IPB

( | )

> Zasady Przedstaw si?!!

Pami?tajcie o zasadach.
Znajdziecie je wszystkie klikaj?c na link:

http://www.amazonki.net/forum/index.php?showtopic=92

Co do dzia?u osobistego prosz?:
-wpisywa? nowe tematy swoich w?tków
-umieszczanie w nich linka do w?tku na starym forum.
-nie pozdrawianie w w?tkach osobistych (od tego jest czat oraz specjalny w?tek pozdrowienia)
-nie wklejanie du?ej ilo?ci grafik (zdj?cia osobiste mile widziane)
-
Zabronione jest tzw. "nabijanie postów" (dodawanie do ka?dego w?tku kilkudziesi?ciu wypowiedzi na godzin? o tre?ci "Ok", "Aha", "Popieram" itp., maj?ce na celu jedynie zwi?kszenie "rangi" na forum). Osoby notorycznie nabijaj?ce posty otrzymaj? ostrze?enie.
Pami?tajmy ?e ten dzia? nie b?dzie kasowany przez administratora, a wpisane w?tki b?d? zawsze obci??a?y nasz serwer.

Dzi?kuje bardzo za uszanowanie zasad.

24 V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> WITAM, WITAM
V
Janina.S
7.11.2008, 21:13

Guru na forum

Wspiera forum
1,561
24-03 08
Ma?opolska
478
Numer GG: 8015260

Witaj Kasiu czy Gosiu lub Soniu- to juz 2/3 za Toba i ju? tylko 2 a piszesz ?e "troche muli" czyli nie jest tak zle .
Silna dziewczyna jeste? jak my wszystkie - dasz rad? - przejdziesz przez to leczenie i pogonisz choróbsko,
a potem juz tylko zdrowo i radosnie przez zycie is?.

--------------------

.....jesli niebo spada nam na g?ow? , to nie po to by sie z nas ?mia?,
... lecz by podziwia? patrz?c jak sie podnosimy...
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
7.11.2008, 21:13
#

Quote Post
mysiulka
7.11.2008, 21:47

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
100
10-07 08
mazowieckie
768
Numer GG: 13938734

I ja Ci? witam Kgs serdecznie.Dasz rad? i b?dzie dobrze.Trzymam kciuki (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

--------------------

+Quote Post
Dakota
8.11.2008, 13:22

Guru na forum

Zarejestrowana
909
10-11 07
Niemcy
118

Witaj..... najwazniejsze, ze po tylu przebojach znalazlas
pomoc i rozpoczelas leczenie.....klikaj z nami.....
w grupie duzo latwiej to wszystko przejsc......trzymam kciuki
i serdecznie Cie pozdrawiam

--------------------

+Quote Post
mag_dag
8.11.2008, 13:30

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
5,371
6-11 07
Sosnowiec
49

witaj kgs na forum //u?miech

rzeczywi?cie mia?a? troszk? przebojowy pocz?tek leczenia, ale wierz?, ?e teraz ju? wszystko zmierza w dobrym kierunku...
?ycz? Ci by? szybko wróci?a do siebie po chemii i trzymam kciuki za dalsze leczenie ...

buziakowuj? serdecznie //big buziak

--------------------
Gdyby mi co? przysz?o do g?owy, niech zaczeka. (Dominik Opolski)
akcja dla Alicji zako?czona sukcesem!!! - kliknij tutaj !

---><---

+Quote Post
kociak
8.11.2008, 13:42

Guru na forum

Zarejestrowana
1,013
1-10 08
Kraków
980

Równie? ma?y Kociak wyskoczy? aby Ci? powita?! (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)
Atmosfera tutaj jest wspania?a i wszyscy trzymamy za ciebie kciuki ?eby " kole? " jak najszybciej si? wyprowadzi?....

+Quote Post
MInie
8.11.2008, 17:05

Guru na forum

Wspiera forum
610
23-09 08
954
Numer GG: 8428387

hej ja tez cie witam...(IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

moja mama zaczyna chemie w srode...

