IPB

( | )

> Zasady Przedstaw si?!!

Pami?tajcie o zasadach.
Znajdziecie je wszystkie klikaj?c na link:

http://www.amazonki.net/forum/index.php?showtopic=92

Co do dzia?u osobistego prosz?:
-wpisywa? nowe tematy swoich w?tków
-umieszczanie w nich linka do w?tku na starym forum.
-nie pozdrawianie w w?tkach osobistych (od tego jest czat oraz specjalny w?tek pozdrowienia)
-nie wklejanie du?ej ilo?ci grafik (zdj?cia osobiste mile widziane)
-
Zabronione jest tzw. "nabijanie postów" (dodawanie do ka?dego w?tku kilkudziesi?ciu wypowiedzi na godzin? o tre?ci "Ok", "Aha", "Popieram" itp., maj?ce na celu jedynie zwi?kszenie "rangi" na forum). Osoby notorycznie nabijaj?ce posty otrzymaj? ostrze?enie.
Pami?tajmy ?e ten dzia? nie b?dzie kasowany przez administratora, a wpisane w?tki b?d? zawsze obci??a?y nasz serwer.

Dzi?kuje bardzo za uszanowanie zasad.

9 V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> serenia, :) :)
V
aurora
3.03.2010, 8:48

Guru na forum

Wspiera forum
1,559
8-11 07
kujawy i pomorze
88

Do pewnych wniosków niestety dochodzi si? du?o pó?niej. Przy lewej piersi któr? zoperowano mi metod? oszcz?dzaj?c? mam usuni?te wszystkie w?z?y mimo tego ?e by?y czyste. Jestem przez to kalek?. Nie mam wprawdzie obrz?ku ale to oszcz?dzanie r?ki odbija si? na ca?okszta?cie, a o kr?gos?upie nie wspomn?.

Za drugim razem by?am ju? m?drzejsza, najwa?niejsze by?y w?z?y, mia?am wybór bo guz male?ki 6 mm, upar?am si? na mastektomi?. Nie mam cycka ale mam w?z?y i sprawn? r?k?, a to dla mnie jest najwa?niejsze.
W o?rodku w którym si? lecz? czyli RCO w Bydgoszczy standardem s? operacje oszcz?dzaj?ce w przypadku braku przeciwwskaza?. Coraz cz??ciej te? usuwa si? tylko wartownika.

Przesz?am operacj? obiema metodami i jedno wiem na pewno obie maj? wady i zalety.
W przypadku oszcz?dzaj?cej oprócz bezwzgl?dnej radioterapii z jej skutkami, cz?ste kontrole, badania i stres z tym zwi?zany. Mastektomia nie wymaga comiesi?cznych kontroli a pier? zawsze mo?na zrekonstruowa?.
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
3.03.2010, 8:48
#

Quote Post
ewa m
3.03.2010, 11:56

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
295
11-03 09
1,462

i ja ci? pozdrawiam i kciuki zaciskam (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) i mam nadziej? ?e wszystko b?dzie po twojej my?li pozdrowionka

--------------------
"Nie dostajemy w ?yciu ci??szego krzy?a ni? ten,jaki jeste?my w stanie unie??",wi?c stwierdzenia :nie dam rady: nie ma w moim s?owniku

+Quote Post
hanka 565
3.03.2010, 15:17

pocz?tkuj?cy na forum
**

Zarejestrowana
25
1-03 10
1,857

CYTAT(serenia @ 2.03.2010, 11:39) *
Witam ---jestem Beata--co prawda jeszcze nie amazonka ale jutro moze sie okazac ze tak---mam --Carcinoma ductale in situ---strasznie sie boje jutro jade do szpitala, w czwartek operacje lecz nie wiem jeszcze jaka--mam nadzieje ze oszczedzajaca--guzek ma 12 mm i w pachach nie wykryto komorek raka zlosliwego---wesprzyjcie mnie i powiedzcie ze uratuja mi pier? :-(

Hej mam na imie Hania jestem juz po tym 2 lata moj guzek mial 7 mm i 2 gozki byly we wezlach ale nie ucieli mi tylko wyluskali takze ty jestes w lepszym polozeniu.Nie boj sie rak to nie wyrok jak mawiaja.Daj znac jak wrocisz od lekarza trzymaj sie i gnaj padline.Pozdr

+Quote Post
Pere?ka
4.03.2010, 23:19

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
332
29-05 08
?ódzkie
648
Numer GG: 1268938

Witej Beatko
Ja po oszcz?dzaj?cej z lipca 2008 r. Jestem po radio i na hormonoterapii. Mia?am te? usuwane wszystkie w?z?y ch?onne.
My?l?, ale specem nie jestem, ze jednak b?dziesz mia?a oszcz?dzaj?ca.
G?owa do góry. Bedzie dobrze.

