IPB

( | )

> Zasady

Pami?tajcie o zasadach.
Znajdziecie je wszystkie klikaj?c na link:

http://www.amazonki.net/noweforum/index.php?showtopic=92

Najwa?niejsze:
-przed zadaniem pytania sprawdzi? w archiwum czy temat nie by? ju? poruszany. Do tego s?u?y funkcja Szukaj.
-postaraj si? wybra? odpowiedni dzia? do tre?ci postu
-
nazwy tematów nieodpowiadaj?ce tre?ci w nich zawartych b?d? zmieniane.
-
Posty piszemy w sposób przemy?lany - to nie jest chat i macie czas na sformu?owanie czytelnej wypowiedzi. Staramy si? pisa? po polsku. Je?li co? chcemy doda?, a nie ma jeszcze do naszego posta komentarza innego u?ytkownika, u?ywamy opcji EDYTUJ

Dzi?kuje bardzo za uszanowanie zasad.

Klikaj?c na poni?szy link znajdziecie archiwalne tematy z dzia?u : REKONSTRUKCJA PIERSI

http://www.amazonki.net/forum1/index.php?board=12.0

35 V  « < 31 32 33 34 35 >  
Reply to this topicStart new topic
> rekonstrukcja L.D u Witwickiego w Warszawie
V
aagunia
22.02.2010, 15:24

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
54
5-11 09
1,757

Hmmmm bo tak sobie my?l?, ?e jak kiedy? przytyj?, to i pewnie trzeba by by?o p?ynu dola?, bo naturalna zrobi sie wi?ksza ( musze doda?, ?e mam niewielkie) a jak wyjm? port, to juz nie ma odwrotu. a teraz s? takie równe ?adniutkie (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
22.02.2010, 15:24
#

Quote Post
b.angel
22.02.2010, 15:56

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
4,849
26-06 07
gród nad mleczn?
9
Numer GG: 5536919

.... pojemno?? ekspanderoprotezy jest ograniczona czyli dola? nie mo?na za du?o ....

i i trzeba pami?ta?, ?e im pe?niejsza tym twardsza ....

--------------------

.... przewróci?o si?, niech le?y ....

+Quote Post
aagunia
23.02.2010, 7:45

Zarejestrowana
54
5-11 09
1,757

wiem, wiem ,?e pojemno?? jest ograniczona, ale mi swobodnie dola? mo?na jeszcze drugie tyle (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
magdam
23.02.2010, 18:02

Guru na forum

Zarejestrowana
956
7-03 08
Gorlice/Kraków/Warszawa
443
Numer GG: 3651862

Aagunia zadzwo? do doktorka najlepiej we wtorek jak jest w przychodni (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

W?a?nie gada?am z Ewk?. Dziewczyny dzielnie trzymaj? si? drenów (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) . Jeszcze je boli, Ewcie klata a Myszke brzuch. Dziewczyny tylko narzekaj? ze s? g?odzone (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) . By?y w sklepie i nakupi?y sobie jedzonka. Myszka wychodzi jutro a Ewka w czwartek.

--------------------
Wystarczy odrobina nadziei, pozytywne my?lenie wszystko odmieni!!!

+Quote Post
luiza
26.02.2010, 12:09

Zarejestrowana
46
1-08 08
mazowieckie
821

Dziewczyny mam pytanie.Zbliza sie termin mojej rekonstrukcji by?am u rodzinnego aby da?a mi skierowania na badania przed operacj?,a ona stwierdzi?a ?eby najlepiej zrobi? badania w MSWiA.Czy któras robi?a tam badania krwi potrzebne do operacji(mam skierowanie od dr Witwickiego),a ?e jestem z poza Wawy mam problem si? dowiedzie? czego? wi?cej.Odno?nie chcia?am zapytac czy codziennie jest czynne laboratorium i jak d?ugo czeka si? na wynik.B?d? w Wawie 18 marca a 22 mam mie? operacj? i zastanawiam sie czy zd??yli by mi zrobi? te badania.Jak nie to pojad? specjalnie wczesniej. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) Dzi?ki

