IPB

( | )

> Zasady Przedstaw si?!!

Pami?tajcie o zasadach.
Znajdziecie je wszystkie klikaj?c na link:

http://www.amazonki.net/forum/index.php?showtopic=92

Co do dzia?u osobistego prosz?:
-wpisywa? nowe tematy swoich w?tków
-umieszczanie w nich linka do w?tku na starym forum.
-nie pozdrawianie w w?tkach osobistych (od tego jest czat oraz specjalny w?tek pozdrowienia)
-nie wklejanie du?ej ilo?ci grafik (zdj?cia osobiste mile widziane)
-
Zabronione jest tzw. "nabijanie postów" (dodawanie do ka?dego w?tku kilkudziesi?ciu wypowiedzi na godzin? o tre?ci "Ok", "Aha", "Popieram" itp., maj?ce na celu jedynie zwi?kszenie "rangi" na forum). Osoby notorycznie nabijaj?ce posty otrzymaj? ostrze?enie.
Pami?tajmy ?e ten dzia? nie b?dzie kasowany przez administratora, a wpisane w?tki b?d? zawsze obci??a?y nasz serwer.

Dzi?kuje bardzo za uszanowanie zasad.

9 V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> serenia, :) :)
V
serenia
2.03.2010, 11:39

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
85
2-03 10
Cieszyn
1,858
Numer GG: 15843974

Witam ---jestem Beata--co prawda jeszcze nie amazonka ale jutro moze sie okazac ze tak---mam --Carcinoma ductale in situ---strasznie sie boje jutro jade do szpitala, w czwartek operacje lecz nie wiem jeszcze jaka--mam nadzieje ze oszczedzajaca--guzek ma 12 mm i w pachach nie wykryto komorek raka zlosliwego---wesprzyjcie mnie i powiedzcie ze uratuja mi pier? :-(
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
2.03.2010, 11:39
#

Quote Post
dani
2.03.2010, 11:52

Guru na forum

Wspiera forum
3,708
10-07 08
okolice stolicy :-)
765
Numer GG: 9941563

Hej Beata.
W takim razie jutro mocno bedziemy trzyma? za Ciebie kciuki..
O pier? na Twoim miejscu nie martwi?abym si? wcale....
Oby wyci?li wszystko,co niepotrzebnie si? zagnie?dzi?o....
Ale mam nadziej?,?e uda Ci si? i zrobi? Ci oszcz?dzaj?c?.
Fajnie,?e za?ozy?a? swój watek... (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Trzymaj si? dzielnie i pisz z nami...Bedzie Ci ?atwiej..
Aha...Ja jestem prawostronna od czerwca 2008 r.
Po 6 x FEC.....bleee...

--------------------

"Chcesz roz?mieszy? Boga....Opowiedz mu o swoich planach..."

+Quote Post
serenia
2.03.2010, 12:03

Zarejestrowana
85
2-03 10
Cieszyn
1,858

oj jestescie kochani........... to ktoras z kolei stronka gdzie probowalam sie dowiedziec czegokolwiek---Wy jestescie pierwsi ktorzy odpisali!!!!!!---pomimo wsparcia z wWaszej strony i mojej rodzinki wciaz sie jednak boje i to baaaardzo

+Quote Post
Parabola
2.03.2010, 12:23

Guru na forum

Wspiera forum
1,728
6-11 07
Ma?opolska
68
Numer GG: 6181092

Witaj Serenia ....
Jestem po oszcz?dzaj?cej juz ponad 6 lat, czego i Tobie ?ycz?.
Mój guzek mia? prawie 2 cm.
Trzymam kciuki (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) za Ciebie.

--------------------
?ycie jest twarde, od Ciebie zale?y czy zetrze Ci? na proszek, czy wypoleruje.....

+Quote Post
serenia
2.03.2010, 12:27

Zarejestrowana
85
2-03 10
Cieszyn
1,858

Witam Parabola:-)---kochana powiedz mi jakie mam szanse na operacje oszczedzajaca?

+Quote Post
BeataM
2.03.2010, 12:33

Guru na forum

Wspiera forum
1,966
20-11 07
Gorzów Wlkp.
166
Numer GG: 10855638

Beatko (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) masz podobnie jak mia?am ja (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) , jest du?a szansa na oszcz?dzaj?c? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ! w jakim jeste? wieku?

ju? przeczyta?am w Twoim profilu ile masz lat (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
not yet :)
PUDE?KO NICO?CI :)
PUDE?KO NICO?CI

+Quote Post
serenia
2.03.2010, 12:38

Zarejestrowana
85
2-03 10
Cieszyn
1,858

niepokoi mnie moj her2 mam 3+ przeczytalam ze jest agresywny ---co to oznacza?:-(

+Quote Post
BeataM
2.03.2010, 12:40

Guru na forum

Wspiera forum
1,966
20-11 07
Gorzów Wlkp.
166
Numer GG: 10855638

Beatko napisz nam jakie masz wszystkie wyniki , czy jeste? te? hormonozale?na?

