IPB

( | )

> Zasady

Pami?tajcie o zasadach.
Znajdziecie je wszystkie klikaj?c na link:

http://www.amazonki.net/noweforum/index.php?showtopic=92

Najwa?niejsze:
-przed zadaniem pytania sprawdzi? w archiwum czy temat nie by? ju? poruszany. Do tego s?u?y funkcja Szukaj.
-postaraj si? wybra? odpowiedni dzia? do tre?ci postu
-
nazwy tematów nieodpowiadaj?ce tre?ci w nich zawartych b?d? zmieniane.
-
Posty piszemy w sposób przemy?lany - to nie jest chat i macie czas na sformu?owanie czytelnej wypowiedzi. Staramy si? pisa? po polsku. Je?li co? chcemy doda?, a nie ma jeszcze do naszego posta komentarza innego u?ytkownika, u?ywamy opcji EDYTUJ

Dzi?kuje bardzo za uszanowanie zasad.

Klikaj?c na poni?szy link znajdziecie archiwalne tematy z dzia?u:LECZENIE

http://www.amazonki.net/forum1/index.php?board=4.0

Reply to this topicStart new topic
> jak dlugo trwa u Was ta walka, w przerzutach do ko?ci
V
galaretka
21.10.2009, 13:20

pocz?tkuj?cy na forum
**

Zarejestrowana
1
21-10 09
1,743

Witam Panie,
Mam mo?e nietypowe pytanie. Jak d?ugo walczycie ju? z przerzutami do ko?ci? U mnie trwa to ok 1,5 roku. Walcz?, ?yje nadziej?, bo ona ma umrze? ostatnia. Czy jest tu kto? kto z tym wygra?? ile u Was to trwa. ??
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
21.10.2009, 13:20
#

Quote Post
agawa
21.10.2009, 13:24

Guru na forum

Wspiera forum
3,842
15-10 08
Warszawa
1,131

Witaj Galaretko (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Jaki smakowity nick sobie wybra?a? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Nie mam przerzutów, ale na forum s? dzieczyny, które walcz?, lecz? si?, wygrywaj?, zdrowiej? - od dawna. Na pewno zaraz si? odezw?. Nie jeste? sama. Dobrze, ?e do nas trafi?a?.
A mo?e za?ó? swój w?tek w 'przedstaw si?' i napisz o sobie troszk? wi?cej...?
Pozdrawiam cieplutko.

--------------------
.....wszystko mija....nawet najd?u?sza ?mija....

+Quote Post
lulu
21.10.2009, 13:26

Guru na forum

Wspiera forum
2,498
7-02 08
pomorskie
327
Numer GG: 16291098

Ja nie mam takiego problemu ale s? tu dziewczyny i jeden m??czyzna którzy sobie radz? ca?kiem, ca?kiem. Pewnie si? odezw? . Pozdrawiam (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
Ajaka
21.10.2009, 13:28

Guru na forum

Wspiera forum
2,126
6-11 07
mazowieckie
41
Numer GG: 4306037

Od pó? roku wiem ?e mam przerzuty do kosci....pocz?tkowo bra?am bonefos teraz dostaj? zomet?...... jeszcze nie wiem na ile skutkuje.....na forum s? dziewczyny , które ?yj? z takimi przerzutami ju? kilka lat.....moja onka mówi ?e przerzuty do ko?ci do?? d?ugo daje si? trzyma? w ryzach.......Tobie te? jak wida? dobrze idzie...pó?tora roku to ju? niez?y wynik.....wierz? ?e wygrasz.......wierz? ze mi te? si? uda pogoni? gadzin?....

--------------------
"Jeszcze nigdy tak nie by?o, ?eby jako? nie by?o" ..... Szwejk

+Quote Post
kociak
21.10.2009, 22:26

Guru na forum

Zarejestrowana
1,013
1-10 08
Kraków
980

Witaj Galaretko !
Ma?y Kociak te? ma "koleg?", który zasmakowa? w kosteczkach i watróbce....... (IMG:style_emoticons/default/dry.gif) .............. i to po niespe?na 3 latach od operacji.....
i ?yj? z tym ju? rok....... poczatkowo bra?am chemie we francuskim programie Victoria......... a po jej zako?czeniu bior? na kosteczki aredi?.......
biegam....... pracuj? .................( a? za du?o )..................... i jako? to jest............. nie jest ?le........ (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)
Pozdrawiam Cie serdecznie z grodu Kraka

+Quote Post
Amor
22.10.2009, 7:32

Guru na forum

Wspiera forum
3,105
6-11 07
Siemianowice sl
64

Moja starsza przyjaciolka -amzonka zyje z przerzutami do kosci juz 11 lat od trzech lat m,a tez lokatora w watrobie. Czuje sie w miare dobrze i ci?gnie co sil do przodu!. Pozdrawiam

+Quote Post
Zosiaa
18.12.2009, 10:22

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
136
23-10 08
1,157
Numer GG: 475843

Kochane czytalam ksiazke, a wlasciwie to jeszcze ja czytam. Autorka Elaine Nussbaum ,, Pokonalam raka,,. Kobieta miala na raka na narzadach rodnych ktory jej sie rozsial na kosci , na pluca.Kiedy nic nic nie pomagalo wyczytala o diecie makrobiotycznej.Scisle jej przestrzegala i wrocila do zdrowia.W tej chwili jest specjalistka od tej diety, udziela porad w swoim gabinecie w West Orange w New Jersej..Jest cenionym wykladowca, udziela wywiadow w programach radiowych i telewizyjnych. Czy to jest sposob zeby wygrac? Nie wiem ale jej sie udalo.

+Quote Post
« · Leczenie · »

Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 30.03.2020 - 2:34