+Quote Post
b.angel
26.02.2010, 13:11

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
4,849
26-06 07
gród nad mleczn?
9

Luiza
jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kas? ......

tak naprawd? to witwicki powinien wypisa? skierowanie na badania ......... ale jak kto? jest spoza warszawy to si? robi bardziej skomplikowane bo jak wiemy takie skierowanie jest wa?ne oko?o 3 miesi?cy ....... a przecie? dr wypisuj?c skierowanie nie wie kiedy operacja si? odb?dzie ....

ja posz?am do onka i mi bez problemu wypisywa? skierowania na badania przedoperacyjne//wykaza? si? dobr? wol? bo nie ma takiego obowi?zku ...i wcale nie musia?am ich robi? w MSWiA

i twoja rodzinna gdyby okaza?a troch? dobrej woli (bo nie ma takiego obowi?zku) to te? by Ci wypisa?a te skierowania .......
albo cho? powiedzia?a dlaczego nie chce wypisa? a nie wymy?la?a uzasadnienie od czapy ....

ps. skleroze mam ale co? mi sie tli, ?e jedn? ra? to rodzinna te? mi wypisa?a .......

--------------------

+Quote Post
magdam
26.02.2010, 14:15

Guru na forum

Zarejestrowana
956
7-03 08
Gorlice/Kraków/Warszawa
443

U mnie by?o tak ?e przez przesuwanie terminów badania traci?y wa?no?? niestety. Za pierwszym razem rodzinna bez problemu wypisa?a skierowanie, za drugim robi?am sama (ponad 70 z? zap?aci?am) i za trzecim te? rodzinna wypisa?a bez czepialstwa.
Popro? mo?e si? uda

--------------------

+Quote Post
Jola52
26.02.2010, 14:18

Guru na forum

Wspiera forum
750
5-11 07
woj. ?ódzkie
32
Numer GG: 9619523

....a moja rodzinna nie chciala mi wystawic skierowania na badania przed rekonstrukcja a mialam a? 4 etapy -....t?umaczyla,ze powinni mi zrobi? w szpitalu ,chodzilo o to ,ze rekonstrukcja by? w innym województwie.
....tak mi powiedziala ,gdy pierwszy raz prosilam
....potem uje?am sie ambicj? i prosilam tylko o skierowanie
....badania robilam prywatnie.
....nie wiem czy lekarka swoj? postaw? poprawi?a kondycje finansow? ?odzkiego oddzialu NFZ

--------------------
?ycie jest za krótkie
by si? nim nie cieszy?

+Quote Post
b.angel
26.02.2010, 14:20

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
4,849
26-06 07
gród nad mleczn?
9

CYTAT(magdam @ 26.02.2010, 14:15) *
U mnie by?o tak ?e przez przesuwanie terminów badania traci?y wa?no?? niestety.

ano_ano i u mnie tak by?o (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------

+Quote Post
luiza
26.02.2010, 15:22

Zarejestrowana
46
1-08 08
mazowieckie
821

Niestety chyba chodzi o kask?,dobrze ze mog? zrobi? sobie prywatnie.Tylko czy cz?owiek na drodze swojego leczenia musi mie? zawsze pod górke i tysi?ce problemów,ja ju? chyba nie daj? rady.Dzwoni?am do Wawy jak si? okazuje na pobranie krwi trzeba zapisa? si? wczesniej i nie robi? tego zapisu telefonicznie.To jakis ob??d,robi? wszystko ?eby cz?owieka zniech?ci?