--------------------
not yet :)
PUDE?KO NICO?CI :)
PUDE?KO NICO?CI

+Quote Post
Al_la
2.03.2010, 12:41

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
7,453
26-06 07
k/Warszawy
7
Numer GG: 9520233

Witaj na forum (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Ja jestem po radykalnej ju? ponad 6 lat, ale Ty masz duuuu?e szanse na oszcz?dzaj?c?.
Potrzymam kciuki, ?eby Twoje marzenie si? spe?ni?o.
Gdyby si? jednak nie uda?o, pami?taj, ?e zdrowie najwa?niejsze, a pier?...
Pier? sobie sprawisz now? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
W najgorszych chwilach mego ?ycia zawsze mog?em liczy? na przyjació?.
Odt?d wiem, ?e pierwsz? rzecz?, jak? nale?y zrobi?, to poprosi? o pomoc
.

Paulo Coelho

+Quote Post
kgs
2.03.2010, 12:41

Guru na forum

Zarejestrowana
1,310
4-11 08
1,197
Numer GG: 15703715

to oznacza, ?e jest sposób ?eby Ci? leczy? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Pozdrawiam

+Quote Post
wiki123
2.03.2010, 12:47

Zarejestrowana
37
23-10 09
Centrum kraju
1,747

Witaj Serenia .Ja jestem po amputacji lewej piersi te? by?a brana pod uwage oszcz?dzaj?ca lecz na stole operacyjnym okaza?o si? ?e s? jeszcze dwa guzki i trzeba ci?? po ca?o?ci ale najwa?niejsze jest ?e uratowano mi ?ycie ,a co do piersi to idzie si? przyzwyczai? proteza j? zast?puje i o rekonstrukcji te? my?le.Nie jest to wszystko takie straszne da si? przezy? i jeszcze jedno wiekiem jeste?my prawie podobne.

+Quote Post
aurora
2.03.2010, 12:55

Guru na forum

Wspiera forum
1,559
8-11 07
kujawy i pomorze
88

Witam imienniczk? na forum.

Jeste? na pocz?tku drogi i mocno przera?ona, ale to norma my te? wszystkie by?y?my.
Przy tak ma?ym guzku masz szans? na oszcz?dzenie piersi, mój guz w lewej piersi mia? 14 mm dzi?ki temu pier? zachowa?am. Ale uwierz ?e nawet gdyby lekarz zdecydowa? ?e potrzebna jest amputacja to te? nie koniec ?wiata. Pier? po leczeniu zawsze mo?na zrekonstruowa? a efekt jest powalaj?cy.

W chwili obecnej wszystko zale?y od Twoich wyników.

+Quote Post
mgie?ka
2.03.2010, 12:58

Guru na forum

Wspiera forum
1,568
27-12 07
233

Witaj Beatko (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Kiedy ja stawa?am do starcia z gadem mia?am tyle lat, co Ty teraz. Jad?c do szpitala jeszcze si? zastanawia?am, czy zdecydowa? si? na oszcz?dzaj?c?, czy mastektomi? - mój buzek mia? niewiele ponad 1cm. I my?la?am mniej wiecej tak: jak oszcz?dzajac? to dojazdy do Warszawy (200km) na na?wietlania, a jak ca?o?? odetn? to... jak to b?dzie jak dziecko (m?odsza córcia by?a wtedy w drugiej klasie szko?y podstawowej, starsza w pierwszej gimnazjum) b?dzie si? chcia?o do piersi przytuli?, a piersi nie ma... Na t? moj? w?tpilowo?? zgrabnie odpowiedzia?a mi moja siostra: to si? do drugiej piersi przytuli! To by? argument, który mnie otrze?wi?, który zapami?ta?am do dzisiaj, a min??o ponad 6 lat od operacji. Rozmowa z chirurgiem dzie? przed operacj? do ko?ca rozwia?a w?tpliwo?ci: a co tu ja zostawi?, jak ma pani piersi ma?e? Ale najwa?niejsze by?o to, co us?ysza?am od kobiet b?d?cych na mojej sali jak mnie przyjmowali: pozby? si? gada, niech tn? jak najwiecej byleby wszystko wyci?li. Bo to daje szans? na ?ycie, na zdrowie!
I ciachn?li mi ca?? lew?... Nigdy, ju? po operacji, nie ?a?owa?am, ?e posz?a ca?a (tym bardziej, ?e okaza?o si? i? trzy w?z?y by?y ju? zaj?te) Nie my?l? o rekonstrukcji (z w?asnej woli i?? pod nó?! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ), przyzwyczai?am si?.
Wiem, ?e si? boisz... Ale wiem te?, ?e rozmowa o tym, co jest powodem strachu, pomaga. Posiedz tu z nami... To co Ci? czeka nie musi wcale wygl?da? dok?adnie tak ?le, jak Ty to teraz widzisz. Dobre nastawienie to du?o, ale to ju? pewnie wiesz. Uda si?. Trzymam kciuki, by straszek poluzowa?. I przytulam (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
jest ból, który boli bardziej ni? ból i smutek wi?kszy ni? smutek...
.............................................................
"Dusza ?ywi si? tym, z czego si? cieszy"
?w. Augustyn
................................................................................
Nie p?acz... kamienie nie p?acz?...

