IPB

( | )

2 V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Puszyste znaczy sexy!
V
Kela
24.11.2008, 18:21

Guru na forum

Wspiera forum
2,384
5-11 07
lubelskie
31
Numer GG: 4948590

fidryga?ki,?widryga?ki,
figliki, riki-tiki
tam-ta-ram-tam (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
trzeba od?wie?y? pami?? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page

+Quote Post
Baba Jaga
27.11.2008, 11:52

Guru na forum

Wspiera forum
2,364
6-11 07
Jagolandia
43

w?a?nie jestem po tygodniowej g?odówce .... zrzuci?o mi jasno?? umys?u, si?y, dowcip i nadzieje ....
razem kilo tego b?dzie (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
chc?c nie chc?c jestem seksy .... tylko czym to sie je ???? ..... nie pami?tam, bo rzuci?o mi si? te? na pami?? ......
o mamo....chc? by? chuda jak przys?owiowy wieszak ... nie chc? by? seksy !!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

pisz?c wpieprzam sma?ony seler .... pychaaaaaaa....... tak miedzy posi?kami ... w akcie rozpaczy (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

--------------------
mi?dzy cisz?, a cisz? sprawy si? ko?ysz?
i id?, i p?yn? póki nie przemin? .......

+Quote Post
Kris
27.11.2008, 12:25

Guru na forum

Wspiera forum
904
26-06 07
Rzym
10

...a niech sie jeszcze przyzna do nieprzewidzianych sensacji...

..no...coraggio...niech sie przyzna...

+Quote Post
Baba Jaga
27.11.2008, 12:42

Guru na forum

Wspiera forum
2,364
6-11 07
Jagolandia
43

a przyznam .... pofruwa?am troszk? .... ci?nienie 201/115 mia?am .... t?tno 175 (IMG:style_emoticons/default/wacko.gif)

strachu si? nawpieprza?am .... odchudzania zaprzesta?am (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

ale marzenia mam dalej co by wieszakiem by? ...... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
mi?dzy cisz?, a cisz? sprawy si? ko?ysz?
i id?, i p?yn? póki nie przemin? .......

+Quote Post
Al_la
27.11.2008, 12:45

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
7,453
26-06 07
k/Warszawy
7
Numer GG: 9520233

Z tego wynika, ?e ten sex Ci ju? zostanie, bo do wieszaka ?e? nie stworzona (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
I prosz? ?adnych eksperymentów nie robi?. No!!! (IMG:style_emoticons/default/angry.gif)

--------------------
W najgorszych chwilach mego ?ycia zawsze mog?em liczy? na przyjació?.
Odt?d wiem, ?e pierwsz? rzecz?, jak? nale?y zrobi?, to poprosi? o pomoc
.

Paulo Coelho

+Quote Post
danuta maria
27.11.2008, 13:24

Guru na forum

Wspiera forum
1,266
8-08 08
kujawsko-pomorskie
837
Numer GG: 6389244

" Kochanego cia?ka nigdy za du?o "

Lubi? to motto (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) i nie przejmuj? si?.
I tak Alusiu trzymajmy (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------

+Quote Post
Jolar
27.11.2008, 21:11

Guru na forum

Wspiera forum
1,270
9-11 07
Mazowsze
109
Numer GG: 6178287

Gosiu.. sk?d taka determinacja u Ciebie...popatrz na te kobiety, które s? bardzo szczup?e (w naszym wieku)... jak wygl?da ich twarz ... a jak nasza?
Rozumiem Ciebie, bo wci?? "przeszkadzaj? mi nabyte kg", ale czy warto rezygnowa?... z przyjemno?ci?... odmawia? sobie wszystkiego na co mamy ochot?? (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) Twiggy ju? nigdy nie b?d?.. (IMG:style_emoticons/default/cool.gif) , ale szcz??liw?... my?l? by?.. niezale?nie od ilo?ci kg. O zdrowiu nie zapominam, cho? po rzuceniu palenia, "dokarmianiu "Tamoxem", "uspokojeniu" mojej tarczycy...(nadczynno??)....te kilka kg wzwy?.., no có?... "?yjemy w symbiozie"... (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) .. o up?ywaj?cych latach ju? nie wspomn?...
Wiadomo nic z przesad?, najwa?niejsze jest dobre samopoczucie i rado?? ?ycia... i my?l? tego si? trzyma?.... czego i Tobie ?ycz?..
.
(IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
L?k nie mo?e istnie? bez nadziei, ani nadzieja bez l?ku.
— B.Spinoza

+Quote Post
Al_la
27.11.2008, 21:22

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
7,453
26-06 07
k/Warszawy
7

CYTAT(Jolar @ 27.11.2008, 21:11) *
Gosiu.. sk?d taka determinacja u Ciebie...popatrz na te kobiety, które s? bardzo szczup?e (w naszym wieku)... jak wygl?da ich twarz ... a jak nasza?
.
(IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Oj, to chyba nie by? komplement dla tych ....nieseksownych (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

--------------------
.

