IPB

( | )

2 V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Marzycielska Poczta, Kubu? czeka na listy :)
V
Eva
22.03.2010, 13:22

Guru na forum

Wspiera forum
674
14-11 07
151
Numer GG: 8236321

Od dzisiaj Kuba ma swój profil na Marzycielskiej Poczcie (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) . On i inne dzieci czekaj? na kartki i listy. Zbli?a si? Wielkanoc wi?c pewnie wkrótce listonosz zawita u nas z przesy?k? dla Kubusia...mam nadziej?, ?e po ?wi?tach te? znajd? si? tacy, którzy o nim nie zapomn? (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) .
Kiedy czyta?am komentarze w profilach "marzycieli" pomy?la?am, ?e to fantastyczna sprawa...pisz? do nich zape?nie obcy a jednak w jaki? sposób bliscy ludzie nie tylko z Polski, zdarzaj? si? kartki ró?nych stron ?wiata (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Nie wiem jak zareaguje Kuba, mog? si? tylko domy?la? ale ju? dzisiaj kiedy wspomnia?am, ?e by? mo?e kiedy wrócimy do domu jaka? kartka czy list b?d? na niego czeka?y stwierdzi?, ?e w takim razie siada do pisania bo przecie? najpierw to on musi wys?a? co? od siebie (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Wiem jak bardzo cieszy? sie kiedy mia? zaprenumerowany ?wierszczyk czy seri? edukacyjnych ksi??ek, kiedy on jest adresatem nikt nie ma prawa otworzy? przesy?ki (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) Tymczasem my równie? wysy?amy listy pozosta?ym dzieciakom (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
(IMG:http://marzycielskapoczta.pl/obrazki/wielkanoc3.png)

--------------------
Przeka? 1% podatku dla Kubusia www.kubaostasz.pl
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
22.03.2010, 13:22
#

Quote Post
viola64
22.03.2010, 15:15

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
171
27-11 09
Bydgoszcz
1,779

Violusia napisze do Kubusia (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) z przyjemno?ci?

--------------------
[font="Arial"][/font][color="#000080"][/color]

+Quote Post
Parabola
22.03.2010, 15:59

Guru na forum

Wspiera forum
1,728
6-11 07
Ma?opolska
68
Numer GG: 6181092

Nie mog? znale?c adresu, na który mam wys?ac kartk?   (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

Podaj Ewcia bo ja dzisiaj ma?o kumata jestem....

--------------------
?ycie jest twarde, od Ciebie zale?y czy zetrze Ci? na proszek, czy wypoleruje.....

+Quote Post
agawa
22.03.2010, 16:01

Guru na forum

Wspiera forum
3,842
15-10 08
Warszawa
1,131

W Marzycielskiej Poczcie trzeba klikn?? w profil Kubusia, a tam jest adres (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
.....wszystko mija....nawet najd?u?sza ?mija....

+Quote Post
Eva
22.03.2010, 19:49

Guru na forum

Wspiera forum
674
14-11 07
151

CYTAT(agawa @ 22.03.2010, 16:01) *
W Marzycielskiej Poczcie trzeba klikn?? w profil Kubusia, a tam jest adres (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Dok?adnie tak (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Wesz?am przed chwil? na MP i oczom nie wierzy?am, ju? kilkana?cie osob napisa?o komentarze. Czyta?am je Kubie i za?owa?am, ?e nie mam w r?ku aparatu bo szerzej juz u?miechn?? si? nie da (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) Mamo a ja znam tych ludzi? A kim jest ta pani? Mamo podzi?kuj (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ...Dzi?kuj? (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)

--------------------

+Quote Post
ToJa
22.03.2010, 20:50

Guru na forum

Wspiera forum
5,177
27-05 08
wielkopolska
644
Numer GG: 766329

Eva....
pokaza?am mojej m?odej strone Marzycielskiej poczty.........
juz robi akcj?........
ma to po mamusi (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
Tylko twa wiara pomo?e ci
Wiara i si?a, by wygra? z tym
Z czym tylu ludzi przegrywa co dzie?

+Quote Post
Amor
22.03.2010, 20:52

Guru na forum

Wspiera forum
3,105
6-11 07
Siemianowice sl
64

:(IMG:style_emoticons/default/smile.gif) calusy dla Rycerza Kubeusza!

+Quote Post
Eva
22.03.2010, 21:11

Guru na forum

Wspiera forum
674
14-11 07
151

CYTAT(Amor @ 22.03.2010, 20:52) *
:(IMG:style_emoticons/default/smile.gif) calusy dla Rycerza Kubeusza!

