IPB

( | )

> Zasady Przedstaw si?!!

Pami?tajcie o zasadach.
Znajdziecie je wszystkie klikaj?c na link:

http://www.amazonki.net/forum/index.php?showtopic=92

Co do dzia?u osobistego prosz?:
-wpisywa? nowe tematy swoich w?tków
-umieszczanie w nich linka do w?tku na starym forum.
-nie pozdrawianie w w?tkach osobistych (od tego jest czat oraz specjalny w?tek pozdrowienia)
-nie wklejanie du?ej ilo?ci grafik (zdj?cia osobiste mile widziane)
-
Zabronione jest tzw. "nabijanie postów" (dodawanie do ka?dego w?tku kilkudziesi?ciu wypowiedzi na godzin? o tre?ci "Ok", "Aha", "Popieram" itp., maj?ce na celu jedynie zwi?kszenie "rangi" na forum). Osoby notorycznie nabijaj?ce posty otrzymaj? ostrze?enie.
Pami?tajmy ?e ten dzia? nie b?dzie kasowany przez administratora, a wpisane w?tki b?d? zawsze obci??a?y nasz serwer.

Dzi?kuje bardzo za uszanowanie zasad.

4 V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> kicia
V
kicia
16.04.2009, 20:41

du?a praktyka na forum

Wspiera forum
245
5-11 07
ma?opolska
19
Numer GG: 7838197

uuuffffff.... (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)
Badamy si? po to ?eby us?ysze?, ?e jeste?my zdrowe... ?wi?te s?owa.
Uda?o mi si? prawie w?a?nie to us?ysze? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Zmian? echogeniczn? 12x6mm wyceniono na gruczolakow?ókniaka. Mam si? tym nie przejmowa?, zmiana niepodejrzana.No wi?c problem z grzywki (napis cito na skierowaniu podnosi ci?nienie), 3 miesi?ce spokoju. Dodatkowo w usg wysz?o, ?e posiadana od 2 lat torbiel ma si? dobrze, ci?gle ma rozmiar 8mm, te? mam si? tym nie przejmowa?.
Tak sobie tylko my?l?, ?e jak tak dalej pójdzie to moja niepoka?na pier? b?dzie si? sk?ada? z samych nietypowych elementów, no ale co si? b?d? przejmowa?.... (IMG:style_emoticons/default/blink.gif)

Dzi?kuj? wszystkim za dobre my?li i kciuki. Siedz?c tam w tym t?umie pomy?la?am, ?e gdzie? tam kto? my?li o mnie... Mi?e to bardzo, a jak pomaga!!! (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)

Szkoda tylko, ?e w porannym po?piechu zapomnia?am telefonu, wi?c odpad?y sms-ki, i nie mog?am te? poszuka? Kociaka... Gapa jestem (IMG:style_emoticons/default/angry.gif)
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
16.04.2009, 20:41
#

Quote Post
Kela
16.04.2009, 20:54

Guru na forum

Wspiera forum
2,384
5-11 07
lubelskie
31
Numer GG: 4948590

Kiciu Ufffff
Na 3 miesi?ce spokój, rozumiem, ?e masz kontrolowac tego gruczolakow?ókniaka i torbielk?.

+Quote Post
kicia
16.04.2009, 21:08

du?a praktyka na forum

Wspiera forum
245
5-11 07
ma?opolska
19

taaak......... raz na rok albo i rzadziej usg (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)
Mam si? "nie przejmowa?" , czyli bra? przyk?ad z doktorów! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post
Kela
16.04.2009, 21:20

Guru na forum

Wspiera forum
2,384
5-11 07
lubelskie
31
Numer GG: 4948590

Kicia !!!!!!!!!!! Nie raz na rok tylko cz??ciej. Raz na rok to wtedy, kiedy nic w cycku nie ma!!! No!!!!

+Quote Post
kicia
16.04.2009, 21:25

du?a praktyka na forum

Wspiera forum
245
5-11 07
ma?opolska
19

Elu? ale? Ty podwa?asz decyzje doktorów z Instytutu..... (IMG:style_emoticons/default/blink.gif)
Mam i?? z bejsbolem? Ewentualnie prywatnie....

+Quote Post
agawa
16.04.2009, 21:27

Guru na forum

Wspiera forum
3,842
15-10 08
Warszawa
1,131

Gratuluj? Kiciu dobrzych wie?ci. I takie b?d? zawsze. I zawsze b?dzie stres, a pó?niej - ufff... Jak na hu?tawce. Lubisz si? hu?ta??

--------------------
.....wszystko mija....nawet najd?u?sza ?mija....

+Quote Post
akwe
16.04.2009, 21:27

Guru na forum

Wspiera forum
993
9-11 07
114

w?a?nie !!! Dwa razy w roku usg !!! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------

+Quote Post
Mamotsa
17.04.2009, 8:59

Guru na forum

Wspiera forum
1,098
25-06 07
Niebieskie Migdaly
2

Kiciu, dbaj o siebie czesciej niz raz w roku (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) a hustawki to tylko w ogrodzie zycze, tak w ramach relaksu z dobra lektura.

