IPB

( | )

Reply to this topicStart new topic
> biustonosz po rekonstrukcji
V
Hrabianka
12.03.2009, 10:28

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
49
7-03 09
1,452

Witajcie,
Mam pytanie dotycz?ce bielizny po operacji. Za kilka dni mam mie? obustronn? mastektomi? z jednoczasow? rekonstrukcj?. Prosz? o rad? jaki biustonosz mam kupi?. Wiem ?e ma to by? specjalny, uciskowy. Moje pytania:
1. kiedy go kupi?, przed czy zaraz po operacji
2. od kiedy zak?ada?
3. je?li kupi? przed operacj?, to sk?d mam wiedzie? jaki b?d? mia?a rozmiar?
4. jak go dopasowa?
5. jak d?ugo stosowa?

Bardzo prosz? o rad?, mo?e o czym? zapomnia?am, a Wy wiecie ?e jeszcze co? jest potrzebne.
A co z kremami na blizny? Jakie, jak cz?sto stosowa?? Prosz? o wszelkie rady.
Go to the top of the page

+Quote Post
b.angel
12.03.2009, 13:25

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
4,849
26-06 07
gród nad mleczn?
9
Numer GG: 5536919

na stronie firmy PAD TECH ( która produkuj? wk?adki MENTOR) jest katalog gorsetów pooperacyjnych .......

http://www.padtech.pl/index.php?menu=upiersi

sklep mie?ci si? w Warszawie przy belgijskiej ( w siedzibie firmy) ..... ale tez oferuj? sprzeda? wysy?kow? ........ by? mo?e w Krakowie tez maja jaki? sklep ....

gorsety sa zapinane z przodu lub z ty?u , s? te? specjalne pasy zwane przez nas proc? , które maja za zadanie podtyrzymywac piersi, zeby nie ucieka?y do góry .....

Biustonosz taki zak?ada sie najwczesniej jakis tydzie? po operacji, wi?c my?l?, ze najlepiej kupi? go po ..... poza tym lekarz mi wypisuwa? co? w rodzaju recepty na gorset zanim pojecha?am do sklepu .....

...na pozosta?e pytania odpowiedzi powinien udzieli? lekarz, którry Ci? bedzie operowa?....... chyba sie umówi?a? z lekarzem co do rozmiaru ??????, w ka?dym razie chrurg powinien Ci doradzi? rozmiar ........ i podj?? decyzje czy bedzie potrzeba noszenia procy ....... czy masa?e b?da potrzebne te? lekarz decyduje ......

To nie s? jakies "specjalne drutowane gorsety" (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) wygladaja jak normalne sportowe staniki ........ wi?c mozna nosi? d?ugo (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
oczywi?cie po 3-4 miesi?cach mo?esz ju? próbowa? koronek ....... ale na pocz?tku 24 godziny na dobe gorsecik + ewentualnie proca ...
... kremy .... jak si? blizny podgoj? ...... rozs?dnie .... 2 razy dziennie my?l? wystarczy

--------------------

.... przewróci?o si?, niech le?y ....

+Quote Post
Hrabianka
12.03.2009, 13:34

Zarejestrowana
49
7-03 09
1,452

To ju? co? wiem ,bardzo dzi?kuj?. Jasne ?e bra? dr metr krawiecki i cycuchy na wymiar zamówi?, tyle ?e jak spyta?am o wielo?? to mówi? ?e to na mililitry si? podaje i dok?adnie mi nie powie jaka bedzie wielko?? miseczki. Ech, wydawa?oby si? ?e kupienie stanika to taka ?atwa sprawa. Poszukam w internecie czy w Krakowie jest taki sklep, jak nie to w ko?cy do Wawy s? 3 godziny drogi. Jak mus to mus, a przynajmniej przmierz?.
Co do kremu, to wiem ?e nie mo?na od razu, ale mo?e Anio?ku podpowiesz mi jak?? sprawdzon? nazw??

+Quote Post
b.angel
12.03.2009, 13:41

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
4,849
26-06 07
gród nad mleczn?
9
Numer GG: 5536919

Contratubex dro?szy zagramaniczny (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

Cepan - polski ta?szy ale ?mierdzi cebul? .....

.... no wiadomo, ze co do milimetra Ci dr rozmiaru nie poda .... ale ja se zazyczy?am rozmiar miseczki B i taki dr zrobi? ... czyli rozmiar miseczki mo?na w przybli?eniu poda? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ...

--------------------

.... przewróci?o si?, niech le?y ....

+Quote Post
Doris
16.03.2009, 16:36

Guru na forum

Zarejestrowana
1,361
5-11 07
22

a jakie s? rozmiary miseczek? od A do D? czy dalej te? jest numeracja? do jakiego rozmiaru mo?na za?yczy? sobie biust? do D?

+Quote Post
Hrabianka
16.03.2009, 20:45

Zarejestrowana
49
7-03 09
1,452

Mój naturalny by? oko?o C, lekarz mierz?c mnie mówi? ?e zrobi tak, aby by?o proporcjonalnie do mojej budowy. Ale chyba tak do D. Tyle ?e nie jest w stanie powiedzie? jaka b?dziemiseczka, w przybli?eniu tylko.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 28.10.2020 - 14:40