IPB

( | )

12 V  « < 10 11 12  
Reply to this topicStart new topic
> Spotkanie
V
serenia
8.04.2010, 19:53

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
85
2-03 10
Cieszyn
1,858
Numer GG: 15843974

ja ju? jestem w domku---dziewczynki by?o mi bardzo mi?o Was pozna? ---spotkanko fajne ---Danusiu pozdrowi? pani? rehabilitantk? od Ciebie (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) ---yyyy zapomnia?am nick kole?anki od której dosta?am ksi??k? ale dzi?kuj? na pewno przeczytam (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
8.04.2010, 19:53
#

Quote Post
Magda
8.04.2010, 20:10

Guru na forum

Wspiera forum
1,662
12-11 07
Jastrz?bie Zdrój
130
Numer GG: 9935708

(IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) spotkanie supera?ne jeste?my z bozk? bardzo zadowolone
serenia nik kole?anki od ksi?zki amorek (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post
Selena
8.04.2010, 21:08

Guru na forum

Wspiera forum
648
6-11 07
61

Smutno mi, ?e nie mog?am si? z Wami dzisiaj spotka?...

--------------------
Spotka? ludzi, którzy czuj? to samo co my i tak samo odbieraj? ?wiat - to najwi?ksze szcz??cie na Ziemi...

Jan Nepomucen Kami?ski

+Quote Post
ToJa
9.04.2010, 7:11

Guru na forum

Wspiera forum
5,177
27-05 08
wielkopolska
644
Numer GG: 766329

CYTAT(Magda @ 8.04.2010, 21:10) *
serenia nik kole?anki od ksi?zki amorek (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

nie amorek tylko Amor..... Magda pisz poprawnie (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) , bo Serenia sie pogubi (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
Tylko twa wiara pomo?e ci
Wiara i si?a, by wygra? z tym
Z czym tylu ludzi przegrywa co dzie?

+Quote Post
bo?ka1
9.04.2010, 8:22

pocz?tkuj?cy na forum
**

Zarejestrowana
25
11-02 10
Jastrz?bie Zdrój
1,848

Mnie spotkanie te? si? podoba?o (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) Inaczej si? b?dzie pisa? jak ju? wiem jak niektóre z Was wygl?daj?. B?d? mia?a was przed oczami - no i w sercu (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)

--------------------
?ycie nie stawia pyta?,?ycie po prostu jest......Czasem z?bami zgrzyta,a czasem ?asi si? jak pies....  — A. Osiecka                                                                                                                                                        

+Quote Post
serenia
9.04.2010, 9:09

Zarejestrowana
85
2-03 10
Cieszyn
1,858

A ja ze wstydem musz? si? przyzna? , ?e zapami?ta?am Mad Mag , Danut?, Magd? , Bozka1 yyyyyyyyyy i zaci??o mnie nie pami?tam nicku kole?anki w czerwonej bluzeczce z pi?knym biustem hi hi, kole?anki obok niej i kole?anki siedz?cej na przeciwko niej --za co przepraszam (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) przypomnijcie mi prosz?:) , aha i mam pro?b? do kole?anek robi?cych zdj?cia ---po?l? Wam na priv mój adres email --prze?lijcie mi prosz? fotunie b?d? wdzi?czna :-) --pozdrawiam (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Selena nic straconego na nast?pne na pewno si? zjawisz --zapraszamy (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
bo?ka1
9.04.2010, 9:15

pocz?tkuj?cy na forum
**

Zarejestrowana
25
11-02 10
Jastrz?bie Zdrój
1,848

Na spotkaniu by?a jeszcze ROMA czytaj Amor (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) BEATKA czytaj Beti (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) Marlena ale nie wiem jak czyta? te? jestem nowa i jeszcze nie znam wszystkich (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) papa

--------------------
?ycie nie stawia pyta?,?ycie po prostu jest......Czasem z?bami zgrzyta,a czasem ?asi si? jak pies....  — A. Osiecka                                                                                                                                                        

+Quote Post
serenia
9.04.2010, 10:53

Zarejestrowana
85
2-03 10
Cieszyn
1,858

aha---no to pojad? w ko?o---- wi?c Amor to kole?anka w czerwonej bluzeczce na przeciw niej siedzia?a Beti obok Danuta nast?pnie Magda potem Ty ja , Mad Mag i teraz ??? hi hi ale namiesza?am:)

+Quote Post
ToJa
9.04.2010, 14:16

Guru na forum

Wspiera forum
5,177
27-05 08
wielkopolska
644
Numer GG: 766329

to Wam ciut podpowiem....
Marlena to dziewczyna o nicku marlox......
czarne w?osy.....piekna dziewczyna.....a jakie ma nogi...... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
Tylko twa wiara pomo?e ci
Wiara i si?a, by wygra? z tym
Z czym tylu ludzi przegrywa co dzie?

+Quote Post
Al_la
9.04.2010, 14:24

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
7,453
26-06 07
k/Warszawy
7
Numer GG: 9520233

CYTAT(ToJa @ 9.04.2010, 15:16) *

Marlena to dziewczyna o nicku marlox......

Marlx ....ciut Marlence nick wyd?u?y?a?

i nie Mad mag tylko mag_dag (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
W najgorszych chwilach mego ?ycia zawsze mog?em liczy? na przyjació?.
Odt?d wiem, ?e pierwsz? rzecz?, jak? nale?y zrobi?, to poprosi? o pomoc
.

