IPB

( | )

7 V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Filmy ameryka?skie
V
Doris
30.12.2007, 0:13

Guru na forum

Zarejestrowana
1,361
5-11 07
22

czasami lubi? takie na przyk?ad komedie romantyczne jak dzisiaj by?a, oj wzruszy?am si?, nawet nie dlatego, ?e pi?kna mi?o?? tylko by?a pokazana równie? pi?kna przyja??, tak si? spotykali, o wszystkim sobie mówili, prze?ywali razem problemy i rado?ci, oj rzadko tak w realu, my?l? ?e szybciej t? mi?o?? spotka? (ja spotyka?am) ni? prawdziw? przyja??, w dodatku kilku osób!
Go to the top of the page

+Quote Post
Doris
29.02.2008, 12:40

Guru na forum

Zarejestrowana
1,361
5-11 07
22

polecam oskarowy film <to nie jest kraj dla starych ludzi> ju? jest w kinach. g?ówn? rol? gra aktor, który gra? w <mi?o?? w czasach zarazy>, tylko tutaj ma koszmarnie zaczesane w?osy, no, ale tak trzeba dla roli dobrze. jest te? ju? <pokuta> <motyl i skafander>.

+Quote Post
Doris
7.03.2008, 9:03

Guru na forum

Zarejestrowana
1,361
5-11 07
22

by?am na <motylu...> ca?kiem inne kino, ni? mamy na co dzie?, Francuzi s? inni... by?am sama, kole?anka powiedzia?a, ?e sie boi smutku,

ja si? nie boj? i dla mnie nie by? taki smutny, pokaza? mi i potwierdzi?, ?e mo?na, ?e wiele mo?na jak si? tylko chce, nawet powiek? napisa? ksi??k?..... siedz?c sama w rz?dzie poczu?am si? znowu taka szcz??liwa, pomy?la?am kurde ja chodz?, widz?, pisz?, podró?uj?, przytulam syna...... no, przecie? jest po prostu cudownie!!!!!

+Quote Post
Doris
9.04.2008, 20:27

Guru na forum

Zarejestrowana
1,361
5-11 07
22

<<niczego nie ?a?uj?>> ogl?da?am dzisiaj i absolutnie nie ?a?uj?, ?e ogl?da?am, ja w?a?ciwie niczego nie ?a?uj?...... zas?u?ony oskar dla aktorki, absolutnie!!!

+Quote Post
b.angel
9.04.2008, 22:43

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
4,849
26-06 07
gród nad mleczn?
9
Numer GG: 5536919

"to nie jest kraj dla starych ludzi tez oglada?am - baaaaaaaaaardzo mi sie podoba?
"motyla" mam w planach
polecam "Juno"

--------------------

.... przewróci?o si?, niech le?y ....

+Quote Post
Doris
14.05.2008, 22:27

Guru na forum

Zarejestrowana
1,361
5-11 07
22

<< w pogoni za szcz??ciem>> bardzo, bardzo polecam, ogl?da? polecam z ca?? rodzink?, szczególnie z dzie?mi dorastaj?cymi (bo m??owie i tak si? pewnie nie zmieni?!!!) rewelacyjny film, prawie p?aka?am a synowi tez si? podoba? !!!!

+Quote Post
Pat
2.07.2008, 19:25

Expert na forum

Wspiera forum
565
12-04 08
znad morza
527
Numer GG: 892494

Dzi? o 20.20 na TVP 1 film pt: Szminka
O m?odej amazonce

...sama jestem ciekawa co to...

Zasiad?am do ogl?dania...

Mi?ego seansu

--------------------

?YCIE JEST PI?KNE I BIEGA NA MALUTKICH NÓ?KACH:-)
...DLATEGO MUSZ? ?Y?...

+Quote Post
Ana
2.07.2008, 19:29

Guru na forum

Zarejestrowana
965
29-06 07
11

no w?a?nie o tym mia?am napisa? (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/wink.gif) ... tez siedz? przed TV ... ale? tych reklam pakuj? ...

