IPB

( | )

> Zasady Przedstaw si?!!

Pami?tajcie o zasadach.
Znajdziecie je wszystkie klikaj?c na link:

http://www.amazonki.net/forum/index.php?showtopic=92

Co do dzia?u osobistego prosz?:
-wpisywa? nowe tematy swoich w?tków
-umieszczanie w nich linka do w?tku na starym forum.
-nie pozdrawianie w w?tkach osobistych (od tego jest czat oraz specjalny w?tek pozdrowienia)
-nie wklejanie du?ej ilo?ci grafik (zdj?cia osobiste mile widziane)
-
Zabronione jest tzw. "nabijanie postów" (dodawanie do ka?dego w?tku kilkudziesi?ciu wypowiedzi na godzin? o tre?ci "Ok", "Aha", "Popieram" itp., maj?ce na celu jedynie zwi?kszenie "rangi" na forum). Osoby notorycznie nabijaj?ce posty otrzymaj? ostrze?enie.
Pami?tajmy ?e ten dzia? nie b?dzie kasowany przez administratora, a wpisane w?tki b?d? zawsze obci??a?y nasz serwer.

Dzi?kuje bardzo za uszanowanie zasad.

8 V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Witam Amazonki !, w?tek Joasi
V
Kasia W
28.02.2010, 8:23

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
331
13-08 08
Zdu?ska Wola
846

CYTAT(joasia @ 28.02.2010, 1:19) *
tak trafi?am do Amazonek Amazonki.net ! A wi?c to Twoja zas?uga, ?e tu jestem i bardzo sie z tego ciesz?!

wow ale mi przyjemnie (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

pozdrawiam serdecznie
Kasia

--------------------

"wczoraj przemine?o bezpowrotnie, jutro dopiero nadejdzie, dzisiaj to Twój dzie?, uczy? go najlepszym dniem Twojego ?ycia"
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
28.02.2010, 8:23
#

Quote Post
ewela
28.02.2010, 9:07

Expert na forum

Zarejestrowana
444
15-12 08
Bydgoszcz
1,316
Numer GG: 10974489

I ja cie witam bardzo serdecznie lewostronna od 2005 teraz biore udzia? w badaniu klinicznym....

--------------------
Najwieksz? chlub? nie jest to aby si? nigdy nie potkn?c, ale to aby po ka?dym upadku d?wign?? sie i stan?? na nogi;;;;;

+Quote Post
Masza70
28.02.2010, 9:14

du?a praktyka na forum

Wspiera forum
159
28-10 09
mie?cinka
1,749
Numer GG: 826551

To Twoje raczysko podst?pne bardzo Ci si? trafi?o ale te? nie wie z kim ma do czynienia, wygl?dasz na bardzo bojow? i zorganizowan? osob?, dlatego wró?? gadzinie rych?y zgon, czego mu osobi?cie ?ycz? (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

--------------------
Nie p?acz w li?cie
nie pisz ?e los ciebie kopn??
nie ma sytuacji na ziemi bez wyj?cia
kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno
odetchnij popatrz
spadaj? z ob?oków
ma?e wielkie nieszcz??cia potrzebne do szcz??cia
a od zwyk?ych rzeczy naucz si? spokoju
i zapomnij ?e jeste? gdy mówisz ?e kochasz
Jan Twardowski

+Quote Post
Ajaka
28.02.2010, 11:43

Guru na forum

Wspiera forum
2,126
6-11 07
mazowieckie
41
Numer GG: 4306037

Joasiu masz racj? z dwóch osób zrobi?am jedn? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) ....Pisa?am o Czy?-Walaszkowskiej.....O Kosi?skiej- Bauer nie wiem nic poza tym ?e obi?o mi si? jej nazwisko o uszy.....Klikn??am dzisiaj do swojej kolezanki aby zrobi?a wywiad....w ci?gu 2-3 dni napisz? Ci czego si? dowiedzia?a.....