Pozdrawiam MInie

+Quote Post
elizka
9.11.2008, 11:30

Guru na forum

Wspiera forum
2,439
6-11 07
Podkarpackie
57
Numer GG: 10871808

Ja rowniez witam Ciebie, mam nadzieje, ze dolki powoli zakopujesz, teraz duzo optymizmu Ci potrzeba, a my bedziemy pomagac, aby Ci go nie zabraklo.

--------------------
Budz?c sie rano, pomy?l jaki to wspania?y skarb ?y?, oddycha? i móc sie radowa?
/Marek Aureliusz/

+Quote Post
kgs
15.11.2008, 11:33

Guru na forum

Zarejestrowana
1,310
4-11 08
1,197
Numer GG: 15703715

Dziewczyny ! Jaka? sierota jestem! Kilka razy czyta?am gdzie? na forum przepis na kwas z buraków a teraz nie mog? go odszuka?.Pomó?cie prosz?!

+Quote Post
b.angel
15.11.2008, 11:55

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
4,849
26-06 07
gród nad mleczn?
9
Numer GG: 5536919

http://www.amazonki.net/forum/index.php?sh...amp;#entry58164

tu znajdziesz przepis wklejony przez wand? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
a inne przepisy by?y na starym forum ( jak wrzucisz w wyszukiwark? barszczyk, albo kwas buraczany, to powinny si? pojawi?)

--------------------

.... przewróci?o si?, niech le?y ....

+Quote Post
mgie?ka
15.11.2008, 12:21

Guru na forum

Wspiera forum
1,568
27-12 07
233

1 kg buraków, 1kg marchwi 0,5 kg selera 0,5 kg pietruszki, g?owka czosnku, sól 5 l przegotowanej wody. Warzywa zetrze? na tarce, zala? wod?, postawi? w cieple. Doda? skórk? chleba. Cheleb przyspiesza kiszenie, powinien by? razowiec
Trzyma? w cieple, próbowa? czy ju? si? ukisi?o, ale bez chleba te? sie ukisi.

................................................................................
..
1 kg buraków,
3 litry przegotowanej wody,
3 p?askie ?y?ki soli,
1 g?ówka czosnku,
1-2 kromki chleba razowego

Buraki obra?, pokroi? w plastry i u?o?y? na dnie kamionkowego lub szklanego naczynia.
Czosnek obra?, a z?bki pokroi? wzd?u? na po?ówki i po?o?y? na burakach.
Wod? osoli? trzema p?askimi ?y?kami soli, wystudzi? do temperatury pokojowej i zala? ni? buraki.
Na wierzch po?o?y? kromki chleba (wa?ne, aby by? to prawdziwy razowiec na zakwasie, a nie jakie? inne wynalazki).
Odstawi? w ciep?e miejsce na kilka dni (tydzie?).
Po tym czasie na powierzchni utworzy si? warstwa ple?ni, któr? nale?y zdj?? razem z chlebem.
Gotowy napój mo?na rozla? do butelek lub pi? od razu. Mo?na go te? zastosowa? do przygotowania czerwonego barszczu.

--------------------
jest ból, który boli bardziej ni? ból i smutek wi?kszy ni? smutek...
.............................................................
"Dusza ?ywi si? tym, z czego si? cieszy"
?w. Augustyn
................................................................................
Nie p?acz... kamienie nie p?acz?...

+Quote Post
Al_la
15.11.2008, 12:51

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
7,453
26-06 07
k/Warszawy
7
Numer GG: 9520233

http://www.amazonki.net/forum1/index.php?topic=13895.0 (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
W najgorszych chwilach mego ?ycia zawsze mog?em liczy? na przyjació?.
Odt?d wiem, ?e pierwsz? rzecz?, jak? nale?y zrobi?, to poprosi? o pomoc
.