+Quote Post
mag_dag
2.07.2008, 21:12

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
5,371
6-11 07
Sosnowiec
49

obejrza?am... przelukrowane do porzygania...

--------------------
Gdyby mi co? przysz?o do g?owy, niech zaczeka. (Dominik Opolski)
akcja dla Alicji zako?czona sukcesem!!! - kliknij tutaj !

---><---

+Quote Post
Magda
2.07.2008, 21:21

Guru na forum

Wspiera forum
1,662
12-11 07
Jastrz?bie Zdrój
130
Numer GG: 9935708

(IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/biggrin.gif) ja te? filmik obejrza?am,jako? mam mieszane uczucia.Mnie chemia bardziej zwalila z nóg.Ogólny w?tek Nadzieja,?e Lokator to nie wyrok. (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post
Ela63
2.07.2008, 21:27

Guru na forum

Wspiera forum
1,438
7-11 07
zachodniopomorskie
75

.......nic ani jednego s?owa o usuni?tych w?z?ach o rehabilitacji r?ki.....ale jest mowa o rekonstrukcji i to jest plus dla tego filmu......takie jest moje zdanie ale z innymi opiniami równiez sie zgadzam.

+Quote Post
Amor
2.07.2008, 21:38

Guru na forum

Wspiera forum
3,105
6-11 07
Siemianowice sl
64

Mocno wyidealizowana historia ale mnie sie podobal bo nastraja optymistycznie i daje nadzieje innym chorym.W koncu to na faktach!

+Quote Post
Doris
2.07.2008, 23:00

Guru na forum

Zarejestrowana
1,361
5-11 07
22

oj szkoda, ze nie wiedzia?am o nim! mam pro?b? jakby kto? co? poleca? i wiedzia? o tym wcze?niej to niech wcze?niej napisze do nas, bo ja nie zawsze mog? zagl?da? na forum, dzi?kuj?

+Quote Post
Marlena31
3.07.2008, 8:22

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
82
30-06 08
725
Numer GG: 13317779

Mia?am tez obejrze? , zapomnia?am ?e jest i posz?am przed 20 st? na rowerek, gdy sobie przypomnia?am to by?am ju? daleko od domu (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post
luska
3.07.2008, 9:22

Guru na forum

Wspiera forum
2,229
5-11 07
Gdynia
18
Numer GG: 9006789

Mnie filmik sie podoba? jako ca?o?? .......tylko pami?tajmy ?e na zachodzie medycyna jest na lepszym poziomie ..... mo?e on dlatego wydawa? sie taki przecukrowany ......lub dlatego ?e my juz to wszystko przerabia?ysmy i ka?da patrzy inaczej jakby pod swoim kontem ....a po drugugie tez nie mog? pokazac tego tak z najgorszej strony ....?eby ludzi nie wystraszyc........takie jest moje zdanie

--------------------
Ciesz si?
drobnymi rzeczami,
gdy? pewnego dnia
mo?esz odkryc,
?e by?y one wielkie.

+Quote Post
Ana
3.07.2008, 10:26

Guru na forum

Zarejestrowana
965
29-06 07
11

?e niby ma 27 lat, raka piersi i nie mog?a znale?? ani jednej dziewczyny przed 30-k? w tej samej sytuacji,
coby z ni? pogada? ?! .... w ca?ych Stanach i ?wiecie angielskoj?zycznym w internecie ?!

niech si? polskiego nauczy i do nas zagl?dnie (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/wink.gif) ... pod dostatkiem m?odych dziewcz?t !!!

zrobili z niej ewenement na skal? ?wiatow? ... i tu przegi?li ...

+Quote Post
mag_dag
3.07.2008, 12:12

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
5,371
6-11 07
Sosnowiec
49

wklepa?am w google imi? i nazwisko kobiety, o której by? ten film... wyskoczy?o wiele stron...
ciekawe, ino wszystko po ichniemu, ale s? te? fotki, niektóre do?? szokuj?ce, np. kobieta w ci??y bez piersi...
jest te? o filmie, który ogl?da?y?my

http://profile.myspace.com/index.cfm?fusea...riendID=2828593

--------------------
Gdyby mi co? przysz?o do g?owy, niech zaczeka. (Dominik Opolski)
akcja dla Alicji zako?czona sukcesem!!! - kliknij tutaj !