+Quote Post
serenia
6.03.2010, 14:38

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
85
2-03 10
Cieszyn
1,858
Numer GG: 15843974

witam Was kochane dziewczynki--juz jestem po wszystkim---mialam operacje oszczedzajaca --zalapalam sie i uratowalam cycusia---lekarz powiedzialm ze gad jest niezlosliwy wiec przeprowadza kwadratektomi---co do wezlow to nic jeszcze nie wiem cos tam ciachneli ale raczka ladnie pracujetzn trzepie jak to mowi rechabilitantka---ciesze sie bardzo ze operacje mam juz za soba lecz zdaje sobie sprawe ze to nie koniec ---pozwolili miec laptopka w szpitalu wiec pierwsze co zrobilam to przybieglam do was ------czuje sie swietnie i psychika tez sprawna co dla mnie bylo najwazniejsze --pozdarawiam serdecznie----

Beatko M odezwe sie na gg jak wroce do domku bo mam slabego neta(bezprzewodowka) dostalam tez na gg numer telefonu nie wiem od kogo bo przekazal mi to moj kochany rowniez prosze o kontakt na gg jesli to mozliwe lecz jak wroce do domku (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post
kgs
6.03.2010, 14:42

Guru na forum

Zarejestrowana
1,310
4-11 08
1,197
Numer GG: 15703715

Jak mi?o (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Wracaj szybko do dmku w dobrej formie.Pozdrawiam (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
Al_la
6.03.2010, 14:58

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
7,453
26-06 07
k/Warszawy
7
Numer GG: 9520233

Ciesz? si? bardzo, ?e uda?o si? lekarzowi spe?ni? Twoje marzenie, je?li tak mo?na to uj??...
Teraz ju? b?dzie z górki (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Chcia?am jeszcze sprostowa?.... lekarz powiedzia?, ze Twój gad jest niez?o?liwy (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Carcinoma ductale in situ (to Twój wynik) to znaczy rak przewodowy nieinwazyjny i o to s?owo chodzi?o pewnie lekarzowi (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) bo ka?dy rak (carcinoma) jest z?o?liwy.
Nie pisz? tego, ?eby Ci? zdo?owa?, ale dlatego, ?eby innych czytaj?cych nie wprowadza? w b??d.
I tak wygra?a? "los na loterii" lub mo?e lepiej "masz szcz??cie w nieszcz??ciu", bo rak nieinwazyjny nie robi inwazji, wi?c jest ma?e prawdopodobie?stwo, ze zaatakuje przerzutem i i to chodzi.
B?dziesz - a w?a?ciwie ju? jeste? - ZDROWA KLEMPA (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
W najgorszych chwilach mego ?ycia zawsze mog?em liczy? na przyjació?.
Odt?d wiem, ?e pierwsz? rzecz?, jak? nale?y zrobi?, to poprosi? o pomoc
.

Paulo Coelho

+Quote Post
b.angel
6.03.2010, 15:01

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
4,849
26-06 07
gród nad mleczn?
9
Numer GG: 5536919

teraz jeszcze rehabilitacja po operacji //radioterapia i ju? zdrowiutka jeste? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

a z t? z?o?liwo?ci? to jest w?asnie tak jak ala napisa?a

--------------------

.... przewróci?o si?, niech le?y ....

+Quote Post
serenia
6.03.2010, 15:09

Zarejestrowana
85
2-03 10
Cieszyn
1,858

oj tak mysle ze jakby tego nie nazwac ........mam juz to za soba ----niech sie nie wznawia niech mi da spokoj ja mam dla kogo zyc---co do dalszego leczenia to mam nadzieje ze to juz tylko z gorki (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
Kris
6.03.2010, 15:15

Guru na forum

Wspiera forum
904
26-06 07
Rzym
10

Sereniu, jasne, ze teraz to bedzie juz z gorki...

...moge wyobrazic sobie jak cieszysz sie, ze operacje i to oszczedzajaca masz juz za soba...

...ja tez, jak sie juz obudzilam, to poczulam ogromna ulge...choc u mnie to byla operacja radykalna...

+Quote Post
Krystyna
6.03.2010, 15:39

Expert na forum

Wspiera forum
455
24-05 08
kujawsko-pomorskie
635

CYTAT(Al_la @ 6.03.2010, 15:58) *
Carcinoma ductale in situ (to Twój wynik)

Sereniu, ja te? mam taki wynik, ale ja jestem po radykalnej operacji,nie dosta?am chemii ani radio.
Czuj? si? dobrze, od operacji min??o dobrych 9 lat.
Pozdrawiam Ci?.

--------------------

+Quote Post
zuzanna
6.03.2010, 19:18

Guru na forum

Zarejestrowana
702
11-11 07
Gdynia
126
Numer GG: 898827

CDIS - tj. in situ ?

bo mi napisali carcinoma intraductale CDIS
dobrze kombinuje ???