Rzadko mi si? zdarza ale oplu?am monitor (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Romciu ró?nie do Kuby mówiono ale Kubeusza jeszcze nie by?o (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Elu Tobie widz? wiele nie trzeba do dzia?ania...Ty si? chyba z powo?aniem mine?a?...ksi?gowa....kto by pomy?la? (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Podzi?kuj córce w naszym imieniu.

--------------------

+Quote Post
ToJa
23.03.2010, 8:22

Guru na forum

Wspiera forum
5,177
27-05 08
wielkopolska
644

Eva...ja nie taka calkiem ksiegowa......przez 27 lat pracy by?am kadrowa, p?acowa, socjalna, sekretark?, kasjerem, ksiegowa, ins.ds zbytu i eksportu, nawet mia?am w?asna firme, teraz jestem kier.admin. w szkole...a to wi?ze sie z...robieniem wszystkiego (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) .......

a chcia?am byc.....wychowawczynia w przedszkolu........ino egzaminu na studia nie zda?am.....oblali mnie z egzaminu artystycznego....jako? tak spiewac nie umia?am bo inne artystyczne sprawy ca?kiem nie?le mi wysz?y (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

nie lubi? pracowac za biurkiem.....a musze........wi?c wyzywam sie w róznych akcjach.....nie tylko forumowych.......taki troche spo?ecznik ze mnie.....i dlatego wci?z nie mam na nic czasu.......

tak se mysle, której nauczycielce w mojej szkole opowiedziec o Marzcielskiej Poczcie.................. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------

+Quote Post
BeataM
23.03.2010, 8:48

Guru na forum

Wspiera forum
1,966
20-11 07
Gorzów Wlkp.
166
Numer GG: 10855638

Eva (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ta Beata od ksi??eczek to ja, je?eli mog? przys?a? Kubusiowi u?ywane, to postaram si? to zrobi? jak najszybciej (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) , mam nadziej?, ?e Kubu? ju? radzi sobie nie?le z czytaniem, bo tam sporo tekstu jest... albo trudno (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) b?dziesz mia?a dodatkowe zatrudnienie (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
pozdrawiam Was oboje !

--------------------
not yet :)
PUDE?KO NICO?CI :)
PUDE?KO NICO?CI

+Quote Post
Eva
23.03.2010, 11:20

Guru na forum

Wspiera forum
674
14-11 07
151

Beatko jasne, ?e mo?esz wys?a? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) on wie, ?e otrzyma pocztówki i listy, jestem pewna, ?e ksi??eczki sprawi? mu wiele rado?ci (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Kuba czyta jako tako (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) ale sama ch?tnie mu poczytam....mam inne wyj?cie? (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Mam jeszcze pro?b? do tych z Was, które zdecyduj? si? na wys?anie kartki....napiszcie chocia? 2-3 drukowanymi literami, mam nadzieje, ?e dzi?ki temu Kuba zechce wiecej czyta? samodzielnie (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)

--------------------

+Quote Post
Kela
23.03.2010, 18:16

Guru na forum

Wspiera forum
2,384
5-11 07
lubelskie
31
Numer GG: 4948590

wczoraj rozes?a?am adres Marxycielskiej poczty do swoich znajomych
poza tym zaproponowa?am kole?ankom nauczycielkom, by w??czy?y w akcj? m?odzie? szkoln?, z któr? maj? lekcje
mam nadziej?,?e kartki pow?druj? do dzieci (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

+Quote Post
Eva
23.03.2010, 20:38

Guru na forum

Wspiera forum
674
14-11 07
151

Elu Kelu i Elu ToJu (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) m?odzie? szkolna i dzieci pisz?ce do dzieciaków z MP otrzymuj? "status" marzycielskiej klasy, na stronie jest mapa Polski a tam ca?a masa kopert z serduszkami i nazwami szkó?.

CYTAT(ToJa @ 23.03.2010, 8:22) *
Eva...ja nie taka calkiem ksiegowa......przez 27 lat pracy by?am kadrowa, p?acowa, socjalna, sekretark?, kasjerem, ksiegowa, ins.ds zbytu i eksportu, nawet mia?am w?asna firme, teraz jestem kier.admin. w szkole...a to wi?ze sie z...robieniem wszystkiego (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) .......