+Quote Post
serenia
2.03.2010, 13:08

Zarejestrowana
85
2-03 10
Cieszyn
1,858

do mgielka

mieszkam w Cieszynie a do szpitala jade do Bielska Bialej a to godzinka jazdy wiec dalsze leczenie to jakby nie problem od strony dojazdow :-)

+Quote Post
serenia
2.03.2010, 13:15

Zarejestrowana
85
2-03 10
Cieszyn
1,858

CYTAT(BeataM @ 2.03.2010, 12:40) *
Beatko napisz nam jakie masz wszystkie wyniki , czy jeste? te? hormonozale?na?

podziwiam was kobietki--ja tez uchodze za silna ale ta sytuacja calkiem mnie rozbroila:-( a oto moje wyniki ---biopsja cienkoiglowa pachy--male limfocyty, komorki centrow rozrodczych wezla chlonnego, makrofagi--komorek nowotworu zlosliwego nie stwierdzono --badanie immunohistochemiczne wykazalo---receptory ER PS5+IS1=TS6 receptory PR PS4+IS2=TS6 kochane to wszystko co mam :-(

+Quote Post
wanda
2.03.2010, 13:55

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
196
12-11 07
warszawa
139

Witaj Serenia.
ja jestem 3 lata po operacji oszcz?dzaj?cej .
po chemii i radioterapii
pozdrawiam Ci? (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) ze stolicy.

+Quote Post
serenia
2.03.2010, 14:03

Zarejestrowana
85
2-03 10
Cieszyn
1,858

Wandziu zazdroszcze wam ale w dalszym ciagu nie wiem jakie byly wasze wyniki badan ze zalapalyscie sie na oszczedzajaca :-(

+Quote Post
betty
2.03.2010, 14:19

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
342
9-11 07
mazowieckie
111
Numer GG: 4972897

Witaj Imienniczko:)))
U mnie te? doktory planowali oszcz?dzaj?c?, ale ostatecznie ciachn?li ca?? praw? - to by?o ju? ponad 5 lat temu. Przy oszcz?dzaj?cej jak ju? dziewczyny pisa?y obligatoryjnie s? na?wietlania. Zaufaj lekarzom, oni wiedz? co robi?. A piersi nie ?a?uj - zrobisz sobie now?:) Tak naprawd? dla mnie osobi?cie utrata piersi nie by?a tragedi?, bardziej si? przej??am jak mi wypad?y w?osy (chocia? wiedzia?am ?e odrosn?).
Pozdrawiam cieplutko:)))

+Quote Post
serenia
2.03.2010, 14:25

Zarejestrowana
85
2-03 10
Cieszyn
1,858

o ranyyyyy jak cie?ko mi to wszystko prze?kn?? (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

+Quote Post
kgs
2.03.2010, 14:27

Guru na forum

Zarejestrowana
1,310
4-11 08
1,197
Numer GG: 15703715

Moim zdaniem nie powinna? kurczowo trzyma? si? my?li o operacji oszcz?dzaj?cej.M?dre doktorki zrobi? jak bedzie dla Ciebie najlepiej. W tej chwili najwa?niuejsze jest ?YCIE. Jak si? da to z pewno?ci? cycuszka oszcz?dz?. Mój poszed? ca?y,cho? wcze?niej by?a mowa o operacji oszcz?dzaj?cej i wdzi?czna jestem lekarzom ,?e tak si? sta?o. Wcze?niej ?adne badanie nie wykry?o,ze w moim cycuchu zal?g?y si? 4 gadziny, dopiero podczas operacji si? okaza?o...
Pozdrawiam.

+Quote Post

9 V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 15.12.2019 - 7:01