IPB

( | )

Reply to this topicStart new topic
> Jak by? pi?kn? w czasie leczenia
V
S001
15.02.2010, 14:16

pocz?tkuj?cy na forum
**

Zarejestrowana
26
22-05 09
1,569

Chcia?am si? podzieli? swoimi do?wiadczeniami w jaki sposób wygl?da? atrakcyjnie pomimo braku brwi, rz?s, w?osów, nie?wie?ej cery itp.

1. Na brak w?osów na g?owie - peruka, turban, chusta lub inne gustowne nakrycie g?owy.
Najta?sze peruki (tak samo dobre gatunkowo jak te w sklepie po 300-500 z?otych) s? na www. sagatia.pl W tym sklepie (internetowym) peruka kosztuje tyle co gruntowna zmiana fryzury u fryzjera, tzn oko?o 100 z?otych. Wybór peruk olbrzymi, ró?ne d?ugo?ci i kolory, proste lub falowane. Polecam.

2. Na brak brwi - cie? do brwi Sefory. Nale?y dokupi? sobie sztywny, ?ci?ty ukosem p?dzel w Seforze lub Inglodzie. S? dwa zestawy cieni. Nale?y dobra? do cery i peruki.

3. Na brak rz?s - cienka kreska na górnej powiece. Bezpieczniej malowa? kresk? br?zow? kredk?. Bardziej naturalnie to wygl?da.

4. W czasie radioterapii stosowa?am na na?wietlan? skór? flanelowy opatrunek i przed?u?enie do biustonosza. Mo?na ubiera? biustonosz, a skóra nie b?dzie dodatkowo podra?niana.

Flanelowy opatrunek:
1 metr flaneli, dzielimy na 8-12 prostok?tów, obszywamy brzegi bez podwijania. Stosujemy z?o?one na pó? na na?wietlana skór?. Biustonosz sam b?dzie trzyma? opatrunek na miejscu.

B?d?cie pi?kne tak?e w czasie leczenia. To poprawia nastrój i pozwala szybciej doj?? do zdrowia.

Go to the top of the page

+Quote Post
Doris
15.02.2010, 19:25

Guru na forum

Zarejestrowana
1,361
5-11 07
22

dzi?kuj? z rady. powiem jednak ?e nie jedynie Sefora czy Inglod s? odpowiednie i jedynie konieczne.

+Quote Post
aneta71
15.02.2010, 20:45

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
153
12-11 07
Toru?
138

hmmm... czy to w ogóle jest mo?liwe....

+Quote Post
S001
17.02.2010, 10:59

pocz?tkuj?cy na forum
**

Zarejestrowana
26
22-05 09
1,569

Tam gdzie obecnie przybywam, p?dzle do brwi bywaj? tylko w Seforze i Inglodzie.

Je?eli macie inne patenty na pi?kny wygl?d, to prosz? podzielcie si? z nami. Nie znalaz?am w internecie jednej recepty na to czym namalowa? to czego nie ma i czym zamalowa? to czego by? nie powinno.

Powy?ej spisa?am swoje do?wiadczenia, pomys?y oraz informacje otrzymane od sprzedawczy? w Seforze.

+Quote Post
Masza70
6.03.2010, 15:00

du?a praktyka na forum

Wspiera forum
159
28-10 09
mie?cinka
1,749
Numer GG: 826551

no, mo?e ?e ja jestem pi?kna to zbyt wiele powiedziane ale przed chemi? te? nie by?am to nie ma co tak du?o wymaga? ;P Napisz? co robi?, ?eby nie rzuca? si? w oczy.
1) nie wychodz? z domu bez makija?u
2) na brak brwi - jak wy?ej: kreski namalowane grafitow? kredk? i zamalowane/roztarte ciemnoszarym cieniem
3) na brak rz?s czarna kreska na górnej powiece plus ciemny cie? do powiek
4) dobrze jest mie? okulary, wtedy wcale nie wida? ?e nie ma rz?s
5) u?ywa? dobrych kremów i dobrych podk?adów, skóra na twarzy podczas chemioterapii jest taka jaka? gumowa i sucha
6) stroi? si? i kupowa? sobie nowe ciuchy, ?eby nie k?apali dziobami ?e z rakiem to ju? jedn? nog? w trumnie. Osobi?cie uwielbiam ten element zaskoczenia w oczach kole?anek, ?e zamiast p?aka? i si? zamartwia? to jak ta trzpiotka sobie w torebkach czy kosmetykach przebieram (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
7) na g?ow? jak kto woli, albo peruka, albo chusteczka, albo turban gustowny albo nic.... niektórym z ?ysin? bardzo ?adnie:) te turbany frotte okropnie mi si? nie podobaj?, jakby jakie skarpetki na ?eb, fe!
8) du?o si? u?miecha?, naj?adniejsza buzia u?miechni?ta, poza tym inni te? si? zara?aj? wtedy optymizmem.
To tyle od siebie powiem. A ja b?d? mia?a nied?ugo w?oski, chyba w maju trallala bardzo si? ciesz?:)

--------------------
Nie p?acz w li?cie
nie pisz ?e los ciebie kopn??
nie ma sytuacji na ziemi bez wyj?cia
kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno
odetchnij popatrz
spadaj? z ob?oków
ma?e wielkie nieszcz??cia potrzebne do szcz??cia
a od zwyk?ych rzeczy naucz si? spokoju
i zapomnij ?e jeste? gdy mówisz ?e kochasz
Jan Twardowski

+Quote Post
anna66
6.03.2010, 18:59

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
81
10-07 09
podkarpackie
1,626

Masza, ?ycz? Ci tych w?osków jak najszybciej!!
Mi, niestety tak szybko nie rosn?.
Ostatni? chemi? mia?am 13 pa?dziernika i do tej pory musz? nosi? "czap? na ?bie".
Mam nadziej?, ?e na wakacje b?d? paradowa? w swoich w?oskach.

sorry, pewnie nie w tym miejscu to powinnam napisa?!!!

+Quote Post
strawberry
10.03.2010, 14:35

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
34
16-12 09
1,794

Ja w czasie chemii tak dosta?am w ko??, ?e wygl?d zewn?trzny to by? na dalekim planie. Oczywi?cie, jak wypad?y mi rz?sy to malowa?am kredk? , zak?ada?am peruk? itd itd. Ale pami?tam , ze w tamtym okresie najwa?niejsze by?o - przetrwa? chemi? i tylko to si? liczy?o. A wygl?da?am ?le - szara na twarzy, opuchni?ta, ?ysa. Cokolwiek bym nie zrobi?a to wygl?da?am ?le. Zwyczajnie- by?o po mnie wida?, ?e jestem w trakcie leczenia. Chemia si? sko?czy?a- w?osy odros?y i dobry wygl?d powróci?.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 15.09.2019 - 22:06