Paulo Coelho

+Quote Post
kgs
16.11.2008, 23:38

Guru na forum

Zarejestrowana
1,310
4-11 08
1,197

Dzi?kuj? za przepisy, kwas nastawiony.
Jeszcze ?eby?cie mia?y takie gotowe przepisy na dopadaj?c? mnie depresje.

+Quote Post
astra
17.11.2008, 0:34

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
87
10-08 08
ma?opolska
843
Numer GG: 287273

Witaj kgs - pozdrawiam Ci? i ?ycz? ?ebys przesz?a ta chemie jak burza - a potem to ju? ca?kiem zdrowa b?dziesz ! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
justa1970
17.11.2008, 7:48

Guru na forum

Wspiera forum
1,213
6-11 07
centralna polska
36
Numer GG: 8660751

Witam ci? serdecznie ---przesz?as dziewczyno ju? kawa? drogi i zadna depresja nie jest w stanie przeszkodzi? ci w zakomczeniu leczenia .Chemia pop?ynie .operacja to pryszcz a ty za nied?ugo bedziesz pisa?? innym "nowym" jak to by?o i jak pisa?a? o dolkach.
Do?ki ma kazdy ale nie ka?dy ma takie podejscie do zycia jak my ---tak wi?c zostala? uzbrojaona w najpot?rzniejsza bro? na do?ki -----JESTE? AMAZONK? ---- a gotowym przepisem na depresj? jeste?my my bo gdzie indziej w internecie znajdziesz tyle ,zdrowego rozsadku,?alu ,bólu ---a jednoczesnie pogody ducha i optymizmu !!!!!!!!!!!

--------------------
http//www.ebielizna.eu sklep dla amazonek

+Quote Post
baniula
17.11.2008, 15:42

Guru na forum

Zarejestrowana
607
6-11 07
Leszno
35
Numer GG: 8589603

Witaj kgs mi?o mi Ciebie pozna?, widze ?e pierwsze kroki na forum poczynione.............. he he do??czy?a? do nas w dniu moich urodzin. Chemia szybko zleci nim si? obejrzysz najwa?niejsza operacja , a potem ju? z górki, czas leci nieub?agalnie szybko za chwile twoje troski b?d? ju? tylko wspomnieniem, a rad? i dobrym s?owem b?dziesz s?u?y? nowym amazonkom. Pozdrawiam serdecznie Beata.

+Quote Post
hala1962
17.11.2008, 16:45

Guru na forum

Wspiera forum
2,055
14-11 08
Zachodniopomorskie
1,249

Witaj Krystyno! Ja mam ju? za sob? 4 AC. Trzymam kciuki, ?eby? przesz?a nast?pne chemie jak burza! G?owa do góry - ja te? mia?am do?y, to forum wyci?ga?o mnie z nich za uszy. Co prawda w czasie leczenia tylko podczytywa?am forumowiczów, teraz odwa?y?am si? do??czy?. Pozdrawiam! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
kgs
21.11.2008, 10:18

Guru na forum

Zarejestrowana
1,310
4-11 08
1,197

Prócz wagi nic mi si? nie poprawia.Za tydzie? mam mie? 5 chemi? AT, od ostatniej min??y dwa tygodnie a ja nadal czuj? si? beznadziejnie,ca?a jestem opuchni?ta a szczególnie nogi od kolan w dó? i lewa r?ka. Czuj? ca?y czas sól w ustach. Zastanawiam si? czy zd??? si? przez ten ostatni tydzie? pozbiera?.A jak nie to co? Znowu si? b?dzie przeci?ga??
Czytam w?tki dziewczyn z forum i zazdroszcz? im, ?e operacje maj? ju? za sob?,?e w czasie chemii mog?y pracowa?.

+Quote Post
Pyrunia
21.11.2008, 16:56

Guru na forum

Wspiera forum
749
6-11 07
Kraina Podziemnej Pomara?czy
48
Numer GG: 6615773

Ka?da z nas chemi? przechodzi inaczej, kochana.