S?ynna kobieta pracuj?ca z "Czterdziestolatka" przy Tobie wymi?ka (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

--------------------

+Quote Post
ToJa
23.03.2010, 20:46

Guru na forum

Wspiera forum
5,177
27-05 08
wielkopolska
644

CYTAT(Eva @ 23.03.2010, 20:38) *
Elu Kelu i Elu ToJu (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) m?odzie? szkolna i dzieci pisz?ce do dzieciaków z MP otrzymuj? "status" marzycielskiej klasy, na stronie jest mapa Polski a tam ca?a masa kopert z serduszkami i nazwami szkó?.

juz to obejrza?am.......
przed swietami chyba juz nie zd??e pogadac z odpowiednimi nauczycielkami....
jakos tak one juz zyja przerwa swiateczna....a ja sprawozdaniami......wrrrrrrr.......
ale po swietach poka?e im MP...... tym bardziej, ?e pracuje w szkole w której sa klasy integracyjne.......

--------------------

+Quote Post
Eva
23.03.2010, 20:54

Guru na forum

Wspiera forum
674
14-11 07
151

CYTAT(ToJa @ 23.03.2010, 20:46) *
juz to obejrza?am.......
przed swietami chyba juz nie zd??e pogadac z odpowiednimi nauczycielkami....
jakos tak one juz zyja przerwa swiateczna....a ja sprawozdaniami......wrrrrrrr.......
ale po swietach poka?e im MP...... tym bardziej, ?e pracuje w szkole w której sa klasy integracyjne.......

Wiesz ja my?l?, ?e przed ?wi?tami dzieci dostan? sporo kartek po ?wi?tach przyda si? wsparcie (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

--------------------

+Quote Post
Eva
24.03.2010, 23:57

Guru na forum

Wspiera forum
674
14-11 07
151

Kuba dosta? pierwsz? kartk?...z Londynu (IMG:style_emoticons/default/blink.gif) jestem w szoku bo jego profil pojawi? si? na MP przedwczoraj, krajowe listy potrafi? i?? tygodniami a tu prosz? (IMG:style_emoticons/default/unsure.gif)
O rado?ci nie pisz? bo same wiecie...Kuba wyrazil ?yczenie przes?ania pocztówki do Gacna (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

--------------------

+Quote Post
madzia 61
25.03.2010, 9:08

Guru na forum

Wspiera forum
2,385
11-12 07
centrum
209

Akcje marzycielskiej poczty dla Kubusia jutro zaczynam ,kulezanki nauczycielki z klas 1-3 ,oraz zaprzyjaznione panie z corci bylej podstawowki przeprowadza akcje wsrod dzieci ,jutro mam dostarczyc wydrukowany wizytowke Kubusia i bedziemy dzialac,mysle ze po swietach Kubunio otrzymana lawine karteczek (IMG:style_emoticons/default/wub.gif) .

--------------------

Nigdy nie rezygnuj z marzen.Kieruj sie znakami-PAULO COELHO

+Quote Post
Eva
25.03.2010, 12:33

Guru na forum

Wspiera forum
674
14-11 07
151

CYTAT(madzia 61 @ 25.03.2010, 9:08) *
Akcje marzycielskiej poczty dla Kubusia jutro zaczynam ,kulezanki nauczycielki z klas 1-3 ,oraz zaprzyjaznione panie z corci bylej podstawowki przeprowadza akcje wsrod dzieci ,jutro mam dostarczyc wydrukowany wizytowke Kubusia i bedziemy dzialac,mysle ze po swietach Kubunio otrzymana lawine karteczek (IMG:style_emoticons/default/wub.gif) .

Dzi?ki Ewu? (IMG:style_emoticons/default/wub.gif) Mam nadziej?, ?e przy okazji skorzytsaj? pozosta?e dzieci (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) mam sygna?y od znajomych, ?e akcja bardzo im si? podoba i b?d? s?a? kartki (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------

+Quote Post
Eva
29.03.2010, 16:44

Guru na forum

Wspiera forum
674
14-11 07
151

Beatko ksi?zki dotar?y, Kuba ca?y w skowronkach (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) Najbardziej podoba mu si? ta o rycerzach (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) . Co? mi si? zdaje, ?e te trzy z odpowiedziami na "g?upie pytania" to i Kasia czyta? b?dzie. Dzi?kuj? kochana (IMG:style_emoticons/default/wub.gif) (IMG:style_emoticons/default/wub.gif) (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)

--------------------

+Quote Post
BeataM
29.03.2010, 18:06

Guru na forum

Wspiera forum
1,966
20-11 07
Gorzów Wlkp.
166
Numer GG: 10855638

no to si? ciesz? BARDZO (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
co? tak czu?am, ?e Ci rycerze przypasuj? Kubie (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

--------------------
not yet :)
PUDE?KO NICO?CI :)
PUDE?KO NICO?CI

+Quote Post

2 V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 31.03.2020 - 20:45