Paulo Coelho

+Quote Post
Jolar
27.11.2008, 22:52

Guru na forum

Wspiera forum
1,270
9-11 07
Mazowsze
109

Oj! Alu To taki ogólnik..."skrót my?lowy" nikogo konkretnego nie mia?am na my?li... , a tym bardziej kogo? urazi?..
No widz?,?e nie bardzo potrafi? "pociesza?"... Ty to robisz jednak lepiej...( i przy tym pozostan?)....
(IMG:style_emoticons/default/cool.gif)

--------------------
— B.Spinoza

+Quote Post
Al_la
28.11.2008, 10:40

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
7,453
26-06 07
k/Warszawy
7

CYTAT(Gosia W. @ 28.11.2008, 0:16) *
A, oczywi?cie, to, co napisa?a Alunia poprawi?o mi humor, bo w mysl zasady, ?e "puszysta" (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) = sexy, to jestem chyba najseksowniejsza z ca?ego forum (IMG:style_emoticons/default/blink.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

O przepraszam....pierwsze miejsce mam ja (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
I traktuj?c spraw? powa?nie, wcale si? z tego nie ciesz?. Wola?abym by? szczup?a, ni? tak? ogl?da? si? w lustrze.
Podziwiam Ci? Gosiu, ?e co? zacz??a? robi? w tym kierunku. To nie takie ?atwe...szczególnie je?li kto? ma na?óg, a ja niestety (IMG:style_emoticons/default/wacko.gif)

Jolu, wiem, ?e nic z?ego nie mia?a? na my?li i nie denerwuj si? tak szybko.
Pisz?c mojego posta, nie mia?am zamiaru Ci niczego wytyka? i my?la?am, ?e odbierzesz to na luzie...nawet ?artobliwie.
Szukajmy na forum rzeczy, które nas bawi?, a nie stresuj? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
.

Paulo Coelho

+Quote Post
Jolar
30.11.2008, 18:40

Guru na forum

Wspiera forum
1,270
9-11 07
Mazowsze
109

Alu? ja tak szybko si? nie denerwuj?! (mo?e dawniej tak by?o, teraz "z?apa?am" pewien luzik). Mam du?y dystans do pewnych spraw, a po?artowa? równie? lubi?... ,cz?sto z siebie... i uwa?am, ?e to jest zdrowe..., a "umartwia? si? z powodu paru kg nie mam zamiaru".
B?d? trzyma?a si? tego co napisa?am we wcze?niejszym po?cie.
Pozdrawiam wszystkie "przy tuszy" i nie tylko... wa?ne, aby?my zdrowe by?y...., a tak w ogóle jeste?my wszystkie pi?kne, bo mamy pi?kne dusze i serca...., a do tego potrafimy... wzi?? byka za.... rogi (IMG:style_emoticons/default/cool.gif)

...wyginam ?mia?o cia?o, ....wyginam ?mia?o ... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) ..
!

--------------------
— B.Spinoza

+Quote Post
Kela
30.11.2008, 23:01

Guru na forum

Wspiera forum
2,384
5-11 07
lubelskie
31
Numer GG: 4948590

GRATULUJ? wspania?ego wyniku
jutro do ciebie do??czam....
?egnajcie bia?y chlebku, mase?ko, czekoladki, serniki, ciasteczka,
witaj m?ko 2000, fruktozo, serku-chudzielcu, makaronie pastyfikowany,...
ale rezygnacja z kawy "na dzie? dobry" - to ponad moje si?y (IMG:style_emoticons/default/wacko.gif)

+Quote Post
Amor
2.12.2008, 21:35

Guru na forum

Wspiera forum
3,105
6-11 07
Siemianowice sl
64

A kawa tuczy??????OJ kobitki nie narzekac juz tu i nie wylyuslac problemow-bop to nie sa problemy.Ja jestem wprawdzie na "Budwikowej" ale z powodu tego tylko ze to dieta antynowotworowa a ja sie zamierzam ?udzic ze rzeczywiscie taka jest!A przy okazji sprzyja ona mojemu cialku.Choc przyznam sie sie ze ostatnimi czasy nazeram sie ciastami i tortami bo to czas urodzinowo-imieninowy!I nie mam wyrzutow sumienia!Najwyzej pobiegam z Hanusia w wozku troche dluzej!

+Quote Post

2 V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 3.04.2020 - 5:27