IPB

( | )

7 V  « < 4 5 6 7 >  
Reply to this topicStart new topic
> Filmy ameryka?skie
V
andrzej1975
5.12.2009, 18:23

Expert na forum

Wspiera forum
541
22-03 09
Ruda ?l?ska
1,480
Numer GG: 1388959

2012 hmmm efekty specjalne pora?ajace fabu?a p?ytka jak ?adko.Pryznam sii bez bicia zasno?em przed tivikiem.
Go to the top of the page

+Quote Post
madzia 61
7.12.2009, 20:47

Guru na forum

Wspiera forum
2,385
11-12 07
centrum
209

obejrzalam dzis w nocy (IMG:style_emoticons/default/wacko.gif) film z gatunku thriller"Transfer"- Kiedy podczas lotu z Afryki Po?udniowej do Waszyngtonu znika podejrzany o terroryzm Egipcjanin Anwar El-Ibrahim, jego ?ona, Amerykanka Isabella, jedzie do Waszyngtonu, by dowiedzie? si?, co si? sta?o. W tym czasie pracuj?cy w tajnym wi?zieniu, znajduj?cym si? gdzie? poza terytorium USA, analityk CIA Douglas Freeman poddaje w w?tpliwo?? swoje uczestnictwo w zadaniu, które ma na celu ocalenie tysi?cy ludzi, po tym jak staje si? ?wiadkiem nietypowych metod stosowanych podczas przes?uchania El-Ibrahima - goraco polecam swietny film.
Wyst?puj?: Reese Witherspoon, Jake Gyllenhaal, Meryl Streep, Alan Arkin, Peter Sarsgaard
Re?yseria: Gavin Hood
Produkcja: USA, RPA 2007

--------------------

Nigdy nie rezygnuj z marzen.Kieruj sie znakami-PAULO COELHO

+Quote Post
Dortek
7.12.2009, 22:52

Guru na forum

Wspiera forum
1,148
19-11 08
PL/UK
1,269
Numer GG: 13183421

Mój m?? obejrza? 2012. Zachwala? efekty specjalne... córka przez tydzie? ?ni?a o ko?cu ?wiata. Ja nie posz?am...
Na film Jacksona nie zd??y?am; ju? nie graj?, buuu...

Ostatnio obejrza?am:
-The Other man z Liamem Nessonem, Antonio Banderasem i Laur? Linney
-Take the lead (polskie t?umaczenie- 'Wyta?czy? marzenia' ). Film na faktach -znów ze ?wietn? rol? Banderasa. Polecam!
-Lake house ('Dom nad jeziorem') z Keanu Reevesem i Sandr? Bullock. Bardzo ?adny!
Polecam równie?:
-Przeczucie (Premonition)- równie? z Sandr?
-Sekretne ?ycie pszczó? (Secret life of bees)
-Bez mojej zgody (My Sister's Keeper)- z Cameron Diaz i Aleciem Baldwinem wg powie?ci Jodi Picoult ...rycza?am pó? filmu...

To na razie tyle...

--------------------

+Quote Post
agawa
7.12.2009, 22:56

Guru na forum

Wspiera forum
3,842
15-10 08
Warszawa
1,131

Dortek, mapisz co? wi?cej o 'sekretnym ?yciu pszó?', prosz?... Pewnie na premier? b?d? musia?a poczeka?, a ksi??k? czyta?am i, nie ukrywam, zrobi?a na mnie wra?enie. To jedna z tych ksi??ek, które d?ugo w pami?ci zostaj?...

--------------------
.....wszystko mija....nawet najd?u?sza ?mija....

+Quote Post
Dortek
7.12.2009, 23:35

Guru na forum

Wspiera forum
1,148
19-11 08
PL/UK
1,269

Agawko, film prze?wietny, dobrze zrobiony, nieprzes?odzony, ciep?y, wzruszaj?cy ale nie ckliwy.
Pokazuje ?wiat oczami dojrzewaj?cej dziewczynki, która staje przed trudnymi wyborami i konsekwencjami swoich czynów.
By?a tam rado??, ?miech, p?acz, smutek, muzyka i ?piew...

Zreszt?, czyta?a? ksi??k?, to wiesz, o co w niej biega. Ja przyznam si?, ?e po obejrzeniu filmu nabra?am ogromnego smaku na jej przeczytanie, tymbardziej, ze film ogl?da?am po angielsku, wi?c pewnie jakie? szczegó?y mi umkn??y.
Mo?e ksi??ka oka?e si? jeszcze lepsza ni? film...

