IPB

( | )

> Zasady Przedstaw si?!!

Pami?tajcie o zasadach.
Znajdziecie je wszystkie klikaj?c na link:

http://www.amazonki.net/forum/index.php?showtopic=92

Co do dzia?u osobistego prosz?:
-wpisywa? nowe tematy swoich w?tków
-umieszczanie w nich linka do w?tku na starym forum.
-nie pozdrawianie w w?tkach osobistych (od tego jest czat oraz specjalny w?tek pozdrowienia)
-nie wklejanie du?ej ilo?ci grafik (zdj?cia osobiste mile widziane)
-
Zabronione jest tzw. "nabijanie postów" (dodawanie do ka?dego w?tku kilkudziesi?ciu wypowiedzi na godzin? o tre?ci "Ok", "Aha", "Popieram" itp., maj?ce na celu jedynie zwi?kszenie "rangi" na forum). Osoby notorycznie nabijaj?ce posty otrzymaj? ostrze?enie.
Pami?tajmy ?e ten dzia? nie b?dzie kasowany przez administratora, a wpisane w?tki b?d? zawsze obci??a?y nasz serwer.

Dzi?kuje bardzo za uszanowanie zasad.

4 V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Zosta? przyjacielem Forum
V
MOTYL
8.08.2008, 21:02

Guru na forum

Wspiera forum
1,025
6-11 07
okolice Bydgoszczy
42

....dyskusja ju? ucich?a tylko efektu graficznego z niej nie wida?.....czy Szpaku móg?by w niejscu gdzie umieszcza wa?ne og?oszenie i informacje o tym ile osób wp?aci?o umie?ci? zaproponowany wzór apelu?....tak na dwa dni ?eby si? nie opatrzy?o......czy to jest mo?liwe?...
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
8.08.2008, 21:02
#

Quote Post
Al_la
13.08.2008, 23:07

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
7,453
26-06 07
k/Warszawy
7
Numer GG: 9520233

Osoby wspieraj?ce forum (szczególnie te, które robi? to po raz pierwszy) proszone s? o podawanie w rubryce "tytu?em" oprócz okresu, za jaki p?ac? równie? nicku !!!

--------------------
W najgorszych chwilach mego ?ycia zawsze mog?em liczy? na przyjació?.
Odt?d wiem, ?e pierwsz? rzecz?, jak? nale?y zrobi?, to poprosi? o pomoc
.

Paulo Coelho

+Quote Post
goska
14.08.2008, 21:55

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
215
15-11 07
Kraków
152
Numer GG: 1452026

Aluniu...a mo?e te? jaka? propozycja do "starych" amazonek..?.....co proponujesz ?

mo?e jakie? "wyskakuj?ce przypomnienia"...w trakcie pisania postów...???

a tak sobie...pomy?la?am....

+Quote Post
aurora
27.08.2008, 16:40

Guru na forum

Wspiera forum
1,559
8-11 07
kujawy i pomorze
88

R?ce opadaj? kiedy patrz? na osoby wp??caj?ce. Zupe?nie nowe osoby ( mam tu na my?li Vredk?) potrafi? wspomóc forum i wszystkie komunikaty sa dla nich czytelne i widoczne, a dziewczyny które s? od wielu miesi?cy pisz?c setki postów tylko sie deklaruj? i wydziwiaj? a sk?d konto a gdzie bank, a gdzie .......Jestem w stanie zrozumie? ?e dla niektórych 5 z?otych jest wydatkiem, ale nie przesadzajmy, nie dla wi?kszo?ci. Szlak mnie trafia kiedy w galerii zamieszczane s? zdjecia z zagranicznych woja?y w ilo?ciach letko mówi?c przesadzonych, a 2 z?otych nie ma coby wspomóc forum. Mo?ecie mnie teraz za szczero?? wywali? z forum ale musia?am sobie ul?y?.