--------------------
tylko dzisiaj jest dzisiaj..carpe diem

+Quote Post
kociak
17.04.2009, 18:33

Guru na forum

Zarejestrowana
1,013
1-10 08
Kraków
980

Hej!
Gratuluj? dobrych wyników !!!!
I jestem podobnego zdania jak kole?anki - badania cz?sciej ni? raz w roku !!!!! po prostu poszlabym na wizyt? za pó? roku i udawala ?e si? pomyli?am ( o ile lekarz pami?ta kiedy masz sie zglosi? ).
A nasze spotkanie nadrobimy przy innej okazji !!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post
Anna_07
18.04.2009, 18:35

Guru na forum

Wspiera forum
1,042
5-11 07
Zachodniopomorskie
23
Numer GG: 1018389

Beatko ju? po stresie ...uffff !!!! teraz spokojnie mo?esz si? cieszy? pi?kn? wiosn?.Gratuluj? 4 latek i ?ycz? wielu, wielu fajnych latek w zdrowiu , bez strachania si? i hu?tawek (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post
kicia
25.10.2009, 15:31

du?a praktyka na forum

Wspiera forum
245
5-11 07
ma?opolska
19

Tak mi si? spodoba?o okre?lenie "obrzydliwie zdrowa" u Amorka, ?e a? wykopa?am swój w?tek... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
daaaaaleko by?... ale to wcale nie znaczy, ?e tak d?ugo mnie nie by?o... przeciwnie jestem z Wami codziennie (uzale?nienie) w rado?ciach i smutkach, a ?e nie pisz? to ju? ca?kiem inna sprawa, zreszt? to nic nowego u mnie...(co raz tylko ?cigaj? mnie jakie? telefony, smski, emaile...) ale postaram si? poprawi?! (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

Troch? zbyt du?o i zbyt szybko mi si? dzieje w tym roku, nie nad??am i nie wyrabiam na zakr?tach...
We wrze?niu po usg brzucha i mammo (ok) zaliczy?am wizyt? kontroln? i po pobie?nym obejrzeniu us?ysza?am, ?e mam si? meldowa? za pó? roku no i poczu?am si? w?a?nie obrzydliwie zdrowa (tylko wtedy jeszcze o tym nie wiedzia?am (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) )... cho? z drugiej strony te trzyminutowe kontrole w CO pewno?ci i poczucia bezpiecze?stwa jako? nie daj?... Gin mnie jeszcze wys?a? na usg, z braku czasu pierwszy termin musia?am odwo?a?, ale w ko?cu w pi?tek dotar?am (nikogo nie poinformowa?am, wi?c nie liczy?am na ?adne spotkanko, ale ?e ?wiat jest podobno ma?y, za to forum ogromne - to spotka?am Brodk? (IMG:style_emoticons/default/wub.gif) ), po badaniu - jest ok, jakie? ma?e mi??niaczki do obserwacji.
Czyli jako obrzydliwie zdrowa mam spokój do wakacji!!! (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

Pozdrawiam Was bardzo_bardzo i ?ycz? wszystkim tego co i sobie - zdrówka i spokoju (mo?liwo?ci poleniuchowania) (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)

+Quote Post
lulu
25.10.2009, 15:37

Guru na forum

Wspiera forum
2,498
7-02 08
pomorskie
327
Numer GG: 16291098

Obrzydliwie zdrowa Kiciu trzymaj tak dalej. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
agawa
25.10.2009, 16:26

Guru na forum

Wspiera forum
3,842
15-10 08
Warszawa
1,131

Kiciu, ty... najbardziej obrzydliwie zdrowa klempo (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Buziakuj? si? mocno i ciep?o. I - mam nadziej? - do zobaczenia (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Zima wszak idzie...

--------------------
.....wszystko mija....nawet najd?u?sza ?mija....

+Quote Post
Parabola
25.10.2009, 16:47

Guru na forum

Wspiera forum
1,728
6-11 07
Ma?opolska
68
Numer GG: 6181092

CYTAT(kicia @ 25.10.2009, 16:31) *

We wrze?niu po usg brzucha i mammo (ok) zaliczy?am wizyt? kontroln? i po pobie?nym obejrzeniu us?ysza?am, ?e mam si? meldowa? za pó? roku no i poczu?am si? w?a?nie obrzydliwie zdrowa

Czyli jako obrzydliwie zdrowa mam spokój do wakacji!!! (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

....... hmmm obrzydliwie zdrowa to Ty jeste? !!!
A ?e masz k?opoty z liczeniem... (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) to Ty chyba jeszcze nie wiesz..... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Jak sie spotkamy to ja Ci to wyt?umacz?....... r?cznie... (IMG:style_emoticons/default/cool.gif)

--------------------
?ycie jest twarde, od Ciebie zale?y czy zetrze Ci? na proszek, czy wypoleruje.....

