IPB

( | )

> Zasady Przedstaw si?!!

Pami?tajcie o zasadach.
Znajdziecie je wszystkie klikaj?c na link:

http://www.amazonki.net/forum/index.php?showtopic=92

Co do dzia?u osobistego prosz?:
-wpisywa? nowe tematy swoich w?tków
-umieszczanie w nich linka do w?tku na starym forum.
-nie pozdrawianie w w?tkach osobistych (od tego jest czat oraz specjalny w?tek pozdrowienia)
-nie wklejanie du?ej ilo?ci grafik (zdj?cia osobiste mile widziane)
-
Zabronione jest tzw. "nabijanie postów" (dodawanie do ka?dego w?tku kilkudziesi?ciu wypowiedzi na godzin? o tre?ci "Ok", "Aha", "Popieram" itp., maj?ce na celu jedynie zwi?kszenie "rangi" na forum). Osoby notorycznie nabijaj?ce posty otrzymaj? ostrze?enie.
Pami?tajmy ?e ten dzia? nie b?dzie kasowany przez administratora, a wpisane w?tki b?d? zawsze obci??a?y nasz serwer.

Dzi?kuje bardzo za uszanowanie zasad.

8 V  « < 6 7 8  
Reply to this topicStart new topic
> Witam Amazonki !, w?tek Joasi
V
Pere?ka
31.03.2010, 23:00

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
332
29-05 08
?ódzkie
648
Numer GG: 1268938

Joasiu ?ycz? ci, ?eby sko?czy?y si? twoje dolegliwo?ci gastryczne, a wszystkie wyniki badan kosteczek by?y dla ciebie pomy?lne.
Szkoda, ze ta chemia tak cie poniewiera, ale z drugiej strony daje ostro popali? twojej gadzinie. Trzymam za ciebie kciuki.
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
31.03.2010, 23:00
#

Quote Post
joasia
2.04.2010, 14:16

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
49
26-02 10
Warszawa
1,854

Dzi?kuj? kochane moje za wsparcie (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)
Dzi? czuje si? kiepsko... ale to chyba norma, ?e 3-4 dzie? po chemii sa raczej kipskie (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
A wi?c zajrza?am tylko, zeby z?ozyc Wam serdeczne zyczenia:

Radosnych, pi?knych ?wi?t Wielkiej Nocy,
Niech radosne Alleluja b?dzie dla Was ostoj? mi?o?ci
i wiary.

Buziaki!!!! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
 wielk09.gif ( 22,25 ) : 1

+Quote Post
Pere?ka
2.04.2010, 19:33

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
332
29-05 08
?ódzkie
648
Numer GG: 1268938

Dzi?kujemy za ?yczenia. Tobie te? ?ycz? zdrowych, pogodnych i pe?nych mi?o?ci ?wi?t Wielkanocnych, oraz pogody ducha.
Szkoda,?e ta franca tak cie poniewiera, ale mam nadzieje, ?e do niedzieli da ci odsapn?? i po?wi?tujesz na luzie w rodzinnym gronie. Przytulam mocno.

+Quote Post
kgs
2.04.2010, 21:08

Guru na forum

Zarejestrowana
1,310
4-11 08
1,197
Numer GG: 15703715

My?l?, ?e na ?wi?ta ju? Ci? troch? odpu?ci i mi?o je sp?dzisz.
Przytulam i ?ciskam ?wi?tecznie.

+Quote Post
Monia_B
2.04.2010, 23:54

pocz?tkuj?cy na forum
**

Zarejestrowana
16
1-04 10
?ód?
1,897
Numer GG: 1505595

witaj Joasiu przeczyta?am wlasnie ca?y w?tek od deski do deski i torch? si? przestraszy?am tego co mnie czeka w przysz?ym tygodniu. Jestem ?wie?ynk? zarówno na forum jak i w obcowaniu ze swoj? chorob?, nawet nie wiem jak? chemi? mi zafunduj?. Do tej pory by?am nastawiona, ?e j? wezm? i na drugi dzie? wróc? do pracy, nie wiem dlaczego nie pomy?la?am o tym ?e reakcja organizmu po chemii mo?e mi na to nie pozwoli? (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)  

Zazdroszcz?, ?e ju? masz dwie dawki za sob?, ja jestem dopiero na pocz?tku tej drogi - zaczynam w ?rod?

Wszystkiego dobrego ?ycz? i oby te dolegliwo?ci jak najszybciej ust?pi?y

--------------------

+Quote Post
joasia
18.04.2010, 22:28

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
49
26-02 10
Warszawa
1,854

Witajcie! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Ale? d?ugo mnie tu nie by?o.... (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

