IPB

( | )

> Zasady

Pami?tajcie o zasadach.
Znajdziecie je wszystkie klikaj?c na link:

http://www.amazonki.net/noweforum/index.php?showtopic=92

Najwa?niejsze:
-przed zadaniem pytania sprawdzi? w archiwum czy temat nie by? ju? poruszany. Do tego s?u?y funkcja Szukaj.
-postaraj si? wybra? odpowiedni dzia? do tre?ci postu
-
nazwy tematów nieodpowiadaj?ce tre?ci w nich zawartych b?d? zmieniane.
-
Posty piszemy w sposób przemy?lany - to nie jest chat i macie czas na sformu?owanie czytelnej wypowiedzi. Staramy si? pisa? po polsku. Je?li co? chcemy doda?, a nie ma jeszcze do naszego posta komentarza innego u?ytkownika, u?ywamy opcji EDYTUJ

Dzi?kuje bardzo za uszanowanie zasad.

Klikaj?c na poni?szy link znajdziecie archiwalne tematy z dzia?u:LECZENIE

http://www.amazonki.net/forum1/index.php?board=4.0

Reply to this topicStart new topic
> udar mózgu podczas chemii
V
córka
9.01.2008, 11:27

pocz?tkuj?cy na forum
**

Zarejestrowana
1
9-01 08
265

Witam wszystkich.Pisz? do Was,bo nie potrafi? d?u?ej sama radzi? sobie z tym problemem..Mama w pa?dzierniku 2007,przesz?a zabieg usuni?cia piersi lewej wraz z w?z?ami ch?onnymi(po badaniach,nie stwierdzono w nich komórek nowotworowych).Zalecono "czerwon? "chemi?,bez na?wietla?,po której mia?a podda? si? hormonoterapii.W trakcie drugiej chemii(4 grudnia),mama dozna?a rozleg?ego wylewu krwotocznego(prawa pó?kula mózgowa).W dalszym ci?gu przebywa na oddziale neurologicznym,pora?ona lewa strona cia?a,jest rehabilitowana ale narazie z marnym skutkiem...W zwi?zku z tym mam pytanie,co dalej z leczeniem chemi??mama nawet s?ysze? nie chce o kolejnej..czy wystarcz? same hormony?czy w ogóle po udarze mózgu mo?na stosowa? kolejne chemie?Bardzo prosz? o odpowied?.Nie wiem,co robi?,na co si? przygotowa?....
Pozdrawiam
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
9.01.2008, 11:27
#

Quote Post
Gra?yna1
9.01.2008, 11:41

Guru na forum

Zarejestrowana
1,536
5-11 07
Warszawa
29

Nic nie piszesz w jakim wieku jest mama i jak du?y mia?a ten guz, z Twojej wypowiedzi wnioskuj? ?e by? on hormono?alezny. Ja mam 60 lat , operacj? mia?am w sierpniu 2007 r, guz mia? 13 mm , by? hormonozale?ny - nie dosta?am chemii a jedynie hormon Tamoksifen na 5 lat. My?l? ?e w przypadku Twojej mamy trzeba si? jednak zda? na decyzje lekarzy.
Pozdrawiam.

+Quote Post
wrJola
9.01.2008, 14:16

Guru na forum

Zarejestrowana
748
7-11 07
Wroc?aw
69

...tylko lekarze mog? co? tu doradzi?.....

+Quote Post
Guest_Guest_córka_*_*
9.01.2008, 18:26

Guest

Dzi?kuj? z odpowied?.Mama ma 59 lat, guz o wymiarach 2x1,3x1,4 cm, wynik badania pointrowego Carcinoma ductale invasivum mammae sinistrae.Bloom II

+Quote Post
Amor
9.01.2008, 22:05

Guru na forum

Wspiera forum
3,105
6-11 07
Siemianowice sl
64

Byc moze wystarczy tylko tamoksifen,a moze zleca radioterapie.Chemie moga tez inaczej podawac,w mniejszych dawkach,tabletkach.Nie martw sie cos lekarze wymysla by mame zabezpieczyc.

+Quote Post
Guest_Guest_córka_*_*
16.01.2008, 15:53

Guest

Witam ponownie. Dzi?kuj? za zainteresowanie tematem. Moje obawy bior? si? g?ównie st?d,?e to najprawdopodobniej pierwszy taki przypadek w krótkiej karierze oddzia?u onkologicznego szpitala, w którym mama si? leczy. Lekarz przepisa? arimidex. Czytam na forum, ?e jeszcze niewiele kobiet stosuje ten lek i w?a?ciwie nie wiem,dlaczego? Mama jutro przechodzi na rehabilitacj?...Mam nadziej?,?e b?dzie jeszcze kiedy? chodzi?..To w?a?nie w tej chwili jest Jej najwi?kszym marzeniem.. Pozdrawiam

+Quote Post
EL?BIETA
16.01.2008, 18:28

Guru na forum

Zarejestrowana
1,137
6-11 07
Kielce/Morecambe
44

nie wszzystkie kobiety dostaja arimidex bo jest on stosowany w szczegolnych przypadkach, np rozsianego raka piersi, albo gdy tamoxifen nie daje pozadanych rezultatow i pojawiaja sie nowe ogniska...

--------------------
?ycie jest cudownie pi?kne

+Quote Post
« · Leczenie · »

Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 6.04.2020 - 6:37