IPB

( | )

> Zasady Przedstaw si?!!

Pami?tajcie o zasadach.
Znajdziecie je wszystkie klikaj?c na link:

http://www.amazonki.net/forum/index.php?showtopic=92

Co do dzia?u osobistego prosz?:
-wpisywa? nowe tematy swoich w?tków
-umieszczanie w nich linka do w?tku na starym forum.
-nie pozdrawianie w w?tkach osobistych (od tego jest czat oraz specjalny w?tek pozdrowienia)
-nie wklejanie du?ej ilo?ci grafik (zdj?cia osobiste mile widziane)
-
Zabronione jest tzw. "nabijanie postów" (dodawanie do ka?dego w?tku kilkudziesi?ciu wypowiedzi na godzin? o tre?ci "Ok", "Aha", "Popieram" itp., maj?ce na celu jedynie zwi?kszenie "rangi" na forum). Osoby notorycznie nabijaj?ce posty otrzymaj? ostrze?enie.
Pami?tajmy ?e ten dzia? nie b?dzie kasowany przez administratora, a wpisane w?tki b?d? zawsze obci??a?y nasz serwer.

Dzi?kuje bardzo za uszanowanie zasad.

14 V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> BARBARA
V
barbara
20.01.2008, 21:02

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
148
7-01 08
Tczew
256
Numer GG: 10553822

jestem BASIA,MIESZKAM W TCZEWIE-MAM PRAWIE 50 LAT.PRZEZYWAM KOSZMAR NA NOWO.PO DWÓCH LATACH SPOKOJU RAKOWSKI DAJE ZNAC O SOBIE.A JUZ MYSLA?AM ZE JESTEM ZDROWA.JESTEM PO CHEMII CZERWONEJ TEJ WSTRETNEJ-OBRZYDLIWEJ.PO NASWIETLANIACH.NO I NA MIEJSU GDZIE JEST AMPUTOWANA PIERS UKAZA?Y SIE CZERWONE PLAMKI.S? KOMÓRKI RAKOWE.POMÓZCIE MI TO WYTRZYMAC,ZWALCZYC-TERAZ JESTEM JUZ CHYBA S?ABSZA,A BY?AM TAKA DZIELNA.
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
20.01.2008, 21:02
#

Quote Post
Magda
20.01.2008, 21:06

Guru na forum

Wspiera forum
1,662
12-11 07
Jastrz?bie Zdrój
130
Numer GG: 9935708

(IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/biggrin.gif) Basiu pisa?am ci na czacie ?e musisz byc dzielna. My?l pozytywnie bedzie Dobrze. (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/biggrin.gif) Pozdrawiam i fajnie ?e jeste? przytulam Cie cieplutko.

+Quote Post
brodka
20.01.2008, 21:07

Guru na forum

Zarejestrowana
1,381
5-11 07
28
Numer GG: 8613516

Witaj Basiu, wsród uzaleznionych
Mi?o ze do nas dotar?a?
Klikaj z Nami bedzie Ci razniej
Pozdrawiam

+Quote Post
MOTYL
20.01.2008, 21:11

Guru na forum

Wspiera forum
1,025
6-11 07
okolice Bydgoszczy
42

....witaj Basiu.....dobrze ?e jeste? w?ród nas.....pomo?emy Ci zebra? si?y i walczy?....pozdrawiam

+Quote Post
roza3
20.01.2008, 21:21

Guru na forum

Wspiera forum
1,389
5-11 07
mazowiecke
27
Numer GG: 9493197

witaj Basiu na forumku (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/smile.gif)
..jestem prawostronna , 2,5 roku po operacji,po zó?tej chemii.....ale niemniej wstr?tnej
.....czerwone plamki na bli?nie (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/blink.gif) ....i komórki rakowe
.....czyli nowe leczenie przed Tob?....ale wytrzymasz....w gromadzie ?atwiej sie znosi te niedogodno?ci
......pisz wszystko co ci le?y na sercu....a my Ci? b?dziemy wspierac ..pociesza?
..pozdrawiam

+Quote Post
Kry?kaW1
20.01.2008, 21:24

Guru na forum

Wspiera forum
1,206
12-07 07
Pozna?
12
Numer GG: 1782316

(IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/rolleyes.gif)
Witaj Basiu,
z tego co piszesz to wnioskuj? ?e to wznowa w bli?nie.
W obecnej dobie dziewczyny z tego wychodz? zwyci?sko tylko ?e znów leczenie.
B?dziemy Ciebie wspiera?.
Serdeczno?ci

+Quote Post
luska
20.01.2008, 21:25

Guru na forum

Wspiera forum
2,229
5-11 07
Gdynia
18
Numer GG: 9006789

Witaj Basiu dobrze ?e si? odezwa?a? .......napewno b?dziemy Ci? wspierac .

