IPB

( | )

Reply to this topicStart new topic
> Gimnastyka francuska Admirable
V
Al_la
28.10.2008, 11:17

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
7,453
26-06 07
k/Warszawy
7
Numer GG: 9520233

Chcesz mie? doskona?? form? i tryska? energi?? Zrób co rano – jeszcze na czczo – seri? witalizuj?cych ?wicze?.

(IMG:http://polki.pl/work/privateimages/formats/NEWS_MAIN/26789.jpg)

1. Sta? prosto, stopy rozstawione na szeroko?? bioder. Zrób powolny sk?on do lewej nogi (wytrzymaj 5 sekund), potem sk?on do prawej nogi (wytrzymaj 5 sekund). Powtórz 3–5 razy.

2. Sta? przy otwartych drzwiach. Chwy? obiema r?kami klamk?. Przytrzymuj?c si? jej, zrób przysiad (na ca?ych stopach!). Przenie? ci??ar cia?a na lew?, a nast?pnie na praw? nog?. Powtórz 3–5 razy.

3. Sta? wyprostowana z r?kami wyci?gni?tymi przed siebie. Chwy? kciuk prawej d?oni i ci?gn?c go, zrób skr?t w lewo. Potem zmie? stron?. Powtórz 3–5 razy.

4. Ukl?knij, oprzyj d?onie na pod?odze. Palce d?oni skieruj w stron? kolan. Przenie? ci??ar cia?a na r?ce. Nast?pnie wró? do pozycji wyj?ciowej. Wykonaj 3–5 powtórze?.

5. Sta? prosto przed oknem. G??boko oddychaj. Zamknij oczy, rozstaw stopy na szeroko?? bioder, nast?pnie unie? wyprostowane r?ce nad g?ow?, otwórz oczy i wyci?gnij si? do góry. Sta? na palcach. Wytrzymaj kilka sekund, a potem wró? do pozycji wyj?ciowej. Powtórz 3–5 razy.

6. Obie d?onie oprzyj na biodrach i wykonuj obszerne kr??enia bioder w lew? i praw? stron?. Po 5–10 razy w ka?d? stron?.

Uwaga! By poprawi? kondycj? i zrzuci? nadwag?, warto nie tylko si? gimnastykowa?, ale tak?e co najmniej 2 razy w tygodniu zmobilizowa? si? do treningu. Aby ?wiczenia mia?y sens, powinny za ka?dym razem trwa? minimum 30–40 minut. Dopiero po takim czasie organizm si?ga do zapasów zgromadzonych w tkance t?uszczowej.

--------------------
W najgorszych chwilach mego ?ycia zawsze mog?em liczy? na przyjació?.
Odt?d wiem, ?e pierwsz? rzecz?, jak? nale?y zrobi?, to poprosi? o pomoc
.

Paulo Coelho
Go to the top of the page

+Quote Post
Amor
28.10.2008, 20:07

Guru na forum

Wspiera forum
3,105
6-11 07
Siemianowice sl
64

Alusiu mam nadzieje ze co rano wykonujesz te zalecone cwiczenia!!! (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

+Quote Post
Al_la
28.10.2008, 21:57

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
7,453
26-06 07
k/Warszawy
7
Numer GG: 9520233

...no pewnie (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

--------------------
W najgorszych chwilach mego ?ycia zawsze mog?em liczy? na przyjació?.
Odt?d wiem, ?e pierwsz? rzecz?, jak? nale?y zrobi?, to poprosi? o pomoc
.

Paulo Coelho

+Quote Post
amazonka46
29.10.2008, 7:52

Expert na forum

Zarejestrowana
368
4-08 08
gotelp
827
Numer GG: 9513819

nie ma zestawu dla leniwych 30 40 minut to strasznie d?ugo to niemal lekcja wf trudno sie zmobilizowa? (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

--------------------
?ycie to jak okr?t na dalekim oceanie wie z jakiego portu wyszed? nie wie w jakim stanie

+Quote Post
Jolar
5.11.2008, 21:45

Guru na forum

Wspiera forum
1,270
9-11 07
Mazowsze
109
Numer GG: 6178287

Alu .. jak samopoczucie po tych ?wiczeniach... o spadek wagi nie ?miem zapyta?... bo to chyba ciut za .. wcze?nie, ale mo?e cho? par? deko (IMG:style_emoticons/default/tongue2.gif) ...sama jestem ch?tna na "zrzutk? wagi"....ale chc? ... od osób "zaanga?owanych" uzyska?... podpowied?....
Mnie najbardziej zainteresowa?o to ?wiczenie.... Sta? wyprostowana z r?kami wyci?gni?tymi przed siebie. Chwy? kciuk prawej d?oni i ci?gn?c go, zrób skr?t w lewo. Potem zmie? stron?. Powtórz 3–5 razy ... ile to da .. zrzuconych kalorii ?
(IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

--------------------
L?k nie mo?e istnie? bez nadziei, ani nadzieja bez l?ku.
— B.Spinoza

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 3.04.2020 - 4:38