IPB

( | )

2 V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> bransoletka dla amazonki, nosicie? gdzie je kupic?
V
Dortek
18.01.2009, 21:52

Guru na forum

Wspiera forum
1,148
19-11 08
PL/UK
1,269
Numer GG: 13183421

Kiedy?, jeszcze przed chorob? kupi?am Twój Styl ze srebn? wst??eczk?, któr? ca?y czas nosz? (nie my?la?am, ze ten znaczek b?dzie kiedy? dotyczy? mnie bezpo?rednio).
A bansoletki- s?ysza?am, ?e s?u?? do oznaczenia strony operowanej, wi?c mo?e warto tak? mie?. Ja nie nale?? do ?adnego z klubów amazonek w Polsce. Ale przecie? mog?abym podobnie jak To Ja przes?a? im swój polski adres i wys?aliby co trzeba?? A odeba?abym przy najbli?szej okazji?? Chyba dobry pomys??

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
ToJa
19.01.2009, 12:23

Guru na forum

Wspiera forum
5,177
27-05 08
wielkopolska
644
Numer GG: 766329

http://www.amazonki.poznan.pl/kontakt.php

Dorota, to jest link z kontaktem do poznanskich amazonek
na meila wys?a?am prosbe o p?yte i inne materia?y dotyczace "raczka"
zapytaj, mo?e nawet wysla Ci do Londynu, a przeciez Ty poznanianka, tylko na obczy?nie
chyba, ze w najblizszym czasie bedziesz w umi?owanym kraju
jak tam twoje radio-chyba zbliza sie do finiszu (kiedy stawiasz flaszeczk? na zakonczenie leczenia?)
buziaki

--------------------
Tylko twa wiara pomo?e ci
Wiara i si?a, by wygra? z tym
Z czym tylu ludzi przegrywa co dzie?

+Quote Post
BeataM
19.01.2009, 20:42

Guru na forum

Wspiera forum
1,966
20-11 07
Gorzów Wlkp.
166
Numer GG: 10855638

w ubieg?y pi?tek by?am w szpitalu 1 dzie? (biopsja endometrium) i cho?bym mia?a tysi?c ró?owych bransoletek na chorej rece, to i tak po?o?ne nie wiedzia?yby po co i dlaczego... poniewa? nie mog?y za?o?y? wenflonu na lewej r?ce (zdrowej), poprosi?y o praw? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) .
a ja na to, ?e nie, a one (4 wykszta?cone medycznie kobiety) a dlaczego? (historia choroby i wywiad jak wó? le?a?y na stoliku),
a ja im: ?e nie mam w?z?ow, a one mi na to: i co z tego?,
a ja im: jak d?ugo Panie pracuj? w zawodzie?, a one: co to ma do rzeczy?,
a ja im: czy nie spotka?y jeszcze onkologicznej pacjentki?, a one, ?e spotka?y i dalej mi rwa?y si? do tej prawej r?ki (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ;
to ja w ko?cu im szkolenie zrobi?am (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) chyba ju? pami?ta? b?d? do ?mierci !
a wydawa?oby si?, ?e powinny by? ?wiadome...

--------------------
not yet :)
PUDE?KO NICO?CI :)
PUDE?KO NICO?CI

+Quote Post
gosik
19.01.2009, 21:45

Expert na forum

Zarejestrowana
568
23-11 08
PL
1,275

Nasza s?u?ba zdrowia jest chyba bardziej chora od nas (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

+Quote Post
Sara
22.01.2009, 20:24

Expert na forum

Zarejestrowana
502
26-06 07
okolice Szczecina
8
Numer GG: 5622869

Jestem obustronna. My?l?, ze nasza s?u?ba zdrowia, zbytnio si? nie przejmuje faktem, ?e r?ce powinny by? pod ochron?.
Kiedy mia?am usuwany dó?, ze ?zami w oczach prosi?am anastezjologa , ?eby nie wk?uwano mi sie w r?ce. Niestety. Przez 8 dni pobytu wlano w nie wiele litrów kroplówki, zmieniano tylko miejsca wk?u?, bo ?y?y trzaska?y. Wygl?da?am jak nieudolny narkoman. A r?ce leczy?am 3 mce. My?la?am, ?e szlag mnie trafi, kiedy onkolog spyta?a - dlaczego pani pozwoli?a wk?u? si? w r?ce?
Rzecz mia?a miejsce w Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.