--------------------
"Jeszcze nigdy tak nie by?o, ?eby jako? nie by?o" ..... Szwejk

+Quote Post
Hanna
28.02.2010, 19:18

Expert na forum

Wspiera forum
440
9-07 08
759
Numer GG: 11374864

Witaj Joasiu na forum!
Carcinoma intraductale comedo G-2 przerabia?am na w?asnej skórze 2 razy. Ale mój dziad nie by? inwazyjny. Z pewno?ci? chemia, tak jak pisz? dziewczyny, wyt?ucze komórki skorupiaka. ?ycz? Ci, by? trafi?a na samych kompetentnych i ?yczliwych lekarzy.
Pozdrawiam serdecznie (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
agawa
28.02.2010, 21:32

Guru na forum

Wspiera forum
3,842
15-10 08
Warszawa
1,131

Witaj Joasiu (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Znikn??am sobie na 3 dni z forum, a tu nowa kole?anka...
Ja gada mia?am wyci?tego ponad rok temu.
Te? si? lecz? w wa-wskim co... Co do zmiany lekarza to nie jest takie hop-ciup. Ja mam z tym trudno?ci... niestety...
Podj??a? dobr? decyzj? o prywatnej konsultacji. Lekarz ma wi?cej czasu i szacunku... Zapisz wszystkie pytania na kartce, aby nic nie uciek?o.
I jeszcze jedna rzecz - przez literki na ekranie prezentujesz si? jako osoba silna, zdecydowana. To dobrze. Ale te? jest w porz?dku, gdy pozwolisz sobie na smutek...
Wszystkie tutaj podnosimy si? i upadamy. Nasza choroba konfrontuje nas w wieloma trudnymi emocjami. To normalne, ?e czasami zaliczamy do?y. Ale te? z nich wy?azimy.
To dobrze, ?e teraz jeste? zwarta i gotowa na walk? z gadem. Ale je?li b?dziesz mia?a w?tpliwo?ci, ogarnie ci? s?abo??... pami?taj: to normalne. Nie chowaj si? w dziurk?, tylko wychyl nosek i daj zna?. Pode?lemy kopar?, aby ci? wydoby? w dziury (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Przytulam bardzo mocno (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
.....wszystko mija....nawet najd?u?sza ?mija....

+Quote Post
Pere?ka
28.02.2010, 22:10

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
332
29-05 08
?ódzkie
648
Numer GG: 1268938

I ja cie przywitam Joasiu .
Jestem po oszcz?dzaj?cej z lipca 2008 r.
Podobnie jak pisz? dziewczyny proponuj? ci konsultacje u innego lekarza, wtedy wiele powinno si? wyja?ni?.
Joasiu potrzymam za ciebie kciuki. B?dzie dobrze, zobaczysz.

+Quote Post
Ajaka
28.02.2010, 22:15

Guru na forum

Wspiera forum
2,126
6-11 07
mazowieckie
41

Agawa bo ty ju? zdrowa jeste? i tylko na kontrol? chodzisz....jak si? jest w trakcie leczenia to nie ma problemu ze zmian? lekarza....idziesz do tego którego chcesz i uzgadniasz to z nim.....zdrowe klempy nie maj? tak dobrze....zdrowe klempy konsultuje ten co akurat ma dy?ur....takie teraz porzadki s? w naszym CO (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------

+Quote Post
adamalika74
1.03.2010, 10:25

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
70
17-11 09
Szczecin
1,770
Numer GG: 1671976

Hej , witam Ci? Joasiu, w?a?nie wróci?am z 5 chemii , i jako? pomale?ku dochodzedo siebie. Jestem jeszcze tu dosyc m?oda , od listopada 2009 , najpier mam chemie 6xAT pó?niej odj?cie lewj piersi oraz nastepne chemie i naswietlania. Mam nadzieje ze to wszystko mi pomo?e bo mam 3G , wierze w to mocno i tego sie trzymam. Bywaj? tak?e u mnie male?kie do?eczki, lecz wtedy napisze dzieczynom a one mnie pociesza i pog?aszcz? po g?ówce. To bardzo pomaga.
Przytulam Ada

+Quote Post
agawa
1.03.2010, 10:58

Guru na forum

Wspiera forum
3,842
15-10 08
Warszawa
1,131

CYTAT(Ajaka @ 28.02.2010, 22:15) *
zdrowe klempy konsultuje ten co akurat ma dy?ur....

Sprostuj?... niestety nie... Musz? do tego, u którego si? leczy?am (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) Nie jest to rozporz?dzenie odgórne, tylko praktyka pani piel?gniarki 'gabinetowej'... ale nie do przeskoczenia. Po prostu do nikogo innego mnie nie zapisze i ju?. A jak si? próbowa?am uprze?, to poda?a mi 'najbli?szy mo??iwy termin' na 15 listopada 2010....