+Quote Post
mycha
26.02.2010, 16:14

Zarejestrowana
32
8-08 09
wielkopolska
1,664

mi lek rodzinny da? skierowanie na cz??? bada? za reszt? zap?aci?am sama /17 z?/

+Quote Post
marlx
26.02.2010, 21:03

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
348
11-09 08
922

Jak takie ceregiele z tymi skierowaniami to ide jutro se zrobi? prywatnie. W tygodniu niezabardzo mam kiedy jecha? na krew bo zaczynam prac? od godz.8 i mam do pokonania 26 km. EKG tylko zrobi? w rejonie za darmo bo do godz. 18 codziennie robi? Dzisiaj przyj??am 2 szczepienie przeciwko ?ó?taczce bo nigdy nie mia?am szczepienia a przesz?am ju? 2 operacje bez i wi?cej nie zamierzam.

Myszka co tak skromnie zrelacjonowa?a? swój pobyt w Warszawie? Napisz co? wi?cej. Szcz??liwa?

--------------------
witam serdecznie

+Quote Post
ewik
27.02.2010, 0:11

du?a praktyka na forum

Wspiera forum
242
19-01 09
1,369
Numer GG: 11483775

Luizko moje badania od dr W. przepisa?a rodzinna i wszystkie robi?am w miejscu zamieszkania : morfologia z dodatkami ,grupa krwi, ekg, a rtg akurat musia?am zrobi? od chirurga -onka.Po zabiegu wszystko mi w W-wie oddali-porz?dni. Ale karmi? strasznie (IMG:style_emoticons/default/sleep.gif) mo?e to by?o dietetyczne jedzenie???? Powodzenia (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
luiza
27.02.2010, 16:21

Zarejestrowana
46
1-08 08
mazowieckie
821

Mi lekarz nic nie mówi? o ekg i rtg,potrzebne s??Rtg mam mie? robionego dopiero w czerwcu na badaniach kontrolnych

+Quote Post
mycha
27.02.2010, 20:14

Zarejestrowana
32
8-08 09
wielkopolska
1,664

EKG i RTG kl piersiowej PA i boczne z opisem musi by?, zlecenie na badania dosta?am od dr Witwickiego jak kwalifikowa? mnie do zabiegu.

+Quote Post
magdam
28.02.2010, 15:52

Guru na forum

Zarejestrowana
956
7-03 08
Gorlice/Kraków/Warszawa
443

Mi doktorek da? skierowanie tylko na badania z krwi. EKG i RTG nie kaza? robi? i nie robi?am. Na oddzia? sz?am tylko z wynikami krwi.[color="#0000FF"]

--------------------

+Quote Post
aagunia
1.03.2010, 8:02

Zarejestrowana
54
5-11 09
1,757

CYTAT(magdam @ 28.02.2010, 15:52) *
Mi doktorek da? skierowanie tylko na badania z krwi. EKG i RTG nie kaza? robi? i nie robi?am. Na oddzia? sz?am tylko z wynikami krwi.[color="#0000FF"]

dok?adnie tak - jak tez na oddzia? sz?am tylko z wynikami krwi, doktorek W. ?adnego innego skierowania mi nie wypisywa?. Dziwi mnie wi?c te RTG czy EKG

+Quote Post
mag_dag
1.03.2010, 11:27

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
5,371
6-11 07
Sosnowiec
49

je?li mnie skleroza nie myli, to mycha mia?a operacj? innego rodzaju, mo?e dlatego wi?cej bada??

--------------------
Gdyby mi co? przysz?o do g?owy, niech zaczeka. (Dominik Opolski)
akcja dla Alicji zako?czona sukcesem!!! - kliknij tutaj !

---><---

+Quote Post
aagunia
2.03.2010, 10:57

Zarejestrowana
54
5-11 09
1,757

Mo?e macie wiedz? na temat , czy doktorek W. b?dzie przyjmowa? 30 marca? Bo mam zamiar si? do niego wybra?, a nie chc? rejestrowa? si? i jecha? w ciemno (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

+Quote Post
b.angel
2.03.2010, 10:59

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
4,849
26-06 07
gród nad mleczn?
9

no najlepsz? wiedz? na ten temat to b?d? mia?y osoby rejestruj?ce pacjentów (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------

+Quote Post

35 V  « < 31 32 33 34 35 >
Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 6.04.2020 - 2:58