IPB

( | )

> Zasady

Pami?tajcie o zasadach.
Znajdziecie je wszystkie klikaj?c na link:

http://www.amazonki.net/noweforum/index.php?showtopic=92

Najwa?niejsze:
-przed zadaniem pytania sprawdzi? w archiwum czy temat nie by? ju? poruszany. Do tego s?u?y funkcja Szukaj.
-postaraj si? wybra? odpowiedni dzia? do tre?ci postu
-
nazwy tematów nieodpowiadaj?ce tre?ci w nich zawartych b?d? zmieniane.
-
Posty piszemy w sposób przemy?lany - to nie jest chat i macie czas na sformu?owanie czytelnej wypowiedzi. Staramy si? pisa? po polsku. Je?li co? chcemy doda?, a nie ma jeszcze do naszego posta komentarza innego u?ytkownika, u?ywamy opcji EDYTUJ

Dzi?kuje bardzo za uszanowanie zasad.

Reply to this topicStart new topic
> Wroc?aw szpital ul.Kami?skiego
V
daguel
13.11.2007, 15:13

pocz?tkuj?cy na forum
**

Zarejestrowana
1
13-11 07
146

Chcia?bym si? dowiedzie? czy ta placówka (Kami?skiego) jest lepsza od DCO. I ile mniej wi?cej trzeba czeka? na przyj?cie. Prosz? o odpowiedz z góry dzi?kuj? ;*
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
13.11.2007, 15:13
#

Quote Post
grandzia
13.11.2007, 19:24

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
98
6-11 07
WROCLAW
47

Niewiem czy jest lepsza,ale ogolnie ja sobie bardzo chwale.
Mysle ze sa dostepniejsze wszelkie terminy,zabiegow operacyjnych,
chemioterapii a takze badan kontrolnych.
Polecam drRzace oraz personel na oddziale

+Quote Post
agatos
29.11.2007, 14:25

Zarejestrowana
80
6-11 07
Wroc?aw
66
Numer GG: 4465726

Ja o Kami?skiego mog? powiedzie? same dobre rzeczy.
Na Hirszwelda si? nie mog?am dosta? a na Kami?skiego przyjo? mnie onkolog z dnia na dzie?. Od pierwszej wizyty po operacj? wszystko trwa?o 2 tygodnie, wszystkie skierowania które otrzymywa?am mia?y adnotacj? pilne i to mnie uratowa?o,?e mój guz nie mia? szansy urosn??.
Sama operacji i opieka tak?e super, wszyscy mili, opieku?czy i wspieraj?cy.
Na oddziale jest psycholog, który pomaga w pierwszych chwilach.
Dalsze leczenie tak?e przebiega w mi?ej i przyjaznej atmoswerze.
Polecam ten szpital.

+Quote Post
ksenia1960
15.04.2008, 12:14

Zarejestrowana
60
6-03 08
bogatynia
439
Numer GG: 12087762

Mam pytanie .Czy która? z was chodzi lub by?a u dr.B?benka we Wroc?awiu?Co mo?ecie na jego temat powiedzie?? /Prywatnie/

--------------------
Przed barierami ?ycia mo?na si? ugi??- ale nigdy zaa?ma?.

+Quote Post
wrJola
15.04.2008, 22:54

Guru na forum

Zarejestrowana
748
7-11 07
Wroc?aw
69

co prawda jestem z Wrocka, ale i le?a?am u tego dr-a na oddziale w DCO...lecz tam jest taki "przerób", ?e nie mog? nic na jego temat powiedzie?....
...cho? slysza?am, ?e prywatnie pono? ca?kiem mi?y.... ale to tylko "us?yszana" opinia...

+Quote Post
agrest
18.04.2008, 7:06

pocz?tkuj?cy na forum
**

Zarejestrowana
7
8-01 08
wroc?aw
260
Numer GG: 3977427

Cze?? Kseniu. Mamy bardzo pozytwne zdanie (ja i moja mama) o wspomnianym lekarzu. Jest ordynatorem w DCO i przyjmuje w Onkomedzie. Bardzo sympatyczny, ale te? konkretny lekarz. Mówi bez owijania w bawe?n?. On operowa? mam? i pó?niej pomóg? przej?? przez wszystkie etapy (chemioterapi?, radio i leczenie hormonalne). Szczerze polecam. Wiem, ?e to moja subiektywna ocena i kto? mo?e mie? inne zdanie i do?wiadczenia we wspólparcy.

+Quote Post
ksenia1960
23.04.2008, 10:32

Zarejestrowana
60
6-03 08
bogatynia
439
Numer GG: 12087762

Dzi?kuj? za informacje ale skorzysta?am ju? z kogo? innego i zrobi?am to w chwili impulsu nalazam, nazwisko znalaz?am w internecie ,zadzwni?am i w ten sam dzie? by?am u lekarza a na drugi ju? mia?am biopsj? we Wrocawiu na ul. Kluczborskiej w Cofamedzie. Prywatnie 100z? bez skierowania, wynik po 20 minutach, tylko strasznie du?e kolejki ,Profesor Jele? przyjmuje tylko w czwartki od 15.00 ale ja o 13.00 by?am ju? trzecia. Pozdrawiam wszystkich i my?l? ?e ta informacja komu? si? przyda.

--------------------
Przed barierami ?ycia mo?na si? ugi??- ale nigdy zaa?ma?.

+Quote Post
MInie
24.09.2008, 10:05

Guru na forum

Wspiera forum
610
23-09 08
954
Numer GG: 8428387

hej moja mama jest w DCO...moja mama wzieli z miejsca tzn w pon bylismy w pryw klinice na Hirszfelda na Grobli tak ona sie nazywa tam diagnoza na drugi dzien czyli wczoraj truchckiem do DCO wizyta i tam lekarka swietna kobieta pani dr Balcerzak-zreszta zastepca dr Bebenka -od razu z miejsca zalawila lozko telefonicznie i mama za chwile byla na oddziale.Miala byc operowana w czw.a dr Bebenek ja wczoraj objrzal i zadecydowal ze bedzie dzis operowana.Wiec naprawde wszystko poszlo blyskawicznie.

W piatek wybieram sie juz prywtanie do Onkomedu na wizyte u dr. Balcerzak aby omowic dalsze leczenie mamy.

+Quote Post
« · Lekarze · »

Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 7.04.2020 - 22:08