--------------------

+Quote Post
Gra?yna1
1.03.2010, 16:25

Guru na forum

Zarejestrowana
1,536
5-11 07
Warszawa
29

Witaj Joasiu. Ja lecz? si? od 2,5 lat u chemika dr Andrzeja Wro?skiego w CO na Ursynowie i jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo przyst?pny w sposobie bycia , cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i jest bardzo dok?adny . Mam do niego naprawd? du?e zaufanie.
Ps.
W najbli?sz? sobot? mamy spotkanie Warszawianek - mo?e si? te? wybierzesz? Mog?aby? nas pozna? "w realu".

+Quote Post
Ajaka
1.03.2010, 19:49

Guru na forum

Wspiera forum
2,126
6-11 07
mazowieckie
41

Agawa ja nie wiem gdzie ty si? zapisujesz.....kiedy rok temu chodzi?am na konsultacje wprowadzono w?a?nie takie zasady o których napisa?am....mo?e teraz wymy?lono co? nowego....mnie ju? wywalono stamt?d teraz jestem pacjentk? w trakcie leczenia....Joasia te? jest tak? pacjentk? jak ja i gdyby chcia?a zmieni? lekarza to ja jej powiem jak to zrobi? bezproblemowo.....

--------------------

+Quote Post
Betii
1.03.2010, 23:05

Expert na forum

Zarejestrowana
524
10-11 07
Tychy
121
Numer GG: 1974804

Witaj Joasiu.Ja prawostonna po oszcz?dzaj?cej w 2006,radioterapii i nadal biore tamoxifen i zoladex.Nic sie nie martw b?dzie dobrze,dadz? chemie ?eby zmniejszy? gada,a potem pewnie operacja i radioterapia.Trzymaj si?,musi by? dobrze.

+Quote Post
joasia
2.03.2010, 20:00

Zarejestrowana
49
26-02 10
Warszawa
1,854

Witajcie! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Ju? wiem, ?e jestem HER2-ujemna z czego si? ciesz?. TK wysz?a w miare dobrze tz. w koncowym wyniku napisane jest : "Badanie nie uwidacznia ewidentnych zmian o cechach przerzutów. "...
Jednak pare szczegó?ów jest wg mnie niejednoznacznych: (IMG:style_emoticons/default/wacko.gif)
- pojedyncze niespecyficznepodop?ucnowe guzki 2mm w segm.4 prawego p?uca oraz zwapnia?y guzek w segm9 p?uca lewego.
- niespecyficzne odcinkowe, p?askie zgrubienia op?ucnej przy tylnej &para;cianie klatki piersiowej w obu jamach op?ucnej
- w?z?y ch?onne:
przytchawiczy dolny prawy 10x8 mm
przed rozwidleniem tchawicy 11x7mm
lewej wn?ki 12mm, 13mm

W sumie jednak nie jest ?le.
Natomiast w badaniu krwi mam w kliku miejscach norm? na pograniczu, a w kilku przekroczona w dó? lub gór? (IMG:style_emoticons/default/mellow.gif)
Czy wiecie o czym mo?e to ?wiadczy??
Czy nie przekresli moich szans na szybkie podanie chemii?

Oto te, które s? przekroczone:
\NE# (3-5,8) - 6,76 1E9/l HIGH
\NE (54-62) - 73,4 % HIGH
\LY (20-45) - 17,6 % LOW
\MCH (27-32) - 26,6 pg LOW
\PLT (150-380) - 413 1E9/l HIGH
Wiem, ?e te normy ró?ni? sie od tych ogólnie przyjetych, ale takie podaje laboratorium CO.

Masza70 - oczywi?cie, ?e musz? zwalczy? gadzin?. Moja patronk? jest Joanna d'Arc! Ale bojowa jestem tylko w wyj?tkowych sytuacjach, na co dzien to... jam jest krucha kobitka (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) .

Ajaka - niecierpliwie czekam na wie?ci (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ... Czy juz co? wiadomo? Jutro o 17.00 bed? mia?a konsultacje z Pania Doktor...

agawa - hihihi chyba mamy ??czno?? z ta sama pani? 'gabinetow?' (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) . Ja tez juz mia?am z ni? stracie, bo nie chcia?a wydac mi wyników..

Gra?yna1 - BARDZO dzi?kuj? za to zaproszenie (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) . Z wielk? przyjemno?ci? z Wami si? spotkam. Mam nadziej?, ?e nic nie stanie na przeszkodzie. Gra?ynko, a gdzie to spotkanie bedzie? jak takie spotkania wygladaj?? Pode?lij jakie? szczegó?y plissss (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Kochane dziewuszki, to wspania?e, ?e podajecie mi r?k?. To dla mnie bardzo bardzo du?o znaczy...
MY siebie nawzajem rozumiemy. A musz? Wam przyzna?, ?e pomimo krótkiego sta?u w "przygodzie z gadem" ju? widz? w swoim otoczeniu reakcje, o których wol? nie mówi?...