I po co mi bransoletka pt. Amazonka obustronna?

+Quote Post
BeataM
22.01.2009, 20:44

Guru na forum

Wspiera forum
1,966
20-11 07
Gorzów Wlkp.
166
Numer GG: 10855638

kurcze !!! przecie? jest co? takiego jak wk?ucie centralne http://pl.wikipedia.org/wiki/Wk%C5%82ucie_centralne , w?a?nie dla takich obustronnych kobitek !!!
co za dure? (IMG:style_emoticons/default/angry.gif) z tego anestezjologa i wszystkich pozosta?ych tam (IMG:style_emoticons/default/wacko.gif)

--------------------
not yet :)
PUDE?KO NICO?CI :)
PUDE?KO NICO?CI

+Quote Post
Sara
25.01.2009, 16:46

Expert na forum

Zarejestrowana
502
26-06 07
okolice Szczecina
8

Jeszcze prostsz? spraw? jest wk?ucie w stop?, tak robi? w Gryficach... albo szyj?, chocia? to mniej przyjemne. ?adne z nich nie obci??a r?k.

+Quote Post
luska
25.01.2009, 18:27

Guru na forum

Wspiera forum
2,229
5-11 07
Gdynia
18
Numer GG: 9006789

Jak mia?am usuwany dó? ...wkuto mi si? w szyje .....z kolei w Gryficach jak mia?am wyjmowane stacyjki i robione otoczki ....to niestety wkuto mi si? w r?ce ....kroplówki tez dostawa?am w r?ce .... tez jestem obustronna ...wiec w Gryficach tez s? nieudolni....wkurza mnie to ze krew te? pobieraj? mi z rak........

--------------------
Ciesz si?
drobnymi rzeczami,
gdy? pewnego dnia
mo?esz odkryc,
?e by?y one wielkie.

+Quote Post
Sara
26.01.2009, 15:21

Expert na forum

Zarejestrowana
502
26-06 07
okolice Szczecina
8

Dziwne, od czego to zale?y?
Mo?e od kwalifikacji anastezjologa lub jego pomocy. W Gryficach by?am 4 razy usypiana i zawsze wk?ucie w stop?, ci?nienie z nogi.
Pyta?am wiarygodnego(tak mi sie wydaje) lekarza o pobieranie krwi z r?ki. Powiedzia?, ?e jednorazowe wk?ucie np. raz na kilka miesi?cy, nie czyni szkód. No chyba , ?e cz??ciej lub w przypadku podawania kroplówki.

+Quote Post
eluta
26.01.2009, 18:18

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Wspiera forum
96
9-10 08
1,111
Numer GG: 7363878

Bransoletka.
No i dosta?am dzisiaj listem poleconym.
Niestety r?ka mi spuch?a i nie mog? na lewej nosi?. Owszem za?o??, ale nie powinna by? taka obcis?a.

Mo?e która? z Was Babeczki chc? tak?, to bardzo ch?tnie pode?l? w kopercie.

Moja jest L - standardowa czyli obwód 20 cm szeroko?? 12 mm i grubo?? 2mm w kolorze jasno ró?owym.
z napisem AMAZONKA LEWOSTRONNA.

(IMG:http://images49.fotosik.pl/53/f46d1d413de0fe63.jpg)

?adna, szkoda.
Tak si? ucieszy?am jak dosta?am, ale nie d?ugo trwa?a rado??.

pozdrowienia

eluta

+Quote Post
Magda
26.01.2009, 18:30

Guru na forum

Wspiera forum
1,662
12-11 07
Jastrz?bie Zdrój
130
Numer GG: 9935708

(IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Hej ja jeszcze nie posiadam bransoletki jak nie masz co z nia zrobi? to odsprzedaj mi.Podam ci moj adres na gg co ty na to?????Ja jestem lewostronna. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post

2 V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 28.10.2020 - 16:11