G?ówn? rol? gra Dakota Fanning, któr? bardzo lubi? i pami?tam z serialu 'Wybra?cy obcych', ogl?danego dawno, dawno temu w PL.
Agnieszko! Naprawd? warto obejrze?!

--------------------

+Quote Post
agawa
7.12.2009, 23:45

Guru na forum

Wspiera forum
3,842
15-10 08
Warszawa
1,131

.... to ja powiem - Dorotko, na prawd? warto przeczyta? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Czekam z niecierpliwo?ci? na polsk? premier? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
*
Mo?e by? rzadko?? niezwyk?a: ksi??ka warta filmu (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
.....wszystko mija....nawet najd?u?sza ?mija....

+Quote Post
Dortek
7.12.2009, 23:58

Guru na forum

Wspiera forum
1,148
19-11 08
PL/UK
1,269

W?a?ciwie najcz??ciej ksi??ki s? lepsze. Ogl?da?a? mo?e Notebook (Pami?tnik)? I ksi??ka i film -wspania?e! Ale ksi??ka... mimo wszystko lepsza.

--------------------

+Quote Post
justa1970
29.12.2009, 22:03

Guru na forum

Wspiera forum
1,213
6-11 07
centralna polska
36
Numer GG: 8660751

Dziewczynki w?a?nie wróci?am z kina --by?am na Awatarze w 3D
Prz?pi?kna ba??,przepi?knie ukazana wizja re?ysera.
Jestem bardzo ,bardzo mi?o zaskoczona --ch?tni? ogla?dn? jeszcze raz.
Pomimo tego ?e by?am uprzedzona gdy? nie cierpi? strzelaniny--ten film mnie porwa?a ca?koicie
Mam nadziej? ,?e podzielicie moje zdanie

--------------------
http//www.ebielizna.eu sklep dla amazonek

+Quote Post
hala1962
30.12.2009, 11:12

Guru na forum

Wspiera forum
2,055
14-11 08
Zachodniopomorskie
1,249

dzi?ki Justa za recenzj? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) - waha?am si? czy i??...mo?e jutro si? wybior? rano bez t?umów?...

+Quote Post
mag_dag
30.12.2009, 11:23

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
5,371
6-11 07
Sosnowiec
49

a ja si? boje na to i??, bo mi si? na filmach 3D robi niedobrze, bleeeee

--------------------
Gdyby mi co? przysz?o do g?owy, niech zaczeka. (Dominik Opolski)
akcja dla Alicji zako?czona sukcesem!!! - kliknij tutaj !

---><---

+Quote Post
hala1962
30.12.2009, 11:27

Guru na forum

Wspiera forum
2,055
14-11 08
Zachodniopomorskie
1,249

no fajnie, musia?a? mi przypomnie?? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) 3D dla okularnic to rzeczywi?cie ma?a tortura...

+Quote Post
Dortek
30.12.2009, 11:32

Guru na forum

Wspiera forum
1,148
19-11 08
PL/UK
1,269

Moje dzieci w ramach prezentu urodzinowego zafundowa?y mi bilety na „Avatar”. Musz? przyzna?, ?e przed seansem mia?am bardzo ambiwalentne odczucia...
Posz?am raczej z ciekawo?ci, bo 3D, bo pono? kr?cony latami, bo dzieciaki i m?? mocno namawiali, bo dobry re?yser (James Cameron)...

To nie jest zwyk?y film fantastyczny, ba?? raczej. Jest w niej mi?o??, walka, troszke humoru, przyjaz?, po?wiecenie i przes?anie.
A wszystko to w otoczone przepiekn? sceneri?! Stworzony przez re?ysera ?wiat jest niesamowity. Ogladaj?c film w wersji 3D mia?am zawroty g?owy, gdy „podrózowa?am” z bohaterami.
Film jest nie tylko pi?kny. Jest wybitny. Polecam.

--------------------

+Quote Post
hala1962
30.12.2009, 11:39

Guru na forum

Wspiera forum
2,055
14-11 08
Zachodniopomorskie
1,249

Dortek a ju? Ci? chcia?am zapyta? czy du?o jest czytania... (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) dobrze ?e szybko zajarzy?am ?e Ty przecie? w oryginale... (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)

+Quote Post
Dortek
30.12.2009, 11:48

Guru na forum

Wspiera forum
1,148
19-11 08
PL/UK
1,269

Mnie oczy z pocz?tku lekko bola?y, potem si? przyzwyczi?y i by?o OK. M?? okularnik wogóle nie narzeka?.