+Quote Post
ToJa
28.08.2008, 10:24

Guru na forum

Wspiera forum
5,177
27-05 08
wielkopolska
644
Numer GG: 766329

Dziewczyny, ale mi wstyd, jeszcze nic nie wp?aci?am, chociaz nosz? si? z tym zamiarem od chwili pierwszego wejscia na forum (IV 2008), obiecuj? popraw?, dzisiaj idzie pierwszy przelew, ale musze zrobic sta?e zlecenie, bo mnie co? co si? skleroz? zwie dopada (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
Tylko twa wiara pomo?e ci
Wiara i si?a, by wygra? z tym
Z czym tylu ludzi przegrywa co dzie?

+Quote Post
Ajaka
28.08.2008, 12:17

Guru na forum

Wspiera forum
2,126
6-11 07
mazowieckie
41
Numer GG: 4306037

Aurorka da?a? czadu.....nie mam pretensji.....nale?a?o mi si? chocia? zd??y?am uzupe?ni? zaleg?o?ci ciut wcze?niej (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) /20.08/, ale za to zap?aci?am ju? do ko?ca roku (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) ......przepraszam ,przepraszam za moje lenistwo............od stycznia te? zrobi? sta?e zlecenie......

--------------------
"Jeszcze nigdy tak nie by?o, ?eby jako? nie by?o" ..... Szwejk

+Quote Post
goska
5.09.2008, 0:39

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
215
15-11 07
Kraków
152
Numer GG: 1452026

CYTAT(aurora63 @ 27.08.2008, 18:40) *
R?ce opadaj? kiedy patrz? na osoby wp??caj?ce. Zupe?nie nowe osoby ( mam tu na my?li Vredk?) potrafi? wspomóc forum i wszystkie komunikaty sa dla nich czytelne i widoczne, a dziewczyny które s? od wielu miesi?cy pisz?c setki postów tylko sie deklaruj? i wydziwiaj? a sk?d konto a gdzie bank, a gdzie .......Jestem w stanie zrozumie? ?e dla niektórych 5 z?otych jest wydatkiem, ale nie przesadzajmy, nie dla wi?kszo?ci. Szlak mnie trafia kiedy w galerii zamieszczane s? zdjecia z zagranicznych woja?y w ilo?ciach letko mówi?c przesadzonych, a 2 z?otych nie ma coby wspomóc forum. Mo?ecie mnie teraz za szczero?? wywali? z forum ale musia?am sobie ul?y?.

a co myslisz o osobach, które nic nie deklaruj?...a pisuj? ju? d?ugo..przyzwyczajenie ?....wi?c nie pytaj? si? o "konto, gdzie bank, a gdzie..."

Zero odzewu....,

Teraz mnie wywal?...a niech tam....

(IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
Al_la
5.09.2008, 11:37

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
7,453
26-06 07
k/Warszawy
7

Nikt Was nie b?dzie wywala?, bo macie racj?. Uwa?am, ?e wi?kszo?? tych co nie p?aci to leniuchy (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)
Nie chce im si? i?? na poczt? i wype?ni? druczek. Ale mo?na przecie? to robi? raz na kwarta?, albo na pó? roku.
Mo?na te? zleci? bankowi jako op?at? sta??. Jest du?o mo?liwo?ci, tylko ?eby ch?ci by?y.

--------------------
.

Paulo Coelho

+Quote Post
b.angel
5.09.2008, 12:18

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
4,849
26-06 07
gród nad mleczn?
9
Numer GG: 5536919

nooooooo
podpisuje sie pod aurork? i gosi? i allusi? ....... czterema ?apkami (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
na starym forum wysy?a?y?my od czasu do czasu imienne pro?by o wsparcie , ale poza nielicznymi wyj?tkami (tu g??boki dyg przed temi osobami) odzewu raczej nie by?o ....

ps. ja tez jestem leniuch ?okropny dlatego p?ac? raz na rok .......

--------------------

.... przewróci?o si?, niech le?y ....

