IPB

( | )

> Zasady Przedstaw si?!!

Pami?tajcie o zasadach.
Znajdziecie je wszystkie klikaj?c na link:

http://www.amazonki.net/forum/index.php?showtopic=92

Co do dzia?u osobistego prosz?:
-wpisywa? nowe tematy swoich w?tków
-umieszczanie w nich linka do w?tku na starym forum.
-nie pozdrawianie w w?tkach osobistych (od tego jest czat oraz specjalny w?tek pozdrowienia)
-nie wklejanie du?ej ilo?ci grafik (zdj?cia osobiste mile widziane)
-
Zabronione jest tzw. "nabijanie postów" (dodawanie do ka?dego w?tku kilkudziesi?ciu wypowiedzi na godzin? o tre?ci "Ok", "Aha", "Popieram" itp., maj?ce na celu jedynie zwi?kszenie "rangi" na forum). Osoby notorycznie nabijaj?ce posty otrzymaj? ostrze?enie.
Pami?tajmy ?e ten dzia? nie b?dzie kasowany przez administratora, a wpisane w?tki b?d? zawsze obci??a?y nasz serwer.

Dzi?kuje bardzo za uszanowanie zasad.

9 V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> misia2, zycie jest piekne
V
misia2
1.12.2007, 21:26

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
310
6-11 07
usa
54

kochane kobietki mialam problem z zalogowaniem sie a teraz mam problem wejsc na chata moze ktoras pomoze dziekuje z gory
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
1.12.2007, 21:26
#

Quote Post
Katty
2.12.2007, 1:47

Guru na forum

Zarejestrowana
758
5-11 07
Warszawa
17

Misiu, nic nowego nie napisa?a?. Polacy tez wi?cej wydaja ni? zarabiaj?......
Zad?u?aj? sie jak mog?. Na karty, na kredyty.....a banki zarabiaj?...........
U nas teraz te? gor?czka zakupowa. To jakas psychoza jest. Ludzie wariuj? przed tymi ?wi?tami. T?umy w tych Centrach Handlowych i w ogóle wsz?dzie.........
Tak sie nieraz zastanawiam..........Jak sie zapytac to nikt nie ma pieni?dzy a jak tak to wydaj? krocie.
Dzisiaj wla?nie bylam w Arkadii i zanim posz?am do dziewczyn to wst?pi?am do drogerii.......... Nie mog?am sie normalnie dopchac. Baby sie na wszystko rzucaly. Jakby przez ca?y rok w ogóle tego wszystkiego nie by?o...... (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/blink.gif) Paranoja jaka?. I wcale nie ma zni?ek tak jak u was.......

--------------------

+Quote Post
agnieszka
2.12.2007, 10:04

Guru na forum

Zarejestrowana
630
6-11 07
lubuskie
37

Swi?ta racja Katty (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/smile.gif) Nienawidz? tej przed?wi?tecznej gor?czki.....ja przez ca?y rok nawet w soboty nie robi? zakupów, bo mnie wnerwiaj? te kolejki. Prezenty kupuj? wcze?niej, spozywke w puszkach i s?oikach te?, tylko po mi?sne ju? musz? odsta? swoje. Prawd? mówi?c na ?wi?ta nie wydaj? za wiele pieni?dzy....raz, ?e ich za wiele nie ma, dwa robimy wspólnie z rodzin? i kazdy co? przygotowuje, trzy, ?e one maj? dla mnie przede wszystkim wymiar religijny. Pozdr.

+Quote Post
misia2
2.12.2007, 16:23

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
310
6-11 07
usa
54

witam katty witam agnieszko ja jak bylam w polsce to tak nie bylo jak jest teraz wiec nie mam porownania mowia ze to co amerykaniskie to wieksze noi pewnie te szalenstwa tez sa wieksze niewiem jak u was ale totaj to sa gory naprawde gory prezentow pod choinka ja nie mam tego problemu moja corka ma 23 lata wiec wie czego chce my z mezem jeden a pozadny prezent i po wszystkim poza tym nie mamy rodziny tutaj wiec nie ma dla kogo tez kupowac przyjaciele z ktorymi spedzamy kazde swieta to jedna wielka rodzina jest ich okolo 55 osob dla kazdego cos kupic to trzeba by bylo kredyt z banku wziasc wiec ja powiedzialam odrazu ze my nie kupujemy dla nich i nie chcemy od nich i tak jest najlepiej pozdrawiam