Czy ju? Ci powiedzieli jakie teraz b?dziesz mia?a leczenie?

--------------------
Ciesz si?
drobnymi rzeczami,
gdy? pewnego dnia
mo?esz odkryc,
?e by?y one wielkie.

+Quote Post
Al_la
20.01.2008, 21:40

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
7,453
26-06 07
k/Warszawy
7
Numer GG: 9520233

I ja Ci? oficjalnie witam, cho? ju? si? pozna?y?my (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/smile.gif)

B?d? dobrej my?li. Na pewno odezwie si? do Ciebie Amor, która mia?a wznow? w miejscu guza.
B?dziemy Ci? wspiera? i nie pozwolimy na ?adne czarnowidztwo, bo musi by? dobrze.

Pozdrawiam Ci? cieplutko (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
W najgorszych chwilach mego ?ycia zawsze mog?em liczy? na przyjació?.
Odt?d wiem, ?e pierwsz? rzecz?, jak? nale?y zrobi?, to poprosi? o pomoc
.

Paulo Coelho

+Quote Post
Pyrunia
20.01.2008, 21:49

Guru na forum

Wspiera forum
749
6-11 07
Kraina Podziemnej Pomara?czy
48
Numer GG: 6615773

Basiu,

Bedziemy trzyma? Ci? za r?k?, co prawda w wi?kszo?ci, duchowo
ale wiedz, ?e wspieramy Ci? z ca?ych si?.

Przytulam

--------------------
"Jest taka cierpienia granica, za któr? si? u?miech pogodny zaczyna”

+Quote Post
sylwia
20.01.2008, 21:53

Expert na forum

Zarejestrowana
364
5-01 08
nadmorze
254
Numer GG: 12143691

Basiu nie daj si?. Naprawd? s? w?ród nas dziewczyny, które zmaga?y sie z rakiem kilkakrotnie.
Nie jest tak, ?e jak si? pojawi wznowa, to ju? koniec. Leczenie jest uci??liwe, ale zawsze jest szansa!!! Je?li nie jest to przerzut odleg?y, tym lepiej dla Ciebie.
Trzymaj sie mocno i spokojnie i z wiar? poddawaj sie kolejnym etapom leczenia.

--------------------
Teraz ju? wiem, ?ycie cudem jest.......
Nie wolno mi marnowa? chwil...........

+Quote Post
b.angel
20.01.2008, 22:00

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
4,849
26-06 07
gród nad mleczn?
9
Numer GG: 5536919

Witaj Basiu

... wznowa w bli?nie to jeszcze nic strasznego , najpewniej bedziesz mia?a radioterapi?, mo?e lekarze beda chcieli wyci?? fragmenty tkanki z komórkami nowotworowymi ......

b?dzie dobrze . . .
(IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------

.... przewróci?o si?, niech le?y ....

+Quote Post
Monia_Lissa
20.01.2008, 22:36

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
217
6-11 07
?l?sk
51

i ja Ci? witam serdecznie na forum
i nie martw si?, uda?o si? go pokona? raz, uda i drugi!

+Quote Post
madzia 61
20.01.2008, 22:42

Guru na forum

Wspiera forum
2,385
11-12 07
centrum
209

Witam Cie goraco .Basienko mysl pozytywnie , walcz a zobaczysz wygrasz!!!!!!Ja o Tobie slyszalam od wspolnej znajomej Dorotki.Sciskam Cie mocno.

--------------------

Nigdy nie rezygnuj z marzen.Kieruj sie znakami-PAULO COELHO

+Quote Post
Kela
20.01.2008, 23:00

Guru na forum

Wspiera forum
2,384
5-11 07
lubelskie
31
Numer GG: 4948590

Witaj Basiu

Dobrze, ?e do nas do?aczy?a?. Nie jestes sama, b?dziemy ci? wspiera?.