+Quote Post
Al_la
5.09.2008, 12:30

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
7,453
26-06 07
k/Warszawy
7

A jeszcze dorzuc? swoje 5 groszy, bo jestem zdziwiona (IMG:style_emoticons/default/huh.gif)
P?ac? takie osoby, które nie s? widoczne i mo?e przez niektórych nieznane.
Mo?e mnie Szpaku nie zabije...wymieni? te osoby...a co!!!
Ksenia1960. Majster. Mysia i ca?e mnóstwo takich, które si? odzywaj? raz na rok (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
A nie p?ac? "gadu?y" i takie, które zawsze p?aci?y (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

--------------------
.

Paulo Coelho

+Quote Post
b.angel
5.09.2008, 12:45

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
4,849
26-06 07
gród nad mleczn?
9

a mo?e wywie?my czarn? list? (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

(IMG:http://http://www.gifownik.pl/gify_02xxz/3d/42.gif)

--------------------

+Quote Post
ewa1967
5.09.2008, 19:20

Expert na forum

Wspiera forum
368
18-04 08
Warszawa
541

Czarna lista juz jest,przeciez te ktore nie zaplacily sa na czarno,tylko tych zielonych jest za malo tak to by byl wstyd,a tak to dziewczyny przemykaja w masie,tyle nie placi to i mnie nie zauwaza.
Pisze malo ale siedze,czytam to glupio nie zaplacic.Mowa caly czas o malych sumach,paczka papierosow,2 butelki coli,3 ciastka,malo ale w calej masie juz robi sie duzo.
Wstyd dziewczyny,oj wstyd.
Moze jak bedzie tu duzo takich postow to wieksze bedzie zamieszanie,dziewczyny zaczna czytac i masowo wplacac.
Ps Ja zaplacilam,tylko Szpaku kolorku mi nie zmienil,dla mnie to nie ma znaczenia.

+Quote Post
ToJa
5.09.2008, 19:28

Guru na forum

Wspiera forum
5,177
27-05 08
wielkopolska
644

a czemu nie mog? otworzyc "wp?aty",jak sprawdzic czy wp?ata dotar?a, (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------

+Quote Post
Al_la
5.09.2008, 19:39

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
7,453
26-06 07
k/Warszawy
7

Elu, Szpaku uaktualnia? list? 25.08. Je?li wp?aci?a? du?o wcze?niej, to musisz napisa? w tym dziale http://www.amazonki.net/forum/index.php?showforum=56 cho? nie jestem pewna, czy osoby niewspieraj?ce ten w?tek widz?. Je?li nie wida?, to napisz wiadomo?? prywatn? do Szpaka.
Je?li wp?aci?a? pó?niej, to Szpaku wpisze Ci? na list? i b?dziesz dopiero j? widzia?a (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Ewo, w tych "zielonych" jest te? sporo niep?ac?cych (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) czekamy, a? sobie przypomn? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
.

Paulo Coelho

+Quote Post
ToJa
6.09.2008, 8:24

Guru na forum

Wspiera forum
5,177
27-05 08
wielkopolska
644

Dzieki Alu, zdaje sie ?e Szpaku na urlopie, zrobie nastepna wp?ate, bo to juz wrzesie?, je?li nie b?de mog?a dostac si? do dzia?u wp?aty do wtedy klikne do Niego (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------

+Quote Post
Al_la
6.09.2008, 22:50

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
7,453
26-06 07
k/Warszawy
7

Kasiu, teraz to mnie zabola?y Twoje s?owa. Wychodzi na to, ?e dzielimy forum wed?ug kolorów na lepsze i gorsze. A tak nie jest. Dla mnie wszyscy s? równi. I nie wymagamy od nikogo, kto wszed? na forum i prosi o pomoc, ?eby zaraz p?aci?, bo nikt na pocz?tku nie wie, czy b?dzie mia? ochot? tu zosta?. W ogóle nie ma obowi?zku p?acenia.
Ale przecie? forum jest nasze i trzeba go jako? utrzymywa?. I chyba osobom, które s? tu d?u?ej powinno na tym zale?e?.

--------------------
.