+Quote Post
Maja048
6.03.2010, 19:47

Guru na forum

Wspiera forum
2,236
5-11 07
Wielkopolska
25
Numer GG: 7557518

Witaj "zdrowa klempo"....Jedno marzenie si? spe?ni?o...teraz drugie oby? bez powik?a?/chodzi o r?czk?/ przesz?a okres pooperacyjny...jeste? zdrowa i tego sie trzymaj...Buziaczki

--------------------
"Smutek dzielony z drug? osob? jest po?ow? smutku,rado?? dzielona z kim? drugim jest podwójn? rado?ci?"

+Quote Post
Al_la
7.03.2010, 1:03

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
7,453
26-06 07
k/Warszawy
7
Numer GG: 9520233

CYTAT(zuzanna @ 6.03.2010, 19:18) *
CDIS - tj. in situ ?

bo mi napisali carcinoma intraductale CDIS
dobrze kombinuje ???

dobrze kombinujesz (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
W najgorszych chwilach mego ?ycia zawsze mog?em liczy? na przyjació?.
Odt?d wiem, ?e pierwsz? rzecz?, jak? nale?y zrobi?, to poprosi? o pomoc
.

Paulo Coelho

+Quote Post
serenia
9.03.2010, 12:56

Zarejestrowana
85
2-03 10
Cieszyn
1,858

hejka ponownie "zdrowe kl?py"--znów wpad?am na moment---wybaczcie ale necika mam z "PLAY" i jest bardzo slaby zasi?g---jutro id? do domku --nawet nie wiecie eee wiecie wiecie na pewno jaka to rado??---rehabilitacja idzie mi nie?le ale jeszcze masa ?wicze? przede mn? ---wszystkim przed i po operacjach jakiekolwiek by one nie by?y ?ycz? wytrwania---buziaczki --- (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) --tak w skrócie --widzia?am swoje cacko (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) jest ?liczne miejsce by?o "super" wiec male?ki do?eczek ---pomimo uwag lekarza ze sutek mo?e by? "nieczu?y" to olaboga stoi mi jak........ d?b (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) ----tryskam rado?ci? , ?e na razie mam spokój (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) ---co dalszego leczenia to wszystkiego dowiem si? jutro i znów minka mi mo?e zrzedn?? (IMG:style_emoticons/default/wacko.gif) tak wiec do juterka ---buziole (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post
Magda
9.03.2010, 13:24

Guru na forum

Wspiera forum
1,662
12-11 07
Jastrz?bie Zdrój
130
Numer GG: 9935708

(IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) b?dzie dobrze
pozytywne my?lenie to po?wa sukcesu
trzeba sie wyleczyc ?eby pozniej móc bryka?
nie b?dzie zle (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post
Hanka
9.03.2010, 13:49

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
185
25-05 08
warmi?sko - mazurskie
638

Heej (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ) Sereniu, jak milo Ci? widzie? w takiej dobrej formie (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Ju? jutro do domu ? Suuper !
Gratuluj? humorku i uczucia ulgi... Jeszcze to pami?tam (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Twoje "cacko" za par? miesi?cy b?dzie wygl?da? zwyczajnie - zostanie tylko blizna cieniutka jak kreska .
O dalszym leczeniu pomy?lisz pó?niej - teraz odpoczywaj, zbieraj si?y i dbaj o r?k?.
Pozdrawiam cieplutko i przytulam ostro?nie (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) )

--------------------
[font="Times New Roman"][/font][size="2"][/size][color="#0000FF"][/color]

+Quote Post
wanda
9.03.2010, 14:03

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
196
12-11 07
warszawa
139

je?eli chodzi o mnie,to ja si? nie upiera?am na operacj? oszcz?dzaj?c?,a nawet by?am pewna,?e przy 2 guzach (19 i15mm) b?dzie ca?kowita
prosi?am lekarza ?eby mi doradzi? co mam wybra?,
no i on doradzi? oszcz?dzaj?c?. (mia?am G1,w?z?y czyste,HER1-)

+Quote Post
justyna
9.03.2010, 18:34

Zarejestrowana
56
31-12 08
Sosnowiec
1,337
Numer GG: 4622486

Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie. Ja równie? leczy?am si? w CO w Bielsku (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
BeataM
9.03.2010, 21:40

Guru na forum

Wspiera forum
1,966
20-11 07
Gorzów Wlkp.
166
Numer GG: 10855638

Ciesze si?, ?e ju? po zabiegu (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) , teraz ?wicz i dbaj o siebie (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
not yet :)
PUDE?KO NICO?CI :)
PUDE?KO NICO?CI

+Quote Post

9 V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 23.09.2020 - 4:56