2,236
5-11 07
Wielkopolska
25
Numer GG: 7557518

Ja na którym? szkoleniu na Malcie zapisa?am sie na kurs ochotniczek...Ale u mnie nie ma szpitala...i ju? 2x30+tyci Vat...ToJa ?ycz? samych sukcesów...Ty to na spotkaniach "zagadasz" gada... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
"Smutek dzielony z drug? osob? jest po?ow? smutku,rado?? dzielona z kim? drugim jest podwójn? rado?ci?"

+Quote Post
ToJa
14.04.2010, 7:21

Guru na forum

Wspiera forum
5,177
27-05 08
wielkopolska
644
Numer GG: 766329

Majka....i to jest to nad czym musze popracowac...........ja mam s?uchac....a nie klepac ozorem (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
a tak wogóle to sie zastanawiam jak ja 3 dni bez Was wytrzymam (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

--------------------
Tylko twa wiara pomo?e ci
Wiara i si?a, by wygra? z tym
Z czym tylu ludzi przegrywa co dzie?

+Quote Post
magdam
14.04.2010, 7:43

Guru na forum

Zarejestrowana
956
7-03 08
Gorlice/Kraków/Warszawa
443
Numer GG: 3651862

A mo?e która? si? wybiera na szkolenie do Krakowa??? 23-25 kwietnia????
Ja b?d? i mo?e która? z Was???
ToJa powodzenia ?ycz?

--------------------
Wystarczy odrobina nadziei, pozytywne my?lenie wszystko odmieni!!!

+Quote Post
Maja048
14.04.2010, 22:31

Guru na forum

Wspiera forum
2,236
5-11 07
Wielkopolska
25
Numer GG: 7557518

Opisz? Wam moje spotkanie z amazonk?...Ju? kilka dni po operacji, pogodzona,?e z ?agodnej sta?am si? amazonk?, gdy kilka dziwczyn z sali posz?a ju? do domku...w drzwiach ukaza?a si? blondyna, Pani w moim /teraz/ wieku, w sukni/mo?e bluzce...SKS/z du?ym dekoltem...Powiedzia?a,ze jest amazonk? i chce porozmawia?...Mnie i kole?ank? najbardziej interesowa? ten dekolt (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Ja ju? by?am pogodzona z tym co sie sta?o ale nie wiedzia?am jak to jest z protez?...Po kilku minutach lu?nej rozmowy wprost poprosi?am,?eby pokaza?a czy ma protez?...I w tym momencie "opad?a mi szcz?ka..."Super wyglada?a...i sama nie przypuszcza?am ,?e ja te? b?d? "szpanowa?" dekoltami w sukienkach,bluzkach...I ta wizyta /nie rozmowa bo ja nie chcia?am rozmawia?.../ spowodowa?a to,?e po powrocie do domu ze stanikiem wypchanym "woreczkiem z gorczyc?"/nie by?o przej?ciowych protez/ nazajutrz wysz?am do miasta i "szpanowa?am" obiema piersiami wletniej bluzce/ to by? lipiec/.Wiem ,?e ka?da pacjentka jest inna, ale widok tego dekoltu...?ycz? wszystkim ochotniczkom powodzenia...

--------------------
"Smutek dzielony z drug? osob? jest po?ow? smutku,rado?? dzielona z kim? drugim jest podwójn? rado?ci?"

+Quote Post
ToJa
17.04.2010, 17:06

Guru na forum

Wspiera forum
5,177
27-05 08
wielkopolska
644
Numer GG: 766329

jestem ochotniczk? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
otrzyma?am certyfikat (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
szkolenie bardzo bardzo bardzo mi sie podoba?o...........
ale jak moglo mi si? nie podoba? skoro mówi?a do nas dr M.Adamczak, dr Maria Litwiniuk, no i jeszcze nasza klubowa rehabilitantka Kasia..........
no to jeszcze miesi?c i ..... do roboty........ (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
Tylko twa wiara pomo?e ci
Wiara i si?a, by wygra? z tym
Z czym tylu ludzi przegrywa co dzie?

+Quote Post
agawa
17.04.2010, 17:18

Guru na forum

Wspiera forum
3,842
15-10 08
Warszawa
1,131

ToJa - gratulacje (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Chod? na nowe i opisz, czego si? dowiedzia?a? i nauczy?as (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
.....wszystko mija....nawet najd?u?sza ?mija....

+Quote Post
luska
17.04.2010, 17:46

Guru na forum

Wspiera forum
2,229
5-11 07
Gdynia
18
Numer GG: 9006789

A ja jad? w maju na kurs ochotniczki II stopnia....
Dunia brak mi s?ów na Twoj? przewodnicz?c?

--------------------
Ciesz si?
drobnymi rzeczami,
gdy? pewnego dnia
mo?esz odkryc,
?e by?y one wielkie.

+Quote Post
« · Amazonki · »

2 V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

: · ·