IPB

( | )

> Zasady Przedstaw si?!!

Pami?tajcie o zasadach.
Znajdziecie je wszystkie klikaj?c na link:

http://www.amazonki.net/forum/index.php?showtopic=92

Co do dzia?u osobistego prosz?:
-wpisywa? nowe tematy swoich w?tków
-umieszczanie w nich linka do w?tku na starym forum.
-nie pozdrawianie w w?tkach osobistych (od tego jest czat oraz specjalny w?tek pozdrowienia)
-nie wklejanie du?ej ilo?ci grafik (zdj?cia osobiste mile widziane)
-
Zabronione jest tzw. "nabijanie postów" (dodawanie do ka?dego w?tku kilkudziesi?ciu wypowiedzi na godzin? o tre?ci "Ok", "Aha", "Popieram" itp., maj?ce na celu jedynie zwi?kszenie "rangi" na forum). Osoby notorycznie nabijaj?ce posty otrzymaj? ostrze?enie.
Pami?tajmy ?e ten dzia? nie b?dzie kasowany przez administratora, a wpisane w?tki b?d? zawsze obci??a?y nasz serwer.

Dzi?kuje bardzo za uszanowanie zasad.

9 V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> misia2, zycie jest piekne
V
brodka
17.11.2007, 11:44

Guru na forum

Zarejestrowana
1,381
5-11 07
28
Numer GG: 8613516

Czesc Misiu
Napisalam Ci na priv
To jest moja wnusia nie cora
pozdrawiam
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
17.11.2007, 11:44
#

Quote Post
elizka
17.11.2007, 15:29

Guru na forum

Wspiera forum
2,439
6-11 07
Podkarpackie
57
Numer GG: 10871808

Misiu do tego Twojego ucha przydalby sie dobry laryngolog, bo jak cieknie to saczek moim zdaniem troche malo, trzeba odpowiednio leczyc.
Misiu zdrowka duzo zycze

--------------------
Budz?c sie rano, pomy?l jaki to wspania?y skarb ?y?, oddycha? i móc sie radowa?
/Marek Aureliusz/

+Quote Post
Gra?yna1
17.11.2007, 16:55

Guru na forum

Zarejestrowana
1,536
5-11 07
Warszawa
29

Elizka ma racj? , to trzeba leczy? a nie tylko s?czki wk?ada?! Mo?e zmie? lekarza?

+Quote Post
misia2
18.11.2007, 22:39

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
310
6-11 07
usa
54

witam drogie panie to nie sa saczki zle sie wyrazilam to sa dreny moze nie dreny chyba to tak sie nazywa po polsku i to juz trzeci raz beda mi zmieniac tym raze lekarz powiedzial ze ten dren bedzie inny od tamtych dwoch oczywiscie jestem pod opieka laryngologa i to juz drogi ale martwi mnie ze od tych drenow moge odluchnac i tak poniewaz czesto tworza sie zrosty wyczytalam na internecie i jestem zla bo niby to nic ale nie chce byc glucha

+Quote Post
Kela
18.11.2007, 23:15

Guru na forum

Wspiera forum
2,384
5-11 07
lubelskie
31
Numer GG: 4948590

Misiu bardzo ci wspolczuj?. Niestety nie potrafie ci pomoc, moge cie tylko pocieszyc...mo?e zmiana sposobu leczenia pomo?e

+Quote Post
misia2
18.11.2007, 23:23

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
310
6-11 07
usa
54

dzeki kelu ze zajzalas do mnie i ja tez mam taka nadzieje ze cos sie w koncu zmieni bardzo mi przeszkadza jak musze sie pytac po pareraz kto co powiedzial bede miala zabieg 27 listopada noi sie ciesze i zazdroszcze z twojego pobytu w zyrardowie tez bym chetnie uczestniczyla w takich spotakaniach ale nie stety jestem za daleko buziaki

+Quote Post
Katty
18.11.2007, 23:44

Guru na forum

Zarejestrowana
758
5-11 07
Warszawa
17

A ja tam nie zauwazylam jak rozmawiamy, zeby? g?ucha by?a..... (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/biggrin.gif)
A powa?nie to te? ci wspó?czuj? bo to nic przyjemnego niedos?ysze? ale tez doprawdy nie wiem co ci napisa? w tej kwesti.....có?......musisz sie zda? na lekarzy.

--------------------

+Quote Post
misia2
18.11.2007, 23:44

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
310
6-11 07
usa
54

zdaje sie i co prawie trzy lata jak sie mecze ale zadnych rezultatow nie widac jak tym razem nie pomorze to musze znowu zmienic lekarza

+Quote Post
misia2
20.11.2007, 19:54

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
310
6-11 07
usa
54

witam wszystkie i pozdrawiam nareszcie mam date na moj zabieg na moje ucho bedzie 30 listopada to lepiej bo mam sobote i niedziele prze demna i wszyscy w domu to nie bede musiala nic robic teraz jestem troche zabiegana bo ptzeciez w czwartek wielkie swieti dziekczynienia w usa buziaki dla wszystkich

+Quote Post
Anna_07
20.11.2007, 20:00

Guru na forum

Wspiera forum
1,042
5-11 07
Zachodniopomorskie
23
Numer GG: 1018389

CYTAT(misia2 @ Nov 20 2007, 19:54:44) *
w czwartek wielkie swieti dziekczynienia w usa buziaki dla wszystkich

Misia a Indora na ?wi?to dzi?kczynienia ju? masz ??? taki nadziewany to pychotka (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
Anna_07
23.11.2007, 10:51

