IPB

( | )

> Zasady

Pami?tajcie o zasadach.
Znajdziecie je wszystkie klikaj?c na link:

http://www.amazonki.net/noweforum/index.php?showtopic=92

Najwa?niejsze:
-przed zadaniem pytania sprawdzi? w archiwum czy temat nie by? ju? poruszany. Do tego s?u?y funkcja Szukaj.
-postaraj si? wybra? odpowiedni dzia? do tre?ci postu
-
nazwy tematów nieodpowiadaj?ce tre?ci w nich zawartych b?d? zmieniane.
-
Posty piszemy w sposób przemy?lany - to nie jest chat i macie czas na sformu?owanie czytelnej wypowiedzi. Staramy si? pisa? po polsku. Je?li co? chcemy doda?, a nie ma jeszcze do naszego posta komentarza innego u?ytkownika, u?ywamy opcji EDYTUJ

Dzi?kuje bardzo za uszanowanie zasad.

Klikaj?c na poni?szy link znajdziecie archiwalne tematy z dzia?u:LECZENIE

http://www.amazonki.net/forum1/index.php?board=4.0

Reply to this topicStart new topic
> Szukam kontaktu do dobrego lekarza
V
Janina_
29.12.2007, 23:19

pocz?tkuj?cy na forum
**

Zarejestrowana
3
29-12 07
239

Mam zdiagnozowany mammografi?, USG i biopsj? cienko ig?ow? guzka piersi, który wynosi 4 mm. Mieszkam w ma?ym miasteczku i chcia?abym prosi? o pomoc w znalezieniu dobrego lekarza celem leczenia (najlepiej prywatnie).Chodzi mi g?ównie o lekarzy z Po?udnia. B?d? wdzi?czna za wszelkie opinie i porady.
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
29.12.2007, 23:19
#

Quote Post
Mamotsa
29.12.2007, 23:23

Guru na forum

Wspiera forum
1,098
25-06 07
Niebieskie Migdaly
2

Witaj Janino, mysle ze chcialabys znalezc lekarza blisko swojego miejsca zamieszkania wiec moze bedzie latwiej jak sprecyzujesz w jakim miescie - Krakow, Wroclaw, Gliwice itp zaczelabys leczenie.
Z pewnoscie znajdzie sie ktos kto poleci Ci dobrego lekarza, czy nie jestes zadowolona z lekarza ktory teraz Cie prowadzi?

--------------------
tylko dzisiaj jest dzisiaj..carpe diem

+Quote Post
madzia 61
29.12.2007, 23:25

Guru na forum

Wspiera forum
2,385
11-12 07
centrum
209

mozesz blizej okreslic w jakiej miejscowosci szukasz lekarza

--------------------

Nigdy nie rezygnuj z marzen.Kieruj sie znakami-PAULO COELHO

+Quote Post
Janina_
29.12.2007, 23:27

pocz?tkuj?cy na forum
**

Zarejestrowana
3
29-12 07
239

Dzi?kuj? za szybk? odpowied?. Ja mieszkam niedaleko Rzeszowa, dlatego najbardziej odpowiada?yby mi takie miasta jak Kraków czy Lublin. A rozpoznanie mia?am niedawno, dlatego dopiero szukam jakiego? lekarza. U nas lekarze s? bardzo s?abi, wprawdzie wed?ug rozpoznania guzek jest bardzo ma?y i jest to chyba bardzo wczesne wykrycie ale nasz miejscowy lekarz zaleci? wyci?cie.
Nie mam poj?cia gdzie si? uda?. S?ysza?am co? o prof. Popieli z Krakowa. Czy kto? ma jakie? informacje na jego temat? a mo?e jaki? inny lekarz. Bardzo prosz? o pomoc.

+Quote Post
madzia 61
29.12.2007, 23:30

Guru na forum

Wspiera forum
2,385
11-12 07
centrum
209

moge podac namiary na warszawe gdzie mialam operacje raka metoda oszczedzajaca tz. guz wyciety z marginesem a piers prawie cala

ewentualnie na kielce

--------------------

+Quote Post
Janina_
29.12.2007, 23:47

pocz?tkuj?cy na forum
**

Zarejestrowana
3
29-12 07
239

Je?li mo?na to podaj mi prosz? te namiary do Warszawy, a niezale?nie od tego w dalszym ci?gu prosz? inne zorientowane osoby o jakie? namiary na Kraków lub Lublin.

+Quote Post
madzia 61
30.12.2007, 0:03

Guru na forum

Wspiera forum
2,385
11-12 07
centrum
209

Centrum onkologi oddzial chirurgi kliniki onkologicznej ul.Wawelska15 tel. 8229599 dr .Wojciech Kulakowski przyjmowal we wtorki trzebaba byc na 8 rano. lub zadzwon . ewentualnie Swietokrzyskie centrum onkologi kielce ul. Artwinskiego 3 jedziesz zapisujesz sie do lekarza pierwszego kontaktu i tam cie pokieruja co dalej rewelacyjni lekarze i warunki pozdrawiam.

--------------------

+Quote Post
brodka
1.01.2008, 19:29

Guru na forum

Zarejestrowana
1,381
5-11 07
28
Numer GG: 8613516

Janino ja sie lecze w Krakowie w CO
w Brzozowie macie dobrych lekarzy ,sa dziewczyny z Twoich okolic na forum jakbys chciala to napisz czy chcesz sie z Nimi skontaktowac?
Pozdrawiam Cie cieplutko

+Quote Post
Eva
1.01.2008, 19:59

Guru na forum

Wspiera forum
674
14-11 07
151
Numer GG: 8236321

Janino ja by?am operowana w Lublinie wprawdzie nie w CO ale przez lekark? onkolog, która zajmuje si? piersiami. Przed zabiegiem zaliczy?am jeszcze trzech specjalistów ale po rozmowie z moj? pani? doktor postanowi?am , ?e to w?a?nie ona najbardziej mi odpowiada. W kwietniu min? dwa lata od mastektomii ale ja nadal kontroluj? u niej blizn? i druga pier?.
Dr. ?wita?a przyjmuje prywatnie w czwartki w Luxmedzie .

http://www.luxmed.lublin.pl/rejestracja_lublin.php

Pod tym linkiem znajdziesz informacje o lekarce, której ufam i polecam. Jest to podstrona rejestracji wejd? w specjalizacj? lekarzy "chirurg onkolog" i wybierz dr. ?wita?a.

--------------------
Przeka? 1% podatku dla Kubusia www.kubaostasz.pl

+Quote Post
Maja048
11.01.2008, 20:38

Guru na forum

Wspiera forum
2,236
5-11 07
Wielkopolska
25
Numer GG: 7557518

Szukam dobrego onkologa z Gliwic. Nowotwór narz?dów wewn?trznych - w?troba, trzustka reszta wyników w poniedzia?ek .Z góry dziekuj?

--------------------
"Smutek dzielony z drug? osob? jest po?ow? smutku,rado?? dzielona z kim? drugim jest podwójn? rado?ci?"

+Quote Post
« · Leczenie · »

Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 2.04.2020 - 11:08