IPB

( | )

3 V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Biustonosze, warszawa
V
roza3
18.12.2008, 22:23

Guru na forum

Wspiera forum
1,389
5-11 07
mazowiecke
27
Numer GG: 9493197

dzisiaj mia?am na sobie Al? (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) ....faaaajna
.....z poprzeczna koronk?.....se mo?na dekoldziki za?o?y?
Go to the top of the page

+Quote Post
Eda
25.02.2009, 19:17

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
318
2-09 08
Mazowieckie
898
Numer GG: 9237261

Agawo i jak si? sprawuje "Roma"? Tak po d?u?szym noszeniu b?dzie bardziej obiektywna opinia...
Popatrzy?am, poogl?da?am i te? mi si? podoba i si? zastanawiam.... (IMG:style_emoticons/default/sleep.gif)
Czy zakrywa wszystko i czy protezka dobrze si? w niej mie?ci??
I czy rozmiar ok? Czy zgadza si?, ?e np. B to B a nie A? (IMG:style_emoticons/default/huh.gif)

--------------------
... prze?yj ?ycie swoje jak tylko zechcesz ...

+Quote Post
agawa
25.02.2009, 22:22

Guru na forum

Wspiera forum
3,842
15-10 08
Warszawa
1,131

Jak pytasz, to odchylam bluzeczk? i patrz?... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Jest ok, a nawet bardziej ni? ok. Nawet gdy si? nachylam, to nic nie wida?... to znaczy raczej wida?... wida?, ?e mam biust (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) A nie wida?, ?e nie mam....
Akurat dzisiaj mam bluzeczk? do?? wydekoltowan?; momentami by?o wida? koronk? z biustonosza, i te? jest w porz?dku. W tygodniu widzia?am na tvn style program Tryni i Suzan, i tam one mówi?y, ?e wychylaj?cy si? ?adny biustosz jest trendi...hi, hi...
Rozmiary trzyma. Ja mam 80B - bez pud?a. Pior? razem z innymi ciuchami w pralce, nie widz?, aby cokolwiek staci? na urodzie lub w obwodzie. Uszyty jest na jednostronn? protez?, trzeba na zamówieniu zaznaczy? na któr? stron?, natomiast druga jest razem z male?k? podusi?. Ja nie jestem jako? szczególnie wra?liwa na 'drapanie' koronki, ale ten model ma koronk? zabezpieczon? od strony skóry materia?am, wi?c jest milutko ...
Pani jest ?yczliwa; by?am z ni? w kontakcie mailowym, dopytywa?am o szczegó?y - odpowiedzi natychmiast i szczegó?owe. Wie te?, ?e namiary na ni? mia?am z naszego forum i bardzo j? to ucieszy?o.

--------------------
.....wszystko mija....nawet najd?u?sza ?mija....

+Quote Post
Eda
25.02.2009, 23:13

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
318
2-09 08
Mazowieckie
898
Numer GG: 9237261

Dzi?ki kochanie?ka (IMG:style_emoticons/default/wub.gif) (IMG:style_emoticons/default/wub.gif) (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)
To si? chyba jednak zdecyduj? skoro tak zachwalasz... (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

--------------------
... prze?yj ?ycie swoje jak tylko zechcesz ...

+Quote Post
grazyna007
19.05.2009, 22:27

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
98
26-09 08
Gdynia
967

Dziewczynki, czy mi sie wydaje, czy kiedys byla tu mowa o dobrym sklepie z biustonoszami i znajaca sie na rzeczy obsluga w Czestochowie?
Bede w Czestochowie w przyszlym tygodniu i chetnie bym do tego sklepu zajrzala .. ;-)

--------------------

+Quote Post
Krystyna
7.06.2009, 10:25

Expert na forum

Wspiera forum
455
24-05 08
kujawsko-pomorskie
635

Zamówi?am sobie "Mari?"
...wczoraj dosta?am....ale...w obwodzie dobrze,miseczka troch? ma?a (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Zawsze kupowa?am gorsety firmy amoena i na ten rozmiar powo?a?am si? zamawiaj?c "Mari?"...wniosek taki ?e rozmiarówk? ka?da firma ma swoj?.
Na zdj?ciu stanik jest mocno zabudowany...o taki mi chodzi?o,dwie protezy musi co? trzyma?...
w rzeczywisto?ci jest bardzo delikatny,sexy (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

--------------------

+Quote Post
Al_la
7.06.2009, 10:47

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
7,453
26-06 07
k/Warszawy
7
Numer GG: 9520233

Zamawiaj?c rozmiar trzeba si? pomierzy? i spojrze? w tabelk? zamieszczon? na ich stronie.
Wtedy dopiero powinno si? trafi? (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

--------------------
W najgorszych chwilach mego ?ycia zawsze mog?em liczy? na przyjació?.
Odt?d wiem, ?e pierwsz? rzecz?, jak? nale?y zrobi?, to poprosi? o pomoc
.

Paulo Coelho

+Quote Post

3 V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 28.10.2020 - 15:19