+Quote Post
agnieszka
9.12.2007, 14:18

Guru na forum

Zarejestrowana
630
6-11 07
lubuskie
37

A my w tym roku wpadli?my na jeszcze inny pomys? je?li chodzi o przezenty. Robimy losy z imionami uczestników wigilii, a nast?pnie ka?dy losuje osob? której kupi prezent. Okre?lamy kwot? za jak? nale?y dokona? zakupu prezentu, tak aby ka?dego by?o sta?.... a potem to ju? tylko liczy si? inwencja i pomys?, bo cz?sto si? okazuje ?e cena zupe?nie nie ma wp?ywu na atrakcyjno?? upominku i zadowolenie obdarowanego. Pozdr.

+Quote Post
justa1970
9.12.2007, 14:29

Guru na forum

Wspiera forum
1,213
6-11 07
centralna polska
36
Numer GG: 8660751

Agnieszko ?wietny pomys? z tymi prezentami.
w mojej rodzinie jest du?o dzieciaków i to takich ju? nastoletnich wi?c prezent dla nich to jest problem,ale trzeba sobie jako? radzi?.
TYlko njgorsze jest to ?e niektórzy cz?onkowie rodziny (ci kasowniejsi)stawiaj? reszt? rodziny w g?u[iej sytacjii kupuj?c drogie prezenty,przecie? liczy si? gest a nie cena.

--------------------
http//www.ebielizna.eu sklep dla amazonek

+Quote Post
aniusia
11.12.2007, 9:03

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
243
6-11 07
Kraków
63

Witaj,
w w?tku Elizki pisa?a?, ?e córka mia?a wypadek. Mam nadziej?, ?e nic si? jej nie sta?o?

+Quote Post
misia2
13.12.2007, 14:57

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
310
6-11 07
usa
54

witajcie jutro jeden z wazniejszych dni mojego zycia mam wizyte u mojego onka i brde miala rezultat z mojego resonac mag pol roku temu cos wykazalo w moich wezlach i mialam powtorzyc badanie nie pisalam bo jestem jak baba jak mnie dotkniesz to wybucham nerwy w strzepach since pod oczami bo nie sypiam a na do datek moja cora rozwalila samochod i przy okazji rozwalila tez i inny wlasciciel stuknietego samochodu zgodzila sie na zaplacenie strat bez powiadomienia ubezpieczenia dla mnie jest to kozystniejsze poniewaz trzy samochody sa na moje ubezpieczenie wiec wszystkie trzy by poszly w gore oplaty a to sa duze koszty wiec dogadanie sie z poszkodowana lepiej nam sie oplaca tak ze mam doljuz od tygodnia albo i dluzej placze z byle powodu i nie chce mi sie nic a nic robic pozdrawiam

+Quote Post
aniusia
13.12.2007, 15:04

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
243
6-11 07
Kraków
63

Oj Misia, nie p?acz. (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/wub.gif)
Wszystko dobrze sie sko?czy?o, nikt nie ucierpia? a to najwa?niejsze.
Jutro oczywi?cie b?dziemy trzyma? kciuki. Napisz zaraz jak b?dziesz juz co? wiedzie?

Pozdrowienia

+Quote Post
misia2
13.12.2007, 15:07

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
310
6-11 07
usa
54

witaj aniusiu szukalam cie zeby ci odpisac ale nie znalazlam moze jeste slepa juz sama nie wiem dziekuje za zagladanie do mnie i za kciuki oczywiscie napiszo co i jak jak tylko wruce od lekarza mam nadzieje ze wszystko bedzie ok chyba sie upije ze szczescia buziaki

+Quote Post
magda 24
13.12.2007, 15:09

Guru na forum

Zarejestrowana
631
5-11 07
Olsztyn
16
Numer GG: 6710847

Misia, bedzie na pewno dobrze, jestem jutro z Tob? i koniecznie napisz co i jak... caluski

+Quote Post
Gra?yna1
13.12.2007, 16:00

Guru na forum

Zarejestrowana
1,536
5-11 07
Warszawa
29

Misiu, bardzo Ci wspó?czuj? , bo rzeczywi?cie troch? na Ciebie przykro?ci ostatnio spada , ale to wszystko minie, g?owa do góry! Jutro te? kciuki trzymam ?eby wyniki dobre by?y , napisz jak ju? je b?dziesz zna?a. Buziaczki (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/rolleyes.gif)

+Quote Post
wako47
13.12.2007, 16:22

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
335
7-11 07
Podkarpacie
81
Numer GG: 10570892

Misiu,kciuki trzymam jutro ,jestem pewna,?e bedzie wszystko ok.
Rzeczywi?cie nieprzyjemna sytuacja wyszla z córci? i samochodzikiem,ale najwa?niejsze jest - jak wszystkie wiemy- zdrowie , dobrze,ze nikomu nic sie nie stalo.Mocno Cie ?ciskam.

