IPB

( | )

> Zasady

Pami?tajcie o zasadach.
Znajdziecie je wszystkie klikaj?c na link:

http://www.amazonki.net/noweforum/index.php?showtopic=92

Najwa?niejsze:
-przed zadaniem pytania sprawdzi? w archiwum czy temat nie by? ju? poruszany. Do tego s?u?y funkcja Szukaj.
-postaraj si? wybra? odpowiedni dzia? do tre?ci postu
-
nazwy tematów nieodpowiadaj?ce tre?ci w nich zawartych b?d? zmieniane.
-
Posty piszemy w sposób przemy?lany - to nie jest chat i macie czas na sformu?owanie czytelnej wypowiedzi. Staramy si? pisa? po polsku. Je?li co? chcemy doda?, a nie ma jeszcze do naszego posta komentarza innego u?ytkownika, u?ywamy opcji EDYTUJ

Dzi?kuje bardzo za uszanowanie zasad.

Klikaj?c na poni?szy link znajdziecie archiwalne tematy z dzia?u:LECZENIE

http://www.amazonki.net/forum1/index.php?board=4.0

Reply to this topicStart new topic
> który szpital wybra? - pomó?cie, Rentgena czy Wawelska
V
Helena5
6.11.2009, 19:05

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
33
6-11 09
1,758

Musz? pilnie zdecydowa? gdzie podda? si? operacji nowotwora z?o?liwego piersi. Opinie s? sprzeczne, nie mam poj?cia co robi?. Pomijam czas oczekiwania... koszmar.
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
6.11.2009, 19:05
#

Quote Post
dani
6.11.2009, 19:10

Guru na forum

Wspiera forum
3,708
10-07 08
okolice stolicy :-)
765
Numer GG: 9941563

Ja radz? wybra? ten,w którym szybciej Ci? zoperuj?....

--------------------

"Chcesz roz?mieszy? Boga....Opowiedz mu o swoich planach..."

+Quote Post
Ajaka
6.11.2009, 19:20

Guru na forum

Wspiera forum
2,126
6-11 07
mazowieckie
41
Numer GG: 4306037

CO to moloch, ale za to wszystko ??cznie z rehabilitacj? masz na miejscu....Wawelska to bardziej kameralny szpital.....obydwa s? chwalone przez nas.....wybierz ten gdzie ci? szybciej zoperuj?, albo kieruj si? polecanym lekarzem......

--------------------
"Jeszcze nigdy tak nie by?o, ?eby jako? nie by?o" ..... Szwejk

+Quote Post
madzia 61
6.11.2009, 20:16

Guru na forum

Wspiera forum
2,385
11-12 07
centrum
209

Heleno jesli moge doradzic to polecam Wawelska ,bylam tam operowana przez chirurga onkologa dr Wojciecha Kulakowskiego przyjmuje zdaje sie we wtorki w przychodni na dole oraz PFESO. Przychodnia Polskiej Fundacji Europejskiej Szko?y Onkologii
ul. Nowogrodzka 62a, 02-002 Warszawa
telefon (0-22) 331-41-40, (0-22) 428-17-61
fax (0-22) 331-41-45.

--------------------

Nigdy nie rezygnuj z marzen.Kieruj sie znakami-PAULO COELHO

+Quote Post
agawa
6.11.2009, 20:25

Guru na forum

Wspiera forum
3,842
15-10 08
Warszawa
1,131

Helenko, dok?adnie tak? sam? rozterk? mia?am dok?adnie rok temu. Wybra?am co; mia?am szcz??cie co to czasu czekania na operacj?, ale decyduj?ce znaczenie mia?a mo?liwo?? procedury w?z?a wartowniczego; nie robi? na Wawelskiej, jedynie w co. Je?eli ciebie to nie dotyczy - wybierz szpital, gdzie b?dziesz krócej czeka? na operacj?, bo w naszym przypadku czas jest wa?ny. Pami?taj te?, ?e gdy zabierzesz dokumentacj? z jednego szpitala mo?e by? problem z jej ponownym przes?aniem (mnie to kosztowa?o mnóstwo nerwów, niepewno?ci i zabiegi ob?askawiania odpowiedzialnej piel?gniarki... czekoladki, te rzeczy (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) )
A jeszcze najlepiej - wybierz lekarza, zaufaj i rób, co ci karze.
Trzymam kciuki.

--------------------
.....wszystko mija....nawet najd?u?sza ?mija....