Paulo Coelho

+Quote Post
Amor
9.04.2010, 14:39

Guru na forum

Wspiera forum
3,105
6-11 07
Siemianowice sl
64

CYTAT(serenia @ 9.04.2010, 9:09) *
A ja ze wstydem musz? si? przyzna? , ?e zapami?ta?am Mad Mag , Danut?, Magd? , Bozka1 yyyyyyyyyy i zaci??o mnie nie pami?tam nicku kole?anki w czerwonej bluzeczce z pi?knym biustem hi hi, kole?anki obok niej i kole?anki siedz?cej na przeciwko niej --za co przepraszam (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) przypomnijcie mi prosz?:) , aha i mam pro?b? do kole?anek robi?cych zdj?cia ---po?l? Wam na priv mój adres email --prze?lijcie mi prosz? fotunie b?d? wdzi?czna :-) --pozdrawiam (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Selena nic straconego na nast?pne na pewno si? zjawisz --zapraszamy (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Dziekuje Sereniu ale sie usmialam! No, same widzicie ze nie musze sie rekonstruowac bo mam piekny biust !!!Ha,ha,ha!
Spotkanko superowe dziewczyny wiadomo- extra laski ! Dalam zdjecie do galerii na nowym forum tylko ?e nie znalazlam watku Spotkanie , jakby byla mozliwosc to mozna te fotki przeniesc gdzie powinny byc. Moze Alusiu Ty bedziesz wiedziala jak? tzn na pewno bedziesz wiedziala!

+Quote Post
Al_la
9.04.2010, 14:59

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
7,453
26-06 07
k/Warszawy
7
Numer GG: 9520233

Dosta?am priv i na cz??? odpowiem tu (mo?e inni skorzystaj?).
W kategorii "Sprawy ró?ne" jest dzia? "przywitaj si?" a w nim województwa.
Wchodzisz w swoje i zak?adasz w?tek o tytule np. Spotkanie Katowice 8.04.10.
Mo?e tam by? du?o w?tków. Na ka?de spotkanie nowy.
Mo?ecie zak?ada? w?tek, gdy w Waszym województwie co? ciekawego si? dzieje (festiwal, festyn, wystawa), ?eby zach?ci? dziewczyny do przyj?cia i przy okazji spotkania.

W ka?dym województwie ju? jest w?tek "o sobie", w którym mo?emy si? przywita? i w?tki z nazw? szpitala przygotowane na spotkanie w trakcie bada? lub wizyt u lekarza. Mo?e to nie bardzo mi?e spotkanie, ale wiem, ze praktykowane przez u?ytkowniczki.

Zdj?? z galerii nie da si? przenie?? do w?tku. Ty sama mo?esz przekopiowa? kod (instrukcja w "instrukcja poruszania si? po stronie"). Poza tym ka?dy mo?e zobaczy? je w Twojej galerii (je?li nie ograniczy?as dost?pu.

--------------------
W najgorszych chwilach mego ?ycia zawsze mog?em liczy? na przyjació?.
Odt?d wiem, ?e pierwsz? rzecz?, jak? nale?y zrobi?, to poprosi? o pomoc
.

Paulo Coelho

+Quote Post
anulka
9.04.2010, 16:59

Zarejestrowana
74
9-11 07
siemianowice ?l
107
Numer GG: 8717807

ups szkoda ze nie mialam neta i nie wiedzialam o spotkanku tez bym sie zjawila poza tym i Amorku mam nowy nr telefonu tak byscie pewnie daly mi znac ...(IMG:style_emoticons/default/sad.gif) (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) ale zaluje....... moze nastepnym razem dam rade

+Quote Post
Amor
9.04.2010, 17:26

Guru na forum

Wspiera forum
3,105
6-11 07
Siemianowice sl
64

Szkoda ,szkoda, a ja wys?a?am Ci smsa ! Musisz byc czujna i jak zmieniasz nr poprosze o nowy!

+Quote Post
Becia
9.04.2010, 20:38

Guru na forum

Wspiera forum
764
6-11 07
Siemianowice ?l?skie
33

CYTAT(bo?ka1 @ 9.04.2010, 10:15) *
Na spotkaniu by?a jeszcze ROMA czytaj Amor (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) BEATKA czytaj Beti (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) Marlena ale nie wiem jak czyta? te? jestem nowa i jeszcze nie znam wszystkich (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) papa

ma?a poprawka: ta Beatka co siedzia?a naprzeciw Romy to Becia na forum (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) (wyja?niam, bo s? te? Beatki o nicku Beti)
spotkanie by?o bardzo sympatyczne, szybko min??y godziny w mi?ym towarzystwie (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
my?l?, ?e powinny?my spotyka? si? cz??ciej ni? raz w roku...

+Quote Post
Amor
9.04.2010, 20:43

Guru na forum

Wspiera forum
3,105
6-11 07
Siemianowice sl
64

Sa zdjecia ze spotkania w mojej galerii na nowym forum

+Quote Post
serenia
16.04.2010, 8:50

Zarejestrowana
85
2-03 10
Cieszyn
1,858

Amor--ku a ja nie mog? ich przejrze? (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

+Quote Post
« · Katowice · »

12 V  « < 10 11 12
Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 27.10.2020 - 15:24