IPB

( | )

> Jak by? pi?kn? w czasie leczenia
V
S001
15.02.2010, 14:16

pocz?tkuj?cy na forum
**

Zarejestrowana
26
22-05 09
1,569

Chcia?am si? podzieli? swoimi do?wiadczeniami w jaki sposób wygl?da? atrakcyjnie pomimo braku brwi, rz?s, w?osów, nie?wie?ej cery itp.

1. Na brak w?osów na g?owie - peruka, turban, chusta lub inne gustowne nakrycie g?owy.
Najta?sze peruki (tak samo dobre gatunkowo jak te w sklepie po 300-500 z?otych) s? na www. sagatia.pl W tym sklepie (internetowym) peruka kosztuje tyle co gruntowna zmiana fryzury u fryzjera, tzn oko?o 100 z?otych. Wybór peruk olbrzymi, ró?ne d?ugo?ci i kolory, proste lub falowane. Polecam.

2. Na brak brwi - cie? do brwi Sefory. Nale?y dokupi? sobie sztywny, ?ci?ty ukosem p?dzel w Seforze lub Inglodzie. S? dwa zestawy cieni. Nale?y dobra? do cery i peruki.

3. Na brak rz?s - cienka kreska na górnej powiece. Bezpieczniej malowa? kresk? br?zow? kredk?. Bardziej naturalnie to wygl?da.

4. W czasie radioterapii stosowa?am na na?wietlan? skór? flanelowy opatrunek i przed?u?enie do biustonosza. Mo?na ubiera? biustonosz, a skóra nie b?dzie dodatkowo podra?niana.

Flanelowy opatrunek:
1 metr flaneli, dzielimy na 8-12 prostok?tów, obszywamy brzegi bez podwijania. Stosujemy z?o?one na pó? na na?wietlana skór?. Biustonosz sam b?dzie trzyma? opatrunek na miejscu.

B?d?cie pi?kne tak?e w czasie leczenia. To poprawia nastrój i pozwala szybciej doj?? do zdrowia.

Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic
strawberry
10.03.2010, 14:35

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
34
16-12 09
1,794

Ja w czasie chemii tak dosta?am w ko??, ?e wygl?d zewn?trzny to by? na dalekim planie. Oczywi?cie, jak wypad?y mi rz?sy to malowa?am kredk? , zak?ada?am peruk? itd itd. Ale pami?tam , ze w tamtym okresie najwa?niejsze by?o - przetrwa? chemi? i tylko to si? liczy?o. A wygl?da?am ?le - szara na twarzy, opuchni?ta, ?ysa. Cokolwiek bym nie zrobi?a to wygl?da?am ?le. Zwyczajnie- by?o po mnie wida?, ?e jestem w trakcie leczenia. Chemia si? sko?czy?a- w?osy odros?y i dobry wygl?d powróci?.
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 8.04.2020 - 12:31