+Quote Post
ewa1967
6.11.2009, 23:01

Expert na forum

Wspiera forum
368
18-04 08
Warszawa
541

Czesc
Najwazniejsze to zrobic casting na chirurga, osrodek mniej wazny, najwazniejsze jest zaufanie do chirurga, dobra komunikacja jest bardzo wazna, poniewaz trzeba przed operacja podjac bardzo trudne decyzje.
Bylam u prawie wszystkich chirurgow, specjalizujacych sie w operacji piersi.
Moj casting wygral chirurg z Wawelskiej, dr Kulakowski.
Mialam operacje oszczedzajaca, prawie dwa lata temu, wezly mam usuniete wszystkie, decyzja wspolna z chirurgiem, ale jakbym chciala to usuniety bylby tylko wartownik, wartownika robia tez na Wawelskiej.
Pozniej na Wawelskiej mialam chemioterapie, radioterapie i teraz chodze na kontrole.
Mam zalozona karte na rehabilitacje na Ursynowie, dwa razy korzystalam, nie ma rehabilitacji na Wawelskiej.
Korzystalam z pielegniarki na Ursynowie, nie bylo problemu.
Bylam tez w poradni genetycznej,tez znajduje sie na Ursynowie i jak byla potrzebna moja karta z Wawelskiej to zostala przeslana i odeslana, bez problemow.
Trzymam kciuki.
Ps. Jak masz pytania, chetnie odpowiem.

+Quote Post
mag_dag
6.11.2009, 23:13

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
5,371
6-11 07
Sosnowiec
49

co? jest nie tak dziewczyny w tych danych
dwa lata temu robili wartownika na Wawelskiej a rok temu ju? nie?

z tego co wiem, wartownika nie ma w standardzie - tylko w badaniach klinicznych - wi?c na pewno nie robi? wsz?dzie

Heleno, skoro masz jeszcze czas, jak zrozumia?am kolejki s? tu i tu, to wybierz si? na rozmow? w oba miejsca i wybierz to, gdzie uzyskasz dok?adne informacje na temat tego, co chc? Ci zrobi? i dlaczego tak a nie inaczej ...
bo nawet tu na temat jednego o?rodka mo?esz dosta? sprzeczne opinie, a to Ty masz zaufa? lekarzowi, skoro oddajesz si? w jego r?ce

--------------------
Gdyby mi co? przysz?o do g?owy, niech zaczeka. (Dominik Opolski)
akcja dla Alicji zako?czona sukcesem!!! - kliknij tutaj !

---><---

+Quote Post
Ajaka
6.11.2009, 23:41

Guru na forum

Wspiera forum
2,126
6-11 07
mazowieckie
41
Numer GG: 4306037

Wartownika robi? W CO....nie s?ysza?am aby na Wawelskiej te?.....ale mo?e wtedy gdy operowali ew? by? jaki? program....Wawelska wspó?pracuje z CO ....
Piszemy o wartowniku Heleno bo je?li jest szansa uratowa? w?z?y ch?onne to warto o to zawalczy?......

--------------------
"Jeszcze nigdy tak nie by?o, ?eby jako? nie by?o" ..... Szwejk

+Quote Post
agawa
6.11.2009, 23:47

Guru na forum

Wspiera forum
3,842
15-10 08
Warszawa
1,131

Dok?adnie rok temu nie robili z ca?? pewno?ci?... Sprawd?. Warto o tym z lekarzem rozmawia?. Je?li jest szansa - spróbuj zachowa? w?z?y. Wiem, co mówi?... Ale to lekarz decyduje, czy w ogóle si? kwalifikujesz. Zaufaj lekarzowi. To na prawd? jest najwa?niejsze.

--------------------
.....wszystko mija....nawet najd?u?sza ?mija....

+Quote Post
Halka
7.11.2009, 10:12

Expert na forum

Zarejestrowana
515
13-11 07
Warszawa
145

Heleno, najwa?niejszy jest chirurg. On w ostateczno?ci decyduje, jaka to b?dzie operacja - mastektomia czy oszcz?dzaj?ca (zasugeruje Ci najlepsze rozwi?zanie w Twoim przypadku, a to jest wa?ne do podj?cia decyzji), on zdecyduje, czy usun?? wszystkie w?z?y czy tylko wartownika - te? ogromnie wa?na sprawa. Niektórzy chirurdzy wycinaj? wszystkie w?z?y bez ?adnego konkretnego powodu, "dla bezpiecze?stwa" jak mówi?. Ale do?wiadczenie uczy, ?e wiele takich wyci?? by?o niepotrzebnych, bo w?z?y by?y czyste, a r?ka pozostaje niesprawna. Ja trafi?am na doskona?ego chirurga, przedyskutowali?my wszystkie warianty. W rezultacie jestem po oszcz?dzaj?cej z usuni?tym wartownikiem. Prawie nie wida? ró?nicy mi?dzy piersiami, co te? jest nie bez znaczenia, a guza mia?am br. g??boko. Operowa?am si? w CO na Ursynowie. Je?eli chcia?aby? o co? zapyta?, o jakie? dodatkowe informacje, pisz na priva.

+Quote Post
Helena5
8.11.2009, 14:53

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
33
6-11 09
1,758

Serdecznie wszystkim dzi?kuj? za szybk? reakcj?. Jestem wdzi?czna za udzielone podpowiedzi. Jeszcze jestem zielona w medycznych terminach. Trzymam si? ... i niech tak b?dzie.

+Quote Post
« · Leczenie · »

Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 7.04.2020 - 21:48