Mam nadziej?, ?e nie wpadn? w dól, ale to wielka sprawa wiedzie?, ?e w razie czego nie jestem sama i mam Was (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Buziaki!!!!!

PS
Ju? mój m?? zauwa?y?, ?e odk?d jestem z Wami wstapi? we mnie wiekszy optymizm i si?a (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Dzi?kuj?!

+Quote Post
ToJa
2.03.2010, 21:01

Guru na forum

Wspiera forum
5,177
27-05 08
wielkopolska
644
Numer GG: 766329

witaj Joasiu na forum....
nie mam ostatnio weny do pisania, ale jeszcze zdazysz sie mnie naczytac......
tu masz linka z ostatniego spotkania warszawianek.......
obejrzyj dokadnie dziewczynki cobys je w realu pozanala

http://www.amazonki.net/forum/index.php?au...q=sc&cat=45

do spotkania zachecam......akumulatorki se podladujesz (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

a tu masz watek o najblizszym spotkaniu warszawianek

http://www.amazonki.net/forum/index.php?sh...mp;#entry142090

--------------------
Tylko twa wiara pomo?e ci
Wiara i si?a, by wygra? z tym
Z czym tylu ludzi przegrywa co dzie?

+Quote Post
agawa
2.03.2010, 21:17

Guru na forum

Wspiera forum
3,842
15-10 08
Warszawa
1,131

Joasiu, ostatnio, troch? jak ToJa... , nie mam weny do pisania... dlatego szybko i krótko:
jedn? z najwa?niejszych rzeczy, których si? nauczy?am dzi?ki przygodzie z paniem na 'r' jest to, ?e potrafi? odró?ni? przyjació? od pozosta?ych ludzi. I potrafi? nie przejmowa? si? tym wszystkim, co ci inni ludzie mówi?, robi?, jak si? zachowuj? w zwi?zku ze mn? i chorob?.
A kobiety na forum s? dla mnie ogromnym wsparciem.
Przytulam mocno.
edit: ah, jeszcze jedno... moja 'gabinetowa' rz?dzi w gab nr 3. Dobrze dzia?a i wspó?pracuje po czekoladkach (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

--------------------

+Quote Post
joasia
2.03.2010, 21:41

Zarejestrowana
49
26-02 10
Warszawa
1,854

ToJa ju? dopisa?am sie do watku i znam juz dzien i godzin? spotkania, ale nie znam "miejscówki" ....
Agawa - masz ?wiet? racj?, czasem taki ?yciowy sprawdzan przyjació? jest bardzo potrzebny, ?eby oddzielic tzw. ziarno od plew (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) .

Ja teraz tez rzadko pisz?, ale si? jeszcze rozpisz? (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) , kiedy przejde przez ten m?yn bada?, spotkan z lekarzami i poszukiwania informacji o wszystkim co pomo?e mi w zwalczeniu gada. Czekam na to kiedy wreszcie bede mog?a pozagladac na Wasze watki i na spokojnie porozmawiac (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

U?ciski (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
Ela63
2.03.2010, 21:54

Guru na forum

Wspiera forum
1,438
7-11 07
zachodniopomorskie
75

I jeszcze ja witam Ci? milutko w naszej forumowej rodzince....rozgo?? si? czytaj,pisz,narzekaj i ?miej sie razem z nami.Jestem prawostronna z sierpnia 2007 roku. (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

+Quote Post
ewela
2.03.2010, 22:38

Expert na forum

Zarejestrowana
444
15-12 08
Bydgoszcz
1,316
Numer GG: 10974489

I ja Cie witam lewostronna sierpien 2005, razem pogonimy gada....

--------------------
Najwieksz? chlub? nie jest to aby si? nigdy nie potkn?c, ale to aby po ka?dym upadku d?wign?? sie i stan?? na nogi;;;;;

+Quote Post
Dakota
3.03.2010, 11:52

Guru na forum

Zarejestrowana
909
10-11 07
Niemcy
118

I ja Cie witam Joasiu..... lewostronna trzylatka
.... najwazniejsze, ze przeciwnik rozpoznany, teraz
mobilizacja sil i ruszenie zbrojne...trzymam kciuki
i serdecznie Cie pozdrawiam (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------

+Quote Post

8 V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 23.09.2020 - 3:56