+Quote Post
brodka
13.12.2007, 17:57

Guru na forum

Zarejestrowana
1,381
5-11 07
28
Numer GG: 8613516

Misiu jutro myslami bedziemy z Toba
Kciuki masz zapewnione
Pisalam Ci ze Ana przesle do Ciebie ksiazke i Tomik.
Przesylam caluski

+Quote Post
Dakota
13.12.2007, 18:08

Guru na forum

Zarejestrowana
909
10-11 07
Niemcy
118

Dolaczam do trzymajacych kciuki.....w grupie sila....bedzie dobrze (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------

+Quote Post
misia2
14.12.2007, 0:20

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
310
6-11 07
usa
54

dziekuje dziewczyny za wsparcie jak tylko wruce to sie odezwe chyba ze na atak serca padne jak uslysze zlo wiadomosc brodka gdzie pisalas ja nic nie wiem ale dzieki za wsparcie i za tomik buziaki

+Quote Post
elkka
14.12.2007, 0:30

Guru na forum

Wspiera forum
1,491
6-11 07
W-wa,Braunschweig
34
Numer GG: 560533

Terz trzymam kciuki....
a z corcia przerabialam identyczna sytuacje....
ciagnie sie do dzis ta sprawa, paskudna i kosztowna sprawa ..... (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/dry.gif)

ech... male dzieci, maly problem...........

pozdrawiam serdecznie (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
Anna_07
14.12.2007, 0:55

Guru na forum

Wspiera forum
1,042
5-11 07
Zachodniopomorskie
23
Numer GG: 1018389

Misia do??czam do trzymaj?cych kciuki . Rozumiem Twoje zmartwienia , bo te? moje starsze dzieci? mia?o kolizj? drogow? ....ile ja nocy nie przespa?am przez to zmartwienie, a ile ?ez wyla?am . Chyba du?? wann? ...bucza?am i bucza?am . Walczy?am w tym czasie z drugim " potworkiem " a jeszcze ten k?opot mnie zwali? z nóg. Ale jak to w ?yciu bywa , wszystko si? dobrze sko?czy?o , wszystko si? pouk?ada?o . Ciesz si? ,?e córa ca?a i zdrowa, a jutrzejsze wyniki musz? by? dobre ... dosy? ju? tych zmartwie? .... u?miechnij si? (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
elkka
14.12.2007, 1:11

Guru na forum

Wspiera forum
1,491
6-11 07
W-wa,Braunschweig
34
Numer GG: 560533

tak Ania ma racje, najwazniejsze ze cora cala i zdrowa.
...moglo byc gorzej

Ja tez sie tym pocieszalam i pocieszam, bo dwa samochody calkowicie skasowane byly.......
ale corcia cala i zdrowa !
... z reszta damy (musimy) dac sobie rade - oby zdrowie bylo!

+Quote Post
Katty
14.12.2007, 2:06

Guru na forum

Zarejestrowana
758
5-11 07
Warszawa
17

Iwonka, przed chwil? by?y?my na skypie to wiesz moje zdanie na wszystko.......
Tylko jeszcze powtórz? swoje nieustaj?ce optymistyczne my?li - wszystko b?dzie dobrze.
Jak ja bym sie tak za ka?dym razem martwi?a..............te? teraz czekam na wyniki cytologi, potem ide na mammografie i na USG jajników i nawet przez my?l mi nie przesz?o jeszcze zeby sie martwi?. (wiem, kazdy jest inny)
O w?z?y to sie w ogóle nie martw a z tym samochodem to wiesz....jakos musicie za?atwi?......
Pozdrawiam i jutro trzymam oczywi?cie kciuki.

--------------------

+Quote Post

9 V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 15.12.2019 - 16:21