Paulo Coelho

+Quote Post
ewa1967
6.09.2008, 23:21

Expert na forum

Wspiera forum
368
18-04 08
Warszawa
541

CYTAT(Kachna @ 7.09.2008, 1:01) *
Alu moj post wcale nie dotyczyl Twojej osoby....to nie Ty napisalas,ze czarna lista juz jest.

Chyba mnie mialas na mysli,ale nie skomentuje (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post
b.angel
7.09.2008, 9:53

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
4,849
26-06 07
gród nad mleczn?
9

faktycznie to by? ?art ......... albo taka maciupcia prowokacja (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

tylko dlaczego zawsze najbardziej do serca sobie takie rzeczy bior? osoby, których to nie dotyczy - przecie? chodzi o te osoby najbardziej) , które maj? na koncie po kilkaset postów , wklejaj? du?o zdj?? i nie da?y przys?owiowej z?otówki .......

ja jak pisa?am Kasiu wcze?niej tez p?ace nieregularnie , baaaaaaa w tym roku, bodaj?e w marcu "uda?o" mi si? dotrze? na poczt? i wp?aci?am od razu za ca?y rok ?eby mie? z "g?owy" .......

i nawet je?eli kto? wp?aci z?otówk? czy dwie miesi?cznie to chwa?a mu za to , bo nie o kwot? tu chodzi tylko o to , ze si? komu? chcia?o chcie? ........

--------------------

+Quote Post
ToJa
7.09.2008, 10:08

Guru na forum

Wspiera forum
5,177
27-05 08
wielkopolska
644

Mam czarny kolor niku (w sierpniu zrobi?am dopiero pierwsz? wp?at?), ale nie robi mi to ?adnej róznicy, nie czuje sie jak intruz, w?tpie czy wogóle ktokolwiek czuje sie tutaj jak intruz, nawet gdy nie by?am zalogowana pisa?am bardzo duzo do tutejszych dziewczyn na GG, zawsze uzyskiwa?am pomocne odpowiedzi. Wp?at? dokona?am dopiero po przeczytaniu przypominaj?cych w?tków, uwazam, ze trzeba przypominac o wp?atach (sama mam juz zrobione sta?e zlecenie), bo sa osoby, do ktorych i ja sie zaliczam, u ktorych straszliwie kiepsko z pami?ci? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) o rachunkach opiewajacych na duze kwoty raczej pami?tamy, niestety gorzej jest z p?atnosciami malutkimi (wci?? np. zapominam o rachunkach za wywóz smieci), buziaczki dla niezapominalskich

--------------------

+Quote Post
MOTYL
7.09.2008, 10:28

Guru na forum

Wspiera forum
1,025
6-11 07
okolice Bydgoszczy
42

.....zielony znaczek jest dla tych co chc? zrobi? co? wi?cej ......finansuj? forum
.....napis czarn? czcionk? dostaj? wszystkie osoby na starcie.....taki jest porz?dek
.....na forum jest zarejestrowanych ponad siedemset osób......wspiera 45.......czy mog?oby wi?cej?..pytanie do rozwa?enia......czy mam woln? kwot? ?eby pomóc temu miejscu......to nie tylko sprawa mo?liwo?ci umieszczania wi?kszej ilo?ci zdj??......to bardziej chc? pomóc aby to miejsce istnia?o .....?eby nios?o dalej pomoc osobom potrzebuj?cym wsparcia.....ja wspieram bo uwa?am ?e to dobra sprawa.....ale ka?dy decyduje za siebie .....

w szkole jest komitet rodzicielski...3 z?ote od rodziny na miesi?c....p?aci go ledwie 25 procent...z tych pieni?dzy funduje si? nagrody dla dzieci.....i dzieciaki dostaj? ....o?ówek.....myd?o.....?wieczki.....dyplomy kserowane....ksi??k? w nagrod? raz na trzy lata....bo nie ma kasy
.....wp?aca? mog?oby zdecydowanie wi?cej......ale zwyczajnie im si? nie chce....to taka dygresja na temat otaczaj?cego ?wiata

+Quote Post

4 V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 23.09.2020 - 5:02