IPB

( | )

Reply to this topicStart new topic
> Koncerty muzyczne wszelakie
V
Amor
24.05.2009, 21:42

Guru na forum

Wspiera forum
3,105
6-11 07
Siemianowice sl
64

W?asciwie nie wiedzia?am gdzie to napisac!Wroci?am wlasnie z lotniska na Muchowcu( Katowice),moze nie bylo to wielkie przezycie duchowe ale niew?tpliwie dobrze sie bawi?am!M?z chcial mnie zabrac na Aide ale po ostatnum Nabucco dosz?am do wniosku ze jednak wole isc na Feel( nie ?miac sie)No i poszlismy na festiwal feel ktory odbywa sie w Katowicach.Chcialam troszke tylko posluchac i do domu a skonczylo sie na wywrzeszczeniue przez ze ,nie wraz z dzikim t?umem wszystkich piosenek i wyskakaniu!H,he nie ma to jak weso?e spedzanie czasu!Moze nie byl to Sting ale fajnie sie bawi?am!Byly lasery i fajerwerki chyba to jeszcze trwa!Jakos mi tak wesolo i ciesze sie na rozrywkowe chwile w Ciechu!
Go to the top of the page

+Quote Post
madzia 61
24.05.2009, 21:48

Guru na forum

Wspiera forum
2,385
11-12 07
centrum
209

Amorku najwazniejsze ze jestes w dobrym nastroju i jak wywnioskowalam tego Ci bylo trzeba /rozrywaki/.Buziaki.

--------------------

Nigdy nie rezygnuj z marzen.Kieruj sie znakami-PAULO COELHO

+Quote Post
ToJa
5.07.2009, 8:01

Guru na forum

Wspiera forum
5,177
27-05 08
wielkopolska
644
Numer GG: 766329

wczoraj by?am do pó?nych godzin wieczornych (zcz?apa?am si? do domku oko?o pó?nocy) na koncercie ma?o znanych acz maj?cych jakie? tam sukcesy zespo?ów rockowych (m.in.REST z Poznania i Pampeluna z Koszalina....) mmmmmm sama rozkosz dla ucha, moze to sie niektórym wydacdziwne jako ze nied?ugo stuknie mi 50-tka, ale uwielbiam do tej pory ostre brzmienie, eh...AC/DC i Metalica...to by?y czasy......a teraz nie te czasy, nie te si?y......ale warto by?o.........
w niedziele cz??c druga...........

--------------------
Tylko twa wiara pomo?e ci
Wiara i si?a, by wygra? z tym
Z czym tylu ludzi przegrywa co dzie?

+Quote Post
Amor
5.07.2009, 10:29

Guru na forum

Wspiera forum
3,105
6-11 07
Siemianowice sl
64

Podzielam Twoje zamilowanie To Ju!Zazdrosze akltalnie moeje Zuzi ktroa jest na Opener,festiwal!ekstra muzyka tam jest!

+Quote Post
ToJa
5.07.2009, 11:34

Guru na forum

Wspiera forum
5,177
27-05 08
wielkopolska
644

Oh, Amorku Opener znam....by?am rok przed spotkaniem z panem "r"......w ubieg?ym roku by?a moja starsza.....w tym roku jedziemy do Jarocina......znaczy dziecko osobno ze znajomymi, a ja ze slubnym....

a tak na marginesie...to muzyka jest moja najwieksz? mi?o?ci?........ (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------

+Quote Post
gonia 10
5.07.2009, 23:57

Expert na forum

Zarejestrowana
505
24-10 08
?ód?
1,163
Numer GG: 12192998

Oj tez lubi? Metalic? A mój Zby? to jest fanem wszystkiego co rockowe
a na marginesie To-Ja jak b?dziesz w Jarocinie to pozdrów go ode mnie ,gdyz jest to moje rodzinne miasto i dawno go nie widzia?am (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

+Quote Post
joA?ka
6.07.2009, 19:23

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
245
3-02 08
Z?otów (Wlkp.)
320

A ja wczoraj sp?dzi?am cudne 3 godziny na Kulcie, Kazik pokaza? dobr? klas?. A gdy za?piewa? "Czarne s?o?ca" to normalnie wymi?k?am.....

--------------------
''I stanie si? tak, jak gdyby nigdy nic nie by?o"

+Quote Post
ToJa
17.07.2009, 13:31

Guru na forum

Wspiera forum
5,177
27-05 08
wielkopolska
644

z?a....z?a...z?a jestem....
mia?am byc od dzisiaj w Jarocinie.....
i nie jestem........ (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
slubnego po?ama?o...staro?c nie rado??.....lezy z bolacym kregos?upem.....
a mia?o byc tak pieknie...
sami zobaczcie jaki full wypas.....

http://www.jarocinfestiwal.pl/rozklad.php

--------------------

+Quote Post
mag_dag
8.11.2009, 20:12

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
5,371
6-11 07
Sosnowiec
49

by?am na Kasi Groniec

?piewa?a g?ównie piosenki z ostatniej p?yty "listy julii" , ale by?a jedna lub dwie z p?yty "Na ?ywo"

do tej pory zna?am Katarzyn? Groniec tylko z p?yt i od razu mówi?, ?e gdybym zacz??a od znajomo?ci na ?ywo, to z pewno?ci? moja sympatia dla niej by?aby du?o wi?ksza
jest co? takiego w bezpo?rednim odbieraniu muzyki, ?e nie da si? tego zast?pi? p?yt? - ale wystarczy by? na takim koncercie cho?by raz i ju? si? jest zara?onym, ju? si? widzi ?piewaj?c? na scenie, mimo, ?e leci z p?yty //oczko