Przed Tob? jeszcze tydzie? , wi?c dasz rad? si? zebra?.
Chemii mia?am sporo. 5 przed i 5 po operacji.
Jak mnie si? uda?o , to Tobie z pewno?ci? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Czasami dziewczyny po chemii mia?ay metaliczny smak w ustach,
w zasadzie nie odczuwa?y ?adnego smaku jedzenia.
Czerwona robi?am si? jeszcze tego samego wieczora, ale
po kilku dniach wraca?am do swoich kolorów (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)
czasami zbyt blade.

Buziaki gor?ce (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)

--------------------
"Jest taka cierpienia granica, za któr? si? u?miech pogodny zaczyna”

+Quote Post
Dortek
21.11.2008, 17:14

Guru na forum

Wspiera forum
1,148
19-11 08
PL/UK
1,269
Numer GG: 13183421

Witaj kqs! Dzi?kuj? za odwiedzinki na moim w?tku!
Rzeczywi?cie mia?a? od pocz?tku pod górk?, ale teraz b?dzie ju? tylko z górki! Najwa?niejsze, ?eby si? pozby? gada! A sama widzisz, jak ten czas leci. Martwi?a? si? po pierwszej chemii, a tu ju? pi?ta na horyzoncie.
Ja wczoraj zaliczy?am szóst?-ostatni?. Jak na razie jako? to znosz?. Troch? si? pok?adam. Ale musz? przebrn??!
Te? zaliczy?am kilka do?ów. Najwi?kszy po 2 strzale. Nie wiedzia?am wtedy o foum i by?o mi strasznie ci??ko. Moja szefowa dzwoni?a do mnie 2 razy dziennie i mówi?a-MUSI BY? GORZEJ, ?EBY BY?O LEPIEJ. Tego si? trzyma?am.
Ale Ty masz nas-forum, wi?c dasz rad?!!
3maj si?!
(IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

--------------------

+Quote Post
kgs
26.11.2008, 20:58

Guru na forum

Zarejestrowana
1,310
4-11 08
1,197

No i znowu jestem w kropce.Dzi? by?am na komisji ds orzekania o niepe?nosprawno?ci. Dosta?am znaczny stopie? na pó? roku (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) a to znaczy,?e do pracy nie b?d? mog?a wróci? wcze?niej ni? pod koniec maja ) Bo?e !!! ile to czasu!!! Czy b?d? tam na mnie czeka? ? (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Pan doktor by? bardzo mi?y ,spyta? si? kto jest moim lekarzem a ja zgodnie z prawd? powiedzia?am, ?e jestem "niczyja" ( jak by?am ostatnio u mojej chemiczki to powiedzia?a mi,?e ko?czy si? jej kontrakt ze szpitalem i nie b?dzie przed?u?ony ).Onkologa nie mam bo na pani doktor do której posz?am prywatnie zawiod?am si? ( ?le zrobi?a biopsj? gruboig?ow? a potem zrobi?a ze mnie durnia,?e to moja wina) pó?niej w przychodni trafi?am do onkologów na" chybi? trafi?" bo czas mnie goni?.
Dzi? doktorek spyta? si? mnie czy nie zastanawia?am sie nad zmian? o?rodka i zaproponowa? mi lekarza w Polskiej Fundacji Europejskiej Szko?y Onkologicznej w Warszawie na Nowogródzkiej ( ponad 200km od domu).
Dzwoni?am tam dzi? ale oni nie maj? podpisanej umowy z NFZ , konsultacja to pryszcz sto par? z?, ale mnie czeka jeszcze operacja a to ju? gruba kasa ( której nie mam)od 6 tys. w zwy?.Nie wiem co mam robi? , nie nawidz? tego stanu .
W piatek mam 5 chemi? (nienawidz? pi?tków)(IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

+Quote Post

24 V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 13.12.2019 - 9:28