Napisów nie by?o (chocia? w TV ogl?dam wszystko z napisami, bo ?atwiej zrozumie?). T?umaczyli jedynie dialekt Avatorów. Da?o rad? przeczyta?.

--------------------

+Quote Post
b.angel
30.12.2009, 12:56

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
4,849
26-06 07
gród nad mleczn?
9
Numer GG: 5536919

.... ja si? dzisiaj wybieram zez rodzinom (IMG:style_emoticons/default/nowink.gif)

--------------------

.... przewróci?o si?, niech le?y ....

+Quote Post
ToJa
30.12.2009, 19:43

Guru na forum

Wspiera forum
5,177
27-05 08
wielkopolska
644
Numer GG: 766329

no i .......bo juz przysz?as.......podoba?o sie.....tak se mysle coby w sobote albo w niedziele i?? z dzieckami....ale ja tyz okularnik.....

--------------------
Tylko twa wiara pomo?e ci
Wiara i si?a, by wygra? z tym
Z czym tylu ludzi przegrywa co dzie?

+Quote Post
b.angel
30.12.2009, 19:57

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
4,849
26-06 07
gród nad mleczn?
9
Numer GG: 5536919

no bajka dla dzieci (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

ale oglada?o s? fajnie i prawie trzy godziny zlecia?y jak z ........... (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

mo?na si? powzrusza?

a dzieciakom si? podoba?o bardzo_bardzo

ale po takich filmach to mi? nachodzi refleksja:
- czy ju? nie mo?na "normalnych" filmów kr?ci? ino trzeba a? tak bardzo udziwnia? .......
- jak bardzo trzeba mie? chor? wyobra?ni? , ?eby co? takiego wymy?li? (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
- no i co bra? autor bo bym kcia?a to samo (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------

.... przewróci?o si?, niech le?y ....

+Quote Post
justa1970
31.12.2009, 9:06

Guru na forum

Wspiera forum
1,213
6-11 07
centralna polska
36
Numer GG: 8660751

No And?eles ja te? my kcia?a to zio?o popali? bo wizje mia? konkretne -a tak na marginesie to ?al mi nas ludzi w tej naszej szarej rzeczywisto?ci , a przecie? ?wiat jest - móg?y by? te? chocia? troszk? podobny do tamtego (IMG:style_emoticons/default/angry.gif)

--------------------
http//www.ebielizna.eu sklep dla amazonek

+Quote Post
BeataM
5.01.2010, 20:53

Guru na forum

Wspiera forum
1,966
20-11 07
Gorzów Wlkp.
166
Numer GG: 10855638

by?am wczoraj na Avatarze (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) i wiem ju?, ?e pójd? koniecznie jeszcze raz !!!
film przeszed? wszystkie moje oczekiwania (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) jest poprostu wspania?y!
o technice nie b?d? pisa?, bo to trzeba zobaczy?. o historii te? nie, bo w pierwszej chwili wydaje si? by? banalna, a w rezultacie wcale nie. temat stale aktualny! i ekologia oraz alterglobalizm te? si? k?ania (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
moim zdaniem wszystko jest we w?a?ciwych proporcjach.
wóci?am o 24 i do 2-giej nie mog?am zasn??, a rano trzeba by?o wsta? do pracy...
stwierdzi?am, ?e warto by?o bra? te 4 chemie, ?eby do?y? takich wzrusze?, jakie dozna?am w trakcie ogl?dania.
a! i cholernie zazdroszcz? wyobra?ni temu cz?owiekowi , który stworzy? ten bajkowy ?wiat przyrody !!!

--------------------
not yet :)
PUDE?KO NICO?CI :)
PUDE?KO NICO?CI

+Quote Post
BeataM
11.01.2010, 23:04

Guru na forum

Wspiera forum
1,966
20-11 07
Gorzów Wlkp.
166
Numer GG: 10855638

by?am wczoraj (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) drugi raz na Avatarze (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) , heh ! w dalszym ci?gu podoba si? i dodatkowo zazdraszczam g?ównej bohaterce , ?e: jest m?oda, zdowa, silna i ma zwierz? na którym lata !!! ja te? tak chc? !!! wyje?d?am na Pandor? (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

--------------------
not yet :)
PUDE?KO NICO?CI :)
PUDE?KO NICO?CI

+Quote Post
« · Film · »

7 V  « < 4 5 6 7 >
Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 15.12.2019 - 5:51