+Quote Post
Amor
20.01.2008, 23:11

Guru na forum

Wspiera forum
3,105
6-11 07
Siemianowice sl
64

Witaj Basiu!Znam Twoj bol!Mnie biopsja wykazala po roku wznowe.-Wystukaj w szukaj po prawej stronie u gory -WZNOWA wyskoczy ci kilka watkow w ktorych jest ten temat poruszany.Ja tez tam opowiadam o sobie.Renacic-walczy aktualnie z e wznowa i u Lotki jest poruszana sprawa wznowy u jej kolezanki.Dowiesz sie wszystkiego.Napisz mi swoj adres( w wiado.prywat.) to posle ci ksiazke A.Mazurkiewicz .Ona tez miala wznowe po 3 latach a aktualnie jest juz 10 lat po i zdrowa.Ja tez zamierzam.I Ty dasz rade.Doskonale wiem co czujesz.Ja byalam po badaniach kiedy sama sie zaniepokoilam tym malenkim( 7mm) wzgorkiem pod blizna.Jeden lekarz zignorowal drugi zlaecil biposje ale byl pewien ze to ?agodne.Niestety.Ja mialam (za pierwszym razem)4 czerwone Ac i bez naswietlan bo guz byl 1,5 cm a ja za?adalam mastektomii.Moglam miec oszczedzajaca.Byl niehormonozalezny ,1 st.zlosliwosci ,her ujemny.Mialam doskonale rokowania.No i tu niespodzianka po roku.Drugi guzek okazal sie hormonozalezny i lekarze zasugerowali ze moglo byc drugie ognisko.Dostalam wiec "tylko" 30 naswietlan i tamoksyfen.No i wczesniej zabieg usuniecia.POtem by zakonczyc miesiaczkowanie 4 naswietlania na jajniki.W grudniu bede miec 50 lat.Niedlugo bede miec badania i juz sie boje ale -wlasciwie to sama znalazlam a nie lekarz( do niego juz nie chodze) wiec najlepiej sobie zaufac.Przejdziesz wszystko i wrocisz do zdrowia.Zobaczysz!Nie trac nadziei!Wierz w zwyciestwo!Przytulam!

+Quote Post
misia2
21.01.2008, 1:19

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
310
6-11 07
usa
54

witaj basiu ja nie mialam wznowy ale przeszlam dwa a rzczej trzy raki jeden byl 9 lat temu rak pirsi drugi rak skory 5 lat temu i najgorszy rak jajnkowo 4 lata temu i zyje mam sie dobrze czego i tobie z calego serca zycze

+Quote Post
Ela63
21.01.2008, 7:33

Guru na forum

Wspiera forum
1,438
7-11 07
zachodniopomorskie
75

Witaj Basiu.Zobacz jak forumowa rodzinka Cie wita i wspiera.Napewno uda si? pokonac tego gada ale Ty b?dz pozytywnie nastawiona bo to po?owa sukcesu.
A dzisiaj przytulam Ci? cieplutko i serdeczno?ci ?l?.

+Quote Post
barbara
21.01.2008, 12:57

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
148
7-01 08
Tczew
256
Numer GG: 10553822

witam wszystkie dziewczyny,które do mnie napisa?y i które nie napisa?y.Bardzo sie wzruszy?am czytaj?c s?ów pocieszenia.Jestem bardzo wra?liwa,ale dzi?ki Waszym radom wiem ,?e musz? si? zmienic i jak to mówi si?-byc tward?,a nie mi?tk? (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/smile.gif) Narazie jeszcze to wszrstko za nowe,ale juz jakby lepiej po tak silnym wsparciu z Waszej stony.Bardzo si? ciesz?,?e uda?o mi si? z Wami skontaktowac....Wreszcie.Mia?am wielkie problemy z zarejestrowaniem,ale Pan Bóg czuwa nad nami,prawda?Dzis wydzwania?am po wszyskich pobliskich szpitalach,aby wyznaczyc termin TK klatki piersiowej i TK jamy brzusznej + miednicy ma?ej.Badanie mam wyznaczone na 28 lutego w Starogardzie Gdanskim,a HERY b?d? zbadane za dwa tygodnie,wówczas lekarz podejmie konieczne leczenie.Przepraszam ,?e nie odpisuj? ka?dej z osobna,ale obiecuj?,?e b?d? z Wami wszystkimi w kontakcie- jestescie mi potrzebne,?ebym mog?a tak jak WY dzielnie pokonywac tego wstr?tnego gada.Juz od pierwszej chwili bardzo Was polubi?am.Jeszcze raz serdecznie dzi?kuj? za s?owa otuchy i poceszenia.Pozdrawiam i ?ciskam (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/wink.gif)

+Quote Post
amado
21.01.2008, 16:28

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
866
6-11 07
mazowieckie
39

Witaj Basiu na forum. Musisz rzeczywi?cie zebra? znowu si?y i walczy?, a na pewno wygrasz.

+Quote Post
Ajaka
21.01.2008, 16:48

Guru na forum

Wspiera forum
2,126
6-11 07
mazowieckie
41
Numer GG: 4306037

Witaj Basiu....je?li tu trafi?a? to znaczy ?e szukasz i nie masz zamiaru kapitulowa?.....na pewno dasz rad?....to tylko kolejne starcie.......pierwsze wygra?a? to i teraz si? uda......trzymam kciuki

--------------------
"Jeszcze nigdy tak nie by?o, ?eby jako? nie by?o" ..... Szwejk

+Quote Post

14 V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 6.12.2019 - 19:53