---><---

+Quote Post
ynka
3.07.2008, 13:19

pocz?tkuj?cy na forum
**

Zarejestrowana
16
27-05 08
Ma?opolska
645

I ja ogl?da?am - taki ameryka?ski z dobrym zako?czenie, jako film propagandowy ku pokrzepieniu, to cudo -wszystko tak ?adnie idzie, i m?? taki cacy, i wspieraj?ca rodzina i kole?anki, i makija? do narkozy, i w?osy po chemii nieczego osbie, i jeszcze tyle anio?ów spotka?a, a rekonstrukacja - no, bajka.

Do tego jeszcze jako? ?atwo i z u?miechem przyj??a diagnoza. LUKIER,

Oprócz wina - to nie znajduj? wsplnego mianownika z moimi prze?yciami, a zapewniam nie by?y najgorsze chocia? mia?am/mam leczenie komplet (do?o?? jeszcze zastrzyki neupogenu 20 iniekcji).

Powinni wy?wietla? w przepe?nionych poczeklaniach onkologicznych i u nabzdyczonych lekarzy. Nieeeee, to nie jest dobry pomys?.

+Quote Post
Amor
3.07.2008, 19:19

Guru na forum

Wspiera forum
3,105
6-11 07
Siemianowice sl
64

Historia ta zdarzyla sie chyba z kilkanascie lat temu jak obliczylam ,pewnie tyle sie o tym wtedy nie mowilo nawet w USA.I pewnie forum dla chorych na raka moglo nie istniec.Przeciez chyba dobrze ze zakonczenie pozytywne.Mamy dosc zlych zakonczen w realu.Mysle ze pokazane jak mozna przejsc taki dramat.Dzielnie i ratujac sie na wszyselkie sposoby by nie zwariowac.Ja znajduje troche wspolnego(nie smiem sie porownywac bo zachorowalam 20 lat pozniej) -po diagnozie( podejrzeniu) w szpitalu i w domu na okraglo \leciala kastea z pozytywnymi afirmacjami.Potem duzo do siebie gadalam.Niestety rekonstrukcji nie mialam ale to bylo mlodziutka osoba-dobrze ze przynajmniej biust mogla odzyskac.A chba jednak kazda z nas miala szczesckie spotkac anioly na swej drodze.wole tylko dobro pamietac.

+Quote Post
Maja048
3.07.2008, 20:42

Guru na forum

Wspiera forum
2,236
5-11 07
Wielkopolska
25
Numer GG: 7557518

Te? ogl?da?am ten film i w przeciwie?stwie do innych z tej tematyki, to ten mi si? podoba?. Nie mog? porówna? z sob?,starsza wiekiem i ?agodna k?ad?am si? na stó? operacyjny.Ale - zobaczcie wpisy dziewczyn po diagnozie - szukaj? dobrego lekarza, wizyty...wizyty.Zastanawiaj? si? czy oszcz?dzaj?ca czy mastektomia.Ile z Nas same je?dzi?y na chemi? /ja je?dzi?am cho? na s?absz?/. Ja po operacji te? spotyka?am sie na czym? "procentowym",wyje?d?a?am w plener. I co najwa?niejsze te? mam takiego Anio?a - Mój ANIO? to doktor z Poradni dzi?ki któremu w ci?gu miesi?ca by?am ju? operowana przez bardzo dobrego doktora- drugi Anio? - Anielice na sali szpitalnej - Anio?ki na czacie...A film mo?e przypomni niejednej Kobiecie o kontroli, bo nie taki diabe? straszny jak go maluj?.Pozdrawiam

--------------------
"Smutek dzielony z drug? osob? jest po?ow? smutku,rado?? dzielona z kim? drugim jest podwójn? rado?ci?"

+Quote Post
« · Film · »

7 V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 15.12.2019 - 5:51