Guru na forum

Wspiera forum
1,042
5-11 07
Zachodniopomorskie
23
Numer GG: 1018389

Misia Idyk ju? pewnie zjedzony .... ogl?da?am wczoraj migawki w naszej TV to bardzo radosne ?wieto . Raz w ?yciu mia?am okazj? uczestniczy? w Dniu Dzi?kczynienia ...ale to by?o dawno , pozosta?o tylko mi?e wspomnienie (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
misia2
24.11.2007, 20:50

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
310
6-11 07
usa
54

witam tak indyk zjedzony za tego indyka musialam poswiecic trzy godziny na silowni to swieto jest dla niektorych amerykanow wazniejsze od bozego narodzenia jest szal w sklepach bo najwyzsze obnizki w calym roku tz czarny piatek co roku odbywa sie parada w new yorku nigdy nie bylam ale obiecuje sobie ze kiedys bede musiala sie wybrac

+Quote Post
Katty
24.11.2007, 21:08

Guru na forum

Zarejestrowana
758
5-11 07
Warszawa
17

Iwona, mialam sie ciebie zapytac na skypie ale zapomnia?am, pami?tam ze cos kiedy? mówi?a?, ?e masz mie? w grudniu robione jakies badania na markery czy cos bo by?a? zaniepokojona. .......
Przypomnia?o mi sie teraz. Napisz co?.

--------------------

+Quote Post
Gra?yna1
30.11.2007, 13:18

Guru na forum

Zarejestrowana
1,536
5-11 07
Warszawa
29

Misiu - no i co z tym Twoim uchem ? Mia?a? mie? dzisiaj zabieg, napisz jak by?o i czy wiesz co? nowego w tej sprawie.

+Quote Post
elizka
30.11.2007, 18:34

Guru na forum

Wspiera forum
2,439
6-11 07
Podkarpackie
57
Numer GG: 10871808

Misiu, mam nadzieje, ze u Ciebie wszystko dobrze i porzadek z uchem tez Ci zrobili.
napisz jak sie czujesz i co slychac. Buziaczki

--------------------
Budz?c sie rano, pomy?l jaki to wspania?y skarb ?y?, oddycha? i móc sie radowa?
/Marek Aureliusz/

+Quote Post
EL?BIETA
30.11.2007, 18:35

Guru na forum

Zarejestrowana
1,137
6-11 07
Kielce/Morecambe
44

Misiu jak zdrowko

Czy mozesz opowiedziec jak wyglada Swieto Dziekczynienia?? interesuja mnie tradycje charakterystyczne dla roznych krajow

--------------------
?ycie jest cudownie pi?kne

+Quote Post
Grazyna S
30.11.2007, 18:46

Guru na forum

Zarejestrowana
891
8-11 07
woj swi?tokrzyskie
96

Witaj Misiu ja tez czekam a? cos napiszesz o swoim swiecie ,jak ze zdrówkiem u Ciebie ,pozdrawiam (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/wub.gif)

--------------------
„nadzieja ma skrzyd?a,przysiada w duszy i ?piewa pie?? bez s?ów,

która nigdy nie ustaje,

a jej najs?odsze d?wi?ki s?ycha? nawet podczas wichury”

Emily Dickinson

+Quote Post
agnieszka
1.12.2007, 9:14

Guru na forum

Zarejestrowana
630
6-11 07
lubuskie
37

Witaj misiu (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/smile.gif) Dzi?ki za odwiedzenie mojego w?tka. Jestem ciekawa co u ciebie s?ycha?....co z uszkiem..... czy jeste? ju? po zabiegu? Mam nadziej?, ?e u ciebie wszystko ok. Pozdrawiam ci? serdecznie.

+Quote Post
misia2
1.12.2007, 16:37

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
310
6-11 07
usa
54

witam wszystkie i dziekuje bardzo za zaiteresowanie sie moim uchem niby nic to pestka z porownanieminnych problemow zdrowtnych ktore sie nas czepiaja ale! tak juz po wszystkim w czoraj mialam zabieg wiec chodzilam troche jak pijana przez caly dzien a przy tym mialam problemy z wejsciem na forum dopiero dzisiaj udalo mi sie znowu zalogowac i odrazu odpowiedzic jak poszlo narazie z ucha wycieka troche plynu poniewaz trzy razy dziennie musze w puszczac krople i za dwa tygodnie to kontroli narazie slysze i mam nadzieje ze tak zostanie niby nic a tyle problemow z tym uchem swieto dziekczynienia jest tu w ameryce nieraz wazniejsze niz boze narodzenie dla nie ktorych jest co roku w new yorku parada organizowana porzez siec sklepow macy*soprucz tego najwazniejsze dla amerykanow to to ze po swiecie indyka jest tak zwany czrny piatek gdzie sa najwieksze obnizki roku wiec wszyscy juz od 24 w nocy wybieraja sie na wielkie zakupy ja sprobowalam raz tz w tamtym roku i powiedzialam ze wiecej nie powtorze tego zwariowanego dnia i nocy kolejki kilometrowe ty jest tak ze amerykanie wydaja wiecej niz moga zadluzaja sie robia gory prezentow a poziniej splacaja karty przez caly rok tak to mniej wiecej wyglada buziaki dla wszystkich

+Quote Post
Grazyna S
1.12.2007, 17:45

Guru na forum

Zarejestrowana
891
8-11 07
woj swi?tokrzyskie
96

Rzeczywiscie zwariowane te amerykany jak tak obchodza to swieto ,Misiu przytulam Cie bardzo mocno trzymaj sie i ?ycze Ci duzo zdrowia i pogody ducha (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/wub.gif)

--------------------
„nadzieja ma skrzyd?a,przysiada w duszy i ?piewa pie?? bez s?ów,

która nigdy nie ustaje,

a jej najs?odsze d?wi?ki s?ycha? nawet podczas wichury”

Emily Dickinson

+Quote Post

9 V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 13.12.2019 - 9:55