Kasia Groniec ma cudny g?os i robi z niego po?ytek, co doceniam na pewno - mimo, ?e jej piosenki s? dla mnie bardziej tekstem ni? muzyk?
ja to nazywam - ?e one s? takie "ma?o piosenkowe" //u?miech
na scenie by?a tylko bosa Kasia, fortepian i gitara - i zupe?nie wystarczy?o do cudownego spektaklu jaki stworzyli - wszystkie piosenki to by?y ma?e opowie?ci aktorskie //u?miech
?wietne teksty (Mac Manus - jak podaje notka na p?ycie, a w necie pogmerawszy wysz?o na to, ?e to Elvis Costello - muzyka te? jego) - polecam do uwa?nego wys?uchania

godzina i dziesi?? minut zlecia?o jak chwilka, dosta?am autograf na p?ycie "Przypadki" - tej z piosenk? "b?d? z tob?" - za któr? Kasi powinnam podzi?kowa? osobno, bo to ta, któr? wykorzysta?am do urodzinowego prezentu dla córki...

nie musz? pisa?, ?e teraz cinam w s?uchawkach na uszach, a w nich do?? g?o?no, ?eby by?o podobnie jak na ?ywo - leci ostatnia p?yta...

nie by?abym sob?, gdybym nie zach?ci?a do?? przewrotnie, takim oto cytatem:
"...ja pierdol?, w bardzo dziwn? stron? skr?ca ?wiat..."
co akurat nie ulega w?tpliwo?ci i jest ca?kowicie do udowodnienia //oczko

mi?ego s?uchania

P.S. bilety po 25 z?otych

--------------------
Gdyby mi co? przysz?o do g?owy, niech zaczeka. (Dominik Opolski)
akcja dla Alicji zako?czona sukcesem!!! - kliknij tutaj !

---><---

+Quote Post
BeataM
8.11.2009, 21:35

Guru na forum

Wspiera forum
1,966
20-11 07
Gorzów Wlkp.
166
Numer GG: 10855638

noooo , te? bym posz?a (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) pozostaje mi jedynie s?ucha? jej piosenek w radiowej trójce, albowiem wstyd przyzna?, nie mam jeszcze ?adnej p?yty, czy wie kto? dlaczego ???
przepadam za jej piosenkami - skeczami , chyba mo?na je tak nazwa?, szczególnie t? wykonywan? "we wskazuj?cym stanie" o zak?adaniu kobiecej partii (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) , i t? o wieczorze towarzyskim (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) i wiele , wiele innych.
Tak, musze uda? si? jutro do empiku (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

--------------------
not yet :)
PUDE?KO NICO?CI :)
PUDE?KO NICO?CI

+Quote Post
ToJa
31.12.2009, 16:30

Guru na forum

Wspiera forum
5,177
27-05 08
wielkopolska
644

oglad?yscie...... (dobrze, ?e mój Gogu? pilotem si? bawi? to trafi?...bo nie doczyta?am)
o 15-tej na dwójce by?a Budka....
i Andrzejczak i Trojanowska i Krzysiu cudowny.......
eh ...oni to maja g?osy....
Urszuli ciut nie wysz?o....a Czystaw da? plame (cienias)...
a na koniec Krzysiu za?piewa?....z Santorka (ta to ma glos.....)
"Jest taki samotny dom....... no i ?ezka mi sie zakreci?a......

--------------------

+Quote Post
Pyrunia
1.01.2010, 16:02

Guru na forum

Wspiera forum
749
6-11 07
Kraina Podziemnej Pomara?czy
48
Numer GG: 6615773

Ogl?dacie Koncerty Noworoczne z Wiednia?
Wcze?niej, wczoraj na Mezzo kilka godzin nadawali
ró?ne koncerty europejskie.
Kocham klasyk?.

No i List? Wszech Czasów Trójki (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
"Jest taka cierpienia granica, za któr? si? u?miech pogodny zaczyna”

+Quote Post
Ela63
1.01.2010, 20:17

Guru na forum

Wspiera forum
1,438
7-11 07
zachodniopomorskie
75

To nasza "ma?a" tradycja ?e w Nowy Rok s?uchamy i ogl?damy koncertu Orkiestry Filharmoników Wiede?skich. Koncert odbywa si? w Wielkiej Sali Z?otej Towarzystwa Muzycznego w Wiedniu,.
Noworoczne koncerty zawsze prowadzili najwi?ksi dyrygenci, jak Herbert von Karajan, Zubin Matha czy Riccardo Muti. Najd?u?ej dyrygowa? wiede?skimi koncertami Willi Boskovsky. Pod jego batut? filharmonicy grali 25 lat - od 1946 do 1979 r Pierwszy raz koncert wykonany by? w przeddzie? Nowego Roku, 31 grudnia 1939, nast?pne - pocz?wszy od 1 stycznia 1941 odbywa?y si? regularnie w Nowy Rok. Tradycyjnie wykonywane s? podczas tego koncertu walc "Nad pi?knym modrym Dunajem" (od 1945) i "Marsz Radetzky'ego" (od 1946). Sala koncertowa przystrajana jest kwiatami dostarczanymi tradycyjnie od 1980 w darze z w?oskiego miasta San Remo.

+Quote Post
« · Muzyka · »

Fast ReplyReply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 25.10.2020 - 0:52