+Quote Post
Amor
25.10.2009, 17:53

Guru na forum

Wspiera forum
3,105
6-11 07
Siemianowice sl
64

No to Ty jestes jeszcze bardziej obrzydliwie zdrowa ode mnie ! A fe zeby tak byc zdrow?! Hi,hi...
No ja nie mam tak dobrze ....mam tylko 4 miesiace przerwy do badan!
To dla mnie az !!!!!4 miechy spokoju, ( mam nadzieje), realizacji planow, spotkan, spokojnej nauki, radosnej pracy w domu, szalonego biegu po lesie, m?czenia miesni brzucha, czytania ksiazek, wy?ywania sie w kuchni , leniuchowania przed TV , sprz?tania , prania ( to tez moze byc sztuka) , po prostu zwyklego zycia ..
Wszystkiego dobrego Kiciu!

+Quote Post
lulu
25.10.2009, 18:29

Guru na forum

Wspiera forum
2,498
7-02 08
pomorskie
327
Numer GG: 16291098

Przy tylu zaj?ciach chcia?abym widzie? Ci? Amorku leniuchuj?c?, chyba ?e potrafisz jeszcze rozci?gn?? dob?. (IMG:style_emoticons/default/blink.gif)

+Quote Post
kociak
25.10.2009, 19:09

Guru na forum

Zarejestrowana
1,013
1-10 08
Kraków
980

Kiciu !
Kociak Cie kiedy? dopadnie i si? z Tob? policzy.........
By? w Krakowie i si? nie odezwa? !!!!!! To? to zbrodnia !!!!!!!!
I jeszcze byla Brodzia !!!!!! To? to zbrodnia podwójna !!!!!!!!
Ale grunt ?e badanka ok.......

+Quote Post
mag_dag
25.10.2009, 19:37

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
5,371
6-11 07
Sosnowiec
49

cudne wie?ci Kiciu!!!
bardzo_bardzo si? ciesz? i gratuluj? serdecznie //u?miech

jak Ci? ta Parabolka nasza ju? st?ucze po dupsku, to si? upomnij o przesy?k?, com jej da?a na pielgrzymce //oczko

buziakowuj? serdecznie //big buziak

--------------------
Gdyby mi co? przysz?o do g?owy, niech zaczeka. (Dominik Opolski)
akcja dla Alicji zako?czona sukcesem!!! - kliknij tutaj !

---><---

+Quote Post
kicia
26.10.2009, 11:05

du?a praktyka na forum

Wspiera forum
245
5-11 07
ma?opolska
19

CYTAT(mag_dag @ 25.10.2009, 20:37) *
...si? upomnij o przesy?k?, com jej da?a na pielgrzymce
- melduj?, ?e Parabolcia dobrowolnie odda?a (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (tylko jeszcze nie zd??y?am Ci? poinformowa? (IMG:style_emoticons/default/wacko.gif) , no i bardzo podzi?kowa? (IMG:style_emoticons/default/wub.gif) )
To wogóle by? bardzo sprytny plan, inaczej to pewnie jeszcze d?ugo by Ci zalega?o na szafie... Informacyjnie dla niewtajemniczonych - u Mag od wczesnej wiosny le?akowa?y moje zakupy dokonane na Allegro w szczytnych celach... I pochwal? si? - ?aaadne zakupy zrobi?am, podobaj? si?...

Bogusia - dobrze liczy?am .... dwa razy... nie b?dzie inaczej (IMG:style_emoticons/default/unsure.gif)
Pó? roku od pani dr + gratisik = wakacje (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Chocia? pewnie si? zaprzyja?ni? z lokalnym onkiem i wi?kszy po?ytek z tego b?dzie ... a najlepiej to by by?o jakby ten onk do mnie przyszed? (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) bo ja nie mam czasu (wczoraj mnie o?wieci?o, sprawdzam - mam wniosek na protez?, podbity w NFZ ale przez sks pole?a? sobie troch?.... termin si? ko?czy 10.11, mo?e zd???... je?li znów nie zapomn? (IMG:style_emoticons/default/blink.gif) )

Nie ma lekko ...ledwo cz?owiek wróci? na ?ono forumowe a tu bij?.... gro?by karalne wysy?aj?....

zwiewam (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)

+Quote Post
MM
26.10.2009, 16:52

Expert na forum

Wspiera forum
483
4-04 08
ma?opolska-gdzie? w górach
505
Numer GG: 874429

Witaj "obrzydliwie zdrowa" Kiciu... gratuluje Ci z ca?ego serca i licz? na jakie? spotkanko.

Pozdrówka i ca?uski...

+Quote Post

4 V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 4.08.2020 - 15:45