IPB

( | )

Reply to this topicStart new topic
> Praca dla Warszawianek i nie tylko
V
Ajaka
17.12.2008, 16:09

Guru na forum

Wspiera forum
2,126
6-11 07
mazowieckie
41
Numer GG: 4306037

Poproszono mnie o zamieszczenie na naszym forum/ prosz? jakie popularne si? robi (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) / takiego og?oszenia :
Tesco ul. Po?czy?ska 121/125 tel.(22) 533 91 02 do 4..........poszukuje ch?tnych do pracy jako kasjerki w okresie ?wi?tecznym /i nie tylko ?wi?tecznym/.......Ch?tnie na 1/2 etatu zatrudni? amazonki, .....oferuj? zarobki 880z? brutto/na te pó?
etatu/,elastyczne godziny pracy, szkolenie kasjerek i gwarantuj? wszystkie ?wiadczenia przys?uguj?ce osobom niepe?nosprawnym......
Je?li kto? chcia?by popracowa?/ nie tylko amazonki,/ mo?na zg?asza? si? pod w/w adres do dzia?u personalnego lub w punkcie informacji przy wej?ciu do Tesco.
Dyrekcja firmy serdecznie zaprasza.....

--------------------
"Jeszcze nigdy tak nie by?o, ?eby jako? nie by?o" ..... Szwejk
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
17.12.2008, 16:09
#

Quote Post
luska
17.12.2008, 17:06

Guru na forum

Wspiera forum
2,229
5-11 07
Gdynia
18
Numer GG: 9006789

Tak akurat praca kasjerki i to przed ?wi?tami jest bardzo wskazana amazonk? (IMG:style_emoticons/default/dry.gif) ....chyba po to ?eby jej r?ka spuch?a (IMG:style_emoticons/default/angry.gif) przecie? to jest ci??ka praca ka?d? rzecz trzeba wzi?? do r?ki i prze?o?y? przez skaner .....nie polecam

--------------------
Ciesz si?
drobnymi rzeczami,
gdy? pewnego dnia
mo?esz odkryc,
?e by?y one wielkie.

+Quote Post
Parabola
17.12.2008, 19:52

Guru na forum

Wspiera forum
1,728
6-11 07
Ma?opolska
68
Numer GG: 6181092

........no ja bym posz?a... i pierdykn??a bym tym remontem w kuchni....
Porz?dkami przed?wi?tecznymi... zakupami.... wypiekami... // .. meble Black Red White... stoj? w paczkach w du?ym pokoju !!!...
....... a nie w kuchni !!!!!!
Miejscowy zus mnie uzdrawia.... no 5 lat min??o... to ?em zdrowa jak klempa !!

--------------------
?ycie jest twarde, od Ciebie zale?y czy zetrze Ci? na proszek, czy wypoleruje.....

+Quote Post
« · Szukam · »

Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 1.04.2020 - 14:59