Faktem jest, ?e ka?dy dzie? robi si? dla mnie coraz krótszy... i nie wiem na czym to polega?
Planuje wiele rzeczy zrobi? i wykonuj? tylko 1/4 ... a dzie? zlecia?... dziwne.
A jak moje zdrowie wygl?da?
W niedziele Wielkanocn? wyl?dowa?am w szpitalu z powodu p?kni?cia b?ony ?luzowej jelita (na szcz??cie niegro?ne).
Niestety dolegliwo?ci gastryczne powracaj?, p?kniecie chyba s?abo si? goi (lub odnawia) i ci?gle próbuj? nowych ?rodków i metod z ma?ym skutkiem :/
Bior? rano Colon C , w ci?gu dnia Trilac, wieczorem przed snem siemi?, i musz? wspomaga? si? na dodatek czopkami glicerynowymi... I efekt do?? ?redni...
Druga dolegliwo??, która mi strasznie dokucza to oczy....
Po drugiej chemii, kiedy obudzi?am sie nast?pnego dnia, to oprócz bardzo czerwonej twarzy i napuchnietej (bardziej niz po pierwszej chemii), zobaczy?am, ?e mam czerwone bia?ka oczu.... Kolejne dni to pobudki z zaklejonymi powiekami - próba otwarcia oczu z bólem oraz ?zawienie i pieczenie oczu w ci?gu dnia.
Lekarka internistka po konsultacji telefonicznej zaleci?a mi przemywanie oczu sol? fizjologiczn?. Nie pomog?o. W ten pi?tek oklulista przepisa? mi krople odczulajace oraz takie dla osób nosz?cych soczewki kontaktowe. Zobaczymy, czy pomog?...
A poza tym raczej OK, cho? czuje sie zmeczona.
Tylko na my?l, ?e pojutrze kolejna chemia... robi mi sie md?o... No ale do boju zagrzewa mnie my?l, ?e po drugiej chemii wg mojego wyczucia skorupiak si? skurczy? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) , ale na razie cicho sza... poczekajmy do wtorku na oficjalna opini? onki (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

Monia_B nie bój si?, to wszystko jest do przej?cia (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) . Ja daje rade, choc choroby powa?ne mnie raczej do tej pory omija?y, a lzejsze przeziebienia trwa?y klika dni i obywa?o sie bez lekarza - i teraz takie normalne, codzienne "muszenie" dbania o swoje zdrowie mnie denerwuje i pojawiaj?ca si? ka?da dolegliwo?? staje si? nie lada zagadk? do rozwi?zania. I jestem niecierpliwa.
Ale to wszystko s? drobiazgi. Moniko, g?owa do góry i do boju! U?ciski!

Dziewczynki, we wtorek moja trzecia chemia i b?dzie ju? z górki... (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)
Znów mam do Was pro?b? - trzymajcie kciuki, plis...
U?ciski i ca?usy dla Was wszystkich (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
lulu
19.04.2010, 7:25

Guru na forum

Wspiera forum
2,498
7-02 08
pomorskie
327
Numer GG: 16291098

Ja nie mia?am chemii wi?c trudno mi tak dobrze wczu? si? w twoj? sytuacj?, ale jedno wiem, inne da?y rad? to i Ty te? sobie poradzisz. Od wtorku b?dzie ju? z górki i zobaczysz szybciutko wszystko co z?e si? sko?czy. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
Gra?yna1
19.04.2010, 8:22

Guru na forum

Zarejestrowana
1,536
5-11 07
Warszawa
29

Joasiu. Oczywi?cie kciuki trzymam i bardzo serdecznie Ci? pozdrawiam. Buziaczki !! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
Al_la
19.04.2010, 9:37

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
7,453
26-06 07
k/Warszawy
7
Numer GG: 9520233

Kciuki masz za?atwione.
Trzymaj si? (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)

--------------------
W najgorszych chwilach mego ?ycia zawsze mog?em liczy? na przyjació?.
Odt?d wiem, ?e pierwsz? rzecz?, jak? nale?y zrobi?, to poprosi? o pomoc
.

Paulo Coelho

+Quote Post
agawa
19.04.2010, 10:07

Guru na forum

Wspiera forum
3,842
15-10 08
Warszawa
1,131

Oczywiscie, ?e kciuki masz zapewnione (IMG:style_emoticons/default/wub.gif) nie mo?e by? inaczej.
Piszesz, ?e jeste? niecierpliwa... Ja te? (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) Dlatego tak ?le znosz? wszelkie choroby... przecei? ?wiat czeka.
Ju? nied?ugo b?dzie 'po' (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Wytrzymaj...

--------------------
.....wszystko mija....nawet najd?u?sza ?mija....

+Quote Post
viola64
19.04.2010, 16:04

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
171
27-11 09
Bydgoszcz
1,779

Joasiu- wiem co prze?ywasz , to trudne chwile , ale konieczne aby pokona? "gadzin?" jestem z tob? (IMG:style_emoticons/default/wub.gif) trzymam kciuki i mocno przytulam

--------------------
[font="Arial"][/font][color="#000080"][/color]

+Quote Post
hala1962
19.04.2010, 20:17

Guru na forum

Wspiera forum
2,055
14-11 08
Zachodniopomorskie
1,249

Trzymam kciuki Joasiu (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)
Z oczami w czasie i jeszcze d?ugo po chemii mia?am problemy - troch? ropia?y, pó?niej strasznie piek?y - pomog?y na to antybiotyk do oczu dexamytrex i krople do oczu PVP Comod (dla mnie rewelacja).

+Quote Post

8 V  « < 6 7 8
Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 20.10.2020 - 12:33